Divi - en to sk translation catalogue (4960 entries)

en: %1$s %2$s Layout
sk: Rozloženie %1$s %2$s

en: %1$s Alternating Background Color
sk: %1$s Alternatívna farba pozadia

en: %1$s Archive Page
sk: Archívna Stránka %1$s

en: %1$s Attributes
sk: Atribúty %1$s

en: %1$s Author
sk: Autor %1$s

en: %1$s Background
sk: Pozadie %1$s

en: %1$s Background Color
sk: %1$s Farbou Pozadia

en: %1$s Border Color
sk: %1$s Hraníc Farba

en: %1$s Border Radius
sk: %1$s Hraníc Polomer

en: %1$s Border Width
sk: %1$s Hraníc Šírka

en: %1$s Categories
sk: Kategórie %1$s

en: %1$s Comment Count
sk: Počet Komentárov %1$s

en: %1$s Excerpt
sk: Ukážka %1$s

en: %1$s Focus Background Color
sk: %1$s Farba pozadia zaostrenia

en: %1$s Focus Text Color
sk: %1$s Farba textu zaostrenia

en: %1$s Font
sk: %1$s Typ písma

en: %1$s Icon
sk: %1$s Ikonu

en: %1$s Icon Color
sk: %1$s Ikonu Farba

en: %1$s Icon Placement
sk: %1$s Umiestnenie Ikony

en: %1$s Letter Spacing
sk: %1$s Odstup písma

en: %1$s Line Height
sk: %1$s Výška riadka

en: %1$s Link
sk: Odkaz %1$s

en: %1$s Modified Date
sk: Dátum Úpravy %1$s

en: %1$s Name
sk: Názov %1$s

en: %1$s Publish Date
sk: Dátum Publikovania %1$s

en: %1$s Relationship
sk: Vzťah %1$s

en: %1$s Tags
sk: Značky %1$s

en: %1$s Text Alignment
sk: %1$s zarovnanie textu

en: %1$s Text Color
sk: %1$s Farba textu

en: %1$s Text Size
sk: %1$s Veľkosť Textu

en: %1$s Title
sk: Názov %1$s

en: %1$s in Specific %2$s
sk: %1$s v Konkrétnom %2$s

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
sk[0]: %1$s recenzia pre %2$s
sk[1]: %1$s recenzií pre %2$s

en: %1$s with Specific %2$s
sk: %1$s s Konkrétnym %2$s

en: %1$s/Archive Title
sk: Názov %1$s/Archívu

en: %1$s: The value may not be greater than %2$d characters.
sk: %1$s: Hodnota nesmie byť dlhšia ako %2$d znakov.

en: %1$s: The value must be at least %2$d characters.
sk: %1$s: Hodnota musí mať aspoň %2$d znakov.

en: %1s %2s Alignment
sk: Zarovnanie %1s %2s

en: %1s Margin
sk: Okraj %1s

en: %1s Padding
sk: Odsadenie %1s

en: %2$s estimated time remaining: %1$dmin
sk: Odhadovaný zostávajúci čas pre %2$s: %1$d min

en: %d image From Unsplash
sk: Obrázok %d Z Unsplash

en: %d selected
sk: Vybrané: %d

en: %d unsupported file skipped.
sk: Preskočený nepodporovaný súbor: %d.

en: %s Admin Label
sk: Admin Štítok %s

en: %s Alignment
sk: %s Zarovnanie

en: %s Animation Delay
sk: Oneskorenie Animácie %s

en: %s Animation Direction
sk: Smer Animácie %s

en: %s Animation Duration
sk: Trvanie Animácie %s

en: %s Animation Intensity
sk: Intenzita Animácie %s

en: %s Animation Repeat
sk: Opakovanie Animácie %s

en: %s Animation Speed Curve
sk: Krivka Rýchlosti Animácie %s

en: %s Animation Starting Opacity
sk: Počiatočná Nepriehľadnosť Animácie %s

en: %s Animation Style
sk: Štýl Animácie %s

en: %s Background
sk: Pozadie %s

en: %s Background Color
sk: Farba Pozadia %s

en: %s Background Gradient
sk: Prechod Pozadia %s

en: %s Background Image
sk: %s Obrázok Pozadia

en: %s Background Mask
sk: %s Maska Pozadia

en: %s Background Pattern
sk: %s Vzor Pozadia

en: %s Background Video Height
sk: %s Výška Videa Pozadia

en: %s Background Video MP4
sk: %s MP4 Video Pozadia

en: %s Background Video Webm
sk: %s Webm Video Pozadia

en: %s Background Video Width
sk: %s Šírka Videa Pozadia

en: %s Blend
sk: %s Prelínanie

en: %s Blur
sk: %s Rozmazanie

en: %s Border Color
sk: %s Farba Orámovania

en: %s Border Radius
sk: %s Polomer Rohov

en: %s Border Style
sk: %s Štýl Orámovania

en: %s Border Styles
sk: %s Štýly Orámovania

en: %s Border Weight
sk: Hrúbka Orámovania %s

en: %s Border Width
sk: %s Šírka Orámovania

en: %s Bottom Sticky Limit
sk: Spodný Sticky Limit %s

en: %s Box Shadow
sk: Tieň %s

en: %s Box Shadow Blur Strength
sk: %s Intenzita Rozmazania Tieňa Boxu

en: %s Box Shadow Horizontal Position
sk: %s Vodorovná Poloha Tieňa Boxu

en: %s Box Shadow Position
sk: %s Poloha Tieňa Boxu

en: %s Box Shadow Spread Strength
sk: %s Intenzita Rozšírenia Tieňa Boxu

en: %s Box Shadow Vertical Position
sk: %s Zvislá Poloha Tieňa Boxu

en: %s Breakpoint
sk: Bod Zlomu %s

en: %s Brightness
sk: %s Jas

en: %s Button
sk: Tlačidlo %s

en: %s CSS Class
sk: CSS Trieda %s

en: %s CSS ID
sk: CSS ID %s

en: %s Color
sk: Farba %s

en: %s Conditions
sk: Podmienky %s

en: %s Contrast
sk: %s Kontrast

en: %s Custom CSS
sk: Vlastné CSS %s

en: %s Default Preset
sk: Predvolená Predvoľba %s

en: %s Disable on
sk: %s Vypnúť Na

en: %s Element Label
sk: Označenie Prvku %s

en: %s Fill Type
sk: Typ Výplne %s

en: %s Font
sk: Písmo %s

en: %s Font Size
sk: Veľkosť Písma %s

en: %s Font Style
sk: Štýl Písma %s

en: %s Font Weight
sk: Hrúbka Písma %s

en: %s Gradient Fill
sk: Prechodová Výplň %s

en: %s Heading Level
sk: Úroveň Nadpisu %s

en: %s Height
sk: %s Výška

en: %s Horizontal Offset
sk: %s Horizontálne Odsadenie

en: %s Horizontal Overflow
sk: %s Horizontálne Pretekanie

en: %s Hue
sk: %s Odtieň

en: %s ID & Classes
sk: ID A Triedy %s

en: %s Icon
sk: %s Ikona

en: %s Icon Color
sk: %s Farba Ikony

en: %s Icon Placement
sk: %s Umiestnenie Ikony

en: %s Image Fill
sk: Obrázková Výplň %s

en: %s Interactions
sk: Interakcie %s

en: %s Invert
sk: %s Inverzia

en: %s Item Indent
sk: Odsadenie Položky %s

en: %s Letter Spacing
sk: Rozostup Písmen %s

en: %s Line Color
sk: Farba Čiary %s

en: %s Line Height
sk: Výška Riadku %s

en: %s Line Style
sk: Štýl Čiary %s

en: %s Link
sk: Odkaz %s

en: %s Link Target
sk: Cieľ Odkazu %s

en: %s Link URL
sk: Odkaz %s URL

en: %s Margin
sk: Okraj %s

en: %s Mask Aspect Ratio
sk: %s Pomer Strán Masky

en: %s Mask Blend Mode
sk: %s Režim Prelínania Masky

en: %s Mask Color
sk: %s Farba Masky

en: %s Mask Height
sk: %s Výška Masky

en: %s Mask Horizontal Offset
sk: %s Vodorovný Posun Masky

en: %s Mask Position
sk: %s Poloha Masky

en: %s Mask Size
sk: %s Veľkosť Masky

en: %s Mask Transform
sk: %s Transformácia Masky

en: %s Mask Vertical Offset
sk: %s Zvislý Posun Masky

en: %s Mask Width
sk: %s Šírka Masky

en: %s Max Height
sk: %s Maximálna Výška

en: %s Max Width
sk: %s Maximálna Šírka

en: %s Min Height
sk: %s Minimálna Výška

en: %s Module
sk: Modul %s

en: %s Motion Effect Trigger
sk: %s Spúšťač Pohybového Efektu

en: %s Name
sk: Názov: %s

en: %s Not Supported
sk: Nepodporované %s

en: %s Offset From Surrounding Sticky Elements
sk: Offset Od Okolitých Prichytených Prvkov %s

en: %s Offset Origin
sk: %s Počiatok Odsadenia

en: %s Opacity
sk: %s Nepriehľadnosť

en: %s Padding
sk: Odsadenie %s

en: %s Parallax Method
sk: %s Metóda Paralaxy

en: %s Pattern Blend Mode
sk: %s Režim Prelínania Vzoru

en: %s Pattern Color
sk: %s Farba Vzoru

en: %s Pattern Height
sk: %s Výška Vzoru

en: %s Pattern Horizontal Offset
sk: %s Vodorovný Posun Vzoru

en: %s Pattern Repeat
sk: %s Opakovanie Vzoru

en: %s Pattern Repeat Origin
sk: %s Pôvod Opakovania Vzoru

en: %s Pattern Size
sk: %s Veľkosť Vzoru

en: %s Pattern Transform
sk: %s Transformácia Vzoru

en: %s Pattern Vertical Offset
sk: %s Zvislý Posun Vzoru

en: %s Pattern Width
sk: %s Šírka Vzoru

en: %s Placeholder Text
sk: Zástupný Text %s

en: %s Position
sk: Pozícia %s

en: %s Preset
sk: %s Prednastavené

en: %s Preset 1
sk: Predvoľba 1 %s

en: %s Presets
sk: %s Predvoľby

en: %s Relationship
sk: Vzťah %s

en: %s Saturate
sk: %s Sýtosť

en: %s Scroll Effects
sk: Efekty Posúvania %s

en: %s Scroll Transform Effects
sk: %s Efekty Transformácie Pri Posúvaní

en: %s Sepia
sk: %s Sépia

en: %s Settings
sk: %s Nastavenia

en: %s Shadow Color
sk: %s Farba Tieňa

en: %s Size
sk: Veľkosť %s

en: %s State
sk: Stav %s

en: %s Sticky Bottom Offset
sk: Spodný Sticky Offset %s

en: %s Sticky Position
sk: Sticky Pozícia %s

en: %s Sticky Top Offset
sk: Horný Sticky Offset %s

en: %s Stroke Color
sk: Farba Obrysu %s

en: %s Stroke Width
sk: Šírka Obrysu %s

en: %s Style
sk: Štýl %s

en: %s Style Position
sk: Pozícia Štýlu %s

en: %s Style Type
sk: Typ Štýlu %s

en: %s Text
sk: Text %s

en: %s Text Alignment
sk: Zarovnanie Textu %s

en: %s Text Color
sk: Farba Textu %s

en: %s Text Shadow
sk: Tieň Textu %s

en: %s Text Shadow Blur Strength
sk: Rozostrenie Tieňa Textu %s

en: %s Text Shadow Color
sk: Farba Tieňa Textu %s

en: %s Text Shadow Horizontal Length
sk: Vodorovná Dĺžka Tieňa Textu %s

en: %s Text Shadow Vertical Length
sk: Zvislá Dĺžka Tieňa Textu %s

en: %s Text Size
sk: Veľkosť Textu %s

en: %s Toggle Mask
sk: %s Prepnúť Masku

en: %s Toggle Pattern
sk: %s Prepnúť Vzor

en: %s Top Sticky Limit
sk: Horný Sticky Limit %s

en: %s Transforms
sk: Transformácie %s

en: %s Transition
sk: Prechod %s

en: %s Transition Default and Sticky Styles
sk: Prechod Medzi Predvolenými A Prichytenými Štýlmi %s

en: %s Transition Delay
sk: Oneskorenie Prechodu %s

en: %s Transition Duration
sk: Trvanie Prechodu %s

en: %s Transition Speed Curve
sk: Krivka Rýchlosti Prechodu %s

en: %s Use Parallax Effect
sk: %s Použiť Parallax Efekt

en: %s Vertical Offset
sk: %s Vertikálne Odsadenie

en: %s Vertical Overflow
sk: %s Vertikálne Pretekanie

en: %s Visibility
sk: Viditeľnosť %s

en: %s Weight
sk: Hrúbka %s

en: %s Width
sk: %s Šírka

en: %s Z Index
sk: Z-Index %s

en: %s are given a border to separate them from normal text. Pick a color to use for that border.
sk: %s majú orámovanie, aby sa oddelili od bežného textu. Vyberte farbu tohto orámovania.

en: %s are given a border to separate them from normal text. You can increase or decrease the size of that border using this setting.
sk: %s majú orámovanie, aby sa oddelili od bežného textu. Pomocou tohto nastavenia môžete hrúbku tohto orámovania zväčšiť alebo zmenšiť.

en: %s by %s
sk: %s od %s

en: %s quantity
sk: Množstvo %s

en: %s result
sk: Výsledok %s

en: %s: The field is required.
sk: %s: Pole je povinné.

en: %s: The selected value is invalid.
sk: %s: Vybraná hodnota je neplatná.

en: %s: The selected value is not exist.
sk: %s: Vybraná hodnota neexistuje.

en: %s: The value may only contain letters and numbers.
sk: %s: Hodnota môže obsahovať iba písmená a čísla.

en: %s: The value may only contain letters.
sk: %s: Hodnota môže obsahovať iba písmená.

en: %s: The value may only contain numbers.
sk: %s: Hodnota môže obsahovať iba čísla.

en: %s: The value must be a valid email address.
sk: %s: Hodnota musí byť platná e-mailová adresa.

en: &laquo; Older Entries
sk: &laquo; Staršie Záznamy

en: (Copy)
sk: (Kópia)

en: (estimated for %s)
sk: (odhad pre %s)

en: + Add Larger Variable
sk: + Pridať Väčšiu Premennú

en: + Add Smaller Variable
sk: + Pridať Menšiu Premennú

en: + Select Category, Tags, ...
sk: + Vybrať Kategóriu, Značky, ...

en: + Select posts
sk: + Vybrať príspevky

en: , Reset after
sk: , Resetovať po

en: - Remove Largest Variable
sk: - Odstrániť Najväčšiu Premennú

en: - Remove Smallest Variable
sk: - Odstrániť Najmenšiu Premennú

en: 0 Comments
sk: 0 Komentárov

en: 0 comments
sk: 0 komentárov

en: 0 items
sk: 0 položiek

en: 1 Column
sk: 1 stĺpec

en: 1 Comment
sk: 1 Komentár

en: 1 comment
sk: 1 komentár

en: 1rem Equals (px)
sk: 1rem Sa Rovná (px)

en: 2 Column
sk: 2 Stĺpec

en: 2 Columns
sk: 2 Stĺpce

en: 3 Columns
sk: 3 Stĺpce

en: 3D Diamonds
sk: 3D diamanty

en: 4 Columns
sk: 4 Stĺpce

en: 404 Error Page
sk: Chybová Stránka 404

en: 404 Not Found
sk: 404 Nenájdené

en: 404 Page
sk: Stránka 404

en: 404 error pages do not have editable page settings.
sk: Stránky chyby 404 nemajú upraviteľné nastavenia stránky.

en: 5 Columns
sk: 5 Stĺpcov

en: 6 Columns
sk: 6 Stĺpcov

en: <p class="description">Select a menu that should be used in the module. <a href="%s" target="_blank">Click here to create new menu</a>.</p>
sk: <p class="description">Vyberte menu, ktoré sa má použiť v module. <a href="%s" target="_blank">Kliknite sem a vytvorte nové menu</a>.</p>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
sk: <span class="meta-nav">&larr;</span> Staršie Komentáre

en: <strong>Woo Billing Address Module</strong> and <strong>Woo Shipping Address Module</strong> must be added to this page to allow users to submit orders.
sk: Na túto stránku je potrebné pridať moduly <strong>Woo Billing Address Module</strong> a <strong>Woo Shipping Address Module</strong>, aby mohli používatelia odosielať objednávky.

en: <strong>Woo Billing Address Module</strong> must be added to this page to allow users to submit orders.
sk: Na túto stránku je potrebné pridať modul <strong>Woo Billing Address Module</strong>, aby mohli používatelia odosielať objednávky.

en: A Module
sk: Modul

en: A Post Content module is required in order to add unique content within the Theme Builder template. Once a Post Content module has been added to the template, you will be able to add unique post content within that area for each post using the template.
sk: Na pridanie jedinečného obsahu v šablóne Theme Builder je potrebný modul Obsah Príspevku. Keď do šablóny pridáte modul Obsah Príspevku, budete môcť v tejto oblasti pridávať jedinečný obsah pre každý príspevok pomocou šablóny.

en: A Row
sk: Riadok

en: A Section
sk: Sekcia

en: A Specific URL Parameter
sk: Špecifický parameter adresy URL

en: A backup exists for the Theme Builder that is newer than the version you are currently viewing. This backup was captured during your previous editing session, but you never saved it. Would you like to restore this backup and continue editing where you left off?
sk: Pre Theme Builder existuje záloha, ktorá je novšia než verzia, ktorú si práve prezeráte. Táto záloha bola vytvorená počas vašej predchádzajúcej relácie úprav, ale nikdy ste ju neuložili. Chcete obnoviť túto zálohu a pokračovať v úpravách tam, kde ste skončili?

en: A global color can't equal itself
sk: Globálna farba sa nemôže rovnať sama sebe

en: A menu item cannot be its own parent.
sk: Položka menu nemôže byť vlastným nadradeným prvkom.

en: A name to associate with the account when displayed in the account select field.
sk: Názov, ktorý sa má priradiť k účtu, keď sa zobrazí v poli výberu účtu.

en: A valid URL should start with
sk: Platná URL by mala začínať s

en: ACF Groups
sk: ACF Skupiny

en: AI Image
sk: AI Obrázok

en: AI Quick Action
sk: Rýchla Akcia AI

en: Above
sk: Nad

en: Above Title
sk: Nad názvom

en: Absolute
sk: Absolútna

en: Accent Color
sk: Akcentová Farba

en: Acceptance Message
sk: Správa o súhlase

en: Access Token
sk: Prístupový token

en: Accordion
sk: Harmonika

en: Accordion Item
sk: Položka Harmoniky

en: Accordion Items
sk: Položky Harmoniky

en: Accordions
sk: harmoniky

en: Account
sk: Účet

en: Account Link URL
sk: Adresa URL odkazu účtu

en: Account Name
sk: Názov Účtu

en: Action
sk: Sekcia

en: Action Icons On Hover
sk: Ikony Akcií Pri Nájdení Myšou

en: Actions
sk: Akcie

en: Activate Preset
sk: Aktivujte predvoľbu

en: Active
sk: Aktívne

en: Active Groups
sk: Aktívne Skupiny

en: Active Link Color
sk: Farba aktívneho odkazu

en: Active Menu Link
sk: Aktívny odkaz v menu

en: Active Portfolio Filter
sk: Filtre aktívneho portfólia

en: Active Tab
sk: Aktívny štítok

en: Active Tab Background Color
sk: Farba pozadia aktívnych štítkov

en: Active Tab Text
sk: Text Aktívnej Karty

en: Active Tab Text Color
sk: Aktívna farba textu karty

en: Actual Size
sk: Skutočná Veľkosť

en: Add
sk: Pridať

en: Add %s
sk: Pridať %s

en: Add API Key
sk: Pridať API Kľúč

en: Add Attribute
sk: Pridať Atribút

en: Add Audio
sk: Pridať Zvuk

en: Add Background Color
sk: Farba pozadia

en: Add Background Gradient
sk: Pozadie s prechodom

en: Add Background Image
sk: Obrázok pozadia:

en: Add Background Mask
sk: Pridať masku pozadia

en: Add Background Pattern
sk: Pridať vzor pozadia

en: Add Background Video
sk: Nastaviť ako video pozadia

en: Add Canvas
sk: Pridať Plátno

en: Add Checkbox
sk: Pridať Zaškrtávacie Pole

en: Add Column
sk: Pridať Stĺpec

en: Add Condition
sk: Pridať podmienku

en: Add Cookie
sk: Pridať Súbor Cookie

en: Add Custom Body
sk: Pridať Vlastné Hlavné Telo

en: Add Custom Footer
sk: Pridať Vlastnú Pätu

en: Add Custom Header
sk: Pridať Vlastnú Hlavičku

en: Add Element
sk: Pridať Prvok

en: Add Element Above
sk: Pridať Prvok Nad

en: Add Element Below
sk: Pridať Prvok Pod

en: Add Element Inside
sk: Pridať Prvok Dovnútra

en: Add From Library
sk: Pridať Z Knižnice

en: Add From Sets Library
sk: Pridať Z Knižnice Sád

en: Add Fullwidth Section
sk: Pridať Sekciu Na Plnú Šírku

en: Add Gallery Images
sk: Obrázky galérie

en: Add Global Body
sk: Pridať Globálne Hlavné Telo

en: Add Global Color
sk: Pridať globálnu farbu

en: Add Global Font
sk: Pridať Globálne Písmo

en: Add Global Footer
sk: Pridať Globálnu Pätu

en: Add Global Gradient
sk: Pridať globálny gradient

en: Add Global Header
sk: Pridať Globálnu Hlavičku

en: Add Global Image
sk: Pridať Globálny Obrázok

en: Add Global Link
sk: Pridať Globálny Odkaz

en: Add Global Number
sk: Pridať Globálne Číslo

en: Add Global Text
sk: Pridať Globálny Text

en: Add Gradient
sk: Pridať gradient

en: Add Grid Offset Rule
sk: Pridať Pravidlo Odsadenia Mriežky

en: Add Image
sk: Obrázok

en: Add Interaction
sk: Pridať Interakciu

en: Add Layout
sk: Pridať Rozloženie

en: Add Media
sk: Pridať médium

en: Add Meta Query
sk: Pridať Meta Dopyt

en: Add Module
sk: Pridať Modul

en: Add New
sk: Pridať Nové

en: Add New %s
sk: Pridať nový %s

en: Add New %s Or Row
sk: Pridať Nový %s Alebo Riadok

en: Add New Body Template
sk: Pridať Novú Šablónu Hlavného Tela

en: Add New Footer Template
sk: Pridať Novú Šablónu Päty

en: Add New Fullwidth Row
sk: Pridať Nový Riadok Na Plnú Šírku

en: Add New Global Canvas
sk: Pridať Nové Globálne Plátno

en: Add New Header Template
sk: Pridať Novú Šablónu Hlavičky

en: Add New Item
sk: Pridaj novú položku

en: Add New Module
sk: Pridať nový modul

en: Add New Module Or Row
sk: Pridať Nový Modul Alebo Riadok

en: Add New Preset
sk: Pridať novú predvoľbu

en: Add New Row
sk: Pridať nový riadok

en: Add New Section
sk: Pridať novú sekciu

en: Add New Template
sk: Pridať Novú Šablónu

en: Add New Theme Builder
sk: Pridať Nový Theme Builder

en: Add New Theme Builder Item
sk: Pridať Novú Položku Theme Builder

en: Add Page
sk: Pridať Stránku

en: Add Placeholder Content To New Modules
sk: Pridať zástupný obsah do nových modulov

en: Add Preset
sk: Pridať Predvoľbu

en: Add Radio
sk: Pridať Prepínač

en: Add Regular Section
sk: Pridať Bežnú Sekciu

en: Add SVG
sk: Pridať SVG

en: Add Specialty Section
sk: Pridať zvláštnu sekciu

en: Add To Category
sk: Pridať Do Kategórie

en: Add To Tags
sk: Pridať Do Značiek

en: Add Variables To My Site
sk: Pridať Premenné Na Môj Web

en: Add Video
sk: Video

en: Add a review
sk: Pridať recenziu

en: Add and position gradient stops for text fill.
sk: Pridajte a umiestnite zarážky prechodu pre výplň textu.

en: Add custom HTML after the element wrapper.
sk: Pridajte vlastné HTML za obal prvku.

en: Add custom HTML before the element wrapper.
sk: Pridajte vlastné HTML pred obal prvku.

en: Add from Library
sk: Pridať z Knižnice

en: Add to %1$s Library
sk: Pridať Do Knižnice %1$s

en: Add to Categories
sk: Pridať Do Kategórií

en: Add to Library
sk: Pridať do Knižnice

en: Add to Tags
sk: Pridať Do Značiek

en: Add two or more color stops to your gradient background. Each stop can be dragged to any position on the gradient bar. From each color stop to the next the color is interpolated into a smooth gradient.
sk: Pridajte dve alebo viac farebných prestávok na pozadie s prechodom. Každú zarážku možno potiahnuť do ľubovoľnej polohy na pruhu prechodu. Od každej zarážky farby po ďalšiu sa farba interpoluje do hladkého gradientu.

en: Add two or more color stops to your gradient. Drag each stop to position it on the gradient bar.
sk: Pridajte do gradientu aspoň dve farebné zastávky. Presuňte každú zastávku a umiestnite ju na lištu gradientu.

en: Add/Delete Item
sk: Pridať/Odstrániť Položku

en: Added %s
sk: Pridané %s

en: Added Column
sk: Pridaný Stĺpec

en: Added Flex Column
sk: Pridaný Flex Stĺpec

en: Added Flex Grid
sk: Pridaná Flex Mriežka

en: Added Group Preset
sk: Pridaná Predvoľba Skupiny

en: Added Module Preset
sk: Pridaná Predvoľba Modulu

en: Added Row
sk: Pridaný Riadok

en: Added Specialty Section
sk: Pridaná Špeciálna Sekcia

en: Added template
sk: Pridaná šablóna

en: Adding color variables will update your website's existing base colors (primary, secondary, heading, body and link), as well as any existing duplicate color swatches.
sk: Pridanie farebných premenných aktualizuje existujúce základné farby vášho webu (primárna, sekundárna, nadpisy, hlavný text a odkazy), ako aj všetky existujúce duplicitné vzorkovníky farieb.

en: Additional Information
sk: Dodatočné Informácie

en: Additional information
sk: Dodatočné informácie

en: Address Line 2
sk: Riadok adresy 2

en: Adjust how sensitive the mirror movement is to mouse position
sk: Upravte, ako citlivo zrkadlový pohyb reaguje na polohu myši

en: Adjust the background style of the button by customizing the background color, gradient, and image.
sk: Upravte štýl pozadia tlačidla prispôsobením farby pozadia, prechodu a obrázka.

en: Adjust the background style of this element by customizing the background color, gradient, image, video, pattern and mask.
sk: Upravte štýl pozadia tohto prvku prispôsobením farby pozadia, prechodu, obrázka, videa, vzoru a masky.

en: Adjust the height of the featured image.
sk: Upravte výšku odporúčaného obrázka.

en: Adjust the horizontal spacing between child elements. This gap applies between columns in both flex and grid layouts.
sk: Upravte vodorovné rozostupy medzi podradenými prvkami. Táto medzera sa uplatní medzi stĺpcami v rozloženiach flex aj mriežky.

en: Adjust the max height of the featured image.
sk: Upravte maximálnu výšku odporúčaného obrázka.

en: Adjust the max width of the featured image.
sk: Upravte maximálnu šírku odporúčaného obrázka.

en: Adjust the size of the carousel arrows.
sk: Upravte veľkosť šípok karuselu.

en: Adjust the size of the dot navigation.
sk: Upravte veľkosť bodkovej navigácie.

en: Adjust the spacing between each column in this row.
sk: Prispôsobiť vzdialenosť medzi každým stĺpcom v tomto riadku.

en: Adjust the vertical spacing between child elements. This gap applies between rows in both flex and grid layouts.
sk: Upravte zvislé rozostupy medzi podradenými prvkami. Táto medzera sa uplatní medzi riadkami pri rozložení flex aj grid.

en: Adjust the width of the content within the blurb.
sk: Upravte šírku obsahu v rámci danej oblasti.

en: Adjust the width of the featured image.
sk: Upravte šírku odporúčaného obrázka.

en: Adjusting the grayscale filter will allow you to change the color saturation of the map.
sk: Úprava filtra v odtieňoch šedej vám umožní zmeniť sýtosť farieb mapy.

en: Admin Label
sk: Administrátorská značka

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Advanced Settings
sk: Pokročilé Nastavenia

en: After
sk: Za

en: After Every 10th Action
sk: Po každom desiatom akcii

en: After Every 20th Action
sk: Po každej 20. akcii

en: After Every 30th Action
sk: Po každom 30

en: After Every 40th Action
sk: Po každom 40. akčnom kroku

en: After Every Action
sk: Po každej akcii

en: After Image
sk: Po Obrázku

en: After Label
sk: Štítok Po

en: After Number of Times
sk: Po Počet krát

en: Album
sk: album

en: Alert
sk: Upozornenie

en: Align Columns
sk: Zarovnať Stĺpce

en: Align Content
sk: Zarovnať Obsah

en: Align Items
sk: Zarovnať Položky

en: Align Self
sk: Zarovnať Samé

en: Align grid items within their cells horizontally. Controls how items are positioned along the inline (row) axis within their grid area, offering options like start, center, end, and stretch.
sk: Zarovnajte prvky mriežky v bunkách vodorovne. Riadi umiestnenie prvkov pozdĺž vnorenej (riadkovej) osi v rámci ich oblasti mriežky a ponúka možnosti ako začiatok, stred, koniec a roztiahnuť.

en: Align image to the left, right or center.
sk: Zarovnajte obrázok doľava, doprava alebo do stredu.

en: Align the %1$s to the left, right, center or justify.
sk: Zarovnajte %1$s doľava, doprava, na stred alebo na zarovnanie.

en: Align the %s to the left, right, center or justify.
sk: Zarovnajte %s doľava, doprava, na stred alebo do bloku.

en: Align the module to the left, right or center.
sk: Zarovnajte modul doľava, doprava alebo do stredu.

en: Align this item within its grid cell horizontally.
sk: Zarovnajte túto položku vodorovne v rámci jej bunky mriežky.

en: Align this item within its grid cell vertically.
sk: Zarovnajte túto položku zvisle v rámci jej bunky mriežky.

en: Align to the left, right, center or justify.
sk: Zarovnajte doľava, doprava, na stred alebo do bloku.

en: Align you button to the left, right or center of the module.
sk: Zarovnajte tlačidlo v module doľava, doprava alebo na stred.

en: Align your button to the left, right or center of the module.
sk: Tlačidlo zarovnajte doľava, doprava alebo do stredu modulu.

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: All
sk: Všetko

en: All
sk: Všetky

en: All %1$s
sk: Všetky %1$s

en: All %1$s Pages
sk: Všetky Stránky %1$s

en: All Archive Pages
sk: Všetky Archívne Stránky

en: All Attributes
sk: Všetky Atribúty

en: All Author Pages
sk: Všetky Autorské Stránky

en: All Body Templates
sk: Všetky Šablóny Hlavného Tela

en: All Borders
sk: Všetky Orámovania

en: All Categories
sk: Všetky kategórie

en: All Containers
sk: Všetky Kontajnery

en: All Date Pages
sk: Všetky Dátumové Stránky

en: All Day
sk: Celý deň

en: All Divi users can store up to %s items to their Divi Cloud for free. To save more items to your cloud and unlock unlimited storage, upgrade your Divi Cloud membership today. If you build Divi websites for a living, Divi Cloud is an awesome add-on and an amazing time saver. You are going to love it!
sk: Všetci používatelia Divi si môžu do Divi Cloud zdarma uložiť až %s položiek. Ak chcete do cloudu ukladať viac položiek a odomknúť neobmedzené úložisko, inovujte svoje členstvo v Divi Cloud ešte dnes. Ak sa živíte tvorbou webov v Divi, Divi Cloud je skvelý doplnok a výborná úspora času. Budete ho milovať!

en: All Elements
sk: Všetky Prvky

en: All Footer Templates
sk: Všetky Šablóny Päty

en: All Header Templates
sk: Všetky Šablóny Hlavičky

en: All Modified Fields
sk: Všetky Upravené Polia

en: All Modules
sk: Všetky moduly

en: All Option Groups
sk: Všetky Skupiny Možností

en: All Presets
sk: Všetky Predvoľby

en: All Templates
sk: Všetky Šablóny

en: All Theme Builder Items
sk: Všetky Položky Theme Builder

en: All Theme Builders
sk: Všetky Theme Builders

en: All Variables
sk: Všetky Premenné

en: All available options selected
sk: Vybraté všetky dostupné možnosti

en: All content created in the Divi Builder will be lost. Previous content will be restored. Do you wish to proceed?
sk: Všetok obsah vytvorený v nástroji Divi Builder sa stratí. Predchádzajúci obsah sa obnoví. Chcete pokračovať?

en: All of your current page content will be lost. Do you wish to proceed?
sk: Stratíte celý aktuálny obsah stránky. Chcete pokračovať?

en: All of your current role settings will be set to defaults. Do you wish to proceed?
sk: Všetky aktuálne nastavenia vašej roly sa obnovia na predvolené hodnoty. Chcete pokračovať?

en: All options selected. Type to add custom tags.
sk: Vybraté všetky možnosti. Píšte pre pridanie vlastných značiek.

en: All values must have units
sk: Všetky hodnoty musia mať jednotky

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .MP4 version here.
sk: Všetky videá by sa mali odovzdávať v oboch formátoch .MP4 .WEBM, aby sa zabezpečila maximálna kompatibilita vo všetkých prehliadačoch. Tu odovzdajte verziu .MP4.

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .WEBM version here.
sk: Všetky videá by sa mali odovzdávať v oboch formátoch .MP4 .WEBM, aby sa zabezpečila maximálna kompatibilita vo všetkých prehliadačoch. Tu odovzdajte verziu .WEBM.

en: Allow video to be paused by other players when they begin playing
sk: Umožnite, aby sa video počas prehrávania na iných prehrávačoch dalo pozastaviť.

en: Allow video to be paused while it is not in the visible area.
sk: Umožnite, aby sa video počas prehrávania na iných prehrávačoch dalo pozastaviť.

en: Allowed Symbols
sk: Povolené symboly

en: Alpha Intensity
sk: Intenzita Alfy

en: Alpha Suffix
sk: Prípona Alfy

en: Alphanumeric Only (A-Z, 0-9)
sk: Len alfanumerické znaky (A-Z, 0-9)

en: Also Save All %d Modules as Individual Items
sk: Tiež Uložiť Všetky %d Moduly Ako Samostatné Položky

en: Also Save All %d Rows as Individual Items
sk: Tiež Uložiť Všetky %d Riadky Ako Samostatné Položky

en: Also Save All %d Sections as Individual Items
sk: Tiež Uložiť Všetky %d Sekcie Ako Samostatné Položky

en: Alternating
sk: Striedavo

en: An active link is the page currently being visited. You can pick a color to be applied to active links to differentiate them from other links.
sk: Aktívny odkaz je práve navštívená stránka. Môžete vybrať farbu, ktorá sa má použiť na aktívne prepojenia, aby ste ich mohli odlíšiť od ostatných odkazov.

en: An error has occurred while saving the Global Presets settings. Various problems can cause a save to fail, such as a lack of server resources, firewall blockages or plugin conflicts or server misconfiguration. You can try saving again by clicking Try Again, or you can download a backup of your unsaved defaults by clicking Download Backup. A backup can be helpful when contacting our Support Team.
sk: Pri ukladaní nastavení globálnych predvolieb sa vyskytla chyba. Zlyhanie ukladania môžu spôsobiť rôzne problémy, ako napríklad nedostatok zdrojov servera, blokovanie brány firewall alebo konflikty doplnkov alebo nesprávna konfigurácia servera. Môžete to skúsiť znova uložiť kliknutím na Skúsiť znova alebo si môžete stiahnuť zálohu neuložených predvolených nastavení kliknutím na Stiahnuť zálohu. Záloha môže byť užitočná pri kontaktovaní nášho tímu podpory.

en: An error has occurred while saving your page. Various problems can cause a save to fail, such as a lack of server resources, firewall blockages, plugin conflicts or server misconfiguration. You can try saving again by clicking Try Again, or you can download a backup of your unsaved page by clicking Download Backup. Backups can be restored using the portability system while next editing your page.
sk: Počas ukladania vašej stránky sa vyskytla chyba. Ukladanie môže zlyhať z rozličných dôvodov, napríklad slabá kapacita servera, blokovanie firewallom, konflikt zásuvných modulov alebo nesprávna konfigurácia servera. Môžete sa pokúsiť uložiť znova kliknutím na Skúsiť znova, alebo môžete stiahnuť zálohu vašej neuloženej stránky kliknutím na Stiahnuť zálohu. Zálohy môžu byť obnovené pomocou prenosného systému pri ďalšom upravovaní stránky.

en: An error occurred while processing the shortcode.
sk: Pri spracovaní shortcode sa vyskytla chyba.

en: An error occurred while uploading the font file. We detected that the 'fileinfo' PHP extension is not loaded in your server. Enabling the extension may help.
sk: Pri nahrávaní súboru písma sa vyskytla chyba. Zistili sme, že rozšírenie PHP „fileinfo“ nie je na vašom serveri načítané. Zapnutie rozšírenia môže pomôcť.

en: An introduction to the Fullwidth Menu module
sk: Úvod do modulu Fullwidth Menu

en: An introduction to the Menu module
sk: Úvod do modulu Menu

en: An unknown error occurred while uploading the font file. Please try again.
sk: Pri nahrávaní súboru písma sa vyskytla neznáma chyba. Skúste to znova.

en: Analogous
sk: Analogické

en: And %1$s More
sk: A Ďalších %1$s

en: Animation
sk: Animácia

en: Animation Delay
sk: Animácia

en: Animation Direction
sk: Smer prechodu

en: Animation Duration
sk: Animácia

en: Animation Intensity
sk: Animácia

en: Animation Repeat
sk: Animácia

en: Animation Speed
sk: Rýchlosť Animácie

en: Animation Speed Curve
sk: Animácia

en: Animation Starting Opacity
sk: Animácia začínajúca nepriehľadnosť

en: Animation Style
sk: Animácia

en: Annually
sk: Ročne

en: Anti-Spam Provider Account Setup Documentation
sk: Dokumentácia nastavenia účtu poskytovateľa anti-Spamu

en: Any
sk: Ktorékoľvek

en: Any %1$s Link
sk: Akýkoľvek Odkaz %1$s

en: Any URL Parameter
sk: Ľubovoľný parameter adresy URL

en: App View
sk: Zobrazenie Aplikácie

en: Append Above
sk: Pripojiť Nad

en: Append Below
sk: Pripojiť Pod

en: Append To Main Canvas
sk: Pripojiť K Hlavnému Plátnu

en: Apply
sk: Použiť

en: Apply "Sticky Offset" to the nearest Sticky Element above or below this element.
sk: Použite "Sticky Offset" na najbližší prichytený prvok nad alebo pod týmto prvkom.

en: Apply Changes
sk: Použiť Zmeny

en: Apply Motion Effects To Child Elements
sk: Použiť pohybové efekty na podradené prvky

en: Apply Structure Template
sk: Použiť Šablónu Štruktúry

en: Apply a vertical or horizontal slant to the element, stretching it in either direction.
sk: Použite zvislé alebo vodorovné skosenie na prvok a roztiahnite ho v ktoromkoľvek smere.

en: Apply coupon
sk: Použiť kupón

en: Apply “Sticky Offset” to the nearest Sticky Element above or below this element
sk: Aplikujte „Sticky Offset“ na najbližší Sticky Element nad alebo pod týmto prvkom

en: Applying the grayscale filter will change the map colors to black and white.
sk: Použitím filtra v odtieňoch sivej sa zmenia farby mapy na čiernobielu.

en: Approval Required
sk: Vyžaduje sa schválenie

en: Approve
sk: Schváliť

en: Approved.
sk: Schválené.

en: Archive Pages
sk: Archívne Stránky

en: Are You Sure?
sk: Si si istý?

en: Are you sure you want to delete the preset "%s"? This action cannot be undone.
sk: Naozaj chcete odstrániť predvoľbu "%s"? Túto akciu nie je možné vrátiť späť.

en: Are you sure you want to move "%s" to the trash?
sk: Naozaj chcete presunúť "%s" do koša?

en: Are you sure?
sk: Ste si istí?

en: Arrow
sk: Šípky

en: Arrow 2
sk: Šípky

en: Arrow 3
sk: Šípky

en: Arrow Color
sk: Farba šípky

en: Arrow Position
sk: Poloha Šípok

en: Arrow Size
sk: Veľkosť Šípok

en: Arrows
sk: Šípky

en: Artist
sk: umelec

en: Artist Name
sk: Meno Umelca

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Ask me anything about building your page.
sk: Opýtajte sa ma čokoľvek o tvorbe vašej stránky.

en: Aspect Ratio
sk: Pomer Strán

en: Assign As Default
sk: Nastaviť Ako Predvolené

en: Assign Preset as Default
sk: Priradiť predvoľbu ako predvolenú

en: Assign Presets
sk: Priradiť Predvoľby

en: Assign a unique CSS ID to the element which can be used to assign custom CSS styles from within your child theme or from within Divi's custom CSS inputs.
sk: Prvku, ktorý sa môže použiť na priradenie vlastných štýlov CSS z vašej detskej témy alebo z vlastných vstupov CSS spoločnosti Divi, môžete priradiť jedinečné ID CSS.

en: Assign any number of CSS Classes to the element, separated by spaces, which can be used to assign custom CSS styles from within your child theme or from within Divi's custom CSS inputs.
sk: Priraďte elementu ľubovoľný počet CSS tried, oddelených medzerami, ktoré môžu byť použité na priradenie vlastných CSS štýlov z vašej detskej témy alebo z vlastných Divi vstupov CSS.

en: Assigned layout to template
sk: Priradené rozloženie k šablóne

en: Assigned menu could not be loaded.
sk: Priradené menu sa nepodarilo načítať.

en: Asymmetric
sk: asymetrický

en: Asymmetric 2
sk: Asymetrický 2

en: Asymmetric 3
sk: Asymetrické 3

en: Asymmetric 4
sk: Asymetrický 4

en: At least one field to update is required.
sk: Je povinné aspoň jedno pole na aktualizáciu.

en: Attribute
sk: atribút

en: Attribute Body
sk: Telo atribútu

en: Attribute Name
sk: Názov Atribútu

en: Attribute Row
sk: Riadok atribútov

en: Attribute Text
sk: Text Atribútu

en: Attribute Title
sk: Názov atribútu

en: Attribute Type To Extend
sk: Typ Atribútu Na Rozšírenie

en: Attribute Value
sk: Hodnota Atribútu

en: Attribute name is required.
sk: Názov atribútu je povinný.

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Audio
sk: Zvuk

en: Audio Content
sk: Obsah audia

en: Audio Cover Art
sk: Obrázok ku zvuku

en: Audio File
sk: Zvukový súbor

en: Audio Meta
sk: Metadata zvuku

[ctx: Audio Module meta information]
en: by %1$s
sk: od %1$s

en: Audio Title
sk: Názov zvukovej stopy

en: Audios
sk: audionahrávky

en: Authentication Required
sk: Vyžaduje sa Overenie

en: Author
sk: Autor

en: Author Archive Page
sk: Stránka Archívu Autora

en: Author Bio
sk: Bio Autora

en: Author Page Link
sk: Odkaz Na Stránku Autora

en: Author Profile Picture
sk: Profilová Fotka Autora

en: Author Text
sk: Text Autora

en: Author Website
sk: Webstránka Autora

en: Author details can be modified from the user profile page.
sk: Podrobnosti autora je možné upraviť na stránke profilu používateľa.

en: Auto
sk: auto

en: Auto Height Rows
sk: Riadky S Automatickou Výškou

en: Auto Width Columns
sk: Stĺpce S Automatickou Šírkou

en: Automatic Animation
sk: Automatická animácia

en: Automatic Animation Speed (in ms)
sk: Rýchlosť automatickej animácie (v milisekundách)

en: Automatic Carousel Rotation
sk: Automatická rotácia karusela

en: Automatic Carousel Rotation Speed (in ms)
sk: Rýchlosť automatickej rotácie karusela (v milisekundách)

en: Automatic Rotation
sk: Automatické Otáčanie

en: Automatic Rotation Speed
sk: Rýchlosť Automatického Otáčania

en: Available on backorder
sk: Dostupné na doobjednávku

en: Average
sk: Priemerné

en: Avoid reloading this Visual Builder page: a reload can discard unsaved work unless you have already exported or downloaded a backup. Closing this modal does not log you in; use Login in a new tab when you are ready.
sk: Vyhnite sa obnoveniu tejto stránky Visual Builder: obnovenie môže zahodiť neuloženú prácu, pokiaľ ste už neexportovali alebo nestiahli zálohu. Zatvorením tohto modálneho okna sa neprihlásite; keď budete pripravení, použite Prihlásiť sa v novej karte.

en: Back To Preset Manager
sk: Späť Do Správcu Predvolieb

en: Back to parent
sk: Späť na nadradený prvok

en: Background
sk: Pozadie

en: Background Color
sk: Farba pozadia

en: Background Gradient
sk: Pozadie s prechodom

en: Background Image
sk: Obrázok pozadia:

en: Background Image Blend
sk: Vyplniť obrázok pozadia

en: Background Image Height
sk: Výška obrázka na pozadí

en: Background Image Horizontal Offset
sk: Horizontálny posun obrázka pozadia

en: Background Image Position
sk: Na Pozadí Pozícia

en: Background Image Repeat
sk: Opakovanie obrázka pozadia

en: Background Image Size
sk: Na Pozadí Veľkosť

en: Background Image Vertical Offset
sk: Vertikálny posun obrázka pozadia

en: Background Image Width
sk: Šírka obrázka pozadia

en: Background Mask
sk: Maska pozadia

en: Background Overlay Color
sk: Farba prekrytia pozadia

en: Background Pattern
sk: Vzor pozadia

en: Background Preview:
sk: Ukážka Pozadia:

en: Background Settings
sk: Nastavenia Pozadia

en: Background Video
sk: Video pozadia .MP4

en: Background Video Height
sk: Výška videa pozadia

en: Background Video MP4
sk: Video pozadia .MP4

en: Background Video Webm
sk: Video pozadia vo .WEBM

en: Background Video Width
sk: Šírka videa pozadia

en: Background images can be blended with the background color, merging the two and creating unique effects.
sk: Obrázky na pozadí môžu byť zmiešané s farbou pozadia, zlúčením dvoch a vytvorením jedinečných efektov.

en: Backup Exists
sk: Záloha Existuje

en: Backward
sk: Dozadu

en: Bar
sk: bar

en: Bar Background Color
sk: Farba pozadia prúžka

en: Bar Counter
sk: Stĺpcový graf

en: Bar Counters
sk: Pruhové počítadlá

en: Base (px)
sk: Základ (px)

en: Base Device
sk: Základné Zariadenie

en: Base Max Size (Desktop) (px)
sk: Základná Max. Veľkosť (Desktop) (px)

en: Base Max. Font Size (Desktop)
sk: Základná Max. Veľkosť Písma (Desktop)

en: Base Min Size (Phone) (px)
sk: Základná Min. Veľkosť (Telefón) (px)

en: Base Min. Font Size (Phone)
sk: Základná Min. Veľkosť Písma (Telefón)

en: Base Size
sk: Základná Veľkosť

en: Base desktop font size. Used as the baseline for desktop typography tokens.
sk: Základná veľkosť písma pre desktop. Používa sa ako východisková hodnota pre typografické tokeny pre desktop.

en: Base phone font size. Used as the baseline for phone typography tokens.
sk: Základná veľkosť písma pre telefón. Používa sa ako východisková hodnota pre typografické tokeny pre telefón.

en: Base size for Typography Scale mode.
sk: Základná veľkosť pre režim Typografickej Škály.

en: Base size for this breakpoint.
sk: Základná veľkosť pre tento breakpoint.

en: Based on
sk: Na základe

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
sk: Buďte prvý, kto ohodnotí &ldquo;%s&rdquo;

en: Before
sk: Pred

en: Before Image
sk: Obrázok Pred

en: Before Label
sk: Štítok Pred

en: Before you can download Premade Layouts from the Divi Library you must authenticate your Elegant Themes subscription.
sk: Predtým, než si budete môcť stiahnuť Predpripravené Rozloženia z knižnice Divi, musíte overiť svoje predplatné Elegant Themes.

en: Before/After Image
sk: Obrázok Pred/Po

en: Before/After Images
sk: Obrázky Pred/Po

en: Below
sk: Pod

en: Below Title
sk: Pod názvom

en: Below this viewport width, font sizes stay at the min. font size and do not scale.
sk: Pod touto šírkou viewportu zostanú veľkosti písma na min. veľkosti a nebudú sa škálovať.

en: Best Selling Products
sk: Najpredávanejšie produkty

en: Binary
sk: Binárny

en: Bio/Description
sk: Bio/Popis

en: Biography
sk: Biografia

en: Blades
sk: Čepele

en: Blend Mode
sk: Uložené Modul

en: Block
sk: Blok

en: Block quotes are given a border to separate them from normal text. Pick a color to use for that border.
sk: Blokové citácie dostanú hranicu, aby ich oddelili od normálneho textu. Vyberte farbu, ktorú chcete použiť pre túto hranicu.

en: Block quotes are given a border to separate them from normal text. You can increase or decrease the size of that border using this setting.
sk: Blokové citácie dostanú hranicu, aby ich oddelili od normálneho textu. Pomocou tohto nastavenia môžete zväčšiť alebo zmenšiť veľkosť tohto okraja.

en: Blockquote
sk: blockquote

en: Blockquote Border Color
sk: Farba rámčeka označeného poľa

en: Blockquote Border Weight
sk: Bloková hraničná hmotnosť

en: Blog post title
sk: Názov príspevku blogu

en: Blogs
sk: blogy

en: Blue
sk: Modrá

en: Blur
sk: Krátky text

en: Blur by this amount.
sk: Rozmazanie o túto hodnotu.

en: Blurb
sk: Krátky text

en: Blurb Content
sk: Obsah záložky

en: Blurb Image
sk: Obrázok záložky

en: Blurb Title
sk: Nadpis záložky

en: Body
sk: Hlavný Text

en: Body (Even)
sk: Hlavný Text (Párne)

en: Body Area
sk: Oblasť tela

en: Body Color
sk: Farba Základného Textu

en: Body Link
sk: Odkaz na telo

en: Body Template
sk: Šablóna Hlavného Tela

en: Body Templates
sk: Šablóny Hlavného Tela

en: Body Text
sk: Text tela

en: Body Text (Even)
sk: Text Obsahu (Párne)

en: Body Text Color
sk: Farba Textu Hlavného Obsahu

en: Body: %s
sk: Hlavný Text: %s

en: Bold
sk: Tučné písmo

en: Bold 700
sk: Tučné 700

en: Border
sk: Okraj

en: Border Bottom
sk: Spodné Orámovanie

en: Border Color
sk: Farba rámčeka

en: Border Left
sk: Ľavé Orámovanie

en: Border Radius
sk: Polomer Rohov

en: Border Right
sk: Pravé Orámovanie

en: Border Style
sk: Štýl rámčeka

en: Border Styles
sk: Štýl rámčeka

en: Border Top
sk: Horné Orámovanie

en: Border Weight
sk: Hrúbka Orámovania

en: Border Width
sk: Šírka rámčeka

en: Borders support various different styles, each of which will change the shape of the border element.
sk: Hranice podporujú rôzne štýly, z ktorých každý mení tvar hraničného prvku.

en: Bottom
sk: Spodok

en: Bottom Border Color
sk: Farba tlaèidla a orámovania

en: Bottom Border Style
sk: Štýl rámčeka

en: Bottom Border Width
sk: Šírka rámčeka

en: Bottom Center
sk: Dole V Strede

en: Bottom Left
sk: Dolnom Rohu

en: Bottom Right
sk: Vpravo Dole

en: Bottom Sticky Limit
sk: Spodný lepivý limit

en: Bottom To Top
sk: Zdola nahor

en: Bottom of Element
sk: Spodná časť prvku

en: Bounce
sk: Opustenia webu

en: Box Shadow Horizontal Position
sk: Box Shadow Horizontálna poloha

en: Box Shadow Position
sk: Počiatočná poloha

en: Box Shadow Spread Strength
sk: Box Shadow Stretch Strength

en: Box Shadow Vertical Position
sk: Počiatočná poloha

en: Brand New
sk: Úplne nový

en: Breadcrumb
sk: Omrvinková Navigácia

en: Breadcrumb Link
sk: Odkaz omrvinkovej navigácie

en: Breadcrumb Wrapper
sk: Obal omrvinkovej navigácie

en: Breadcrumbs
sk: Omrvinková navigácia

en: Breakpoint
sk: Bod Zlomu

en: Breakpoint Enter
sk: Vstup Do Bodu Zlomu

en: Breakpoint Exit
sk: Opustenie Bodu Zlomu

en: Breakpoints
sk: Bod Zlomu

en: Brightness
sk: jas

en: Browse Full Collection
sk: Prehliadať celú kolekciu

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Build Custom Body
sk: Vytvoriť Vlastné Hlavné Telo

en: Build Custom Footer
sk: Vytvoriť Vlastnú Pätu

en: Build Custom Header
sk: Vytvoriť Vlastnú Hlavičku

en: Build From Scratch
sk: Vytvoriť od nuly

en: Build Global Body
sk: Vytvoriť Globálne Hlavné Telo

en: Build Global Footer
sk: Vytvoriť Globálnu Pätu

en: Build Global Header
sk: Vytvoriť Globálnu Hlavičku

en: Build New Template
sk: Vytvoriť Novú Šablónu

en: Build On The Front End
sk: Tvoriť Na Stránke

en: Build With AI
sk: Stavať s AI

en: Build your page from the ground up. Don't worry, you can access our premade layouts at any time.
sk: Vytvorte si stránku od základov. Nebojte sa, k našim hotovým rozloženiam sa môžete kedykoľvek vrátiť.

en: Builder
sk: Nástroj Na Tvorbu

en: Builder Default Interaction Mode
sk: Predvolený Režim Interakcie V Editore

en: Builder Default View Mode
sk: Builder Predvolený režim zobrazenia

en: Builder History
sk: História Editora

en: Builder Interface
sk: Rozhranie Nástroja Builder

en: Builder Interface Animations
sk: Animácie Rozhrania Editora

en: Builder Keyboard Shortcuts
sk: Klávesové Skratky Editora

en: Builder Settings
sk: Nastavenia Buildera

en: Builder flag could not be set; post was rolled back to its previous state.
sk: Nepodarilo sa nastaviť príznak Buildera; príspevok bol vrátený do predchádzajúceho stavu.

en: Bullet
sk: Odrážka

en: Bullet Color
sk: Farba odrážky

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Button #1
sk: Tlačidlo č. 1

en: Button #1 Link URL
sk: Odkaz Tlačidla č. 1 URL

en: Button #2
sk: Tlačidlo č. 2

en: Button #2 Link URL
sk: Odkaz Tlačidla č. 2 URL

en: Button Alignment
sk: Zarovnanie tlačidla

en: Button Box Shadow
sk: Buton Box Shadow

en: Button Icon
sk: Ikona Tlačidla

en: Button Icon Color
sk: Farba Ikony Tlačidla

en: Button Icon Placement
sk: Umiestnenie Ikony Tlačidla

en: Button One
sk: Tlačidlo One

en: Button Text
sk: Text Tlačidla

en: Button Two
sk: Tlačidlo Dvoch

en: Button and Border Color
sk: Farba tlaèidla a orámovania

en: Buttons
sk: tlačidla

en: By adjusting the ending position of the gradient, you can control how quickly or slowly each color transitions, and where the transition begins.
sk: Nastavením koncovej polohy gradientu môžete ovládať, ako rýchlo alebo pomaly prechádza každý prechod farieb a kde začína prechod.

en: By adjusting the starting position of the gradient, you can control how quickly or slowly each color transitions, and where the transition begins.
sk: Nastavením východiskovej polohy gradientu môžete ovládať, ako rýchlo alebo pomaly prechádza každý prechod farieb a kde začína prechod.

en: By default, animations will only play once. If you would like to loop your animation continuously you can choose the Loop option here.
sk: Štandardne budú animácie prehrávať iba raz. Ak chcete nepretržite vytvárať animáciu, môžete si tu zvoliť možnosť Loop.

en: By default, button icons are displayed on hover. If you would like button icons to always be displayed, then you can enable this option.
sk: Ikony tlačidiel sa štandardne zobrazujú na vznášačke. Ak chcete, aby sa ikony tlačidiel vždy zobrazovali, môžete túto možnosť povoliť.

en: By default, elements will extend the full width of their parent element. If you would like to set a custom static width, you can do so using this option.
sk: V predvolenom nastavení prvky rozšíria celú šírku svojho nadradeného prvku. Ak chcete nastaviť vlastnú statickú šírku, môžete tak urobiť pomocou tejto možnosti.

en: By default, your main canvas and all local canvases will be exported, along with any global canvases appended to your main canvas or targeted by your main canvas with interactivity.
sk: V predvolenom nastavení sa vyexportuje vaše hlavné plátno a všetky lokálne plátna spolu so všetkými globálnymi plátnami pripojenými k hlavnému plátnu alebo zacielenými hlavným plátnom pomocou interaktivity.

en: By increasing the starting opacity, you can reduce or remove the fade effect that is applied to all animation styles.
sk: Zvýšením počiatočnej krytia môžete znížiť alebo odstrániť efekt zoslabovania, ktorý sa uplatňuje na všetky štýly animácie.

en: CSS Class
sk: CSS trieda

en: CSS ID & Classes
sk: Identifikátory a triedy CSS

en: CSS Snippet
sk: Úryvok CSS

en: CSS added here will target the following class: %s
sk: CSS pridané sem bude zacielené na nasledujúcu triedu: %s

en: CSS syntax error.
sk: Chyba syntaxe CSS.

en: Call
sk: Hovor

en: Call To Action
sk: Výzva k akcii

en: Call To Actions
sk: Akcie pre volanie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancel Changes
sk: Zrušiť Zmeny

en: Cancel delete
sk: Zrušiť odstránenie

en: Cannot create a revision of a revision
sk: Nie je možné vytvoriť revíziu revízie

en: Cannot hook block to itself.
sk: Blok nie je možné pripojiť k sebe samému.

en: Canvas
sk: Plátno

en: Canvas Grid View
sk: Zobrazenie Mriežky Plátna

en: Canvas ID is required.
sk: ID plátna je povinné.

en: Canvas Name
sk: Názov Plátna

en: Canvas Portal
sk: Portál Plátna

en: Canvas Portals
sk: Portály Plátna

en: Canvas Settings
sk: Nastavenia Plátna

en: Capitalize
sk: Veľké Začiatočné Písmená

en: Captcha Field
sk: Pole testu CAPTCHA

en: Captcha Text
sk: Text testu CAPTCHA

en: Caption
sk: Titulok

en: Caption Text
sk: Text Popisu

en: Card
sk: Karta

en: Card (Even)
sk: Karta (Párne)

en: Carousel
sk: Karusel

en: Carousel Active Slide
sk: Aktívna Snímka Karuselu

en: Carousel Arrows
sk: Šípky Karuselu

en: Carousel Container
sk: Kontajner Karuselu

en: Carousel Dots
sk: Bodky Karuselu

en: Carousel Item
sk: Položka Karuselu

en: Carousel Item Title
sk: Nadpis Položky Karuselu

en: Carousel Item Title Text
sk: Text Nadpisu Položky Karuselu

en: Carousel Settings
sk: Nastavenia Karuselu

en: Carousel Slide
sk: Snímka Karuselu

en: Carousel Title
sk: Nadpis Karuselu

en: Carousel Track
sk: Stopa Karuselu

en: Cart
sk: vozík

en: Cart Contents
sk: Obsah košíka

en: Cart Quantity
sk: Množstvo v košíku

en: Cart Quantity Text
sk: Text Množstvo v košíku

en: Cart Totals Table
sk: Tabuľka súčtu košíka

en: Cart Totals Table Cell
sk: Bunka tabuľky súčtu košíka

en: Cart Totals Table Row
sk: Riadok tabuľky súčty košíka

en: Cart totals
sk: Súčty košíka

en: Categories
sk: Kategórie

en: Categories Separator
sk: Oddeľovač Kategórií

en: Category
sk: Kategória

en: Category 1
sk: Kategória 1

en: Category 2
sk: Kategória 2

en: Category 3
sk: Kategória 3

en: Category Description
sk: Popis Kategórie

en: Category Image
sk: Obrázok Kategórie

en: Category Page
sk: Stránka kategórie

en: Category Type
sk: Typ Kategórie

en: Center
sk: Do stredu

en: Center Center
sk: Stredové centrum

en: Center Left
sk: Centrum Vľavo

en: Center Mode
sk: Režim Na Stred

en: Center Right
sk: Centrum Právo

en: Center the active slide and show partial slides on either side.
sk: Zarovnať aktívnu snímku na stred a zobraziť čiastočné snímky po stranách.

en: Centered
sk: sústredený

en: Centimeters (cm)
sk: Centimetre (cm)

en: Change API Key
sk: Zmeniť API kľúč

en: Change Column Structure
sk: Zmeniť štruktúru stĺpca

en: Change Gutter Width
sk: Zmeniť šírku kanála

en: Change the direction of the gradient by choosing a starting position within a 360 degree range.
sk: Zmeňte smer gradientu výberom východiskovej pozície v rozsahu 360 stupňov.

en: Changed Column Structure
sk: Zmenená Štruktúra Stĺpcov

en: Changed Flex Column Structure
sk: Zmenená Štruktúra Flex Stĺpcov

en: Changes made to variables will affect all instances across your entire site. Do you wish to proceed?
sk: Zmeny vykonané vo premenných ovplyvnia všetky inštancie na celom webe. Chcete pokračovať?

en: Character
sk: Znakový

en: Chat history
sk: História chatu

en: Checkbox
sk: Zaškrtávacie pole

en: Checkboxes
sk: Zaškrtávacie políčko

en: Checked
sk: Zaškrtnuté

en: Checkerboard
sk: Šachovnica

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Checkout Button
sk: Tlačidlo pokladne

en: Chevrons
sk: Chevróny

en: Child Module
sk: Dcérsky Modul

en: Children
sk: Potomkovia

en: Children of Specific %1$s
sk: Potomkovia Konkrétneho %1$s

en: Choose Column
sk: Vybrať Stĺpec

en: Choose File
sk: Vyberte súbor

en: Choose Files
sk: Vyberte Súbory

en: Choose Font Files
sk: Vyberte súbor

en: Choose Layout
sk: Vyberte schému

en: Choose Library
sk: Vybrať Knižnicu

en: Choose a Background Image
sk: Vyberte obrázok pozadia

en: Choose a Background Video MP4 File
sk: Zvoľte video pozadia .MP4 súbor

en: Choose a Background Video WEBM File
sk: Zvoľte video pozadia .WEBM súbor

en: Choose a Premade Layout
sk: Vybrať Hotové Rozloženie

en: Choose a color for the carousel arrows.
sk: Vyberte farbu šípok karuselu.

en: Choose a color for the dot navigation.
sk: Vyberte farbu bodkovej navigácie.

en: Choose a color for the slider arrows inside the circle.
sk: Vyberte farbu pre šípky posuvníka vnútri kruhu.

en: Choose a color for the slider circle and line.
sk: Vyberte farbu pre kruh a čiaru posuvníka.

en: Choose a custom field. Custom fields must be defined in your email provider account.
sk: Vyberte vlastné pole. Vlastné polia musia byť definované vo vašom účte poskytovateľa e-mailu.

en: Choose a custom font to use for the %s. All Google web fonts are available, or you can upload your own custom font files.
sk: Vyberte vlastné písmo, ktoré sa použije pre %s. K dispozícii sú všetky webové písma Google, alebo môžete nahrať vlastné súbory písma.

en: Choose a custom font to use for the button. All Google web fonts are available, or you can upload your own custom font files.
sk: Vyberte vlastné písmo, ktoré sa má použiť pre tlačidlo. Všetky webové písma Google sú k dispozícii, alebo môžete nahrať vlastné vlastné súbory písma.

en: Choose a custom font to use for the text. All Google web fonts are available, or you can upload your own custom font files.
sk: Vyberte vlastné písmo, ktoré sa použije pre text. K dispozícii sú všetky webové písma Google, alebo môžete nahrať vlastné súbory písma.

en: Choose a list. If you don't see any lists, click "Add" to add an account.
sk: Vyberte zoznam AWeber. Ak nevidíte žiadny zoznam, kliknite na "Pridať" a pridajte AWeber účet.

en: Choose a preset for the selected module
sk: Vyberte preset pre vybraný modul

en: Choose a service provider.
sk: Vyberte poskytovateľa služby.

en: Choose a title of your login box.
sk: Zadajte názov prihlasovacieho boxu.

en: Choose an Image
sk: Vyber obrázok

en: Choose an account or click "Add" to add a new account.
sk: Vyberte účet alebo kliknite na „Pridať“ a pridajte nový účet.

en: Choose an icon for the left navigation arrow.
sk: Vyberte ikonu pre ľavú navigačnú šípku.

en: Choose an icon for the right navigation arrow.
sk: Vyberte ikonu pre pravú navigačnú šípku.

en: Choose an icon for this list item.
sk: Vyberte ikonu pre túto položku zoznamu.

en: Choose an icon for your link.
sk: Vyberte ikonu pre svoj odkaz.

en: Choose an icon to display
sk: Vyberte ikonu na zobrazenie

en: Choose an icon to display for the scroll down button.
sk: Zvoľte ikonku tlačidla posunu nadol.

en: Choose an icon to display inside the timeline marker.
sk: Vyberte ikonu, ktorá sa zobrazí v značke časovej osi.

en: Choose an icon to display with your blurb.
sk: Vyberte ikonu, ktorú chcete zobraziť s krátkym textom.

en: Choose an icon to display.
sk: Vyberte ikonu na zobrazenie.

en: Choose card position for horizontal timeline.
sk: Vyberte pozíciu karty pre vodorovnú časovú os.

en: Choose card position for vertical timeline.
sk: Vyberte pozíciu karty pre zvislú časovú os.

en: Choose from hundreds of premade layouts, start from any of your saved layouts, or clone an existing page.
sk: Vyberte si zo stoviek vopred pripravených rozložení, začnite od ktoréhokoľvek z uložených rozložení alebo naklonujte existujúcu stránku.

en: Choose how grid columns should be sized. Equal width columns create uniform columns, auto columns size to content, and manual gives you complete control with custom CSS grid syntax.
sk: Vyberte, ako sa majú určiť veľkosti stĺpcov mriežky. Stĺpce s rovnakou šírkou vytvoria jednotné stĺpce, automatické stĺpce sa prispôsobia obsahu a manuálne vám dá úplnú kontrolu pomocou vlastnej syntaxe mriežky CSS.

en: Choose how grid rows should be sized. Auto height adjusts to content, equal height creates uniform rows, minimum height sets a baseline, and fixed height maintains consistent row dimensions.
sk: Vyberte, ako sa majú určovať veľkosti riadkov mriežky. Automatická výška sa prispôsobí obsahu, rovnaká výška vytvorí jednotné riadky, minimálna výška nastaví základ a pevná výška zachová konzistentné rozmery riadkov.

en: Choose how many columns to display.
sk: Zvoľte počet zobrazovaných stĺpcov.

en: Choose how many posts you would like to display in the slider.
sk: Vyberte, ko¾ko príspevkov sa má v prezentácii zobrazova.

en: Choose how many posts you would like to offset by
sk: Určte, o koľko príspevkov sa chcete posúvať

en: Choose how many posts you would like to skip. These posts will not be shown in the feed.
sk: Vyberte, koľko príspevkov chcete preskočiť. Tieto príspevky sa v informačnom kanáli nezobrazia.

en: Choose how many products you would like to skip. These products will not be shown in the feed.
sk: Vyberte, koľko produktov chcete preskočiť. Tieto produkty sa nebudú zobrazovať v informačnom kanáli.

en: Choose how many times the shape divider should repeat. Setting to 1x will remove all repetition.
sk: Vyberte, koľkokrát sa má delič tvarov opakovať. Nastavenie na 1x odstráni všetky opakovania.

en: Choose how much posts you would like to display per page.
sk: Nastavte počet príspevkov zobrazených na jednu stranu.

en: Choose how text fill should be rendered.
sk: Vyberte, ako sa má vykresliť výplň textu.

en: Choose how the animation should play.
sk: Vyberte, ako sa má animácia prehrávať.

en: Choose how the dropdown menu should be aligned relative to the parent module.
sk: Vyberte, ako má byť rozbaľovacia ponuka zarovnaná vzhľadom na nadradený modul.

en: Choose how the dropdown should be positioned.
sk: Vyberte, ako sa má rozbaľovacia ponuka umiestniť.

en: Choose how the image should fit inside its container.
sk: Vyberte, ako má obrázok zapadnúť do svojho kontajnera.

en: Choose how the target element responds to mouse movement
sk: Vyberte, ako cieľový prvok reaguje na pohyb myši

en: Choose how to compare the meta value. Options include equals, not equals, greater than, less than, and other comparison operators for filtering posts.
sk: Vyberte, ako porovnať meta hodnotu. Možnosti zahŕňajú rovná sa, nerovná sa, väčšie ako, menšie ako a ďalšie porovnávacie operátory na filtrovanie príspevkov.

en: Choose how to sort the posts in your loop. Select the field that will be used to determine the order of the displayed content.
sk: Vyberte, ako zoradiť príspevky vo vašej slučke. Zvoľte pole, ktoré sa použije na určenie poradia zobrazeného obsahu.

en: Choose how values are generated: fluid clamp, responsive fixed values, or a single fixed scale.
sk: Vyberte, ako sa budú hodnoty generovať: fluid clamp, responzívne pevné hodnoty alebo jedna pevná stupnica.

en: Choose how your products should be ordered.
sk: Vyberte prioritu zoraďovania vašich produktov.

en: Choose marker position.
sk: Vyberte pozíciu značky.

en: Choose naming style for variable suffixes (e.g. t-shirt or numeric).
sk: Vyberte štýl pomenovania prípon premenných (napr. t-shirt alebo číselný).

en: Choose posts of which post type you would like to display.
sk: Vyberte príspevky, ktoré chcete zobraziť.

en: Choose the CSS grid property to apply to the targeted items
sk: Vyberte vlastnosť CSS mriežky, ktorá sa má použiť na cielené položky

en: Choose the Column Class for this module when inside a flex layout.
sk: Vyberte triedu stĺpca pre tento modul, keď je vo flex rozložení.

en: Choose the HTML5 element to use for the element wrapper.
sk: Vyberte HTML5 prvok, ktorý sa má použiť pre obal prvku.

en: Choose the alignment of the dot navigation.
sk: Vyberte zarovnanie bodkovej navigácie.

en: Choose the direction to sort your posts. Descending shows the newest or highest values first, while ascending shows the oldest or lowest values first.
sk: Vyberte smer zoradenia príspevkov. Zostupne zobrazí najnovšie alebo najvyššie hodnoty ako prvé, kým vzostupne zobrazí najstaršie alebo najnižšie hodnoty ako prvé.

en: Choose the font weights supported by your font. Select "All" if you don't know this information or if your font includes all weights.
sk: Vyberte si váhu písma podporovanú vaším písmom. Ak nepoznáte tieto informácie, alebo ak vaše písmo zahŕňa všetky závažia, vyberte položku "Všetky".

en: Choose the images that you would like to appear in the image gallery.
sk: Vyberte obrázky, ktoré chcete zobraziť v galérii obrázkov.

en: Choose the layout style for this element. Flexbox enables advanced layout options with direction, alignment, and spacing controls.
sk: Vyberte štýl rozloženia pre tento prvok. Flexbox umožňuje pokročilé možnosti rozloženia s ovládaním smeru, zarovnania a rozostupov.

en: Choose the palette relationship. Some types also generate tertiary color variables.
sk: Vyberte vzťah palety. Niektoré typy generujú aj terciárne farebné premenné.

en: Choose the playback direction of the animation.
sk: Vyberte smer prehrávania animácie.

en: Choose the point of origin for all transformations. This will affect around which point the object is rotated, moved and resized.
sk: Vyberte bod pôvodu pre všetky transformácie. Ovplyvní to, okolo ktorého bodu sa objekt otáča, presúva a mení veľkosť.

en: Choose the position of the carousel arrows.
sk: Vyberte polohu šípok karuselu.

en: Choose the position of the dot navigation.
sk: Vyberte polohu bodkovej navigácie.

en: Choose the scope of where to look for matching fields.
sk: Vyberte rozsah, v ktorom hľadať zhodné polia.

en: Choose the scope of where to look for target modules.
sk: Vyberte rozsah, v ktorom hľadať cieľové moduly.

en: Choose the social network
sk: Vyber sociálnu sieť

en: Choose the thumbnail size to use for the featured image.
sk: Vyberte veľkosť náhľadu, ktorá sa použije pre odporúčaný obrázok.

en: Choose the type of content to query for your loop. Select Post Type to display things like blog posts and products, Terms to display things like categories and tags, Users to display lists of users, or Menu to loop through WordPress menu items.
sk: Vyberte typ obsahu, na ktorý sa má vykonať dopyt pre vašu slučku. Vyberte Typ Príspevku na zobrazenie napr. blogových príspevkov a produktov, Termíny na zobrazenie napr. kategórií a značiek, Používatelia na zobrazenie zoznamov používateľov alebo Menu na prechádzanie položkami menu WordPress.

en: Choose the type of field
sk: Vyberte druh poľa

en: Choose the unit used in generated CSS values.
sk: Vyberte jednotku použitú v generovaných hodnotách CSS.

en: Choose the width of each sidebar widget.
sk: Vyberte šírku každého widgetu v bočnom paneli.

en: Choose the wrapper tag used for the breadcrumb trail.
sk: Vyberte obalovú značku pre omrvinkovú navigáciu.

en: Choose timeline orientation.
sk: Vyberte orientáciu časovej osi.

en: Choose to have this element remain a fixed distance from the top or bottom edge of the browser window as the user scrolls
sk: Zvoľte, aby tento prvok zostal v pevnej vzdialenosti od horného alebo spodného okraja okna prehliadača, keď používateľ roluje

en: Choose to have this element remain a fixed distance from the top or bottom edge of the browser window as the user scrolls.
sk: Vyberte, či má tento prvok pri rolovaní používateľa zostať v pevnej vzdialenosti od horného alebo spodného okraja okna prehliadača.

en: Choose what action should be performed
sk: Vyberte, aká akcia sa má vykonať

en: Choose what data (if any) to include in the redirect URL as query arguments.
sk: Vyberte, aké údaje (ak existujú) budú zahrnuté do adresy URL presmerovania ako argumenty dopytu.

en: Choose what happens when a site visitor has been successfully subscribed to your list.
sk: Vyberte, čo sa stane, keď sa návštevník stránky úspešne prihlásil do vášho zoznamu.

en: Choose when the animation should be triggered.
sk: Vyberte, kedy sa má animácia spustiť.

en: Choose when the dropdown should be displayed.
sk: Vyberte, kedy sa má zobraziť rozbaľovacia ponuka.

en: Choose when this interaction should be triggered
sk: Vyberte, kedy sa má táto interakcia spustiť

en: Choose when to display this element based on a set of conditions. Multiple conditions can be added. Date & Time condition is based on your timezone settings in your <a href="%1$s" target="_blank" title="WordPress General Settings">WordPress General Settings</a>
sk: Vyberte, kedy sa má tento prvok zobraziť na základe súboru podmienok. Je možné pridať viacero podmienok. Podmienky dátumu a času sú založené na vašich nastaveniach časového pásma vo <a href="%1$s" target="_blank" title="Všeobecné nastavenia WordPress">Všeobecné nastavenia WordPress</a>

en: Choose where the button icon should be displayed within the button.
sk: Vyberte, kde sa má ikona tlačidla zobraziť v tlačidle.

en: Choose where the dropdown menu should be positioned relative to the parent module.
sk: Vyberte, kde sa má rozbaľovacia ponuka umiestniť vzhľadom na nadradený modul.

en: Choose where the image should be positioned within its container and set the focal point.
sk: Vyberte, kde má byť obrázok umiestnený v rámci kontajnera, a nastavte ohnisko.

en: Choose where the link opens.
sk: Vyberte, kde sa odkaz otvorí.

en: Choose where you would like the background image to be positioned within this element. You may want to position the background based on the the image's focus point.
sk: Vyberte, kam chcete umiestniť obrázok na pozadí do tohto prvku. Možno budete chcieť umiestniť pozadie na základe zaostrovacieho bodu.

en: Choose whether any or all of the rules should be fulfilled
sk: Vyberte, či niektorá z podmienok musí byť splnená

en: Choose whether or not the quote icon should be visible.
sk: Rozhodnite, či má byť ikona citátu viditeľná, alebo nie.

en: Choose whether or not this toggle should start in an open or closed state.
sk: Vyberte, či má tento box začínať v rozbalenom alebo uzavretom stave.

en: Choose whether the list markers are ordered, unordered, or hidden.
sk: Vyberte, či sú odrážky zoznamu číslované, nečíslované alebo skryté.

en: Choose whether the slider moves horizontally or vertically.
sk: Vyberte, či sa posuvník pohybuje vodorovne alebo zvisle.

en: Choose whether to append this canvas above or below the main content on the front end.
sk: Vyberte, či sa má toto plátno na front-ende pripojiť nad alebo pod hlavný obsah.

en: Choose whether to render SVG from pasted code or uploaded source.
sk: Vyberte, či sa má SVG vykresliť z vloženého kódu alebo z nahraného zdroja.

en: Choose whether you would like the shadow to appear outside your module, lifting the module up from the page, or inside the module, setting the module downwards within the page.
sk: Vyberte, či chcete, aby sa tieň zobrazoval mimo vášho modulu, zdvíhanie modulu zo stránky alebo vnútri modulu a nastavenie modulu smerom nadol v rámci stránky.

en: Choose which breakpoint should trigger this interaction
sk: Vyberte, ktorý bod zlomu má spustiť túto interakciu

en: Choose which categories you would like to include in the feed.
sk: Vyberte kategórie príspevkov, ktoré vám budú doručované.

en: Choose which categories you would like to include in the slider.
sk: Vyberte, ktoré kategórie sa majú v prezentácii zobrazova.

en: Choose which categories you would like to include.
sk: Vyberte kategórie chcete zahrnúť.

en: Choose which element to extend attributes from.
sk: Vyberte, z ktorého prvku rozšíriť atribúty.

en: Choose which element to find and replace values from.
sk: Vyberte, z ktorého prvku nájsť a nahradiť hodnoty.

en: Choose which modified fields to extend from the source element.
sk: Vyberte, ktoré upravené polia rozšíriť zo zdrojového prvku.

en: Choose which module should receive the effect
sk: Vyberte, ktorý modul má dostať efekt

en: Choose which option group to extend from the source elements.
sk: Vyberte, z ktorej skupiny možností rozšíriť zo zdrojových prvkov.

en: Choose which side of the page your sidebar will be on. This setting controls text orientation and border position.
sk: Zvoľte stranu, na ktorej sa bude zobrazovať bočný panel. Týmto nastavením sa ovláda orientácia textu a poloha bočného panelu.

en: Choose which side the first timeline card starts from.
sk: Vyberte, z ktorej strany začína prvá karta časovej osi.

en: Choose which token family to generate. Each family has its own scale type and preview.
sk: Vyberte, ktorú rodinu tokenov chcete generovať. Každá rodina má vlastný typ stupnice a náhľad.

en: Choose which type of products you would like to display.
sk: Vyberte, aký typ produktov chcete zobraziť.

en: Choose which types of attributes to copy.
sk: Vyberte, ktoré typy atribútov skopírovať.

en: Choose which types of elements to extend to.
sk: Vyberte, na ktoré typy prvkov rozšíriť.

en: Choose which types of elements to search within.
sk: Vyberte, v ktorých typoch prvkov hľadať.

en: Choose your desired portfolio layout style.
sk: Vyberte požadovaný vzhľad portfólia.

en: Choosing "Cover" will force the image to fill the entire background area, clipping the image when necessary. Choosing "Fit" will ensure that the entire image is always visible, but can result in blank spaces around the image. When set to "Actual Size," the image will not be resized at all.
sk: Výberom položky „Cover“ (Obal) sa vynúti, aby obrázok vyplnil celú oblasť pozadia, v prípade potreby orezal obrázok. Výberom možnosti „Fit“ (Prispôsobiť) sa zabezpečí, že celý obrázok bude vždy viditeľný, ale môže mať za následok prázdne miesta okolo obrázka. Keď je nastavená na "Skutočná veľkosť", obrázok sa vôbec nezmení.

en: Chromium Browsers (Chrome, Edge, etc)
sk: Prehliadače Chromium (Chrome, Edge atď.)

en: Circle
sk: Kruh

en: Circle Background Color
sk: Farba pozadia kruhu

en: Circle Background Opacity
sk: Nepriehľadnosť kruhu

en: Circle Color
sk: Farba kruhu

en: Circle Counter
sk: Kruhové počítadlá

en: Circle Counter Title
sk: Nadpis koláčového grafu

en: Circle Counters
sk: Kruhové počítadlá

en: Circular
sk: Kruhový

en: Circular Gradient
sk: Kruhový gradient

en: Clamp (Generic)
sk: Clamp (Všeobecné)

en: Clamp Max. Size (px)
sk: Clamp Max. Veľkosť (px)

en: Clamp Min. Size (px)
sk: Clamp Min. Veľkosť (px)

en: Clear
sk: Vymazať

en: Clear , Save to Library, Import, Export
sk: Vymazať, Uložiť do Knižnice, Importovať, Exportovať

en: Clear Layout
sk: Vymazať Rozloženie

en: Cleared Layout
sk: Vymazané Rozloženie

en: Click
sk: Kliknutie

en: Click Here
sk: Kliknite Sem

en: Click Mode
sk: Režim Kliknutia

en: Click here
sk: Kliknutia

en: Click here to login
sk: Kliknite sem pre prihlásenie

en: Clone
sk: Duplikovať

en: Cloned %s
sk: Klonované %s

en: Cloned Column
sk: Klonovaný Stĺpec

en: Close
sk: Zavrieť

en: Close Active Tab
sk: Zavrieť Aktívnu Kartu

en: Close All
sk: Zavrieť Všetko

en: Close Edit Canvas Modal
sk: Zavrieť Modálne Okno Úpravy Plátna

en: Close Extend Attributes Modal
sk: Zavrieť Modálne Okno Rozšírenia Atribútov

en: Close History Modal
sk: Zavrieť Modálne Okno Histórie

en: Close Modal
sk: Zatvoriť modálne

en: Close Page Settings Modal
sk: Zavrieť Modálne Okno Nastavení Stránky

en: Close Responsive & State Picker
sk: Zavrieť Výber Responzívnosti A Stavov

en: Close Right Click Options
sk: Zavrieť Možnosti Pravého Kliknutia

en: Close Search
sk: Zavrieť Vyhľadávanie

en: Close Sidebar
sk: Zavrieť Bočný Panel

en: Close Tab
sk: Zavrieť Kartu

en: Close Tab Group
sk: Zavrieť Skupinu Kariet

en: Closed Icon
sk: Ikona zatvorená

en: Closed Title
sk: Uzavretý titul

en: Closed Title Text
sk: Text Názvu Pri Zatvorení

en: Closed Title Text Color
sk: Uzavretý text Názov farby

en: Closed Toggle Background Color
sk: Farba pozadia vypnutého prepínača

en: Clouds
sk: mraky

en: Clouds 2
sk: Mraky 2

en: Code
sk: Kód

en: Code Snippet
sk: Úryvok Kódu

en: Code With AI
sk: Kódujte pomocou AI

en: Codes
sk: kódy

en: Collapse
sk: Zbaliť

en: Collapse All
sk: Zbaliť Všetko

en: Collapse Empty Columns
sk: Zbaliť Prázdne Stĺpce

en: Collapse Table Gutters and Borders
sk: Zbaliť odkvapy a okraje stola

en: Collapse Table Gutters and Borders.
sk: Zbaliť odkvapy a okraje stola.

en: Color
sk: Farba

en: Color Burn
sk: Stmaviť farbu

en: Color Dodge
sk: Zosvetliť farbu

en: Color Filters
sk: Farebné Filtre

en: Color Harmony
sk: Harmónia Farieb

en: Color Palette
sk: Paleta farieb

en: Color Palette Settings
sk: Nastavenia Palety Farieb

en: Color Picker
sk: Výber Farby

en: Color Prefix
sk: Predpona Farby

en: Color Scales
sk: Farebné Škály

en: Color Scheme
sk: Farebná Schéma

en: Color Style Guide Preview
sk: Ukážka Príručky Štýlu Farieb

en: Colors
sk: Farby

en: Column
sk: Stĺpec

en: Column %s Background Mask Aspect Ratio
sk: Stĺpec %s Pomer strán masky pozadia

en: Column %s Background Mask Blend Mode
sk: Stĺpec %s Režim prelínania masky pozadia

en: Column %s Background Mask Color
sk: Stĺpec %s Farba masky pozadia

en: Column %s Background Mask Height
sk: Stĺpec %s Výška masky pozadia

en: Column %s Background Mask Horizontal Offset
sk: Stĺpec %s Horizontálne odsadenie masky pozadia

en: Column %s Background Mask Position
sk: Stĺpec %s Pozícia masky pozadia

en: Column %s Background Mask Size
sk: Stĺpec %s Veľkosť masky pozadia

en: Column %s Background Mask Style
sk: Stĺpec %s Štýl masky pozadia

en: Column %s Background Mask Transform
sk: Stĺpec %s Transformácia masky pozadia

en: Column %s Background Mask Vertical Offset
sk: Stĺpec %s Zvislý posun masky pozadia

en: Column %s Background Mask Width
sk: Stĺpec %s Šírka masky pozadia

en: Column %s Background Pattern Blend Mode
sk: Stĺpec %s Režim prelínania vzoru pozadia

en: Column %s Background Pattern Color
sk: Stĺpec %s Farba vzoru pozadia

en: Column %s Background Pattern Height
sk: Stĺpec %s Výška vzoru pozadia

en: Column %s Background Pattern Horizontal Offset
sk: Stĺpec %s Vzor pozadia Horizontálne odsadenie

en: Column %s Background Pattern Repeat
sk: Opakovanie vzoru pozadia v stĺpci %s

en: Column %s Background Pattern Repeat Origin
sk: Stĺpec %s Počiatok opakovania vzoru pozadia

en: Column %s Background Pattern Size
sk: Stĺpec %s Veľkosť vzoru pozadia

en: Column %s Background Pattern Style
sk: Stĺpec %s Štýl vzoru pozadia

en: Column %s Background Pattern Transform
sk: Stĺpec %s Transformácia vzoru pozadia

en: Column %s Background Pattern Vertical Offset
sk: Stĺpec %s Vertikálne odsadenie vzoru pozadia

en: Column %s Background Pattern Width
sk: Stĺpec %s Šírka vzoru pozadia

en: Column 1
sk: Stĺpec 1

en: Column 1 Before
sk: Pred Stĺpcom 1

en: Column 1 Main Element
sk: Hlavný Prvok Stĺpca 1

en: Column 2
sk: Stĺpec 2

en: Column 2 Before
sk: Pred Stĺpcom 2

en: Column 2 Main Element
sk: Hlavný Prvok Stĺpca 2

en: Column 3
sk: Stĺpec 3

en: Column 3 Before
sk: Pred Stĺpcom 3

en: Column 3 Main Element
sk: Hlavný Prvok Stĺpca 3

en: Column Class
sk: Trieda Stĺpca

en: Column End
sk: Koniec Stĺpca

en: Column Inner
sk: Vnútorný Stĺpec

en: Column Label
sk: Štítok stĺpca

en: Column Layout
sk: Rozloženie stĺpca

en: Column Link Target
sk: Cieľ odkazu na stĺpec

en: Column Link URL
sk: Adresa URL stĺpca

en: Column Minimum Width
sk: Minimálna Šírka Stĺpca

en: Column Reverse
sk: Stĺpec Opačne

en: Column Span
sk: Rozpätie Stĺpcov

en: Column Start
sk: Začiatok Stĺpca

en: Column Width
sk: Šírka Stĺpca

en: Column Widths
sk: Šírky Stĺpcov

en: Columns
sk: stĺpce

en: Comma-separated list of post types to get taxonomies for. If empty, returns taxonomies for all post types.
sk: Zoznam typov príspevkov oddelený čiarkami, pre ktoré sa majú získať taxonómie. Ak je prázdny, vráti taxonómie pre všetky typy príspevkov.

en: Command Center
sk: Centrum Príkazov

en: Commands
sk: Príkazy

en: Comment
sk: Komentár

en: Comment Avatar
sk: Avatar komentára

en: Comment Body
sk: Jadro komentára

en: Comment Content
sk: Obsah komentára

en: Comment Count
sk: Počet Komentárov

en: Comment Count Text
sk: Text Počtu Komentárov

en: Comment Meta
sk: Metaúdaje ku komentáru

en: Comment Text
sk: Text Komentára

en: Comments
sk: Komentáre

en: Comments Count
sk: Počet komentárov

en: Common
sk: Spoločné

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Company Link Target
sk: Cieľ odkazu spoločnosti

en: Company Link URL
sk: Adresa URL odkazu spoločnosti

en: Company Text
sk: Text Spoločnosti

en: Compare
sk: Porovnanie

en: Compare: %s
sk: Porovnanie: %s

en: Comparison operator.
sk: Porovnávací operátor.

en: Complete your purchase using the pop-up to upgrade Divi Cloud.
sk: Dokončite nákup pomocou vyskakovacieho okna a inovujte Divi Cloud.

en: Complimentary
sk: Komplementárne

en: Conditional Logic
sk: Podmienečná logika

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Confetti
sk: konfety

en: Configuration Error: Invalid data.
sk: Chyba Konfigurácie: Neplatné údaje.

en: Configuration Error: Invalid provider.
sk: Chyba Konfigurácie: Neplatný poskytovateľ.

en: Configuration Error: No list has been selected for this form.
sk: Chyba Konfigurácie: Pre tento formulár nebol vybraný žiadny zoznam.

en: Configure import options for your layout.
sk: Nastavte možnosti importu pre vaše rozloženie.

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Confirm Variable Change
sk: Potvrdiť Zmenu Premennej

en: Confirm delete
sk: Potvrdiť odstránenie

en: Conical
sk: Kónický

en: Conical Gradient
sk: Kužeľový gradient

en: Connector
sk: Spojnica

en: Contact Button
sk: Tlačidlo kontaktu

en: Contact Form
sk: Kontaktný formulár

en: Contact Form 7 Styler
sk: Styler Contact Form 7

en: Contact Form 7 Stylers
sk: Stylery Contact Form 7

en: Contact Forms
sk: Kontaktné formuláre

en: Contact Title
sk: Názov kontaktu

en: Contacting your host and asking them to increase the following PHP variables may help: memory_limit, max_execution_time, upload_max_filesize, post_max_size, max_input_time, max_input_vars. In addition, auditing your firewall error log (such as ModSecurity) may reveal false positives that are preventing saves from completing.
sk: Obráťte sa na svojho poskytovateľa hostingu a požiadajte ho o zvýšenie týchto nastaviteľných hodnôt PHP: memory_limit, max_execution_time, upload_max_filesize, post_max_size, max_input_time, max_input_vars, mohlo by to pomôcť. Preskúmaním chybových zápisov vášho firewallu (ako napr. ModSecurity) môžete zistiť falošné pozitívne zápisy, ktoré zabraňujú dokončeniu ukladania.

en: Contain
sk: Obsiahnuť

en: Container
sk: Schránka

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Contains (LIKE)
sk: Obsahuje (LIKE)

en: Content
sk: Obsah

en: Content Area
sk: Oblasť obsahu

en: Content Area Background Color
sk: Farba pozadia v oblasti obsahu

en: Content Attributes
sk: Atribúty Obsahu

en: Content Display
sk: Zobrazenie obsahu

en: Content Length
sk: Dĺžka obsahu

en: Content Max Width
sk: Maximálna šírka obsahu

en: Content Settings
sk: Nastavenia Obsahu

en: Content Width
sk: Obsah

en: Content cannot be empty.
sk: Obsah nemôže byť prázdny.

en: Content conversion encountered a fatal error.
sk: Počas konverzie obsahu došlo ku kritickej chybe.

en: Content conversion failed: %s
sk: Konverzia obsahu zlyhala: %s

en: Content entered here will appear below the subheading text.
sk: Sem vložený obsah sa objaví pod textom podnadpisu.

en: Content migration encountered a fatal error.
sk: Počas migrácie obsahu došlo ku kritickej chybe.

en: Content migration failed: %s
sk: Migrácia obsahu zlyhala: %s

en: Continue
sk: ďalej

en: Continue Automatic Slide on Hover
sk: Pokračovať Automatické posunúť na Hover

en: Continue Editing
sk: Pokračovať V Úpravách

en: Contrast
sk: Ovládače

en: Contributor
sk: Prispievateľ

en: Control how child elements are aligned. For flex layouts, this aligns items along the cross axis. For grid layouts, this aligns items within their cells vertically.
sk: Určite, ako sa majú zarovnať podradené prvky. Pri rozložení flex sa položky zarovnávajú pozdĺž priečnej osi. Pri rozložení grid sa položky zarovnávajú v bunkách zvisle.

en: Control how child elements are distributed along the main axis. For flex layouts, this distributes items along the main axis. For grid layouts, this aligns the entire grid within its container horizontally.
sk: Ovládajte, ako sa podradené prvky rozdeľujú pozdĺž hlavnej osi. Pri rozložení flex sa položky rozdeľujú pozdĺž hlavnej osi. Pri rozložení mriežky sa tým vodorovne zarovná celá mriežka v rámci jej kontajnera.

en: Control how content is aligned along the cross axis. For flex layouts, this aligns wrapped lines when there is extra space. For grid layouts, this aligns the entire grid within its container vertically.
sk: Určite, ako sa má obsah zarovnať pozdĺž priečnej osi. Pri rozložení flex sa zarovnávajú zalomené riadky, keď je k dispozícii voľné miesto. Pri rozložení grid sa celý grid zarovná v kontajneri zvisle.

en: Control how grid items fill empty spaces in the grid. Dense packing attempts to fill gaps with smaller items, while sparse maintains the natural document order.
sk: Ovládajte, ako položky mriežky vypĺňajú prázdne miesta v mriežke. Husté zapĺňanie sa pokúša vyplniť medzery menšími položkami, kým riedke zachováva prirodzené poradie dokumentu.

en: Control how many projects are displayed. Leave blank or use 0 to not limit the amount.
sk: Ovládaj počet projektov, ktoré majú byť zobrazené. Nechajte prázdne alebo zadajte 0 pre neobmedzený počet.

en: Control how this element behaves within a flexbox container. Choose "Shrink to Fit" to allow the element to shrink when space is limited, "Grow to Fill" to expand and fill available space, or "Custom" for manual control.
sk: Ovládajte, ako sa tento prvok správa v kontajneri flexbox. Vyberte "Zmenšiť na prispôsobenie", aby sa prvok mohol zmenšiť pri nedostatku miesta, "Rásť na vyplnenie", aby sa roztiahol a vyplnil dostupný priestor, alebo "Vlastné" pre manuálne ovládanie.

en: Control the auto-placement algorithm for grid items. Choose row to fill rows first, or column to fill columns first. This determines how items automatically flow when not explicitly positioned.
sk: Ovládajte algoritmus automatického umiestňovania položiek mriežky. Vyberte riadok, ak sa majú najprv vypĺňať riadky, alebo stĺpec, ak sa majú najprv vypĺňať stĺpce. Tým určíte, ako budú položky automaticky pretekať, keď nie sú explicitne umiestnené.

en: Control the direction in which child elements are arranged. Choose row for horizontal layout, column for vertical layout, or their reverse variants.
sk: Ovládajte smer, v ktorom sa usporadúvajú podradené prvky. Vyberte riadok pre vodorovné rozloženie, stĺpec pre zvislé rozloženie alebo ich obrátené varianty.

en: Control the playback speed of the animation.
sk: Ovládajte rýchlosť prehrávania animácie.

en: Control the size of the icon by increasing or decreasing the font size
sk: Ovládajte veľkosť ikony zvýšením alebo znížením veľkosti písma

en: Control the size of the icon by increasing or decreasing the font size.
sk: Nastavte veľkosť ikony zväčšením alebo zmenšením veľkosti písma.

en: Control the stacking order of this canvas. Canvases with higher z-index values will appear above canvases with lower z-index values.
sk: Ovládajte poradie vrstvenia tohto plátna. Plátna s vyššou hodnotou z-index sa zobrazia nad plátnami s nižšou hodnotou z-index.

en: Control whether child elements should wrap to new lines when they exceed the container width. No wrap keeps items on a single line, wrap allows items to move to new lines, and wrap reverse wraps in reverse order.
sk: Určite, či sa majú podradené prvky zalomiť do nových riadkov, keď prekročia šírku kontajnera. Bez zalamovania ponechá položky na jednom riadku, zalamovať umožní presun do nových riadkov a zalamovať opačne zalomí v opačnom poradí.

en: Control whether headings inside this module appear in the Table of Contents list.
sk: Ovládajte, či sa nadpisy v tomto module zobrazia v zozname Obsahu.

en: Controls
sk: Ovládače

en: Controls how dark each generated shade step becomes.
sk: Určuje, ako tmavý bude každý vygenerovaný krok odtieňa.

en: Controls how desaturated each generated tone step becomes.
sk: Určuje, ako veľmi sa zníži sýtosť pri každom vygenerovanom kroku tónu.

en: Controls how light each generated tint step becomes.
sk: Určuje, ako svetlý bude každý vygenerovaný krok svetlého odtieňa.

en: Controls the CSS rendering order. Higher numbers are printed last and take precedence.
sk: Určuje poradie vykresľovania CSS. Vyššie čísla sa vypíšu ako posledné a majú prednosť.

en: Controls the display of the apartment (address_2) field in checkout.
sk: Určuje zobrazenie poľa bytu (address_2) v pokladni.

en: Controls the display of the company field in checkout.
sk: Určuje zobrazenie poľa firmy v pokladni.

en: Controls the display of the phone field in checkout.
sk: Určuje zobrazenie poľa telefónu v pokladni.

en: Controls the opacity range used by generated alpha levels.
sk: Určuje rozsah nepriehľadnosti používaný vygenerovanými úrovňami alfa.

en: Conversion Failed
sk: Konverzia Zlyhala

en: Conversion completed. Item moved to the Rows library.
sk: Konverzia dokončená. Položka bola presunutá do knižnice riadkov.

en: Conversion completed. Item moved to the Sections library.
sk: Konverzia dokončená. Položka bola presunutá do knižnice sekcií.

en: Convert Module To Row
sk: Previesť modul na riadok

en: Convert Module To Section
sk: Previesť modul na sekciu

en: Convert Row To Section
sk: Previesť riadok do sekcie

en: Convert Selected Modules To Group
sk: Previesť Vybrané Moduly Na Skupinu

en: Convert To Global
sk: Previesť na globálne

en: Convert to Variable
sk: Previesť Na Premennú

en: Cookie Does Not Exist
sk: Súbor cookie neexistuje

en: Cookie Exists
sk: Súbor cookie existuje

en: Cookie Name
sk: Názov súboru cookie

en: Cookie Value
sk: Hodnota súboru cookie

en: Cookie Value Does Not Equal
sk: Hodnota cookies sa nerovná

en: Cookie Value Equals
sk: Hodnota cookies sa rovná

en: Copied %s
sk: Skopírované %s

en: Copied Modules
sk: Skopírované Moduly

en: Copy
sk: Kopírovanie

en: Copy %1$s
sk: Kopírovať %1$s

en: Copy %1$s Attributes
sk: Kopírovať Atribúty %1$s

en: Copy All Attributes
sk: Kopírovať Všetky Atribúty

en: Copy Attributes
sk: Kopírovať Atribúty

en: Copy Children
sk: Kopírovať Podradené

en: Copy From Template
sk: Kopírovať Zo Šablóny

en: Copy Item Styles
sk: Kopírovať Štýly Položky

en: Copy Module
sk: Kopírovať modul

en: Copy Module Style
sk: Kopírovať Štýl Modulu

en: Copy Parent
sk: Kopírovať Nadradený

en: Copy-Paste Module
sk: Kopírovať-Vložiť Modul

en: Corner Blob
sk: Rohová škvrna

en: Corner Lake
sk: Rohové jazero

en: Corner Paint
sk: Farba rohov

en: Corner Pill
sk: Rohová pilulka

en: Corner Square
sk: Rohové námestie

en: Could not load SVG from the selected source. Check the file URL and try again.
sk: Nepodarilo sa načítať SVG z vybraného zdroja. Skontrolujte URL súboru a skúste to znova.

en: Count
sk: Počet

en: Countdown Timer
sk: Odpočítavacia časomiera

en: Countdown Timers
sk: Časovač odpočítavania

en: Counter Amount
sk: Číslo stĺpca

en: Counter Container
sk: Schránka stĺpca

en: Counter Title
sk: Nadpis stĺpca

en: Coupon Form
sk: Formulár kupónu

en: Coupon code
sk: Kód kupónu

en: Coupon:
sk: Kupón:

en: Coupon: DIVI
sk: Kupón: DIVI

en: Cover
sk: Pokrytie

en: Create New Category
sk: Vytvoriť Novú Kategóriu

en: Create New Category/Categories
sk: Vytvorte novú kategóriu/kategórie

en: Create New Tag
sk: Vytvoriť Nový Štítok

en: Create New Tag(s)
sk: Vytvoriť nové značky

en: Create Template
sk: Vytvoriť Šablónu

en: Create Your Page
sk: Vytvorte Svoju Stránku

en: Create rules to target and style specific child grid items using nth-child selectors. Define custom positioning, spanning, and layout properties for individual grid items to create complex, asymmetrical grid layouts.
sk: Vytvorte pravidlá na zacielenie a štýlovanie konkrétnych podradených prvkov mriežky pomocou selektorov nth-child. Definujte vlastné umiestnenie, rozpätie a vlastnosti rozloženia pre jednotlivé prvky mriežky, aby ste vytvorili zložité, asymetrické rozloženia mriežky.

en: Created Group
sk: Vytvorená Skupina

en: Created menu could not be loaded.
sk: Vytvorené menu sa nepodarilo načítať.

en: Creating Preview Link...
sk: Vytváranie Odkazu na Ukážku...

en: Crosses
sk: Kríže

en: Cubes
sk: Kocky

en: Currency
sk: Mena

en: Currency & Frequency
sk: Mena a Frekvencia

en: Currency & Frequency Text
sk: Text Meny a Frekvencie

en: Current %1$s Link
sk: Aktuálny Odkaz %1$s

en: Current Category
sk: Aktuálna kategória

en: Current Date
sk: Aktuálny Dátum

en: Current Element
sk: Aktuálny Prvok

en: Current Element & Children
sk: Aktuálny Prvok a Podradené Prvky

en: Current Element & Descendants
sk: Aktuálny Prvok a Potomkovia

en: Current Page
sk: Aktuálna Stránka

en: Current page
sk: Aktuálna strana

en: Current page URL for deriving current_page loop context in Visual Builder.
sk: Aktuálna URL stránky na odvodenie kontextu slučky current_page v Visual Builder.

en: Current page main loop type from settings context for current_page query resolution.
sk: Typ hlavnej slučky aktuálnej stránky z kontextu nastavení na vyriešenie dotazu current_page.

en: Current page number.
sk: Číslo aktuálnej strany.

en: Current page object for preview context.
sk: Objekt aktuálnej stránky pre kontext náhľadu.

en: Current:
sk: Aktuálne:

en: Curve
sk: Krivka

en: Curve 2
sk: Krivka 2

en: Custom
sk: Vlastné

en: Custom Body
sk: Vlastné Hlavné Telo

en: Custom CSS
sk: Voliteľný kódovací jazyk CSS (prispôsobuje vzhľad internetových stránok)

en: Custom CSS Settings
sk: Nastavenia Vlastného CSS

en: Custom Condition
sk: Vlastná Podmienka

en: Custom Date Format
sk: Vlastný Formát Dátumu

en: Custom Field
sk: Vlastné Pole

en: Custom Field Value
sk: Hodnota vlastného poľa

en: Custom Fields
sk: Vlastné Polia

en: Custom Footer
sk: Vlastná Päta

en: Custom Header
sk: Vlastná Hlavička

en: Custom Link Text
sk: Vlastný Text Odkazu

en: Custom Order (WooCommerce)
sk: Vlastné Poradie (WooCommerce)

en: Custom Size
sk: Vlastná veľkosť

en: Custom Taxonomy Name
sk: Vlastný názov taxonómie

en: Custom field name
sk: Názov Vlastného Poľa

en: Custom field value
sk: Hodnota Vlastného Poľa

en: Custom nth-child Rule
sk: Vlastné Pravidlo nth-child

en: Customize Builder Settings Toolbar
sk: Prispôsobiť Panel Nástrojov Nastavení Editora

en: Customize Settings Toolbar
sk: Prispôsobiť Panel Nástrojov Nastavení

en: Customize Values
sk: Prispôsobiť Hodnoty

en: Cut
sk: Vystrihnúť

en: Cut %1$s
sk: Vystrihnúť %1$s

en: Cut Children
sk: Vystrihnúť Podradené

en: Cut Module
sk: Vystrihnúť modul

en: Cut Parent
sk: Vystrihnúť Nadradený

en: Daily
sk: Denne

en: Dark
sk: Tmavá

en: Dark Text Color
sk: Tmavá farba textu

en: Darken
sk: Tmavšie

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Dashed
sk: Prerušovaná čiara

en: Date
sk: dátum

en: Date & Time
sk: Dátum Čas

en: Date (Even)
sk: Dátum (Párne)

en: Date Archive
sk: Dátumový archív

en: Date Format
sk: Formát Dátumu

en: Date Text
sk: Text Dátumu

en: Date Text (Even)
sk: Text Dátumu (Párne)

en: Date archive pages do not have editable page settings.
sk: Stránky archívu podľa dátumu nemajú upraviteľné nastavenia stránky.

en: Date: new to old
sk: Dátum: od nových k starým

en: Date: old to new
sk: Dátum: od starých k novým

en: DateTime
sk: Dátum A Čas

en: Day(s)
sk: Deň(ni)

en: Day: %s
sk: Deň: %s

en: Days
sk: Dni

en: Decimal
sk: Desatinný

en: Decorative circle icon
sk: Dekoratívna ikona kruhu

en: Decrease
sk: Znížiť

en: Decrease Font Size
sk: Zmenšiť veľkosť písma

en: Decrease Module Bottom Padding
sk: Zmenšiť Spodné Odsadenie Modulu

en: Decrease Module Bottom Padding by 10px
sk: Zmenšiť Spodné Odsadenie Modulu o 10px

en: Decrease Module Left Padding
sk: Zmenšiť Ľavé Odsadenie Modulu

en: Decrease Module Left Padding by 10px
sk: Zmenšiť Ľavé Odsadenie Modulu o 10px

en: Decrease Module Padding
sk: Zníženie výplne modulu

en: Decrease Module Padding By 10px
sk: Zníženie výplne modulu o 10px

en: Decrease Module Right Padding
sk: Zmenšiť Pravé Odsadenie Modulu

en: Decrease Module Right Padding by 10px
sk: Zmenšiť Pravé Odsadenie Modulu o 10px

en: Decrease Module Top Padding
sk: Zmenšiť Horné Odsadenie Modulu

en: Decrease Module Top Padding by 10px
sk: Zmenšiť Horné Odsadenie Modulu o 10px

en: Decrease Row Bottom Padding
sk: Zmenšiť Spodné Odsadenie Riadka

en: Decrease Row Bottom Padding by 10px
sk: Zmenšiť Spodné Odsadenie Riadka o 10px

en: Decrease Row Left Padding
sk: Zmenšiť Ľavé Odsadenie Riadka

en: Decrease Row Left Padding by 10px
sk: Zmenšiť Ľavé Odsadenie Riadka o 10px

en: Decrease Row Padding
sk: Zmenšiť odstup riadka

en: Decrease Row Padding By 10px
sk: Zmenšiť odstup riadkov o 10px

en: Decrease Row Right Padding
sk: Zmenšiť Pravé Odsadenie Riadka

en: Decrease Row Right Padding by 10px
sk: Zmenšiť Pravé Odsadenie Riadka o 10px

en: Decrease Row Top Padding
sk: Zmenšiť Horné Odsadenie Riadka

en: Decrease Row Top Padding by 10px
sk: Zmenšiť Horné Odsadenie Riadka o 10px

en: Decrease Section Bottom Padding
sk: Zmenšiť Spodné Odsadenie Sekcie

en: Decrease Section Bottom Padding by 10px
sk: Zmenšiť Spodné Odsadenie Sekcie o 10px

en: Decrease Section Left Padding
sk: Zmenšiť Ľavé Odsadenie Sekcie

en: Decrease Section Left Padding by 10px
sk: Zmenšiť Ľavé Odsadenie Sekcie o 10px

en: Decrease Section Padding
sk: Zmenšiť odstup sekcie

en: Decrease Section Padding By 10px
sk: Zmenšiť odstup sekcie o 10px

en: Decrease Section Right Padding
sk: Zmenšiť Pravé Odsadenie Sekcie

en: Decrease Section Right Padding by 10px
sk: Zmenšiť Pravé Odsadenie Sekcie o 10px

en: Decrease Section Top Padding
sk: Zmenšiť Horné Odsadenie Sekcie

en: Decrease Section Top Padding by 10px
sk: Zmenšiť Horné Odsadenie Sekcie o 10px

en: Decrease the opacity of the unfilled space of the circle to make the color fade into the background.
sk: Znížte nepriehľadnosť nevyplneného priestoru kruhu, aby sa farba vybledla do pozadia.

en: Default
sk: Predvolené

en: Default (Menu ordering + name)
sk: Predvolené (poradie v ponuke + názov)

en: Default Interaction Mode
sk: Predvolený Režim Interakcie

en: Default Preset
sk: Predvolená predvoľba

en: Default Sorting
sk: Predvolené zoradenie

en: Default State
sk: Predvolený Stav

en: Default Website Template
sk: Predvolená Šablóna Webu

en: Define a number for the circle counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.). <strong>Note: You can use only natural numbers from 0 to 100</strong>
sk: Definujte číslo pre počítadlo kruhov. (Nezahŕňajte znak percenta, použite možnosť nižšie.). <strong>Poznámka: Môžete použiť iba prirodzené čísla od 0 do 100</strong>

en: Define a number for the counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.)
sk: Zadajte číslo pre počítadlo.(Nepripájajte znak percenta, použite možnosť nižšie.)

en: Define a percentage for this bar.
sk: Definujte percentá pre tento prúžok.

en: Define a sub title for the table if desired.
sk: Podľa potreby zadajte podtitul tabuľky.

en: Define a title for the pricing table.
sk: Zadaj názov cenovej tabuľky.

en: Define a title for your contact form.
sk: Uveďte názov kontaktného formulára.

en: Define a title.
sk: Zadajte názov.

en: Define an album name.
sk: Zadajte názov albumu.

en: Define an artist name.
sk: Zadajte meno interpreta.

en: Define custom text for the next link. You can use the %title% variable to include the post title. Leave blank for default.
sk: Zadajte vlastný text pre odkaz na nasledujúci príspevok. Môžete použiť premennú %title% na zahrnutie názvu príspevku. Nechajte prázdne pre predvolené nastavenie.

en: Define custom text for the next link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
sk: Zdajte vlastný text odkazu ïalej. Môžete použi premennú <strong>%title</strong> a zahrnú tak názov príspevku. Ak chcete použi predvolený text, nechajte pole prázdne.

en: Define custom text for the previous link. You can use the %title% variable to include the post title. Leave blank for default.
sk: Zadajte vlastný text pre odkaz na predchádzajúci príspevok. Môžete použiť premennú %title% na zahrnutie názvu príspevku. Nechajte prázdne pre predvolené nastavenie.

en: Define custom text for the previous link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
sk: Zdajte vlastný text odkazu dozadu. Môžete použi premennú <strong>%title</strong> a zahrnú tak názov príspevku. Ak chcete použi predvolený text, nechajte pole prázdne.

en: Define how bright the colors should be.
sk: Zadajte text názvu listu tvojej prezentácie.

en: Define how distinct bright and dark areas should be.
sk: Definujte, aké odlišné jasné a tmavé oblasti by mali byť.

en: Define how far the gradient spans.
sk: Určite, ako ďaleko sa gradient rozprestiera.

en: Define how intense the color saturation should be.
sk: Zadajte text názvu listu tvojej prezentácie.

en: Define how much this element should grow relative to other flex items when there is extra space available. A higher value means the element will take up more of the available space compared to other items. Set to 0 to prevent growing.
sk: Určte, o koľko sa má tento prvok zväčšiť v porovnaní s ostatnými flex položkami, keď je k dispozícii voľné miesto. Vyššia hodnota znamená, že prvok zaberie viac dostupného priestoru než ostatné položky. Nastavte na 0, aby ste zväčšovaniu zabránili.

en: Define how much this element should shrink relative to other flex items when there is insufficient space. A higher value means the element will shrink more compared to other items. Set to 0 to prevent shrinking.
sk: Určte, o koľko sa má tento prvok zmenšiť v porovnaní s ostatnými flex položkami, keď nie je dostatok miesta. Vyššia hodnota znamená, že sa prvok zmenší viac než ostatné položky. Nastavte na 0, aby ste zmenšovanie zabránili.

en: Define how transparent or opaque this should be.
sk: Definujte, ako by to malo byť transparentné alebo nepriehľadné.

en: Define implicit column tracks using CSS grid-auto-columns syntax. Use a single size such as "auto", "minmax(0, 1fr)", or a track list such as "1fr 1fr 300px" for multiple implicit columns.
sk: Definujte implicitné stĺpcové dráhy pomocou syntaxe CSS grid-auto-columns. Použite jednu veľkosť, napríklad "auto", "minmax(0, 1fr)", alebo zoznam dráh, napríklad "1fr 1fr 300px", pre viacero implicitných stĺpcov.

en: Define implicit row tracks using CSS grid-auto-rows syntax. Use a single size such as "auto", "minmax(0, 1fr)", or a track list such as "auto 200px auto" for multiple implicit rows.
sk: Definujte implicitné riadkové dráhy pomocou syntaxe CSS grid-auto-rows. Použite jednu veľkosť, napríklad "auto", "minmax(0, 1fr)", alebo zoznam dráh, napríklad "auto 200px auto", pre viacero implicitných riadkov.

en: Define the animation settings that will be applied as the user scrolls. The animation begins when the element enters the browser viewport and ends when it leaves the viewport
sk: Definujte nastavenia animácie, ktoré sa použijú pri posúvaní stránky používateľom. Animácia začne, keď prvok vstúpi do zobrazenia v prehliadači, a skončí, keď z neho odíde.

en: Define the audio file for use in the module. To remove an audio file from the module, simply delete the URL from the settings field.
sk: Určte súbor so zvukovým záznamom pre tento modul. Pre odstránenie zvukového záznamu v nastaveniach jednoducho vymažte jeho URL adresu z poľa.

en: Define the column template using CSS grid-template-columns syntax. Use values like "1fr 2fr 1fr" for proportional columns, "200px auto 100px" for mixed units, or "repeat(3, 1fr)" for repeated patterns.
sk: Definujte šablónu stĺpcov pomocou syntaxe CSS grid-template-columns. Použite hodnoty ako „1fr 2fr 1fr“ pre pomerné stĺpce, „200px auto 100px“ pre zmiešané jednotky alebo „repeat(3, 1fr)“ pre opakované vzory.

en: Define the length of automatically generated excerpts. Leave blank for default ( 270 )
sk: Zadajte dåžku automaticky vytváraných úryvkov. Ak chcete použi predvolenú hodnotu ( 270 ), nechajte pole prázdne.

en: Define the method, used for the parallax effect.
sk: Určite metódu pre paralaktický efekt.

en: Define the number of images that should be displayed per page.
sk: Určte počet obrázkov, aký sa má zobraziť na jednej strane.

en: Define the number of products that should be displayed per page.
sk: Zadajte počet projektov zobrazovaných na jednu stranu.

en: Define the number of projects that should be displayed per page.
sk: Zadajte počet projektov zobrazovaných na jednu stranu.

en: Define the row template using CSS grid-template-rows syntax. Use values like "auto 200px auto" for mixed sizing, "repeat(3, 1fr)" for equal proportions, or specific measurements for precise control.
sk: Definujte šablónu riadkov pomocou syntaxe CSS grid-template-rows. Použite hodnoty ako „auto 200px auto“ pre zmiešané veľkosti, „repeat(3, 1fr)“ pre rovnaké pomery alebo konkrétne rozmery pre presné ovládanie.

en: Define the text for the slide button
sk: Zadajte text pre tlačidlo listu prezentácie

en: Define the text of the form submit button.
sk: Zadajte text tlačidla pre odoslanie formulára

en: Define the text which will be displayed on the login button.
sk: Definujte text, ktorý sa zobrazí na prihlasovacom tlačidle.

en: Define the title text for your slide.
sk: Zadajte text názvu listu tvojej prezentácie.

en: Define the unique ID of this field. You should use only English characters without special characters and spaces.
sk: Pride¾te tomuto po¾u jedineèný identifikátor. Mali by ste používa iba anglické znaky bez špeciálnych znakov a medzier.

en: Define the units of your gradient stop positions.
sk: Definujte jednotky pozícií zastávok gradientu.

en: Define the vertical offset distance from the bottom edge of the browser window
sk: Definujte vzdialenosť vertikálneho posunu od spodného okraja okna prehliadača

en: Define the vertical offset distance from the bottom edge of the browser window.
sk: Definujte zvislú vzdialenosť odsadenia od spodného okraja okna prehliadača.

en: Define the vertical offset distance from the top edge of the browser window
sk: Definujte vzdialenosť vertikálneho posunu od horného okraja okna prehliadača

en: Define the vertical offset distance from the top edge of the browser window.
sk: Definujte zvislú vzdialenosť odsadenia od horného okraja okna prehliadača.

en: Define whether or not the field should be visible.
sk: Určite, či má byť pole viditeľné.

en: Define whether the field should be required or optional
sk: Urèite, èi má by pole povinné alebo nepovinné

en: Define width and height ratio values to preserve element proportions as aspect-ratio.
sk: Definujte hodnoty pomeru šírky a výšky na zachovanie proporcií prvku ako aspect-ratio.

en: Delay before the effect is executed
sk: Oneskorenie pred vykonaním efektu

en: Delete
sk: Vymazať

en: Delete %1$s
sk: Odstrániť %1$s

en: Delete %s
sk: Odstrániť %s

en: Delete Canvas
sk: Odstrániť Plátno

en: Delete Global Color
sk: Odstrániť globálnu farbu

en: Delete Global Layout
sk: Odstrániť Globálne Rozloženie

en: Delete Gradient
sk: Odstrániť Prechod

en: Delete Grid Offset Rule
sk: Odstrániť Pravidlo Odsadenia Mriežky

en: Delete Item
sk: Odstrániť Položku

en: Delete Module
sk: Vymazať modul

en: Delete Preset
sk: Odstrániť predvoľbu

en: Delete Template
sk: Odstrániť Šablónu

en: Delete conversation
sk: Odstrániť konverzáciu

en: Delete this conversation?
sk: Odstrániť túto konverzáciu?

en: Deleted template
sk: Odstránená šablóna

en: Dense
sk: Husté

en: Descending
sk: Zostupne

en: Description
sk: Popis

en: Description Type
sk: Typ popisu

en: Design
sk: Vzhľad

en: Design Attributes
sk: Atribúty Dizajnu

en: Design Settings
sk: Nastavenia Dizajnu

en: Design Settings and Advanced Module Settings
sk: Nastavenia návrhu a rozšírené nastavenia modulov

en: Desktop
sk: Počítač

en: Desktop Row Max-Width (px)
sk: Max. Šírka Riadka Na Desktope (px)

en: Desktop Row Width (%)
sk: Šírka Riadka Na Desktope (%)

en: Desktop View
sk: Zobrazenie Na Počítači

en: Detach From Global
sk: Oddeliť od Global

en: Detach From Variable
sk: Odpojiť Od Premennej

en: Device
sk: Zariadenie

en: Diagonal
sk: Uhlopriečka

en: Diagonal Bars 2
sk: Diagonálne tyče 2

en: Diagonal Lines
sk: Diagonálne čiary

en: Diagonal Pills
sk: Diagonálne pilulky

en: Diagonal Stripes
sk: Diagonálne pruhy

en: Diagonal Stripes 2
sk: Diagonálne pruhy 2

en: Diamonds
sk: Diamanty

en: Difference
sk: Rozdiel

en: Direction
sk: Smer

en: Disable Builder
sk: Vypnúť Builder

en: Disable Global
sk: Zakázať globálne

en: Disable Item
sk: Zakázať Položku

en: Disable Preset
sk: Zakázať predvoľbu

en: Disable Template
sk: Zakázať Šablónu

en: Disable on
sk: Zakáza na

en: Disable this option if you want to ignore manually defined excerpts and always generate it automatically.
sk: Vypnite túto možnos, ak chcete ignorova manuálne zadávané úryvky a zakaždým ich vytvára automaticky.

en: Disabled Button
sk: Vypnuté tlačidlo

en: Disabled On
sk: Vypnuté Na

en: Disabled template
sk: Zakázaná šablóna

en: Disabling bullets will remove the bullet points that appear next to each list item within the pricing table's feature area.
sk: Vypnutie odrážok odstráni odrážkové body, ktoré sa zobrazia vedľa každej položky zoznamu v oblasti funkcií cenovej tabuľky.

en: Disabling the author avatar will remove the profile picture from the module.
sk: Zakázanie avatara autora odstráni profilový obrázok z modulu.

en: Disabling the border separator will remove the solid line that appears to the left or right of sidebar widgets.
sk: Vypnutie oddeľovača hraníc odstráni plnú čiaru, ktorá sa zobrazí na ľavej alebo pravej strane miniaplikácií bočného panela.

en: Disabling the comment count will remove the number of comments from the top of the module.
sk: Vypnutie počtu komentárov odstráni počet komentárov z hornej časti modulu.

en: Disabling the reply button will prevent visitors from creating threaded comments.
sk: Zakázanie tlačidla Odpovedať zabráni návštevníkom vytvárať komentáre s vláknami.

en: Disc
sk: kotúč

en: Discard & Exit
sk: Zrušiť a ukončiť

en: Discard All Changes
sk: Zrušiť všetky zmeny

en: Display Again After
sk: Znova Zobraziť Po

en: Display Conditions
sk: Podmienky zobrazenia

en: Display Date On Spacer
sk: Zobraziť Dátum V Odstupe

en: Display Elements On Spacer
sk: Zobraziť Prvky V Odstupe

en: Display Name
sk: Zobrazované Meno

en: Display Only If
sk: Zobraziť len ak

en: Display Only If Author
sk: Zobraziť Iba Ak Autor

en: Display Only If Browser
sk: Zobraziť iba v prehliadači

en: Display Only If Category Page
sk: Zobraziť iba stránku kategórie

en: Display Only If Current Date
sk: Zobraziť len ak je aktuálny dátum

en: Display Only If Logged In Status
sk: Zobraziť Iba Podľa Stavu Prihlásenia

en: Display Only If Operating System
sk: Zobraziť iba v prípade operačného systému

en: Display Only If Post Category
sk: Zobraziť iba v prípade kategórie príspevku

en: Display Only If Post Tag
sk: Zobraziť iba v prípade, že uverejníte štítok

en: Display Only If Post Type
sk: Zobraziť iba v prípade typu príspevku

en: Display Only If Tag Page
sk: Zobraziť iba stránku označenia

en: Display Only If User
sk: Zobraziť len ak používateľ

en: Display Only If User Role
sk: Zobraziť iba v prípade roly používateľa

en: Display Only If User's Cart
sk: Zobraziť iba v košíku používateľa

en: Display Only on
sk: Zobraziť Iba Na

en: Display Only on Date Archives
sk: Zobraziť iba v archívoch dátumov

en: Display Order
sk: Poradie Zobrazenia

en: Display Title On Spacer
sk: Zobraziť Názov V Odstupe

en: Display a message.
sk: Zobraziť Captcha

en: Display dot navigation for the carousel.
sk: Zobraziť bodkovú navigáciu karuselu.

en: Display if all conditions are true
sk: Zobraziť, ak sú splnené všetky podmienky

en: Display if any condition is true
sk: Zobrazte, ak je splnená niektorá podmienka

en: Display navigation arrows on the carousel.
sk: Zobraziť v karuseli navigačné šípky.

en: Display posts for the current page. Useful on archive and index pages.
sk: Zobraziť príspevky pre aktuálnu stránku. Užitočné na archívnych a indexových stránkach.

en: Divi Builder Helper
sk: Pomocník Divi Builder

en: Divi Builder Layout
sk: Rozloženie Divi Builder

en: Divi Builder Layouts
sk: Rozloženia Divi Builder

en: Divi Documentation
sk: Dokumentácia Divi

en: Divi Icons
sk: Ikony Divi

en: Divi Library
sk: Knižnica Divi

en: Divi Role Editor
sk: Editor Rolí Divi

en: Divi Role Editor Settings
sk: Nastavenia Editora Rolí Divi

en: Divi Theme Builder Set
sk: Sada Divi Theme Builder

en: Divi Theme Builder Template
sk: Šablóna Divi Theme Builder

en: Divi Theme Builder Templates
sk: Šablóny Divi Theme Builder

en: Divider
sk: Oddeľovač

en: Divider Arrangement
sk: Výška deliaceho prvku

en: Divider Color
sk: Farba rámčeka

en: Divider Flip
sk: Oddeľovač

en: Divider Height
sk: Výška deliaceho prvku

en: Divider Horizontal Repeat
sk: Oddeľovač Horizontálne opakovanie

en: Divider Style
sk: Štýl deliaceho prvku

en: Divider Weight
sk: Výška deliaceho prvku

en: Dividers
sk: Oddeľovač

en: Dividers can be placed either above or below section content. If placed above section content, then modules and rows within the section will be hidden behind the divider when they overlap.
sk: Deliče môžu byť umiestnené nad alebo pod obsahom sekcie. Ak sú umiestnené nad obsahom sekcie, potom moduly a riadky v sekcii budú skryté za deličom, keď sa prekrývajú.

en: Division require one value to be unitless
sk: Pri delení musí byť jedna hodnota bez jednotky

en: Do Not Stick
sk: Nelepte sa

en: Do not display to users who bought:
sk: Nezobrazovať používateľom, ktorí si kúpili:

en: Do not display to users who have bought a product.
sk: Nezobrazovať používateľom, ktorí si kúpili produkt.

en: Doe
sk: Novák

en: Doe, John
sk: Novák, Ján

en: Does Not Contain
sk: Neobsahuje

en: Does Not Contain (NOT LIKE)
sk: Neobsahuje (NOT LIKE)

en: Does Not Have a Specific Product
sk: Nemá konkrétny produkt

en: Does not Contain
sk: Neobsahuje

en: Does not Equal
sk: Nerovná sa

en: Does not Exist
sk: Neexistuje

en: Don't Append
sk: Nepripájať

en: Don't Restore
sk: Neobnovovať

en: Don't display on
sk: Nezobrazovať

en: Don't display on posts authored by
sk: Nezobrazovať pri príspevkoch, ktorých autorom je

en: Don't display on search results for
sk: Nezobrazovať vo výsledkoch vyhľadávania pre

en: Don't display to
sk: Nezobrazovať do

en: Don't display to users who have
sk: Nezobrazovať používateľom, ktorí majú

en: Don't display to users who have visited
sk: Nezobrazovať používateľom, ktorí navštívili

en: Done Customizing
sk: Hotovo S Prispôsobovaním

en: Dot Alignment
sk: Zarovnanie Bodiek

en: Dot Color
sk: Farba Bodiek

en: Dot Navigation
sk: Bodková Navigácia

en: Dot Navigation Color
sk: Bodová navigačná farba

en: Dot Position
sk: Poloha Bodiek

en: Dot Size
sk: Veľkosť Bodiek

en: Dotted
sk: Bodkovaný

en: Double
sk: Dvojitý

en: Down
sk: Nadol

en: Download Backup
sk: Stiahnuť zálohu

en: Download Backup Before Importing
sk: Stiahnuť Zálohu Pred Importovaním

en: Downwards
sk: Nadol

en: Draft
sk: Koncept

en: Drag n Drop
sk: Presuň a Pusť

en: Drag to resize
sk: Potiahnutím zmeniť veľkosť

en: Draggable On Mobile
sk: Prepínateľné On Mobile

en: Dragged module
sk: Presunutý modul

en: Dropdown
sk: Rozbaľovacia Ponuka

en: Dropdown Alignment
sk: Zarovnanie Rozbaľovacej Ponuky

en: Dropdown Direction
sk: Smer Rozbaľovacej Ponuky

en: Dropdown Menu
sk: Odkazy v rozba¾ovacom menu

en: Dropdown Menu Active Link Color
sk: Farba aktívneho odkazu v rozbaľovacej ponuke

en: Dropdown Menu Animation
sk: Animácia rozvíjacieho loga

en: Dropdown Menu Background Color
sk: Farba pozadia rozvíjacieho loga

en: Dropdown Menu Container
sk: Kontajner rozba¾ovacieho menu

en: Dropdown Menu Direction
sk: Smer rozbaľovacej ponuky

en: Dropdown Menu Line Color
sk: Farba riadka rozvíjacieho loga

en: Dropdown Menu Links
sk: Odkazy v rozba¾ovacom menu

en: Dropdown Menu Text Color
sk: Farba textu rozvíjacieho loga

en: Dropdown Menus
sk: Rozbaľovacie ponuky

en: Dropdown Offset
sk: Odsadenie Rozbaľovacej Ponuky

en: Dropdown Position
sk: Pozícia Rozbaľovacej Ponuky

en: Dropdowns
sk: Rozbaľovacie Ponuky

en: Duplicate
sk: duplikát

en: Duplicate %1$s
sk: Duplikovať %1$s

en: Duplicate %s
sk: Duplikovať %s

en: Duplicate Canvas
sk: Duplikovať Plátno

en: Duplicate Grid Offset Rule
sk: Duplikovať Pravidlo Odsadenia Mriežky

en: Duplicate Item
sk: Duplikovať Položku

en: Duplicate Module
sk: Duplikovať modul

en: Duplicate Prefix Detected
sk: Zistený Duplicitný Prefix

en: Duplicate Preset
sk: Duplikovať predvoľbu

en: Duplicate Template
sk: Duplikovať Šablónu

en: Duplicate property "%s" found.
sk: Našla sa duplicitná vlastnosť "%s".

en: Duplicated layout
sk: Duplikované rozloženie

en: Duplicated template
sk: Duplikovaná šablóna

en: Dynamic Content
sk: Dynamický obsah

en: Dynamic Content Custom Fields
sk: Vlastné Polia Dynamického Obsahu

en: Dynamic Posts
sk: Dynamické Príspevky

en: Ease
sk: jednoduchosť

en: Ease-In
sk: Ľahkosť-In

en: Ease-In-Out
sk: Ľahkosť-In-Out

en: Ease-Out
sk: Ľahkosť-Out

en: Edit
sk: editovať

en: Edit %1$s Layout
sk: Upraviť Rozloženie %1$s

en: Edit %s
sk: Upraviť %s

en: Edit Attribute
sk: Upraviť Atribút

en: Edit Body Template
sk: Upraviť Šablónu Hlavného Obsahu

en: Edit Borders
sk: Upraviť Okraje

en: Edit Buttons
sk: Upraviť Tlačidlá

en: Edit Canvas
sk: Upraviť Plátno

en: Edit Canvas Settings
sk: Upraviť Nastavenia Plátna

en: Edit Colors
sk: Upraviť Farby

en: Edit Configuration
sk: Upraviť Konfiguráciu

en: Edit Content
sk: Upraviť Obsah

en: Edit Element Above
sk: Upraviť Prvok Vyššie

en: Edit Element Below
sk: Upraviť Prvok Nižšie

en: Edit First Child Element
sk: Upraviť Prvý Podradený Prvok

en: Edit Fonts
sk: Upraviť Písma

en: Edit Footer Template
sk: Upraviť Šablónu Pätičky

en: Edit Global Canvas
sk: Upraviť Globálne Plátno

en: Edit Global Color
sk: Upraviť globálnu farbu

en: Edit Global Items
sk: Upraviť Globálne Položky

en: Edit Grid Offset Rule
sk: Upraviť Pravidlo Odsadenia Mriežky

en: Edit Header Template
sk: Upraviť Šablónu Hlavičky

en: Edit Image With AI
sk: Upravte obrázok pomocou AI

en: Edit Interaction
sk: Upraviť Interakciu

en: Edit Item
sk: Upraviť Položku

en: Edit Layout
sk: Upraviť Rozloženie

en: Edit Page
sk: Upraviť Stránku

en: Edit Parent Element
sk: Upraviť Nadradený Prvok

en: Edit Post
sk: Upraviť Príspevok

en: Edit Preset
sk: Upraviť Predvoľbu

en: Edit Profile
sk: Upraviť Profil

en: Edit Responsive Values
sk: Upraviť Responzívne Hodnoty

[ctx: Edit Set using Theme Builder]
en: Edit Set
sk: Upraviť sadu

en: Edit Snippet
sk: Upraviť Úryvok

en: Edit Template
sk: Upraviť Šablónu

en: Edit Template Layout
sk: Upraviť Rozloženie Šablóny

[ctx: Edit Template using Theme Builder]
en: Edit Template
sk: Upraviť šablónu

en: Edit Theme Builder
sk: Upraviť Theme Builder

en: Edit Theme Builder Item
sk: Upraviť Položku Theme Builder

en: Edit With Divi
sk: Upraviť Pomocou Divi

en: Edit With Theme Builder
sk: Upraviť Pomocou Theme Builder

en: Edit with the Divi Builder
sk: Upraviť pomocou Divi Builder

en: Edited %s
sk: Upravené %s

en: Edited %s Child Modules
sk: Upravené Podradené Moduly %s

en: Edited Local Attributes
sk: Upravené Lokálne Atribúty

en: Edited Module Attributes
sk: Upravené atribúty modulu

en: Editing: %s
sk: Upravuje sa: %s

en: Effect Action
sk: Akcia Efektu

en: Effects
sk: Efekty

en: Elegant Themes Support
sk: Podpora Elegant Themes

en: Element Label
sk: Označenie Prvku

en: Element Type
sk: Typ Prvku

en: Elements
sk: Elementy

en: Ellipse
sk: Elipsa

en: Elliptical
sk: Eliptické

en: Elliptical Gradient
sk: Eliptický gradient

en: Email
sk: E-mail

en: Email Account
sk: E-mailový účet

en: Email Address
sk: E-mailová adresa

en: Email Field
sk: Pole na e-mail

en: Email Fullwidth
sk: Stránka na celú šírku

en: Email Optin
sk: E-Mail Optin

en: Email Optins
sk: E-mail Optins

en: Email Provider Account Setup Documentation
sk: Dokumentácia nastavenia účtu poskytovateľa e-mailu

en: Empty State
sk: Prázdny Stav

en: Empty State Message
sk: Správa Pri Prázdnom Stave

en: Enable
sk: Zapnúť

en: Enable %s
sk: Povoliť %s

en: Enable Admin Bar
sk: Povoliť Panel Administrátora

en: Enable Condition
sk: Povoliť podmienku

en: Enable Raw HTML
sk: Povoliť Nespracované HTML

en: Enable Redirect URL
sk: Zapnú adresu URL presmerovania

en: Enable Template
sk: Povoliť Šablónu

en: Enable Title
sk: Povoliť Názov

en: Enable loop functionality to dynamically display looping content from the database based on your query settings.
sk: Zapnite funkciu slučky na dynamické zobrazovanie opakovaného obsahu z databázy podľa nastavení dopytu.

en: Enable or disable pagination for this feed.
sk: Umožniť alebo znemožniť stránkovanie pre toto pole.

en: Enable smooth scrolling when clicking table links.
sk: Povoliť plynulé posúvanie pri kliknutí na odkazy v obsahu.

en: Enable this to make the animation loop infinitely.
sk: Zapnite toto, aby sa animácia opakovala donekonečna.

en: Enabled animated transitions between default and sticky styles when the element becomes "stuck".
sk: Povolí animované prechody medzi predvolenými a prichytenými štýlmi, keď sa prvok "prichytí".

en: Enabled animated transitions between default and sticky styles when the element becomes “stuck”
sk: Povolené animované prechody medzi predvoleným a lepivým štýlom, keď sa prvok „zasekne“

en: Enabled template
sk: Povolená šablóna

en: Enabling conditional logic makes this field only visible when any or all of the rules below are fulfilled<br><strong>Note:</strong> Only fields with an unique and non-empty field ID can be used
sk: Zapnutím podmienečnej logiky sa toto pole stane viditeľné len vtedy, ak bude splnená niektorá alebo všetky doleuvedené podmienky<br><strong>Upozornenie:</strong> Môže sa použiť len ID jedinečného a nie prázdneho poľa

en: Enabling this option will add borders to input fields when focused.
sk: Povolením tejto voľby sa pri zaostrovaní pridajú okraje do vstupných polí.

en: Enabling this will extend the input field to 100% of the width of the module.
sk: Povolením tejto možnosti sa rozšíri vstupné pole na 100% šírky modulu.

en: Enabling this will make the carousel cycle through all slides automatically.
sk: Zapnutím sa karusel bude automaticky posúvať cez všetky snímky.

en: End
sk: Koniec

en: End Position
sk: Koncová poloha

en: Ending
sk: Koniec

en: Ending %s
sk: Koniec %s

en: Ending Blur
sk: Koniec rozmazania

en: Ending Offset
sk: Posun ukončenia

en: Ending Opacity
sk: Ukončenie nepriehľadnosti

en: Ending Rotation
sk: Ukončenie rotácie

en: Ending Scale
sk: Záverečná mierka

en: Enhance
sk: Vylepšiť

en: Enter CSS gradient value
sk: Zadajte hodnotu gradientu CSS

en: Enter Custom Attribute
sk: Zadajte Vlastný Atribút

en: Enter Custom Meta Key
sk: Zadajte Vlastný Meta Kľúč

en: Enter Preview Mode
sk: Vstúpiť do Režimu Ukážky

en: Enter a name for your %s.
sk: Zadajte názov pre %s.

en: Enter a name for your canvas.
sk: Zadajte názov pre svoje plátno.

en: Enter a name for your exported file.
sk: Zadajte názov pre exportovaný súbor.

en: Enter an address for the map center point, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
sk: Zadajte adresu bodu, ktorý bude predstavovať stred mapy, ktorá bude rozpoznaná pomocou geo kódovania a zobrazí sa na mape.

en: Enter an address for this map pin, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
sk: Zadajte adresu tohto pripináčika, ktorá bude rozpoznaná pomocou geo kódovania a zobrazí sa na mape.

en: Enter custom nth-child pattern (e.g., 3n+1, 4n-1, 2n+3)
sk: Zadajte vlastný vzor nth-child (napr. 3n+1, 4n-1, 2n+3)

en: Enter meta key
sk: Zadať Meta Kľúč

en: Enter meta value
sk: Zadať Meta Hodnotu

en: Enter the HTML attribute name (e.g., class, id, data-state, aria-expanded)
sk: Zadajte názov HTML atribútu (napr. class, id, data-state, aria-expanded)

en: Enter the URL for the Button.
sk: Zadajte URL adresu tlačidla.

en: Enter the attribute value to toggle/add/remove
sk: Zadajte hodnotu atribútu na prepnutie/pridanie/odstránenie

en: Enter the cookie name (e.g., user_preference, theme_mode, cart_items)
sk: Zadajte názov súboru cookie (napr. user_preference, theme_mode, cart_items)

en: Enter the cookie value to toggle/add/remove
sk: Zadajte hodnotu súboru cookie na prepnutie/pridanie/odstránenie

en: Enter the custom field name (meta key) you want to query. This is the key stored in the post_meta table that identifies your custom field.
sk: Zadajte názov vlastného poľa (meta kľúč), ktoré chcete dopytovať. Toto je kľúč uložený v tabuľke post_meta, ktorý identifikuje vaše vlastné pole.

en: Enter the custom field value you want to match against. This is the value stored in the post_meta table that you want to filter posts by.
sk: Zadajte hodnotu vlastného poľa, ktorú chcete porovnať. Toto je hodnota uložená v tabuľke post_meta, podľa ktorej chcete filtrovať príspevky.

en: Enter the new value that will replace the found value.
sk: Zadajte novú hodnotu, ktorá nahradí nájdenú hodnotu.

en: Enter the numeric value for the grid property (e.g., column span: 1)
sk: Zadajte číselnú hodnotu pre vlastnosť mriežky (napr. rozpätie stĺpcov: 1)

en: Enter the text for the Button.
sk: Zadajte text tlačidla

en: Enter the text for this list item.
sk: Zadajte text pre túto položku zoznamu.

en: Enter the value you want to find and replace.
sk: Zadajte hodnotu, ktorú chcete nájsť a nahradiť.

en: Enter your address to view shipping options.
sk: Zadajte svoju adresu a zobrazte možnosti dopravy.

en: Enter your page title here.
sk: Sem zadajte titulok vašej stránky.

en: Entire Page
sk: Celá Stránka

en: Equal Columns
sk: Rovnaké Stĺpce

en: Equal Fixed Width Columns
sk: Stĺpce S Rovnakou Pevnou Šírkou

en: Equal Height Rows
sk: Riadky S Rovnakou Výškou

en: Equal Minimum Width Columns
sk: Stĺpce S Rovnakou Minimálnou Šírkou

en: Equal Width Columns
sk: Stĺpce S Rovnakou Šírkou

en: Equalize Column Heights
sk: Zjednotiť výšku stĺpcov

en: Equalizing columns heights will force all columns to assume the height of the tallest column in the row. All columns will have the same height, keeping their appearance uniform
sk: Zjednotenie výšky stĺpcov prinúti všetky stĺpce prevziať výšku najvyššieho stĺpca v riadku. Všetky stĺpce budú mať rovnakú výšku, čím sa zachová jednotný vzhľad

en: Equals
sk: rovná sa

en: Equals (=)
sk: Rovná Sa (=)

en: Error when rendering Shortcode module with shortcode name %1$s and shortcode content %2$s
sk: Chyba pri vykresľovaní modulu Shortcode s názvom shortcode %1$s a obsahom shortcode %2$s

en: Even Items
sk: Párne Položky

en: Events
sk: Udalosti

en: Every Eighth Item
sk: Každá Ôsma Položka

en: Every Fifth Item
sk: Každá Piata Položka

en: Every Fourth Item
sk: Každá Štvrtá Položka

en: Every Ninth Item
sk: Každá Deviata Položka

en: Every Other
sk: Každý iný

en: Every Seventh Item
sk: Každá Siedma Položka

en: Every Sixth Item
sk: Každá Šiesta Položka

en: Every Tenth Item
sk: Každá Desiata Položka

en: Every Third Item
sk: Každá Tretia Položka

en: Exceptions
sk: Výnimky

en: Excerpt
sk: Zhrnutie

en: Excerpt Length
sk: Dĺžka výňatku

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Exclude Categories
sk: Vyradi kategórie

en: Exclude Current %s
sk: Vylúčiť Aktuálny %s

en: Exclude Current Post
sk: Vylúčiť Aktuálny Príspevok

en: Exclude From
sk: Vylúčiť Z

en: Exclude From: %1$s
sk: Vylúčiť Z: %1$s

en: Exclude Pages
sk: Vyradi strany

en: Exclude Posts
sk: Vyradi príspevky

en: Exclude Posts With Specific Terms
sk: Vylúčiť Príspevky S Konkrétnymi Termínmi

en: Exclude Specific Posts
sk: Vylúčiť Konkrétne Príspevky

en: Excluded Item
sk: Vyradená položka

en: Excluded Item Text
sk: Text Vylúčenej Položky

en: Excluded Search Queries
sk: Vylúčené vyhľadávacie dopyty

en: Exclusion
sk: Vylúčenie

en: Execute Selected Option
sk: Spustiť Vybranú Možnosť

en: Execute Selected Responsive State Picker Option
sk: Spustiť Vybratú Možnosť Vo Výbere Responzívnosti A Stavov

en: Exist
sk: Existovať

en: Existing Page Layout
sk: Existujúce Rozloženie Stránky

en: Existing Post Layout
sk: Existujúce Rozloženie Príspevku

en: Exit
sk: Ukončiť

en: Exit Builder
sk: Ukončiť Builder

en: Exit Dropdown
sk: Rozbaľovacia Ponuka Ukončenia

en: Exit Preview
sk: Ukončiť Náhľad

en: Exit Preview Mode
sk: Ukončiť Režim Ukážky

en: Exit To Dashboard
sk: Ukončiť Do Nástenky

en: Exit To Editor
sk: Ukončiť Do Editora

en: Exit To Front End
sk: Ukončiť Do Front-Endu

en: Exit To WordPress Dashboard
sk: Ukončiť Do Nástenky WordPress

en: Exit To WordPress Editor
sk: Ukončiť Do Editora WordPress

en: Exit Visual Builder
sk: Ukončite Visual Builder

en: Exit to Backend
sk: Ukončiť do Administrácie

en: Exit to Backend Builder
sk: Ukončiť do Backend Builder

en: Expand
sk: Roztiahnuť

en: Expand All
sk: Rozbaliť Všetko

en: Expand And Fill
sk: Rozbaliť a vyplniť

en: Expand Modal
sk: Roztvoriť modálne

en: Export
sk: Exportovať

en: Export & Import
sk: Export a Import

en: Export Canvas
sk: Exportovať Plátno

en: Export File Name
sk: Názov súboru na export

en: Export Layout
sk: Rozloženie exportu

en: Export Options
sk: Možnosti exportu

en: Export Presets
sk: Exportovať Predvoľby

en: Export Templates
sk: Exportovať Šablóny

en: Export Variables
sk: Exportovať Premenné

en: Extend %1$s Attributes
sk: Rozšíriť Atribúty %1$s

en: Extend %1$s Content Attributes
sk: Rozšíriť Atribúty Obsahu %1$s

en: Extend %1$s Design Attributes
sk: Rozšíriť Dizajnové Atribúty %1$s

en: Extend %1$s Preset
sk: Rozšíriť Predvoľbu %1$s

en: Extend %1$s Presets
sk: Rozšíriť Predvoľby %1$s

en: Extend %1$s Style Attributes
sk: Rozšíriť Atribúty Štýlu %1$s

en: Extend All %1$s Attributes
sk: Rozšíriť Všetky Atribúty %1$s

en: Extend Attributes
sk: Rozšíriť Atribúty

en: Extend From Element
sk: Rozšíriť Z Prvku

en: Extend Select Content Attributes
sk: Rozšíriť Vybrané Atribúty Obsahu

en: Extend Select Design Attributes
sk: Rozšíriť Vybrané Dizajnové Atribúty

en: Extend Select Presets
sk: Rozšíriť Vybrané Predvoľby

en: Extend Select Style Attributes
sk: Rozšíriť Vybrané Atribúty Štýlu

en: Extend To Element Type
sk: Rozšíriť Na Typ Prvku

en: Extend To Location
sk: Rozšíriť Do Umiestnenia

en: Extended Attributes
sk: Rozšírené Atribúty

en: External Article
sk: Externý Článok

en: External Link
sk: Externý Odkaz

en: Facebook Profile Url
sk: URL adresa profilu na Facebook

en: Fade
sk: Dostratena

en: Fade In
sk: Postupné zosilňovanie

en: Fading In and Out
sk: Miznúce dovnútra a von

en: Fading in & Out
sk: Zobrazovanie A Skrývanie

en: Failed to assign Theme Builder template conditions.
sk: Nepodarilo sa priradiť podmienky šablóny Theme Builder.

en: Failed to attach Theme Builder template to the Theme Builder.
sk: Nepodarilo sa pripojiť šablónu Theme Builder k Theme Builder.

en: Failed to create Theme Builder template.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť šablónu Theme Builder.

en: Failed to create post.
sk: Vytvorenie príspevku zlyhalo.

en: Failed to create your layout. Please try again later.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť rozloženie. Skúste to prosím neskôr.

en: Failed to delete global canvas.
sk: Globálne plátno sa nepodarilo odstrániť.

en: Failed to detach template from the Theme Builder; the template was restored.
sk: Nepodarilo sa odpojiť šablónu od Theme Builder; šablóna bola obnovená.

en: Failed to duplicate post.
sk: Duplikovanie príspevku zlyhalo.

en: Failed to duplicate your layout. Please try again later.
sk: Nepodarilo sa duplikovať rozloženie. Skúste to prosím neskôr.

en: Failed to fetch Instagram media.
sk: Nepodarilo sa načítať médiá Instagram.

en: Failed to load the Theme Builder.
sk: Nepodarilo sa načítať Theme Builder.

en: Failed to load your existing items. Please try again later.
sk: Nepodarilo sa načítať existujúce položky. Skúste to prosím neskôr.

en: Failed to move post to trash.
sk: Presun príspevku do koša zlyhal.

en: Failed to trash Theme Builder template.
sk: Nepodarilo sa presunúť šablónu Theme Builder do koša.

en: Failed to update Theme Builder template.
sk: Nepodarilo sa aktualizovať šablónu Theme Builder.

en: Failed to update breakpoints.
sk: Zalomové body sa nepodarilo aktualizovať.

en: Failed to update post content.
sk: Nepodarilo sa aktualizovať obsah príspevku.

en: Failed to update post status.
sk: Nepodarilo sa aktualizovať stav príspevku.

en: Failed to update post.
sk: Nepodarilo sa aktualizovať príspevok.

en: Failure Message
sk: Správa o zlyhaní

en: Featured Background Color
sk: Odporúčaná farba pozadia

en: Featured Body Text Color
sk: Odporúčaná farba textu tela

en: Featured Bullet Color
sk: Odporúčaná farba guľky

en: Featured Currency & Frequency Text Color
sk: Farba Textu Odporúčanej Meny a Frekvencie

en: Featured Excluded Item Color
sk: Farba zvýraznených položiek

en: Featured Header Background Color
sk: Farba pozadia hlavičky

en: Featured Image
sk: Odporúčaný Obrázok

en: Featured Image Alt Text
sk: Alt Text Odporúčaného Obrázka

en: Featured Image Height
sk: Výška odporúčaného obrázka

en: Featured Image Max Height
sk: Maximálna výška odporúčaného obrázka

en: Featured Image Max Width
sk: Maximálna šírka odporúčaného obrázka

en: Featured Image Overlay
sk: Prekrytie náh¾adového obrázka

en: Featured Image Placement
sk: Umiestnenie hlavného obrázka blogu

en: Featured Image Title Text
sk: Titulok Odporúčaného Obrázka

en: Featured Image Width
sk: Odporúčaná šírka obrázka

en: Featured Price Text Color
sk: Odporúčaná cena Farba textu

en: Featured Pricing Area Background Color
sk: Odporúčaná cenová oblasť Farba pozadia

en: Featured Products
sk: Zoznam produktov

en: Featured Subtitle Text Color
sk: Odporúčaná farba titulkov

en: Featured Table
sk: Prednostná tabuľka

en: Featured Title Text Color
sk: Odporúčaná farba textu nadpisu

en: Featured pricing tables have a drop shadow that helps them stand out from the rest. This shadow can be disabled if you wish.
sk: Najlepšie cenové tabuľky majú tieň, ktorý im pomáha vyniknúť od ostatných. Tento tieň môže byť zakázaný, ak si želáte.

en: Featuring a table will make it stand out from the rest.
sk: Označením tabuľka získava prednosť oproti ostatným.

en: Feed
sk: Kanál

en: Fetch
sk: Načítať

en: Field
sk: Pole

en: Field Does Not Exist (NOT EXISTS)
sk: Pole Neexistuje (NOT EXISTS)

en: Field Exists (EXISTS)
sk: Pole Existuje (EXISTS)

en: Field ID
sk: Identifikátor po¾a

en: Field Icon
sk: Ikona Poľa

en: Field Information
sk: Informácie o Poli

en: Field Label
sk: Označenie poľa

en: Field Labels
sk: Štítky polí

en: Field Name
sk: Názov Poľa

en: Field Options
sk: Možnosti poľa

en: Field to order results by (directly passed to the WordPress query)
sk: Pole na zoradenie výsledkov podľa (priamo odovzdané do dopytu WordPress)

en: Fields
sk: Polia

en: Fields Label Position
sk: Pozícia štítka polí

en: Fields Placeholder
sk: Zástupný symbol polí

en: Fields Width
sk: Šírka polí

en: Fill
sk: Výplň

en: Fill Color
sk: Farba výplne

en: Fill Opacity
sk: Krytie výplne

en: Fill Type
sk: Typ Výplne

en: Filter Color
sk: Farba Filtra

en: Filter Criteria Text
sk: Text Kritérií Filtrovania

en: Filter Global Color
sk: Filtrovať Globálnu Farbu

en: Filter posts based on post meta values. Use this to create complex queries that match posts with specific custom field data, such as showing only posts with a particular meta value.
sk: Filtrujte príspevky podľa hodnôt meta údajov. Použite to na vytváranie komplexných dopytov, ktoré zodpovedajú príspevkom s konkrétnymi údajmi vlastných polí, napríklad na zobrazenie iba príspevkov s určitou meta hodnotou.

en: Filter the loop to exclude posts that have the specific taxonomy terms you specify. Use this to remove content with particular categories, tags, or other taxonomies from your results.
sk: Filtrujte slučku tak, aby vylúčila príspevky, ktoré majú konkrétne termíny taxonómie, ktoré zadáte. Použite to na odstránenie obsahu s určitými kategóriami, značkami alebo inými taxonómiami z vašich výsledkov.

en: Filter the loop to only include posts that have the specific taxonomy terms you specify. Use this to narrow down your results to content with particular categories, tags, or other taxonomies.
sk: Filtrujte slučku tak, aby zahŕňala iba príspevky, ktoré majú konkrétne termíny taxonómie, ktoré zadáte. Použite to na zúženie výsledkov na obsah s určitými kategóriami, značkami alebo inými taxonómiami.

en: Filterable Portfolio
sk: Filtrovateľné portfólio

en: Filterable Portfolios
sk: Filtrovateľné portfóliá

en: Filters
sk: Filter

en: Find
sk: Nájsť

en: Find & Replace
sk: Vyhľadanie & Nahradenie

en: Find And Replace
sk: Nájsť A Nahradiť

en: Find And Replace Complete
sk: Vyhľadanie A Nahradenie Dokončené

en: Find And Replace In Element Type
sk: Nájsť A Nahradiť V Type Prvku

en: Find And Replace In Location
sk: Nájsť A Nahradiť V Umiestnení

en: Find Value
sk: Nájsť Hodnotu

en: First & Last Name
sk: Meno A Priezvisko

en: First Instance of Every Month
sk: Prvá inštancia každého mesiaca

en: First Item
sk: Prvá Položka

en: First Name
sk: Meno

en: First Name Fullwidth
sk: Nastaviť na celú šírku

en: Fixed
sk: Opravené

en: Fixed Height Rows
sk: Riadky S Pevnou Výškou

en: Fixed Left Sidebar
sk: Ľavý bočný panel stránky

en: Fixed Right Sidebar
sk: Pravý bočný panel stránky

en: Fixed Scale (Responsive)
sk: Fixná Škála (Responzívna)

en: Fixed Scale (Single)
sk: Fixná Škála (Jednoduchá)

en: Flip
sk: Preklopiť

en: Flip Horizontal
sk: Prevrátiť horizontálne

en: Flip Vertical
sk: Prevrátiť vertikálne

en: Flip the divider horizontally or vertically to change the shape and its direction.
sk: Prepnite delič horizontálne alebo vertikálne, aby ste zmenili tvar a jeho smer.

en: Floating
sk: Plávajúce

en: Floating Minimum Size
sk: Plávajúca minimálna veľkosť

en: Floating Squares
sk: Plávajúce štvorce

en: Fluid Preview Viewport
sk: Viewport Plynulej Ukážky

en: Fluid Scale (CSS Clamp)
sk: Plynulá Škála (CSS Clamp)

en: Focus
sk: Fokus

en: Fold
sk: zložiť

en: Follow
sk: Sledovať

en: Follow Button
sk: Tlačidlo sledovania na sociálnej sieti

en: Follow Button Text
sk: Text tlačidla Sledovať

en: Follow Instagram account
sk: Sledovať účet na Instagrame

en: Follow Us On Instagram
sk: Sledujte nás na Instagram

en: Follow on %s
sk: Sledovať na %s

en: Font
sk: Písmo

en: Font Does not Exist.
sk: Písmo neexistuje.

en: Font Families
sk: Rodiny Písiem

en: Font Name
sk: Názov Účtu

en: Font Name Cannot be Empty and Cannot Contain Special Characters.
sk: Názov písma nemôže byť prázdny a nemôže obsahovať špeciálne znaky.

en: Font Name Cannot be Empty.
sk: Názov písma nemôže byť prázdny.

en: Font Size
sk: Veľkosť Písma

en: Font Size (em)
sk: Veľkosť Písma (em)

en: Font Style
sk: Kopírovať štýl

en: Font Weight
sk: Jemné svetlo

en: Font Weights
sk: Hrúbky Písma

en: Font With This Name Already Exists. Please Use a Different Name.
sk: Písmo s týmto názvom už existuje. Použite iný názov.

en: Fonts
sk: Písma

en: Footer
sk: Pätička

en: Footer Template
sk: Šablóna Pätičky

en: Footer Templates
sk: Šablóny Pätičky

en: For example: whatsapp://.
sk: Napríklad: whatsapp://.

en: Force Fullwidth
sk: Nastaviť na celú šírku

en: Force Visible
sk: Vynútiť Viditeľnosť

en: Force the element to be visible in specific contexts.
sk: Vynúťte, aby bol prvok viditeľný v konkrétnych kontextoch.

en: Forgot your password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Form
sk: Formulár

en: Form Background Color
sk: Farba Pozadia Formulára

en: Form Fields
sk: Polia formulára

en: Form Notice
sk: Oznámenie o formulári

en: Form Notice Background Color
sk: Farba Pozadia Oznámenia Formulára

en: Form Title
sk: Názov formulára

en: Form Title Text
sk: Text Názvu Formulára

en: Forward
sk: Dopredu

en: Framing
sk: Rámovanie

en: Free Divi Cloud Limit Reached
sk: Dosiahnutý Limit Bezplatného Divi Cloud

en: Free Form CSS
sk: Voľné CSS

en: Free-Form CSS
sk: CSS vo voľnom formáte

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Friday
sk: piatok

en: From Hour
sk: Od hodiny

en: From Minute
sk: Od minúty

en: Full Size (Original)
sk: Plná Veľkosť (Originál)

en: Fullwidth
sk: Plná šírka

en: Fullwidth Code
sk: Kód stránky na plnú šírku

en: Fullwidth Codes
sk: Fullwidth kódy

en: Fullwidth Image
sk: Obrázok na plnú šírku

en: Fullwidth Map
sk: Mapa na celú šírku

en: Fullwidth Menu
sk: Menu na celú šírku

en: Fullwidth Menus
sk: Menu Fullwidth

en: Fullwidth Module
sk: Modul na celú šírku

en: Fullwidth Post Content
sk: Príspevok s plnou šírkou pásma

en: Fullwidth Post Contents
sk: Obsah Príspevku na Celú Šírku

en: Fullwidth Post Slider
sk: Prezentácia príspevkov v celej šírke

en: Fullwidth Post Sliders
sk: Úplné posúvače pošty

en: Fullwidth Post Title
sk: Názov blogu na plnú šírku

en: Fullwidth Section
sk: Sekcia Na Celú Šírku

en: Fullwidth Slider
sk: Prezentácia na celú šírku

en: Galleries
sk: galéria

en: Gallery Item
sk: Položka z galérie

en: Gallery Item Caption
sk: Popis položky v galérii

en: Gallery Item Title
sk: Názov položky z galérie

en: Gallery Pagination
sk: Èíslovanie strán v galérii

en: Gap
sk: Medzera

en: General
sk: Všeobecné

en: General Functionality
sk: Všeobecná Funkčnosť

en: Generate & Replace
sk: Generovať a nahradiť

en: Generate Automatically
sk: Generovať automaticky

en: Generate Border-None
sk: Generovať Border-None

en: Generate Color Palette Variables
sk: Generovať premenné palety farieb

en: Generate Content With AI
sk: Vytvárajte obsah pomocou AI

en: Generate Fluid Sizing Variables
sk: Generovať premenné plynulého škálovania

en: Generate From Video
sk: Vytvoriť z videa

en: Generate Gap-0
sk: Generovať Gap-0

en: Generate Radius-Full
sk: Generovať Radius-Full

en: Generate Radius-None
sk: Generovať Radius-None

en: Generate Section With AI
sk: Generovať sekciu s AI

en: Generate Space-0
sk: Generovať Space-0

en: Generate Width-Full
sk: Generovať Width-Full

en: Generate With AI
sk: Generovať pomocou AI

en: Generate a color palette from one primary color using relative HSL filters.
sk: Generovať paletu farieb z jednej primárnej farby pomocou relatívnych filtrov HSL.

en: Generate a scale of clamp tokens.
sk: Generovať Stupnicu Tokenov Typu Clamp.

en: Generate a scale of fixed size tokens.
sk: Generovať Stupnicu Pevných Tokenov Veľkosti.

en: Generate a single fluid clamp token.
sk: Generovať Jeden Token Typu Fluid Clamp.

en: Generate a single size token.
sk: Generovať Jeden Token Veľkosti.

en: Generate border width values using a modular scale.
sk: Generovať hodnoty hrúbky okraja pomocou modulárnej stupnice.

en: Generate color scales from one color using relative HSL filters.
sk: Generovať farebné stupnice z jednej farby pomocou relatívnych filtrov HSL.

en: Generate fixed border width values at each breakpoint.
sk: Generovať pevné hodnoty hrúbky okraja pre každý breakpoint.

en: Generate fixed font sizes at each breakpoint (phone, tablet, desktop).
sk: Generovať pevné veľkosti písma pre každý breakpoint (telefón, tablet, desktop).

en: Generate fixed gap values at each breakpoint.
sk: Generovať pevné hodnoty medzery pre každý breakpoint.

en: Generate fixed radius values at each breakpoint.
sk: Generovať pevné hodnoty polomeru pre každý breakpoint.

en: Generate fixed spacing values at each breakpoint.
sk: Generovať pevné hodnoty odsadenia pre každý breakpoint.

en: Generate fixed width values at each breakpoint.
sk: Generovať pevné hodnoty šírky pre každý breakpoint.

en: Generate fluid border width values that scale smoothly between min and max using CSS clamp().
sk: Generovať plynulé hodnoty hrúbky okraja, ktoré sa hladko škálujú medzi min a max pomocou CSS clamp().

en: Generate fluid font sizes that scale smoothly between min and max sizes using CSS clamp().
sk: Generovať plynulé veľkosti písma, ktoré sa hladko škálujú medzi min a max pomocou CSS clamp().

en: Generate fluid gap values that scale smoothly between min and max using CSS clamp().
sk: Generovať plynulé hodnoty medzery, ktoré sa hladko škálujú medzi min a max pomocou CSS clamp().

en: Generate fluid radius values that scale smoothly between min and max using CSS clamp().
sk: Generovať plynulé hodnoty polomeru, ktoré sa hladko škálujú medzi min a max pomocou CSS clamp().

en: Generate fluid spacing values that scale smoothly between min and max using CSS clamp().
sk: Generovať plynulé hodnoty odsadenia, ktoré sa hladko škálujú medzi min a max pomocou CSS clamp().

en: Generate fluid width values that scale smoothly between min and max using CSS clamp().
sk: Generovať plynulé hodnoty šírky, ktoré sa hladko škálujú medzi min a max pomocou CSS clamp().

en: Generate font sizes using a modular scale (e.g. xs, s, m, l, xl).
sk: Generovať veľkosti písma pomocou modulárnej stupnice (napr. xs, s, m, l, xl).

en: Generate gap values using a modular scale.
sk: Generovať hodnoty medzery pomocou modulárnej stupnice.

en: Generate radius values using a modular scale.
sk: Generovať hodnoty polomeru pomocou modulárnej stupnice.

en: Generate secondary and tertiary harmony colors from one source color.
sk: Generovať sekundárne a terciárne harmonické farby z jednej zdrojovej farby.

en: Generate spacing values using a modular scale.
sk: Generovať hodnoty odsadenia pomocou modulárnej stupnice.

en: Generate width values using a modular scale.
sk: Generovať hodnoty šírky pomocou modulárnej stupnice.

en: Generated CSS Units
sk: Generované Jednotky CSS

en: Geocoder failed due to %s
sk: Geokóder zlyhal kvôli %s

en: Get Unlimited Divi Cloud Storage
sk: Získať Neobmedzené Úložisko Divi Cloud

en: Give Me A Choice
sk: Daj mi moju voľbu

en: Give this element a blur effect so that it moves in and out of focus as the viewer scrolls through the page.
sk: Dajte tomuto prvku efekt rozmazania, aby sa pri posúvaní stránky posúval dovnútra a von.

en: Give this element a scale effect so that it grows and shrinks as the viewer scrolls through the page.
sk: Dajte tomuto prvku efekt mierky, aby sa zväčšoval a zmenšoval, keď sa divák posúva po stránke.

en: Give this element an opacity effect so that it fades in and out as the viewer scrolls through the page.
sk: Doprajte tomuto prvku efekt nepriehľadnosti, aby sa pri posúvaní stránky zoslaboval.

en: Give this element horizontal motion so that it slides left or right as the viewer scrolls through the page.
sk: Dajte tomuto prvku vodorovný pohyb tak, aby sa posúval doľava alebo doprava, keď sa divák posúva po stránke.

en: Give this element rotating motion so that it spins as the viewer scrolls through the page.
sk: Dajte tomuto prvku rotačný pohyb, aby sa otáčal, keď divák posúva stránku.

en: Give this element vertical motion so that is moves faster or slower than the elements around it as the viewer scrolls through the page.
sk: Dajte tomuto prvku vertikálny pohyb, aby sa pri posúvaní stránky pohyboval rýchlejšie alebo pomalšie ako prvky okolo neho.

en: Global
sk: Pevné zobrazenie

en: Global Body
sk: Globálny Hlavný Obsah

en: Global Canvas
sk: Globálne Plátno

en: Global Canvases
sk: Globálne Plátna

en: Global Colors
sk: Globálne Farby

en: Global Fonts Weights
sk: Hrúbky Globálnych Písiem

en: Global Footer
sk: Globálna Pätička

en: Global Gradients
sk: Globálne gradienty

en: Global Header
sk: Globálna Hlavička

en: Global Variables
sk: Globálne Premenné

en: Global canvas not found.
sk: Globálne plátno sa nenašlo.

en: Go Back
sk: Napäť

en: Go To
sk: Prejsť Na

en: Go To A Module
sk: Prejsť na Modul

en: Go To A Row
sk: Prejsť na Riadok

en: Go To A Section
sk: Prejsť na Sekciu

en: Go To Layer
sk: Prejsť na vrstvu

en: Go To a Section, Row or Module
sk: Prejsť na Sekciu, Riadok alebo Modul

en: Go to Dashboard
sk: Prejsť Na Nástenku

en: Go to Editor
sk: Prejsť Do Editora

en: Good
sk: Dobré

en: Google API Key
sk: Google API kľúč

en: Google Maps script is not available on this page.
sk: Skript Google Maps nie je na tejto stránke dostupný.

en: Gradient
sk: Prechod

en: Gradient Direction
sk: Smer prechodu

en: Gradient End
sk: Koniec s prechodom

en: Gradient Fill
sk: Prechodová Výplň

en: Gradient Length
sk: Dĺžka Prechodu

en: Gradient Picker
sk: Výber gradientu

en: Gradient Position
sk: Pozícia gradientu

en: Gradient Start
sk: Začiatok s prechodom

en: Gradient Stops
sk: Prechodové zarážky

en: Gradient Type
sk: Typ prechodu

en: Gradients
sk: Gradienty

en: Graph
sk: graf

en: Graph 2
sk: Graf 2

en: Graph 3
sk: Graf 3

en: Graph 4
sk: Graf 4

en: Grayscale Filter Amount (%)
sk: Hodnota šedého filtra (%)

en: Greater Than (>)
sk: Väčšie Ako (>)

en: Greater Than or Equal (>=)
sk: Väčšie Alebo Rovné (>=)

en: Green
sk: Zelená

en: Grid
sk: Mriežka

en: Grid Auto Columns
sk: Automatické Stĺpce Mriežky

en: Grid Auto Rows
sk: Automatické Riadky Mriežky

en: Grid Column Template
sk: Šablóna Stĺpcov Mriežky

en: Grid Density
sk: Hustota Mriežky

en: Grid Direction
sk: Smer Mriežky

en: Grid Layout
sk: Rozloženie mriežky

en: Grid Mode
sk: Režim Mriežky

en: Grid Offset Rule
sk: Pravidlo Odsadenia Mriežky

en: Grid Offset Rules
sk: Pravidlá Odsadenia Mriežky

en: Grid Row Template
sk: Šablóna Riadkov Mriežky

en: Grid Template Columns
sk: Stĺpce Šablóny Mriežky

en: Grid Tile Background Color
sk: Farba pozadia dlažby siete

en: Grid View
sk: Zobrazenie Mriežky

en: Groove
sk: Ryhovanie

en: Group
sk: Skupina

en: Group Carousel
sk: Skupinový Karusel

en: Group Carousels
sk: Skupinové Karusely

en: Group Settings Into Closed Toggles
sk: Nastavenia skupiny do uzatvorených prepínačov

en: Groups
sk: Skupiny

en: Grow
sk: Zväčšenie

en: Grow to Fill
sk: Roztiahnuť Na Vyplnenie

en: Gutter
sk: Medzera Medzi Stĺpcami

en: Gutter Width
sk: Odstupy stĺpcov

en: HTML After
sk: HTML Za

en: HTML Before
sk: HTML Pred

en: HTML/JS Snippet
sk: HTML/JS Úryvok

en: Hamburger Menu Icon Color
sk: Farba ikony ponuky Hamburger

en: Hamburger Menu Icon Font Size
sk: Ikona ponuky Hamburger Veľkosť písma

en: Hard Light
sk: Silné svetlo

en: Has Bought a Product
sk: Kúpil produkt

en: Has Bought a Specific Product
sk: Kúpil konkrétny produkt

en: Has No Value
sk: Nemá žiadnu hodnotu

en: Has Not Bought a Product
sk: Produkt si nekúpil

en: Has Not Bought a Specific Product
sk: Nekúpil konkrétny produkt

en: Has Not Visited a Specific Page
sk: Nenavštívil konkrétnu stránku

en: Has Not Visited a Specific Post
sk: Nenavštívil konkrétny príspevok

en: Has Products
sk: Má produkty

en: Has Visited a Specific Page
sk: Navštívil konkrétnu stránku

en: Has Visited a Specific Post
sk: Navštívil konkrétny príspevok

en: Has a Specific Product
sk: Má špecifický produkt

en: Header
sk: Záhlavie

en: Header Container
sk: Hlavička Kontajner

en: Header Image
sk: Obrázok záhlavia

en: Header Template
sk: Šablóna Hlavičky

en: Header Templates
sk: Šablóny Hlavičky

en: Heading
sk: Nadpis

en: Heading %d
sk: Nadpis %d

en: Heading 1
sk: Nadpis 1

en: Heading 2
sk: Hlavička

en: Heading 3
sk: Hlavička

en: Heading 4
sk: Hlavička

en: Heading 5
sk: Hlavička

en: Heading 6
sk: Hlavička

en: Heading Color
sk: Farba Nadpisov

en: Heading Container
sk: Záhlavie kontajnera

en: Heading Level
sk: Úroveň nadpisu

en: Heading Text
sk: Text podtitulku

en: Heading Text Color
sk: Farba Textu Nadpisov

en: Heading Text H1
sk: Text Nadpisu H1

en: Heading Text H2
sk: Text Nadpisu H2

en: Heading Text H3
sk: Text Nadpisu H3

en: Heading Text H4
sk: Text Nadpisu H4

en: Heading Text H5
sk: Text Nadpisu H5

en: Heading Text H6
sk: Text Nadpisu H6

en: Headings
sk: Nadpisy

en: Headings: %s
sk: Nadpisy: %s

en: Heavy
sk: ťažký

en: Heavy 900
sk: Extra Tučné 900

en: Height
sk: Výška

en: Help
sk: Pomocník

en: Help Video
sk: Pomocné Video

en: Here you can add the current item to your Divi Library for later use.
sk: Tu môžete pridať aktuálnu položku do svojej knižnice Divi na neskoršie použitie.

en: Here you can adjust the easing method of your animation. Easing your animation in and out will create a smoother effect when compared to a linear speed curve.
sk: Tu môžete upraviť metódu uvoľnenia animácie. Uvoľnenie vašej animácie dovnútra a vonku vytvorí hladší efekt v porovnaní s lineárnou krivkou rýchlosti.

en: Here you can adjust the element's position left or right from its starting location, which may differ based on its offset origin.
sk: Tu môžete upraviť polohu prvku vľavo alebo vpravo od jeho počiatočnej polohy, ktorá sa môže líšiť v závislosti od jeho odsadenia.

en: Here you can adjust the element's position upwards or downwards from its starting location, which may differ based on its offset origin.
sk: Tu môžete upraviť polohu prvku smerom nahor alebo nadol od jeho počiatočnej polohy, ktorá sa môže líšiť v závislosti od jeho odsadenia.

en: Here you can adjust the element's starting location within its parent container. You can further adjust the element's position using the offset controls.
sk: Tu môžete upraviť počiatočnú polohu prvku v rámci jeho nadradeného kontajnera. Polohu prvku môžete ďalej upraviť pomocou ovládacích prvkov odsadenia.

en: Here you can adjust the order in which posts are displayed.
sk: Tu môžete upravi poradie, v akom sa príspevky zobrazujú.

en: Here you can choose Product Page Layout for WooCommerce.
sk: Tu môžete vybrať rozloženie produktovej stránky pre WooCommerce.

en: Here you can choose between Description and short description to display.
sk: Tu si môžete vybrať medzi popisom a krátkym popisom, ktorý sa má zobraziť.

en: Here you can choose from which corner this element is offset from. The vertical and horizontal offset adjustments will be affected based on the element's offset origin.
sk: Tu si môžete vybrať, od ktorého rohu je tento prvok odsadený. Úpravy vertikálneho a horizontálneho posunu budú ovplyvnené na základe pôvodu posunu prvku.

en: Here you can choose how to position the product meta.
sk: Tu si môžete vybrať, ako umiestniť meta produktu.

en: Here you can choose icon size.
sk: Tu môžete vybrať veľkosť ikony.

en: Here you can choose icon width.
sk: Tu si môžete vybrať šírku ikony.

en: Here you can choose the direction that your sub-menus will open. You can choose to have them open downwards or upwards.
sk: Tu môžete vybrať smer roztvárania sekundárneho menu. Môžete si vybrať medzi roztváraním nahor alebo nadol.

en: Here you can choose the element's position type. Absolutely positioned elements will float inside their parent elements. Fixed positioned elements will float within the browser viewport. Relatively positioned elements sit statically in their parent container, but can still be offset without disrupting surrounding elements.
sk: Tu môžete vybrať typ pozície prvku. Absolútne pozicované prvky budú plávať vo vnútri svojich nadradených prvkov. Fixne pozicované prvky budú plávať v rámci okna prehliadača. Relatívne pozicované prvky sedia staticky v nadradenom kontajneri, ale stále môžu byť posunuté bez narušenia okolitých prvkov.

en: Here you can choose the element's position type. Absolutlely positioned elements will float inside their parent elements. Fixed positioned elements will float within the browser viewport. Relatively positioned elements sit statically in their parent container, but can still be offset without disrupting surrounding elements.
sk: Tu si môžete vybrať typ polohy prvku. Absolútne umiestnené prvky budú plávať vo svojich nadradených prvkoch. Pevne umiestnené prvky budú plávať vo výreze prehliadača. Relatívne umiestnené prvky sedia staticky vo svojej nadradenej nádobe, ale stále môžu byť posunuté bez narušenia okolitých prvkov.

en: Here you can choose the image alignment.
sk: Tu si môžete zvoliť zarovnanie obrázka.

en: Here you can choose the size for all icons in this list.
sk: Tu môžete vybrať veľkosť pre všetky ikony v tomto zozname.

en: Here you can choose to display the title.
sk: Tu si môžete zvoliť zobrazenie názvu.

en: Here you can choose when motion effects are triggered: When the top of the element enters into view, when the middle of the element enters into view, or when the bottom of the element enters into view.
sk: Tu si môžete vybrať, kedy sa spustia efekty pohybu: Keď sa do pohľadu dostane horná časť prvku, keď sa do pohľadu dostane stred prvku alebo keď sa do pohľadu dostane spodná časť prvku.

en: Here you can choose where to place the Featured Image.
sk: Tu môžete zvoliť, kam umiestniť hlavný obrázok.

en: Here you can choose where to place the icon.
sk: Tu môžete nastaviť polohu ikony

en: Here you can choose where to place the reviews link.
sk: Tu si môžete vybrať, kam umiestniť odkaz na recenzie.

en: Here you can choose whether background color setting above should be used or not.
sk: Tu si môžete vybrať, či horeuvedená farba pozadia má byť použitá, alebo nie.

en: Here you can choose whether icon set below should be used.
sk: Tu si môžete vybrať, či chcete použiť ikonu zobrazenú dolu.

en: Here you can choose whether or not display the Author Name in Post Meta.
sk: Tu môžete zvoliť, či sa má v meta údajoch príspevku zobraziť meno autora.

en: Here you can choose whether or not display the Categories in Post Meta. Note: This option doesn't work with custom post types.
sk: Tu môžete určiť, či sa v metadatach príspevku majú zobraziť kategórie, alebo nie. Poznámka: Táto voľba nefunguje pri prispôsobených typoch príspevkov.

en: Here you can choose whether or not display the Comments Count in Post Meta.
sk: Tu môžete určiť, či sa v metadatach príspevku má zobraziť počet komentárov, alebo nie.

en: Here you can choose whether or not display the Date in Post Meta.
sk: Tu môžete zvoliť, či sa má v meta údajoch príspevku zobraziť dátum.

en: Here you can choose whether or not display the Featured Image.
sk: Tu môžete zvoliť, či sa má zobraziť hlavný obrázok.

en: Here you can choose whether or not display the Post Meta.
sk: Tu môžete zvoliť, či sa majú zobraziť meta údaje príspevku.

en: Here you can choose whether or not display the Post Title.
sk: Tu môžete zvoliť, či sa má zobraziť nadpis príspevku.

en: Here you can choose whether or not the image should have a space below it.
sk: Tu si môžete vybrať, či pod obrázkom má byť priestor, alebo nie.

en: Here you can choose whether or not the image should open in Lightbox. Note: if you select to open the image in Lightbox, url options below will be ignored.
sk: Tu si môžete vybrať, či sa má obrázok otvárať v Lightboxe. Poznámka: ak vyberiete zobrazovanie v Lightboxe, podmienky URL adresy dolu budú ignorované.

en: Here you can choose whether or not the map will be draggable on mobile devices.
sk: Tu môžete určiť, či sa mapa bude dať posúvať potiahnutím aj v mobilných zariadeniach.

en: Here you can choose whether or not to display the Coupon code.
sk: Tu si môžete vybrať, či chcete alebo nechcete zobraziť kód kupónu.

en: Here you can choose whether or not to display the Product image.
sk: Tu si môžete vybrať, či chcete alebo nechcete zobraziť obrázok produktu.

en: Here you can choose whether or not to display the Remove Item Icon.
sk: Tu si môžete vybrať, či chcete alebo nechcete zobraziť ikonu Odstrániť položku.

en: Here you can choose whether or not to display the Update cart button.
sk: Tu si môžete vybrať, či chcete alebo nechcete zobrazovať tlačidlo Aktualizovať košík.

en: Here you can choose whether or not to include the follow button next to the icon.
sk: Tu môžete nastaviť, či sa vedľa ikony zobrazí aj tlačidlo sledovania na sociálnej sieti

en: Here you can choose whether or not use the background color for the Title/Meta text.
sk: Tu môžete zvoliť, či sa má pre text nadpisu/meta použiť farba pozadia.

en: Here you can choose whether or not your link opens in a new window
sk: Tu si môžete vybrať, či sa odkaz má otvoriť v novom okne, alebo nie

en: Here you can choose whether or not your link opens in a new window.
sk: Tu môžete zvoliť, či sa odkaz otvorí v novom okne.

en: Here you can choose whether the Categories should be added.
sk: Tu si môžete vybrať, či sa majú kategórie pridať.

en: Here you can choose whether the SKU should be added.
sk: Tu si môžete vybrať, či sa má položka SKU pridať.

en: Here you can choose whether the Tags should be added.
sk: Tu si môžete vybrať, či sa majú značky pridať.

en: Here you can choose whether the custom reviews link should be added.
sk: Tu si môžete vybrať, či sa má pridať odkaz na vlastné recenzie.

en: Here you can choose whether the header is expanded to fullscreen size.
sk: Tu môžete určiť, či má byť hlavička roztiahnutá na celú šírku

en: Here you can choose whether the percent sign should be added after the number set above.
sk: Tu môžete nastaviť, či má byť za číslom nastaveným hore uvedený aj znak percenta.

en: Here you can choose whether the quantity field should be added before the Add to Cart button.
sk: Tu si môžete zvoliť, či sa má pole množstva pridať pred tlačidlo Pridať do košíka.

en: Here you can choose whether the scroll down button is shown.
sk: Tu môžete určiť, či sa má zobraziť tlačidlo posunu nadol.

en: Here you can choose whether the star rating should be added.
sk: Tu si môžete vybrať, či sa má pridať hodnotenie hviezdičkami.

en: Here you can choose whether the stock (displayed when product inventory is managed) should be visible or not.
sk: Tu môžete vybrať, či majú byť zásoby (zobrazované pri správe skladových zásob) viditeľné alebo nie.

en: Here you can choose whether the user should be redirected back to the current page after logging in.
sk: Tu si môžete vybrať, či má byť užívateľ po prihlásení presmerovaný späť na aktuálnu stránku.

en: Here you can choose whether the zoom level will be controlled by mouse wheel or not.
sk: Tu môžete určiť, či bude úroveň zväčšenia ovládaná pomocou kolieska na myši.

en: Here you can choose whether your color should be light or dark. If you are working with a dark background, then your controls color should be light. If your background is light, then your controls color should be set to dark.
sk: Tu si môžete vybrať, či má byť farba svetlá alebo tmavá. Ak pracujete s tmavým pozadím, farba ovládacích prvkov by mala byť svetlá. Ak je pozadie svetlé, farba ovládacích prvkov by mala byť tmavá.

en: Here you can choose whether your text should be light or dark. If you are working with a dark background, then your text should be light. If your background is light, then your text should be set to dark.
sk: Tu si môžete vybrať, či váš text má byť svetlý alebo tmavý. Ak pracujete na tmavom pozadí, váš text by mal byť svetlý. Ak pracujete na svetlom pozadí, váš text by mal byť tmavý.

en: Here you can choose which action to execute on button click.
sk: Tu môžete vybrať, akú akciu vykonať po kliknutí na tlačidlo.

en: Here you can choose which types of characters are used to distinguish between each item in the %s.
sk: Tu si môžete vybrať, aké typy znakov sa používajú na odlíšenie jednotlivých položiek v %s.

en: Here you can choose which types of characters are used to distinguish between each item in the list.
sk: Tu si môžete vybrať, aké typy znakov sa používajú na odlíšenie jednotlivých položiek v zozname.

en: Here you can choose which types of characters are used to distinguish between each item in the ordered list.
sk: Tu si môžete vybrať, ktoré typy znakov sa použijú na rozlíšenie medzi jednotlivými položkami v zozname.

en: Here you can chose whether Sale Badge should be displayed or not.
sk: Tu môžete vybrať, či sa má zobraziť odznak výpredaja alebo nie.

en: Here you can chose whether product  image should be displayed or not.
sk: Tu môžete vybrať, či sa má zobraziť obrázok produktu alebo nie.

en: Here you can chose whether product gallery should be displayed or not.
sk: Tu môžete vybrať, či sa má zobraziť galéria produktu alebo nie.

en: Here you can control element overflow on the %s axis. If set to scroll, content that overflows static widths or heights will trigger a browser scrollbar. If set to hidden, content overflow will be clipped.
sk: Tu môžete ovládať pretečenie prvku na osi %s. Ak nastavíte rolovanie, obsah, ktorý pretečie statické šírky alebo výšky, spustí posuvník prehliadača. Ak je táto možnosť nastavená na hodnotu Skrytá, prebytok obsahu sa orezá.

en: Here you can control element overflow on the X axis.
sk: Tu môžete ovládať pretekanie prvku na osi X.

en: Here you can control element overflow on the Y axis.
sk: Tu môžete ovládať pretekanie prvku na osi Y.

en: Here you can control element position on the z axis. Elements with higher z-index values will sit atop elements with lower z-index values.
sk: Tu môžete ovládať polohu prvku na osi z. Prvky s vyššími hodnotami z-indexu budú sedieť na vrchole prvkov s nižšími hodnotami indexu z.

en: Here you can control the corner radius of this element. Enable the link icon to control all four corners at once, or disable to define custom values for each.
sk: Tu môžete ovládať polomer rohu tohto prvku. Povoliť ikonu odkazu na ovládanie všetkých štyroch rohov naraz alebo zakázať definovanie vlastných hodnôt pre každú z nich.

en: Here you can create the breadcrumb text for the Home page.
sk: Tu môžete vytvoriť navigačný text pre domovskú stránku.

en: Here you can create the content that will be used within the module
sk: Tu môžete vytvoriť obsah, ktorý sa použije v module

en: Here you can create the content that will be used within the module.
sk: Tu môžete vytvoriť obsah, ktorý bude použitý vo vašom module.

en: Here you can create the link for the Home page.
sk: Tu môžete vytvoriť odkaz na domovskú stránku.

en: Here you can define a custom color for all icons in this list.
sk: Tu môžete definovať vlastnú farbu pre všetky ikony v tomto zozname.

en: Here you can define a custom color for the button icon.
sk: Tu môžete definovať vlastnú farbu pre ikonu tlačidla.

en: Here you can define a custom color for the icon.
sk: Tu môžete definovať vlastnú farbu ikony.

en: Here you can define a custom color for the overlay
sk: Tu môžete zada vlastnú farbu prekrytia

en: Here you can define a custom color for the overlay icon
sk: Tu môžete zada vlastnú farbu prekrývacej ikony

en: Here you can define a custom color for the overlay icon.
sk: Tu môžete definovať vlastnú farbu ikony prekrytia.

en: Here you can define a custom color for the overlay.
sk: Tu môžete definovať vlastnú farbu prekrytia.

en: Here you can define a custom color for the scroll down icon.
sk: Tu môžete definovať vlastnú farbu pre ikonu rolovania nadol.

en: Here you can define a custom color for the social network icon.
sk: Tu môžete definovať vlastnú farbu pre ikonu sociálnej siete.

en: Here you can define a custom color for the zoom icon.
sk: Tu môžete definovať vlastnú farbu pre ikonu priblíženia.

en: Here you can define a custom color for your hamburger menu icon.
sk: Tu môžete definovať vlastnú farbu pre ikonu ponuky hamburgera.

en: Here you can define a custom color for your icon.
sk: Tu môžete nastaviť vlastnú farbu pre vašu ikonu.

en: Here you can define a custom color for your search icon.
sk: Tu môžete definovať vlastnú farbu pre svoju ikonu vyhľadávania.

en: Here you can define a custom color for your shopping cart icon.
sk: Tu môžete definovať vlastnú farbu pre ikonu nákupného košíka.

en: Here you can define a custom icon for the overlay
sk: Tu môžete zada vlastnú ikonu prekrytia

en: Here you can define a custom icon for the overlay.
sk: Tu môžete definovať vlastnú ikonu prekrytia.

en: Here you can define the Date Format in Post Meta. Default is 'M j, Y'.
sk: Tu môžete definovať formát dátumu v meta údajoch príspevku. Predvolené je „M j, Y“.

en: Here you can define the Icon alignment.
sk: Tu môžete definovať zarovnanie ikony.

en: Here you can define the alignment of Button.
sk: Tu môžete určiť zarovnanie tlačidla.

en: Here you can define the content that will be placed within the current tab.
sk: Tu môžete určiť obsah, ktorý bude použitý vnútri danej záložky.

en: Here you can define the content that will be placed within the infobox for the pin.
sk: Tu môžete určiť obsah, ktorý bude umiestnený v informačnom boxe pripináčika.

en: Here you can define the custom pattern for the email Message. Fields should be included in following format - <strong>%%field_id%%</strong>. For example if you want to include the field with id = <strong>phone</strong> and field with id = <strong>message</strong>, then you can use the following pattern: <strong>My message is %%message%% and phone number is %%phone%%</strong>. Leave blank for default.
sk: Tu môžete zada svoje vlastné znenie e-mailovej správy. Polia by sa mali zadáva v nasledujúcom formáte – <strong>%%field_id%%</strong>. Ak chcete napríklad prida pole s id = <strong>phone</strong> a pole s id = <strong>message</strong>, môžete použi nasledovný formát: <strong>Moja správa je %%message%% a telefónne èíslo je %%phone%%</strong>. Ak chcete použi predvolené znenie, nechajte pole prázdne.

en: Here you can define whether previous and next posts must be within the same taxonomy term as the current post.
sk: Tu môžete definovať, či predchádzajúci a nasledujúci príspevok musia byť v rámci rovnakého termínu taxonómie ako aktuálny príspevok.

en: Here you can designate how fast the carousel rotates, if 'Automatic Carousel Rotation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation. (Ex. 1000 = 1 sec)
sk: Tu môžete určiť, ako rýchlo bude karusel rotovať, ak ste vyššie nastavili možnosť "Automatická rotácia karusela". Čím vyššie číslo, tým dlhšie budú prestávky medzi každým otočením. (Napr. 1000 = 1 sekunda)

en: Here you can designate how fast the slider fades between each slide, if 'Automatic Animation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation.
sk: Tu môžete určiť, ako rýchlo sa budú striedať komponenty prezentácie, ak bude hore povolená automatická animácia. Čím vyššie číslo, tým väčšia pauza medzi každou rotáciou.

en: Here you can save the current item and add it to your Divi Library for later use as well.
sk: Tu môžete uložiť aktuálnu položku a zároveň ju pridať do svojej knižnice Divi na neskoršie použitie.

en: Here you can see a list of pre-made layout packs that ship with the Divi Builder. You can also access layouts that you have saved to your Divi Library. Choose the “Divi Builder Demo” layout pack to see the layouts it includes.
sk: Tu môžete vidieť zoznam hotových balíkov rozložení, ktoré sú súčasťou Divi Builder. Môžete tiež pristupovať k rozloženiam, ktoré ste si uložili do knižnice Divi. Vyberte balík rozložení „Divi Builder Demo“, aby ste videli rozloženia, ktoré obsahuje.

en: Here you can select the Page type.
sk: Tu môžete vybrať typ stránky.

en: Here you can select the Product.
sk: Tu si môžete vybrať produkt.

en: Here you can select the tabs that you would like to display.
sk: Tu môžete vybrať karty, ktoré chcete zobraziť.

en: Here you can select whether or not your section has an inner shadow. This can look great when you have colored backgrounds or background images.
sk: Tu môžete zvoliť, či vaša sekcia má mať vnútorný tieň. Toto môže výborne vyzerať ak máte farebné pozadia alebo obrázky na pozadí.

en: Here you can set the Breadcrumb separator.
sk: Tu môžete nastaviť oddeľovač chleba.

en: Here you can set the background color for the active tab.
sk: Tu môžete nastaviť farbu pozadia aktívnej karty.

en: Here you can set the background color for the inactive tab.
sk: Tu môžete nastaviť farbu pozadia neaktívnej karty.

en: Here you can set the font for the active tab.
sk: Tu môžete nastaviť písmo aktívnej karty.

en: Here you can set the separator.
sk: Tu môžete nastaviť oddeľovač.

en: Hero
sk: Hero Sekcia

en: Heroes
sk: Hero Sekcie

en: Hidden
sk: skrytý

en: Hidden Field
sk: Skryté Pole

en: Hide CSS
sk: Skryť CSS

en: Hide Element
sk: Skryť Prvok

en: Hide On Front End
sk: Skryť Na Frontende

en: Hide empty columns in the grid automatically. When enabled, columns without content will be removed from the layout, allowing remaining content to fill the available space.
sk: Automaticky skryť prázdne stĺpce v mriežke. Keď je táto možnosť zapnutá, stĺpce bez obsahu sa odstránia z rozloženia, aby zostávajúci obsah mohol vyplniť dostupné miesto.

en: History
sk: História

en: History State Interval
sk: Interval Stavov Histórie

en: Home
sk: Domov

en: Home Link
sk: Odkaz na domovskú stránku

en: Home Text
sk: Domáci text

en: Home URL
sk: Domov URL

en: Homepage
sk: Domovská Stránka

en: Homepage Link
sk: Odkaz Na Domovskú Stránku

en: Homepage does not have editable page settings.
sk: Domovská stránka nemá upraviteľné nastavenia stránky.

en: Honeycomb
sk: Voštinový

en: Horizontal
sk: horizontálne

en: Horizontal Gap
sk: Vodorovná Medzera

en: Horizontal Gutters
sk: Horizontálne odkvapy

en: Horizontal Motion
sk: Horizontálny pohyb

en: Horizontal Offset
sk: Horizontálny posun

en: Horizontal Overflow
sk: Horizontálne pretekanie

en: Hour
sk: hodina

en: Hour(s)
sk: Hodina(y)

en: Hourly
sk: Za hodinu

en: Hours
sk: hodiny

en: Hover
sk: Vznášať sa

en: Hover Icon Picker
sk: Nastavenie vzhľadu ikonky pri prekrytí kurzorom

en: Hover Mode
sk: Režim Pri Prechode Myšou

en: Hover Overlay Color
sk: Farba pri prekrytí kurzorom

en: Hover State
sk: Stav Pri Nájdení Myšou

en: Hovered
sk: Pri Prejdení Myšou

en: How Does It Look?
sk: Ako to vyzerá?

en: How do you want to load this Template?
sk: Ako chcete načítať túto šablónu?

en: Hr
sk: Hod

en: Hue
sk: Odtieň

en: Hue offset applied to the primary color to generate the quaternary color.
sk: Posun odtieňa aplikovaný na primárnu farbu na vygenerovanie kvartérnej farby.

en: Hue offset applied to the primary color to generate the secondary color.
sk: Posun odtieňa aplikovaný na primárnu farbu na vygenerovanie sekundárnej farby.

en: Hue offset applied to the primary color to generate the tertiary color.
sk: Posun odtieňa aplikovaný na primárnu farbu na vygenerovanie terciárnej farby.

en: IP Address
sk: Adresa pripináčika na mape

en: Icon
sk: Ikona

en: Icon Alignment
sk: Zarovnanie ikon

en: Icon Color
sk: Farba ikony

en: Icon Element
sk: Prvok ikony

en: Icon Font Size
sk: Veľkosť písma ikony

en: Icon Link
sk: Odkaz Ikony

en: Icon List
sk: Zoznam s Ikonami

en: Icon List Item
sk: Položka Zoznamu s Ikonou

en: Icon List Items
sk: Položky Zoznamu s Ikonou

en: Icon Lists
sk: Zoznamy s Ikonami

en: Icon Picker
sk: Výber Ikony

en: Icon Size
sk: Veľkosť ikony

en: Icon Type
sk: Typ Ikony

en: Icon Unicode
sk: Unicode Ikony

en: Icon Weight
sk: Hrúbka Ikony

en: Icons
sk: ikony

en: If defined, this element will stick to the bottom of this container, overriding its stickiness to the edge of the browser
sk: Ak je definovaný, tento prvok sa prilepí na spodok tohto kontajnera a prepíše jeho priľnavosť k okraju prehliadača

en: If defined, this element will stick to the bottom of this container, overriding its stickiness to the edge of the browser.
sk: Ak je definované, tento prvok sa bude prichytávať k spodnej časti tohto kontajnera a prepíše jeho prichytenie k okraju prehliadača.

en: If defined, this element will stick to the top of this container, overriding its stickiness edge of the browser
sk: Ak je definovaný, tento prvok sa prilepí na vrch tohto kontajnera a prepíše jeho lepkavosť v prehliadači

en: If defined, this element will stick to the top of this container, overriding its stickiness edge of the browser.
sk: Ak je definované, tento prvok sa bude prichytávať k hornej časti tohto kontajnera a prepíše jeho prichytenie k okraju prehliadača.

en: If defined, this slide image will appear to the left of your slide text. Upload an image, or leave blank for a text-only slide.
sk: Ak je definovaný, tento obrázok sa objaví naľavo od textu listu prezentácie. Pridajte obrázok, alebo ponechajte prázdne ak chcete na liste len text.

en: If defined, this video will appear to the left of your slide text. Enter youtube or vimeo page url, or leave blank for a text-only slide.
sk: Ak je definované, video sa zobrazí naľavo od textu listu vašej prezentácie. Zadajte URL adresu stránky z Youtube alebo Vimeo, alebo ponechajte prázdne ak chcete na liste len text.

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the featured image of a post.
sk: Ak je táto možnos zapnutá a návštevník ukáže na náh¾adový obrázok k príspevku, zobrazí sa ikona a obrázok sa prekryje farbou.

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the image
sk: Ak je táto možnos zapnutá a návštevník ukáže na obrázok, zobrazí sa ikona a obrázok sa prekryje farbou.

en: If enabled, defined gradient stops will be repeated until the outer boundary of the background is reached.
sk: Ak je povolené, definované prechodové zarážky sa budú opakovať, kým sa nedosiahne vonkajšia hranica pozadia.

en: If enabled, gradient will be positioned on top of background-image
sk: Ak je povolené, gradient bude umiestnený na pozadí pozadia

en: If enabled, the field will take 100% of the width of the content area, otherwise it will take 50%
sk: Ak je táto možnos zapnutá, pole zaberie 100% šírky oblasti obsahu. V opaènom prípade zaberie 50%

en: If enabled, the gradient will be placed above the background image.
sk: Ak je povolené, prechod sa umiestni nad obrázok pozadia.

en: If enabled, your background image will stay fixed as your scroll, creating a fun parallax-like effect.
sk: Ak je umožnený, váš obrázok pozadia ostane počas rolovania nehybný, vďaka čomu získate pútavý paralaktický efekt.

en: If the background image is smaller than the size of the element, you may want the image to repeat. This result will result in a background image pattern.
sk: Ak je obrázok na pozadí menší ako veľkosť prvku, možno budete chcieť, aby sa obrázok opakoval. Výsledkom bude obraz pozadia.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
sk: Ak ste u nás už nakupovali, zadajte svoje údaje nižšie. Ak ste nový zákazník, pokračujte do sekcie Fakturácia.

en: If you the carousel layout option is chosen and you would like the carousel to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
sk: Ak je vybratý karusel a chcete, aby rotoval automaticky bez toho, aby návštevník musel klikať na tlačidlo Ďalej, povoľte túto možnosť. Následne podľa potreby nastavte rýchlosť rotácie.

en: If you would like the slider to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
sk: Ak chcete, aby prezentácia prebiehala automaticky bez toho, aby návštevník musel kliknúť na nové tlačidlo, povoľte túto možnosť. Potom podľa potreby nastavte rýchlosť rotácie.

en: If you would like to add a delay before your animation runs you can designate that delay here in milliseconds. This can be useful when using multiple animated modules together.
sk: Ak chcete pred spustením animácie pridať oneskorenie, môžete tu meškanie uviesť v milisekundách. To môže byť užitočné pri spoločnom používaní viacerých animovaných modulov.

en: If you would like to adjust the date format, input the appropriate PHP date format here.
sk: Ak chcete upraviť formát dátumu, sem zadajte vhodné PHP formátu dátumu.

en: If you would like to control the size of the icon, you must first enable this option.
sk: Ak chcete ovládať veľkosť ikony, musíte ju najprv povoliť.

en: If you would like to customize the appearance of this module's button, you must first enable custom button styles.
sk: Ak chcete prispôsobiť vzhľad tohto tlačidla, musíte najprv povoliť vlastné štýly tlačidiel.

en: If you would like to make your logo a link, input your destination URL here.
sk: Ak chcete, aby sa vaše logo stalo odkazom, zadajte sem svoju cieľovú adresu URL.

en: If you would like to use a subhead, add it here. Your subhead will appear below your title in a small font.
sk: Ak chcete použiť podtitulok, umiestnite ho sem. Váš podtitulok sa objaví pod titulkom s malým fontom.

en: If you would like your image to be a link, input your destination URL here. No link will be created if this field is left blank.
sk: Ak chcete, aby mal obrázok podobu odkazu, sem zadajte cieľovú URL adresu. Ak toto políčko nebude vyplnené, odkaz nebude vytvorený.

en: If you'd like to see a version that is fully compatible with Divi 5, consider letting the third-party developer know.
sk: Ak chcete verziu, ktorá je plne kompatibilná s Divi 5, zvážte informovanie vývojára tretej strany.

en: If your pricing is subscription based, input the subscription payment cycle here.
sk: Ak je vaša cena podmienená predplatným, tu uveďte cyklus platieb predplatného.

en: Ignore Sticky Posts
sk: Ignorovať Pripnuté Príspevky

en: Image
sk: Obrázok

en: Image & Icon
sk: Obrázok a ikona

en: Image & Video
sk: Obrázok a video

en: Image Alignment
sk: Zarovnanie obrázka

en: Image Animation
sk: Animácia obrázkov

en: Image Count
sk: Počet obrázkov

en: Image Fill
sk: Obrázková Výplň

en: Image Fill Blend
sk: Prelínanie Výplne Obrázkom

en: Image Fill Height
sk: Výška Výplne Obrázkom

en: Image Fill Horizontal Offset
sk: Vodorovný Posun Výplne Obrázkom

en: Image Fill Position
sk: Pozícia Výplne Obrázkom

en: Image Fill Repeat
sk: Opakovanie Výplne Obrázkom

en: Image Fill Size
sk: Veľkosť Výplne Obrázkom

en: Image Fill Vertical Offset
sk: Zvislý Posun Výplne Obrázkom

en: Image Fill Width
sk: Šírka Výplne Obrázkom

en: Image Height
sk: Výška obrázku

en: Image Horizontal Offset
sk: Horizontálny Posun Obrázka

en: Image Link Target
sk: Obrázok cieľového odkazu

en: Image Link URL
sk: Adresa URL odkazu obrázka

en: Image Order
sk: Obrázok objednávky

en: Image Overlay
sk: Prekrytie obrázka

en: Image Vertical Offset
sk: Vertikálny Posun Obrázka

en: Image Width
sk: Maximálna výška obrázka

en: Image or Icon
sk: Obrázok Alebo Ikona

en: Image/Icon
sk: Obrázok/Ikona

en: Image/Icon Animation
sk: Animácia obrázka/ikony

en: Image/Icon Placement
sk: Umiestnenie obrázka/ikony

en: Images
sk: Obrázky

en: Import
sk: Importovať

en: Import & Export
sk: Importovať a Exportovať

en: Import & Export Presets
sk: Import a Export Predvolieb

en: Import & Export Variables
sk: Import a Export Premenných

en: Import Canvas
sk: Importovať Plátno

en: Import Design Presets?
sk: Importovať predvoľby dizajnu?

en: Import Divi Builder Templates
sk: Importovať Šablóny Divi Builder

en: Import Layout
sk: Rozloženie importu

en: Import Options
sk: Možnosti Importu

en: Import Presets
sk: Importovať Predvoľby

en: Import Templates
sk: Importovať Šablóny

en: Import To New Canvas
sk: Importovať Do Nového Plátna

en: Import Variables
sk: Importovať Premenné

en: Import them as static layouts from the website they were exported from. This may take several minutes depending on the number of references being imported.
sk: Importujte ich ako statické rozloženia z webu, z ktorého boli exportované. V závislosti od počtu importovaných odkazov to môže trvať niekoľko minút.

en: Imported Content
sk: Importovaný Obsah

en: Imported templates
sk: Importované šablóny

en: Improve With AI
sk: Zlepšite sa pomocou AI

en: In A New Tab
sk: V Novej Karte

en: In List (IN)
sk: V Zozname (IN)

en: In Stock
sk: Skladom

en: In Stock Text
sk: Skladom Text

en: In The Current Tab
sk: V Aktuálnej Karte

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact height (in pixels) of your video here.
sk: Pre dosiahnutie správnej veľkosti videa sem musíte zadať presnú výšku (v pixeloch) vášho videa.

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact width (in pixels) of your video here.
sk: Na dosiahnutie správnej veľkosti videa sem musíte zadať presnú šírku (v pixeloch) vášho videa.

en: Inactive Tab Background Color
sk: Farba pozadia neaktívnych štítkov

en: Inches (in)
sk: Palce (in)

en: Include
sk: Zahrnúť

en: Include Advanced Design settings
sk: Zahrnúť Pokročilé Nastavenia Dizajnu

en: Include All Global Canvases
sk: Zahrnúť Všetky Globálne Plátna

en: Include All Templates
sk: Zahrnúť Všetky Šablóny

en: Include IP Address
sk: Vyberte kategórie

en: Include Module Title
sk: Zahrnúť Názov Modulu

en: Include a full radius token in the scale.
sk: Zahrnúť do škály token pre plný polomer.

en: Include a full-width (100%) token in the scale.
sk: Zahrnúť do škály token pre plnú šírku (100%).

en: Include a zero border-width token in the scale.
sk: Zahrnúť do škály token pre nulovú šírku okraja.

en: Include a zero gap token in the scale.
sk: Zahrnúť do škály token pre nulovú medzeru.

en: Include a zero radius token in the scale.
sk: Zahrnúť do škály token pre nulový polomer.

en: Include a zero spacing token in the scale.
sk: Zahrnúť do škály token pre nulové odsadenie.

en: Include the subscriber's ip address in the data sent to your email provider.
sk: Do údajov odosielaných vášmu poskytovateľovi e-mailu zadajte adresu IP účastníka.

en: Include this breakpoint in the generated output.
sk: Zahrnúť tento breakpoint do vygenerovaného výstupu.

en: Include this module title as a heading in the generated table.
sk: Zahrnúť názov tohto modulu ako nadpis do vygenerovaného obsahu.

en: Included Categories
sk: Zahrnuté kategórie

en: Included Headings
sk: Zahrnuté Nadpisy

en: Included Tabs
sk: Zahrnuté Karty

en: Incomplete chunk data received. Expected %1$d chunks, received %2$d chunks.
sk: Boli prijaté neúplné údaje blokov. Očakávalo sa %1$d blokov, prijalo sa %2$d blokov.

en: Increase
sk: Zvýšiť

en: Increase Font Size
sk: Zväčšiť veľkosť písma

en: Increase Module Bottom Padding
sk: Zväčšiť Spodné Odsadenie Modulu

en: Increase Module Bottom Padding by 10px
sk: Zväčšiť Spodné Odsadenie Modulu o 10px

en: Increase Module Left Padding
sk: Zväčšiť Ľavé Odsadenie Modulu

en: Increase Module Left Padding by 10px
sk: Zväčšiť Ľavé Odsadenie Modulu o 10px

en: Increase Module Padding
sk: Zvýšte výplň modulu

en: Increase Module Padding By 10px
sk: Zvýšte modul Padding o 10px

en: Increase Module Right Padding
sk: Zväčšiť Pravé Odsadenie Modulu

en: Increase Module Right Padding by 10px
sk: Zväčšiť Pravé Odsadenie Modulu o 10px

en: Increase Module Top Padding
sk: Zväčšiť Horné Odsadenie Modulu

en: Increase Module Top Padding by 10px
sk: Zväčšiť Horné Odsadenie Modulu o 10px

en: Increase Row Bottom Padding
sk: Zväčšiť Spodné Odsadenie Riadka

en: Increase Row Bottom Padding by 10px
sk: Zväčšiť Spodné Odsadenie Riadka o 10px

en: Increase Row Left Padding
sk: Zväčšiť Ľavé Odsadenie Riadka

en: Increase Row Left Padding by 10px
sk: Zväčšiť Ľavé Odsadenie Riadka o 10px

en: Increase Row Padding
sk: Zväčšiť odstup riadka

en: Increase Row Padding By 10px
sk: Zväčšiť odstup riadkov o 10px

en: Increase Row Right Padding
sk: Zväčšiť Pravé Odsadenie Riadka

en: Increase Row Right Padding by 10px
sk: Zväčšiť Pravé Odsadenie Riadka o 10px

en: Increase Row Top Padding by 10px
sk: Zväčšiť Horné Odsadenie Riadka o 10px

en: Increase Section Bottom Padding
sk: Zväčšiť Spodné Odsadenie Sekcie

en: Increase Section Bottom Padding by 10px
sk: Zväčšiť Spodné Odsadenie Sekcie o 10px

en: Increase Section Left Padding
sk: Zväčšiť Ľavé Odsadenie Sekcie

en: Increase Section Left Padding by 10px
sk: Zväčšiť Ľavé Odsadenie Sekcie o 10px

en: Increase Section Padding
sk: Zväčšiť odstup sekcie

en: Increase Section Padding By 10px
sk: Zväčšiť odstup sekcie o 10px

en: Increase Section Right Padding
sk: Zväčšiť Pravé Odsadenie Sekcie

en: Increase Section Right Padding by 10px
sk: Zväčšiť Pravé Odsadenie Sekcie o 10px

en: Increase Section Top Padding
sk: Zväčšiť Horné Odsadenie Sekcie

en: Increase Section Top Padding by 10px
sk: Zväčšiť Horné Odsadenie Sekcie o 10px

en: Increase or decrease the height of the shape divider.
sk: Zvýšte alebo znížte výšku deliča tvaru.

en: Increase or decrease the size of the %1$s text.
sk: Zvýšte alebo znížte veľkosť textu %1$s.

en: Increase or decrease the size of the %s text.
sk: Zväčšite alebo zmenšite veľkosť textu %s.

en: Increase or decrease the size of the button text.
sk: Zvýšte alebo znížte veľkosť textu tlačidla.

en: Increase or decrease the size of the scroll down arrow that appears towards the bottom of the module.
sk: Zvýšte alebo znížte veľkosť šípky nadol, ktorá sa zobrazí smerom k spodnej časti modulu.

en: Increase or decrease the size of the text.
sk: Zväčšite alebo zmenšite veľkosť textu.

en: Increase or decrease the size of this element.
sk: Zväčšite alebo zmenšite veľkosť tohto prvku.

en: Increase or decrease the thickness of the border around the button. Setting this value to 0 will remove the border entirely.
sk: Zvýšte alebo znížte hrúbku okraja okolo tlačidla. Nastavenie tejto hodnoty na 0 úplne odstráni hranicu.

en: Increasing indentation will push list items further towards the center of the text content, giving the list more visible separation from the the rest of the text.
sk: Zvýšenie odsadenia posunie položky zoznamu ďalej smerom k stredu obsahu textu, čím sa zoznam zviditeľní od zvyšku textu.

en: Increasing the border radius will increase the roundness of the button's corners. Setting this value to 0 will result in squared corners.
sk: Zvýšenie polomeru hrany zvýši zaoblenie rohov tlačidla. Nastavenie tejto hodnoty na 0 bude mať za následok štvorcové rohy.

en: Increasing the border radius will increase the roundness of the overlay corners. Setting this value to 0 will result in squared corners.
sk: Zvýšenie polomeru hrany zvýši zaoblenie rohov prekrytia. Nastavenie tejto hodnoty na 0 bude mať za následok štvorcové rohy.

en: Increasing the divider weight will increase the thickness of the dividing line.
sk: Zvýšenie hmotnosti deliča zvýši hrúbku deliacej čiary.

en: Increasing the spread strength will increase the density of the box shadow. Higher density results in a more intense shadow.
sk: Zvýšenie intenzity šírenia zvýši hustotu tieňa boxu. Vyššia hustota má za následok intenzívnejší tieň.

en: Increasing the width of the border will increase its size/thickness.
sk: Zvýšenie šírky okraja zvýši jeho veľkosť / hrúbku.

en: Inherited Rule (Non-editable)
sk: Zdedené Pravidlo (Nie Je Možné Upravovať)

en: Inline
sk: V rade

en: Inline Centered Logo
sk: Vložené stredové logo

en: Inner Column
sk: Vnútorný Stĺpec

en: Inner Columns
sk: Vnútorné Stĺpce

en: Inner Max Width
sk: Vnútorná maximálna šírka

en: Inner Row
sk: Vnútorný Riadok

en: Inner Rows
sk: Vnútorné Riadky

en: Inner Shadow
sk: Ukázať vnútorný tieň

en: Inner Width
sk: Vnútorná šírka

en: Input
sk: Vstup

en: Input Facebook Profile Url.
sk: Uveďte URL adresu Facebook profilu

en: Input Field
sk: Vstupné pole

en: Input Fields
sk: Vstupné polia

en: Input LinkedIn Profile Url.
sk: Zadajte LinkedIn profil URL.

en: Input Placeholder
sk: Zástupný symbol pre vstup

en: Input Text
sk: Text Vstupu

en: Input X Profile Url.
sk: Zadajte URL profilu na X.

en: Input a title for the circle counter.
sk: Uveďte názov kruhového počítadla.

en: Input a title for the counter.
sk: Uveďte názov počítadla.

en: Input the email address where messages should be sent.<br /><br /> Note: email delivery and spam prevention are complex processes. We recommend using a delivery service such as <a href="http://mandrill.com/">Mandrill</a>, <a href="https://sendgrid.com/">SendGrid</a>, or other similar service to ensure the deliverability of messages that are submitted through this form
sk: Zadajte e-mailovú adresu, na ktorú sa majú odosielať správy.<br /><br /> Poznámka: doručovanie e-mailov a ochrana pred spamom sú zložité procesy. Odporúčame použiť doručovaciu službu, napríklad <a href="http://mandrill.com/">Mandrill</a>, <a href="https://sendgrid.com/">SendGrid</a>, alebo inú podobnú službu, aby sa zabezpečila doručiteľnosť správ odoslaných cez tento formulár

en: Input the job title.
sk: Uveďte názov povolania.

en: Input the main text content for your module here.
sk: Vložte text hlavného obsahu vášho modulu.

en: Input the name of the company.
sk: Uveďte názov spoločnosti.

en: Input the name of the person.
sk: Zadajte meno osoby.

en: Input the name of the testimonial author.
sk: Uveďte meno autora odporúčania.

en: Input the person's position.
sk: Uveďte funkciu osoby.

en: Input the value of the product here.
sk: Zadajte cenu produktu.

en: Input your desired button text, or leave blank for no button.
sk: Vložte požadovaný text tlačidla, alebo nechajte prázdne pre žiadne tlačidlo.

en: Input your desired button text.
sk: Zadajte želaný text tlaèidla.

en: Input your desired link text.
sk: Zadajte požadovaný text odkazu.

en: Input your main slide text content here.
sk: Sem vložte text obsahu hlavného listu vašej prezentácie.

en: Input your value to action title here.
sk: Sem vložte hodnotu pre názov akcie.

en: Insert
sk: Vložiť

en: Insert %s
sk: Vložiť %s

en: Insert %s Module
sk: Vložiť Modul %s

en: Insert Dynamic Content
sk: Vložiť Dynamický Obsah

en: Insert Dynamic Content for Focal Point
sk: Vložiť dynamický obsah pre ohniskový bod

en: Insert Existing Page Layout
sk: Vložiť Existujúce Rozloženie Stránky

en: Insert Existing Post Layout
sk: Vložiť Existujúce Rozloženie Príspevku

en: Insert Layout
sk: Vložiť rozloženie

en: Insert Media
sk: Vložiť médium

en: Insert Module
sk: Vložiť modul

en: Insert Module Or Row
sk: Vložiť Modul Alebo Riadok

en: Insert Premade Layout
sk: Vložiť Predpripravené Rozloženie

en: Insert Row
sk: Vložiť riadok

en: Insert Saved Layout
sk: Vložiť Uložené Rozloženie

en: Insert Saved Module
sk: Vložiť Uložený Modul

en: Insert Saved Row
sk: Vložiť Uložený Riadok

en: Insert Saved Section
sk: Vložiť Uloženú Sekciu

en: Insert Section
sk: Vložiť sekciu

en: Insert Theme Builder Set
sk: Vložiť Sadu Theme Builder

en: Insert Theme Builder Template
sk: Vložiť Šablónu Theme Builder

en: Inset
sk: Zvnútra

en: Inside
sk: vnútri

en: Inspect
sk: Inšpektor

en: Inspector
sk: Inšpektor

en: Instagram API request failed.
sk: Požiadavka na API Instagramu zlyhala.

en: Instagram Feed
sk: Kanál Instagram

en: Instagram Feeds
sk: Kanály Instagram

en: Instagram access token is missing.
sk: Chýba prístupový token pre Instagram.

en: Instagram account not found.
sk: Účet na Instagrame sa nenašiel.

en: Instagram post image
sk: Obrázok príspevku na Instagrame

en: Insufficient permission.
sk: Nedostatočné oprávnenie.

en: Intensity effects how subtle or aggressive your animation will be. Lowering the intensity will create a smoother and more subtle animation while increasing the intensity will create a snappier more aggressive animation.
sk: Intenzita ovplyvňuje, akú jemnú alebo agresívnu vašu animáciu bude. Zníženie intenzity vytvorí jemnejšiu a jemnejšiu animáciu, zatiaľ čo zvýšenie intenzity vytvorí rýchlejšiu agresívnu animáciu.

en: Interaction
sk: Interakcia

en: Interactions
sk: Interakcie

en: Interface Animations
sk: Animácie Rozhrania

en: Interface Mode
sk: Režim Rozhrania

en: Invalid File format. You should be uploading a JSON file.
sk: Neplatný formát súboru. Mali by ste nahrávať súbor JSON.

en: Invalid Form Message
sk: Správa o neplatnom formulári

en: Invalid Message
sk: Správa o neplatnosti

en: Invalid Pin and address data. Please try again.
sk: Nesprávne údaje špendlíka a adresy. Skúste to znova.

en: Invalid Post ID.
sk: Neplatné ID príspevku.

en: Invalid attribute name. Attribute names must contain only letters, numbers, hyphens, underscores, and colons.
sk: Neplatný názov atribútu. Názvy atribútov môžu obsahovať iba písmená, číslice, spojovníky, podčiarkovníky a dvojbodky.

en: Invalid chunked request: missing required chunking parameters.
sk: Neplatná požiadavka s delením na bloky: chýbajú povinné parametre delenia.

en: Invalid context parameter.
sk: Neplatný parameter kontextu.

en: Invalid email
sk: Neplatný e-mail

en: Invalid layout save target for current context.
sk: Neplatný cieľ uloženia rozloženia pre aktuálny kontext.

en: Invalid library item type.
sk: Neplatný typ položky knižnice.

en: Invalid menu location.
sk: Neplatné umiestnenie menu.

en: Invalid non-chunked request: chunking parameters should not be present.
sk: Neplatná požiadavka bez delenia na bloky: parametre delenia nemajú byť prítomné.

en: Invalid nonce
sk: Neplatný nonce

en: Invalid nonce.
sk: Neplatný nonce.

en: Invalid parent setting specified.
sk: Bolo zadané neplatné nadradené nastavenie.

en: Invalid post ID.
sk: Neplatné ID príspevku.

en: Invalid post date format.
sk: Neplatný formát dátumu príspevku.

en: Invalid post status.
sk: Neplatný stav príspevku.

en: Invalid post type.
sk: Neplatný typ príspevku.

en: Invalid request. Missing required parameters %s.
sk: Neplatná požiadavka. Chýbajú povinné parametre %s.

en: Invalid response from Instagram API.
sk: Neplatná odpoveď z API Instagramu.

en: Invalid term ID.
sk: Neplatné ID termínu.

en: Invalid unit is being used for calculation
sk: Na výpočet sa používa neplatná jednotka

en: Invert
sk: invertný

en: Invert the hue, saturation, and brightness by this amount.
sk: Obráťte odtieň, sýtosť a jas v tejto výške.

en: Inverted Chevrons
sk: Obrátené chevrony

en: Inverted Chevrons 2
sk: Obrátené šípky 2

en: Is
sk: Je

en: Is After
sk: Je po

en: Is Any Value
sk: Je akákoľvek hodnota

en: Is Before
sk: Je predtým

en: Is Empty
sk: Je prázdny

en: Is Greater Than (numeric values only)
sk: Je väčšie ako (len číselné hodnoty)

en: Is Less Than (numeric values only)
sk: je menšie ako (len číselné hodnoty)

en: Is Not
sk: Nie je

en: Is Not On a Specific Date
sk: Nie Je V Konkrétny Dátum

en: Is On Specific Day(s) of the Week
sk: Je v konkrétny deň (dni) v týždni

en: Is On a Specific Date
sk: Je na konkrétny dátum

en: Is in stock
sk: Je na sklade

en: Is out of stock
sk: Nie je na sklade

en: Is the First Day of the Month
sk: Je Prvý deň v mesiaci

en: Is the Last Day of the Month
sk: Je posledný deň v mesiaci

en: Italic
sk: Kurzíva

en: Item
sk: Poznámka

en: Item (Even)
sk: Položka (Párne)

en: Item Content
sk: Obsah Položky

en: Item Defaults
sk: Predvolené Nastavenia Položky

en: Item Indent
sk: Odsadenie Položky

en: Item Overlay
sk: Prekrytie položky

en: Item Title
sk: Názov položky

en: JSON-encoded main loop settings data from settings context for current_page query resolution.
sk: Údaje nastavení hlavnej slučky zakódované ako JSON z kontextu nastavení na vyriešenie dotazu current_page.

en: Job Title
sk: Povolanie

en: John
sk: Ján

en: John Doe
sk: Ján Novák

en: Justified
sk: Zarovnané Do Bloku

en: Justify
sk: Do Bloku

en: Justify Content
sk: Zarovnať Obsah

en: Justify Items
sk: Zarovnať Prvky

en: Justify Self
sk: Zarovnať Samé Horizontálne

en: Keyboard Shortcuts
sk: Klávesové Skratky

en: Knowledge Base
sk: Báza znalostí

en: Label
sk: Značka

en: Label Text
sk: Text Štítku

en: Label for the "after" image.
sk: Štítok pre obrázok „po“.

en: Label for the "before" image.
sk: Štítok pre obrázok „pred“.

en: Labels
sk: Štítky

en: Landscape
sk: Krajina

en: Large
sk: Veľká

en: Last Instance of Every Month
sk: Posledná inštancia každého mesiaca

en: Last Item
sk: Posledná Položka

en: Last Modified Date
sk: Dátum Poslednej Úpravy

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Last Name Fullwidth
sk: Stránka na celú šírku

en: Last Used
sk: Naposledy Použité

en: Last Used Position
sk: Počiatočná poloha

en: Last, First Name
sk: Priezvisko, Meno

en: Lastly, it is recommended that you temporarily disable all WordPress plugins and browser extensions and try to save again to determine if something is causing a conflict.
sk: Nakoniec sa odporúča dočasne zakázať všetky doplnky WordPress a rozšírenia prehliadača a pokúsiť sa znova uložiť, aby ste zistili, či niečo nespôsobuje konflikt.

en: Latest %1$s
sk: Najnovšie %1$s

en: Latest Products
sk: Najnovšie produkty

en: Layer Blob
sk: Vrstva Blob

en: Layers
sk: Vrstvy

en: Layout
sk: Rozloženie

[ctx: Layout]
en: Add New
sk: Pridať nové

en: Layout Details
sk: Šablóny

en: Layout Direction
sk: Smer Rozloženia

en: Layout Style
sk: Štýl Rozloženia

en: Layout Wrapping
sk: Zalamovanie Rozloženia

en: Layout, Section, Row, Module
sk: Rozloženie, Sekcia, Riadok, Modul

en: Learn More
sk: Zistiť Viac

en: Leave a Reply to %s
sk: Zanechať Odpoveď pre %s

en: Leave at 0 to remove restriction
sk: Pre zrušenie obmedzenia ponechajte 0

en: Leave blank if you're using this module on a Project or Post. Otherwise type the taxonomy name to make the 'In the Same Category' option work correctly.
sk: Nechajte prázdne, ak tento modul používate v Projekte alebo Príspevku. Inak zadajte názov taxonómie, aby možnosť „V rovnakej kategórii“ fungovala správne.

en: Left
sk: Vľavo

en: Left Aligned
sk: Vľavo zarovnané

en: Left Arrow Icon
sk: Ikona Ľavej Šípky

en: Left Border Color
sk: Farba rámčeka

en: Left Border Style
sk: Štýl rámčeka

en: Left Border Width
sk: Šírka rámčeka

en: Left Sidebar
sk: Ľavý bočný panel

en: Left To Right
sk: Zľava doprava

en: Legacy
sk: Staršia Verzia

en: Less Than (<)
sk: Menšie Ako (<)

en: Less Than or Equal (<=)
sk: Menšie Alebo Rovné (<=)

en: Letter Spacing
sk: Rozostup Písmen

en: Letter spacing adjusts the distance between each letter in the %1$s.
sk: Medzera medzi písmenami upravuje vzdialenosť medzi každým písmenom v %1$s.

en: Letter spacing adjusts the distance between each letter in the %s.
sk: Rozostup písmen upravuje vzdialenosť medzi jednotlivými písmenami v %s.

en: Letter spacing adjusts the distance between each letter in the button.
sk: Medzera medzi písmenami nastavuje vzdialenosť medzi každým písmenom v tlačidle.

en: Letter spacing adjusts the distance between each letter.
sk: Rozostup písmen upravuje vzdialenosť medzi jednotlivými písmenami.

en: Letters Only (A-Z)
sk: Len písmená (A-Z)

en: Library
sk: Knižnica

en: Library Item Error
sk: Chyba Položky Knižnice

en: Library Item Preview
sk: Náhľad Položky Knižnice

en: Library Item does not exist.
sk: Položka knižnice neexistuje.

en: Library Settings
sk: Nastavenia Knižnice

en: Library item does not exist. Click close to close this browser window.
sk: Položka knižnice neexistuje. Kliknutím na zavrieť zatvoríte toto okno prehliadača.

en: Library item not found
sk: Položka knižnice nebola nájdená

en: Light
sk: Farba

en: Light 300
sk: Ľahké 300

en: Light Text Color
sk: Svetlá farba textu

en: Lighten
sk: Svetlejšie

en: Lightness
sk: Svetlosť

en: Line
sk: riadok

en: Line Color
sk: Farba textu štítka

en: Line Height
sk: Výška Riadku

en: Line Icons
sk: Ikony čiar

en: Line Position
sk: Pozícia čiary

en: Line Style
sk: Štýl deliaceho prvku

en: Line height adjusts the distance between each line of the %1$s text. This becomes noticeable if the %1$s is long and wraps onto multiple lines.
sk: Výška riadku upravuje vzdialenosť medzi jednotlivými riadkami textu %1$s. Toto sa stane zrejmým, ak je %1$s dlhé a zalomí sa do viacerých riadkov.

en: Line height adjusts the distance between each line of the %s text. This becomes noticeable if the %s is long and wraps onto multiple lines.
sk: Výška riadku upravuje vzdialenosť medzi jednotlivými riadkami textu %s. Je to viditeľné, ak je %s dlhý a zalomí sa na viac riadkov.

en: Line height adjusts the distance between each line of the text. This becomes noticeable if the text is long and wraps onto multiple lines.
sk: Výška riadku upravuje vzdialenosť medzi jednotlivými riadkami textu. Je to viditeľné, ak je text dlhý a zalomí sa na viac riadkov.

en: Linear
sk: Lineárny

en: Linear Gradient
sk: Lineárny gradient

en: Linear gradients radiate in a single direction across one axis. Radial gradients radiate from the center of the background in the shape of a circle.
sk: Lineárne gradienty vyžarujú v jednom smere cez jednu os. Radiálne gradienty vyžarujú zo stredu pozadia v tvare kruhu.

en: Linear gradients radiate in a single direction across one axis. Radial gradients radiate from the center.
sk: Lineárne gradienty sa šíria v jednom smere pozdĺž jednej osi. Radiálne gradienty sa šíria zo stredu.

en: Link
sk: Odkaz

en: Link Color
sk: Farba Odkazov

en: Link Destination
sk: Cieľ Odkazu

en: Link Name
sk: Názov Odkazu

en: Link Options
sk: Možnosti Odkazu

en: Link Rel
sk: Rel odkazu

en: Link Target
sk: Cieľ odkazu

en: Link Text
sk: Text Odkazu

en: Link To Taxonomy Pages
sk: Odkaz Na Stránky Taxonómie

en: Link URL
sk: Odkaz na URL adresu

en: Link to Category Index Pages
sk: Odkaz Na Indexové Stránky Kategórií

en: Link to Comments Area
sk: Odkaz Na Sekciu Komentárov

en: Link to Tag Index Pages
sk: Odkaz Na Indexové Stránky Značiek

en: LinkedIn Profile Url
sk: URL adresa LinkedIn profilu

en: Links
sk: Odkazy

en: Links Text
sk: Text Odkazov

en: List
sk: Zoznam

en: List Level 1
sk: Zoznam Úroveň 1

en: List Level 2
sk: Zoznam Úroveň 2

en: List Level 3
sk: Zoznam Úroveň 3

en: List Level 4
sk: Zoznam Úroveň 4

en: List Level 5
sk: Zoznam Úroveň 5

en: List Level 6
sk: Zoznam Úroveň 6

en: List View
sk: Zobrazenie Zoznamu

en: List of files selected for import. Click the X icon to remove a file.
sk: Zoznam súborov vybratých na import. Kliknite na ikonu X a odstráňte súbor.

en: Load
sk: Načítať

en: Load Code Snippets
sk: Načítať Úryvky Kódu

en: Load From Library
sk: Načítať Z Knižnice

en: Load Layout
sk: Načítať Rozloženie

en: Load Premade Layout
sk: Načítať vzhľad

en: Load Template
sk: Načítať Šablónu

en: Loaded Canvas
sk: Načítané Plátno

en: Loaded Page
sk: Načítaná Stránka

en: Loaded Preset
sk: Načítaná Predvoľba

en: Loaded Template
sk: Načítaná Šablóna

en: Loaded Theme Builder
sk: Načítaný Theme Builder

en: Loading pre-made layouts is a great way to jump-start your new page. The Divi Builder comes with dozens of layouts to choose from, and you can find lots of great free layouts online too. You can save your favorite layouts to the Divi Library and load them on new pages or share them with the community. Click the highlighted button to open the layouts menu and select a pre-made layout.
sk: Načítanie predpripravených rozložení je skvelý spôsob, ako rýchlo začať s novou stránkou. Divi Builder obsahuje desiatky rozložení na výber a množstvo skvelých bezplatných rozložení nájdete aj online. Svoje obľúbené rozloženia si môžete uložiť do knižnice Divi a načítať ich na nových stránkach alebo ich zdieľať s komunitou. Kliknutím na zvýraznené tlačidlo otvoríte ponuku rozložení a vyberiete predpripravené rozloženie.

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Local Canvases
sk: Lokálne Plátna

en: Location
sk: Miesto

en: Location is required.
sk: Umiestnenie je povinné.

en: Lock %1$s
sk: Zamknúť %1$s

en: Lock Item
sk: Uzamknúť Položku

en: Lock Module
sk: Uzamknúť modul

en: Log In To Divi Cloud
sk: Prihlásiť Sa Do Divi Cloud

en: Log out
sk: Odhlásiť sa

en: Logged In Status
sk: Stav prihlásenia

en: Logged in as %1$s
sk: Prihlásený ako %1$s

en: Logger
sk: Záznamník

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Login Button
sk: Tlaèidlo prihlásenia

en: Login Description
sk: Popis prihlásenia

en: Login Fields
sk: Polia prihlásenia

en: Login Form
sk: Prihlasovací formulár

en: Login Title
sk: Logo Hlava

en: Login To Divi Cloud
sk: Prihlásiť Sa Do Divi Cloud

en: Logins
sk: prihlásenie

en: Logo Border Radius
sk: Polomer Rohov Okraja Loga

en: Logo Image
sk: Obrázok loga

en: Logo Link Target
sk: Cieľ odkazu na logo

en: Logo Link URL
sk: Adresa URL odkazu na logo

en: Loop
sk: Slučka

en: Loop %s Custom Field
sk: Vlastné Pole Slučky %s

en: Loop %s Custom Fields
sk: Vlastné Polia Slučky %s

en: Loop Animation
sk: Opakovať Animáciu

en: Loop Dynamic Content
sk: Opakovať Dynamický Obsah

en: Loop Element
sk: Prvok Slučky

en: Loop ID
sk: ID Slučky

en: Loop Menu CSS Classes
sk: Triedy CSS Položiek Menu v Slučke

en: Loop Menu Description
sk: Popis Položiek Menu v Slučke

en: Loop Menu Link
sk: Odkaz Položiek Menu v Slučke

en: Loop Menu Link Relationship
sk: Vzťah Odkazu Položiek Menu v Slučke

en: Loop Menu Order
sk: Poradie Položiek Menu v Slučke

en: Loop Menu Text
sk: Text Položiek Menu v Slučke

en: Loop Menu Title Attribute
sk: Atribút Title Položiek Menu v Slučke

en: Loop Meta Keys
sk: Meta Kľúče Slučky

en: Loop Position
sk: Pozícia V Slučke

en: Loop Post Terms
sk: Termíny Príspevku V Slučke

en: Loop Post Title
sk: Názov Príspevku V Slučke

en: Loop Product
sk: Produkt V Slučke

en: Loop Product Current Price
sk: Aktuálna Cena Produktu V Slučke

en: Loop Product Link URL
sk: Odkaz Na Produkt V Slučke URL

en: Loop Product Regular Price
sk: Bežná Cena Produktu V Slučke

en: Loop Product Sale Price
sk: Akciová Cena Produktu V Slučke

en: Loop Product Terms
sk: Termíny Produktu V Slučke

en: Loop Product Title
sk: Názov Produktu V Slučke

en: Lost your password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Lottie Animation
sk: Animácia Lottie

en: Lottie Animation File
sk: Súbor Animácie Lottie

en: Lottie Animations
sk: Animácie Lottie

en: Luminosity
sk: Jas

en: Made Global %s
sk: Nastavené Ako Globálne %s

en: Main Canvas
sk: Hlavné Plátno

en: Main Element
sk: Hlavný prvok

en: Main Query
sk: Hlavný Dopyt

en: Main source color for the palette. All generated colors are based on this value.
sk: Hlavná zdrojová farba pre paletu. Všetky vygenerované farby vychádzajú z tejto hodnoty.

en: Make Fullscreen
sk: Nastaviť na celú obrazovku

en: Make Fullwidth
sk: Nastavi na celú šírku

en: Make Global
sk: Nastaviť Ako Globálne

en: Make Global Color
sk: Vytvorte globálnu farbu

en: Make Main Canvas
sk: Nastaviť Ako Hlavné Plátno

en: Make Menu Links Fullwidth
sk: Aby Menu Odkazy Fullwidth

en: Make Row Full Width
sk: Nastaviť Riadok Na Plnú Šírku

en: Make This Table Featured
sk: Označiť túto tabuľku

en: Make global module attribute local
sk: Zmeniť globálny atribút modulu na lokálny

en: Make global module children local
sk: Nastaviť potomkov globálneho modulu ako lokálnych

en: Make sure you entered the correct captcha.
sk: Skontrolujte, či ste zadali správnu captchu.

en: Make this canvas available across all posts.
sk: Sprístupniť toto plátno vo všetkých príspevkoch.

en: Manage Global %s
sk: Spravovať Globálne %s

en: Manage Global Colors
sk: Spravovať Globálne Farby

en: Manage Global Gradients
sk: Spravovať globálne gradienty

en: Manage Template Assignments
sk: Spravovať Priradenia Šablón

en: Manual Height Rows
sk: Riadky S Manuálnou Výškou

en: Manual Input
sk: Manuálne Zadanie

en: Manual Width Columns
sk: Stĺpce S Manuálnou Šírkou

en: Manually select specific posts to exclude from your loop. This allows you to remove particular posts from your results while keeping the rest of your query intact.
sk: Ručne vyberte konkrétne príspevky, ktoré chcete vylúčiť zo slučky. Umožní vám to odstrániť konkrétne príspevky z výsledkov a zároveň zachovať zvyšok dopytu.

en: Manually select specific posts to include in your loop. This allows you to create a curated list of content by choosing individual posts rather than using broader queries.
sk: Ručne vyberte konkrétne príspevky, ktoré chcete zahrnúť do slučky. Umožní vám to vytvoriť kurátorovaný zoznam obsahu výberom jednotlivých príspevkov namiesto použitia širších dopytov.

en: Map
sk: Mapa

en: Map Center Address
sk: Adresa stredu mapy

en: Map Pin
sk: Špendlík Mapy

en: Map Pin Address
sk: Adresa pripináčika na mape

en: Map Pins
sk: Špendlíky Mapy

en: Maps
sk: mapy

en: Margin
sk: okraj

en: Margin adds extra space to the outside of the element, increasing the distance between the element and other items on the page.
sk: Okraj pridáva ďalší priestor na vonkajšej strane prvku, čím sa zväčšuje vzdialenosť medzi prvkom a inými položkami na stránke.

en: Marker
sk: Značka

en: Marker Position
sk: Pozícia Značky

en: Marker Style
sk: Štýl Odrážok

en: Mask Aspect Ratio
sk: Pomer strán masky

en: Mask Blend Mode
sk: Režim prelínania masky

en: Mask Color
sk: Farba masky

en: Mask Height
sk: Výška masky

en: Mask Horizontal Offset
sk: Horizontálny posun masky

en: Mask Position
sk: Poloha masky

en: Mask Size
sk: Veľkosť masky

en: Mask Style
sk: Štýl masky

en: Mask Transform
sk: Transformácia masky

en: Mask Vertical Offset
sk: Vertikálny posun masky

en: Mask Width
sk: Šírka masky

en: Masonry
sk: Murovanie

en: Max Height
sk: Max výška

en: Max Ratio (Desktop)
sk: Max. Pomer (Desktop)

en: Max Width
sk: Max Šírka

en: Max. Font Size Scale (Desktop)
sk: Škála Max. Veľkosti Písma (Desktop)

en: Maximum Length
sk: Minimálna dĺžka

en: Maximum content width of your layout. Font sizes scale until the row reaches this width.
sk: Maximálna šírka obsahu rozloženia. Veľkosti písma sa škálujú, kým riadok nedosiahne túto šírku.

en: Maximum length: %1$d characters.
sk: Maximálna dĺžka: %1$d znakov.

en: Media
sk: Médiá

en: Medium
sk: Stredná

en: Medium 500
sk: Stredné 500

en: Member Description
sk: Popis člena

en: Member Image
sk: Obrázok člena

en: Member Position
sk: Pozícia člena

en: Member Social Links
sk: Sociálne siete člena

en: Menu ID to query (when query_type is menus).
sk: ID menu pre dopyt (keď query_type je menus).

en: Menu Item
sk: Položka Menu

en: Menu Item Offset
sk: Odsadenie Položiek Menu

en: Menu Items Per Page
sk: Položiek Menu Na Stránku

en: Menu Link
sk: Odkaz v menu

en: Menu Logo
sk: Logo ponuky

en: Menu Order
sk: Poradie V Menu

en: Menu Style
sk: Štýl Ponuky

en: Menu Text
sk: Text ponuky

en: Menu item ID is required.
sk: ID položky menu je povinné.

en: Menu item could not be prepared.
sk: Položku menu nebolo možné pripraviť.

en: Menu item does not belong to the provided menu.
sk: Položka menu nepatrí do poskytnutého menu.

en: Menu item not found.
sk: Položka menu sa nenašla.

en: Menu name is required.
sk: Názov menu je povinný.

en: Menu name or location is required.
sk: Názov menu alebo umiestnenie je povinné.

en: Menu not found.
sk: Menu sa nenašlo.

en: Menu width is limited by your website content width. Enabling this option will extend the menu the full width of the browser window.
sk: Šírka ponuky je obmedzená šírkou obsahu vašej webovej stránky. Povolenie tejto možnosti rozšíri ponuku na celú šírku okna prehliadača.

en: Menus
sk: ponuky

en: Message
sk: E-mailová správa

en: Message AI Agent...
sk: Správa pre AI Agenta...

en: Message Field
sk: Pole správy

en: Message Pattern
sk: Formát správy

en: Message shown when no headings are found.
sk: Správa zobrazená, keď sa nenašli žiadne nadpisy.

en: Meta
sk: Metadata

en: Meta Key
sk: Meta Kľúč

en: Meta Key: %s
sk: Meta Kľúč: %s

en: Meta Layout
sk: Rozloženie meta

en: Meta Query
sk: Meta Dopyt

en: Meta Text
sk: Text meta

en: Meta Value
sk: Meta Hodnota

en: Meta Value: %s
sk: Meta Hodnota: %s

en: Meta key to query.
sk: Meta kľúč na dopytovanie.

en: Meta query parameters for filtering posts by custom fields. Array of meta query clauses. Multiple clauses are combined with AND relation.
sk: Parametre meta dopytu na filtrovanie príspevkov podľa vlastných polí. Pole klauzúl meta dopytu. Viaceré klauzuly sa kombinujú vzťahom AND.

en: Meta value to compare against.
sk: Meta hodnota na porovnanie.

en: Meta value type.
sk: Typ meta hodnoty.

en: Mid
sk: Stred

en: Mid %s
sk: Stred %s

en: Mid Blur
sk: Stredné rozostrenie

en: Mid Offset
sk: Stredný posun

en: Mid Opacity
sk: Stredná nepriehľadnosť

en: Mid Rotation
sk: Stredná rotácia

en: Mid Scale
sk: Stredná mierka

en: Middle of Element
sk: Stred prvku

en: Millimeters (mm)
sk: milimetre (mm)

en: Min Height
sk: Min výška

en: Min Ratio (Phone)
sk: Min. Pomer (Telefón)

en: Min. Font Size Scale (Phone)
sk: Škála Min. Veľkosti Písma (Telefón)

en: Minimum Height Rows
sk: Riadky S Minimálnou Výškou

en: Minimum Length
sk: Minimálna dĺžka

en: Minimum Score
sk: Minimálne skóre

en: Minimum length: %1$d characters.
sk: Minimálna dĺžka: %1$d znakov.

en: Minute
sk: Minúta

en: Minute(s)
sk: Minúta(y)

en: Minutes
sk: Minúty

en: Mirror Mouse Movement
sk: Zrkadliť Pohyb Myši

en: Missing required parameter: `currentPage.id`.
sk: Chýba povinný parameter: `currentPage.id`.

en: Mobile Menu Background Color
sk: Mobile Farbu Pozadia Menu

en: Mobile Menu Text Color
sk: Farba textu mobilného menu

en: Modal
sk: Modálne Okno

en: Modified
sk: Upravené

en: Modified Fields To Extend
sk: Upravené Polia Na Rozšírenie

en: Modify
sk: Upraviť

en: Modify how this element blends with any layers beneath it. To reset, choose the "Normal" option.
sk: Modifikujte, ako sa tento prvok zmieša s ľubovoľnými vrstvami pod ním. Ak chcete obnoviť nastavenie, vyberte možnosť "Normálne".

en: Modular scale ratio used to generate Typography Scale values.
sk: Pomer modulárnej škály používaný na generovanie hodnôt Typografickej Škály.

en: Modular scale ratio used to generate desktop font sizes.
sk: Pomer modulárnej škály používaný na generovanie veľkostí písma pre desktop.

en: Modular scale ratio used to generate phone font sizes.
sk: Pomer modulárnej škály používaný na generovanie veľkostí písma pre telefón.

en: Modular scale ratio used to generate values at this breakpoint.
sk: Pomer modulárnej škály používaný na generovanie hodnôt pre tento breakpoint.

en: Module
sk: Modul

en: Module %1$s are created using HTML headings. You can change the heading level for this module by choosing anything from H1 through H6. Higher heading levels are smaller and less significant.
sk: Modul %1$s je vytvorený pomocou nadpisov HTML. Úroveň nadpisu pre tento modul môžete zmeniť výberom čokoľvek z H1 až H6. Vyššie úrovne sú menšie a menej významné.

en: Module %s are created using HTML headings. You can change the heading level for this module by choosing anything from H1 through H6. Higher heading levels are smaller and less significant.
sk: %s modulu sa vytvárajú pomocou HTML nadpisov. Úroveň nadpisu pre tento modul môžete zmeniť výberom od H1 po H6. Vyššie úrovne nadpisov sú menšie a menej významné.

en: Module Alignment
sk: Zarovnanie textu

en: Module Elements
sk: Prvky modulu

en: Module Link Target
sk: Cieľ odkazu na modul

en: Module Link URL
sk: Adresa URL odkazu modulu

en: Module Presets
sk: Presety Modulov

en: Module Text
sk: Text Modulu

en: Module Use
sk: Používanie Modulov

en: Module heading levels are created using HTML headings. You can change the heading level for this module by choosing anything from H1 through H6. Higher heading levels are smaller and less significant.
sk: Úrovne nadpisov modulu sa vytvárajú pomocou HTML nadpisov. Úroveň nadpisu pre tento modul môžete zmeniť výberom od H1 po H6. Vyššie úrovne nadpisov sú menšie a menej významné.

en: Module mousetrap
sk: Modul mousetrap

en: Modules
sk: Moduly

en: Monday
sk: pondelok

en: Month: %s
sk: Mesiac: %s

en: Monthly
sk: Mesačne

en: More
sk: Viac

en: More Options
sk: Ďalšie Možnosti

en: Motion Effect Trigger
sk: Spúšťač pohybového efektu

en: Mountains
sk: obsahuje

en: Mountains 2
sk: obsahuje

en: Mouse Enter
sk: Nájazd Myšou

en: Mouse Exit
sk: Opustenie Myši

en: Mouse Wheel Zoom
sk: Zväčšenie kolieskom na myši

en: Move
sk: Pohybujte sa

en: Move Down
sk: Presunúť Dole

en: Move Item
sk: Presunúť Položku

en: Move Module Down
sk: Presunúť Modul Nižšie

en: Move Module To Bottom
sk: Presunúť Modul Dole

en: Move Module To Parent
sk: Presunúť Modul K Nadradenému Prvku

en: Move Module To Top
sk: Presunúť Modul Hore

en: Move Module Up
sk: Presunúť Modul Vyššie

en: Move To Bottom
sk: Presunúť Naspodok

en: Move To Parent
sk: Presunúť K Nadradenému

en: Move To Top
sk: Presunúť Navrch

en: Move Up
sk: Presunúť Hore

en: Move the element in any direction without affecting the elements around it.
sk: Presuňte prvok ľubovoľným smerom bez ovplyvnenia prvkov okolo neho.

en: Move to Trash
sk: Presunúť Do Koša

en: Moved %s
sk: Presunuté %s

en: Moved Modules
sk: Presunuté Moduly

en: Movement Type
sk: Typ Pohybu

en: Multi-Column
sk: Viacstĺpcové

en: Multi-Row
sk: Viacriadkové

en: Multiple menus found with name "%s". Use location or menu ID to disambiguate.
sk: Našlo sa viacero menu s názvom „%s“. Na rozlíšenie použite umiestnenie alebo ID menu.

en: Multiplication require one value to be unitless
sk: Pri násobení musí byť jedna hodnota bez jednotky

en: Multiply
sk: Viacnásobne

en: My Cloud
sk: Môj Cloud

en: My Divi Cloud
sk: Moje Divi Cloud

en: My Global %s
sk: Moje Globálne %s

en: My Library
sk: Moja Knižnica

en: Name
sk: Názov

en: Name Field
sk: Pole s menom

en: Name Format
sk: Formát Mena

en: Name Fullwidth
sk: Stránka na celú šírku

en: Name Your Font
sk: Pomenujte písmo

en: Name, key, or label of the ACF repeater field to query (used when query_type is repeater)
sk: Názov, kľúč alebo štítok poľa ACF opakovača na dopytovanie (použije sa, keď query_type je repeater)

en: Navigate
sk: Navigovať

en: Navigate Within Current Category
sk: Navigácia v rámci aktuálnej kategórie

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Navigation Arrows
sk: Navigaèné šípky

en: Network
sk: Sieť

en: Never
sk: Nikdy

en: New Accordion Item
sk: Nová Položka Harmoniky

en: New Bar Counter
sk: Nový prúžok počítadla

en: New Body Template
sk: Nová Šablóna Hlavného Obsahu

en: New Chat
sk: Nový Chat

en: New Comment Title
sk: Nový nadpis komentára

en: New Contact Field
sk: Nové Kontaktné Pole

en: New Field
sk: Nové Pole

en: New Footer Template
sk: Nová Šablóna Pätičky

en: New Global Canvas
sk: Nové Globálne Plátno

en: New Header Template
sk: Nová Šablóna Hlavičky

en: New Icon List Item
sk: Nová Položka Zoznamu s Ikonou

en: New Message From %1$s%2$s
sk: Nová Správa Od %1$s%2$s

en: New Module
sk: Nový modul

en: New Preset From Current Styles
sk: Nová Predvoľba Z Aktuálnych Štýlov

en: New Pricing Table
sk: Nová cenová tabuľka

en: New Review Title
sk: Nový názov recenzie

en: New Row
sk: Nový riadok

en: New Section
sk: Nová sekcia

en: New Slide
sk: Nový list prezentácie

en: New Tab
sk: Nová záložka

en: New Template
sk: Nová Šablóna

en: New Theme Builder
sk: Nový Theme Builder

en: New Theme Builder Item
sk: Nová Položka Theme Builder

en: New Variable
sk: Nová Premenná

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk: Novšie Komentáre <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
sk: Ďalej

en: Next Entries &raquo;
sk: Novšie Záznamy &raquo;

en: Next Entries »
sk: Nasledujúce Príspevky »

en: Next Link
sk: Nasledujúci odkaz

en: Next Link Arrow
sk: Šípka na nasledujúci odkaz

en: Next Page
sk: Nasledujúca Stránka

en: Next Post
sk: Ďalší Príspevok

en: Nice Name
sk: Pekný Názov

en: Nickname
sk: Prezývka

en: No
sk: Nie

en: No Animation
sk: Bez animácie

en: No Canvas
sk: Žiadne Plátno

en: No Column Class
sk: Žiadna Trieda Stĺpca

en: No Contact Form 7 forms found.
sk: Nenašli sa žiadne formuláre Contact Form 7.

en: No File Selected.
sk: Nie je vybratý žiadny súbor.

en: No Font File Provided.
sk: Nebol poskytnutý žiadny súbor písma.

en: No Matches Found
sk: Nenašli Sa Žiadne Zhody

en: No Modules Found
sk: Nenašli Sa Žiadne Moduly

en: No Preset
sk: Žiadna Predvoľba

en: No Presets Applied
sk: Žiadne Použité Predvoľby

en: No Repeat
sk: Neopakovať

en: No Results Found
sk: Nenašli Sa Žiadne Výsledky

en: No Results Found.
sk: Nenašli Sa Žiadne Výsledky.

en: No Sidebar
sk: Bez bočného panela

en: No Thanks
sk: Nie ďakujem

en: No Wrap
sk: Bez Zalamovania

en: No commands found
sk: Nenašli sa žiadne príkazy

en: No conversations yet. Start a new chat!
sk: Zatiaľ žiadne konverzácie. Začnite nový chat!

en: No entries found.
sk: Nenašli sa žiadne položky.

en: No entry found.
sk: Nenašla sa žiadna položka.

en: No field is selected
sk: Nie je vybraté žiadne pole

en: No field selected
sk: Nie je vybraté žiadne pole

en: No fields found
sk: Nenašli sa žiadne polia

en: No fields were found that match the specified find value.
sk: Nenašli sa žiadne polia, ktoré zodpovedajú zadanej hľadanej hodnote.

en: No gallery images found for this product.
sk: Pre tento produkt sa nenašli žiadne obrázky v galérii.

en: No global canvases found
sk: Nenašli sa žiadne globálne plátna

en: No global canvases found in Trash
sk: V koši sa nenašli žiadne globálne plátna

en: No layers exist for this search query.
sk: Pre tento vyhľadávací dopyt neexistujú žiadne vrstvy.

en: No library item found
sk: Nenašla sa žiadna položka knižnice

en: No lists available
sk: Nie sú k dispozícii žiadne zoznamy

en: No matching options found
sk: Nenašli sa žiadne zhodné možnosti

en: No matching options. Press Enter to add as custom tag.
sk: Žiadne zhodné možnosti. Stlačte Enter pre pridanie ako vlastnú značku.

en: No media found
sk: Nenašli sa žiadne médiá

en: No modules found matching the selected criteria.
sk: Nenašli sa žiadne moduly zodpovedajúce vybraným kritériám.

en: No option groups available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne skupiny možností.

en: No options added.
sk: Nepridané žiadne možnosti.

en: No options available
sk: Nie sú k dispozícii žiadne možnosti

en: No options found
sk: Nenašli sa žiadne možnosti

en: No post ID or content provided.
sk: Nebolo poskytnuté ID príspevku ani obsah.

en: No products were found matching your selection.
sk: Nenašli sa žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.

en: No results found
sk: Žiadne výsledky

en: No results found.
sk: Neboli nájdené žiadne výsledky.

en: Non-Standard Meta Keys
sk: Neštandardné Meta Kľúče

en: Nonce verification failed. Please refresh the page and try again.
sk: Overenie nonce zlyhalo. Obnovte stránku a skúste to znova.

en: None
sk: Žiadne

en: Normal
sk: Normálne

en: Not Equals (!=)
sk: Nerovná Sa (!=)

en: Not In List (NOT IN)
sk: Nie Je V Zozname (NOT IN)

en: Not that bad
sk: Nie až také zlé

en: Note: this action may take several minutes depending on the number of templates using this layout.
sk: Poznámka: táto akcia môže trvať niekoľko minút v závislosti od počtu šablón používajúcich toto rozloženie.

en: Note: this field is used to disable browser autofill during the form editing in VB
sk: Nezabudnite: toto pole sa používa na vypnutie automatického dopĺňania prehliadača počas úpravy formulára vo VB

en: Nothing found
sk: Nič sa nenašlo

en: Nothing found in Trash
sk: V koši sa nič nenašlo

en: Number
sk: Číslo

en: Number Counter
sk: Ciferné počítadlá

en: Number Counter Title
sk: Nadpis číselného počítadla

en: Number Counters
sk: Číselné počítadlá

en: Number Of Views
sk: Počet Zobrazení

en: Number Text
sk: Text Čísla

en: Number of Columns
sk: Počet Stĺpcov

en: Number of Rows
sk: Počet Riadkov

en: Number of Shades
sk: Počet Odtieňov

en: Number of Tints
sk: Počet Svetlých Odtieňov

en: Number of Tones
sk: Počet Tónov

en: Number of Transparencies
sk: Počet Úrovní Priehľadnosti

en: Number of Views
sk: Počet zobrazení

en: Number of Words
sk: Počet Slov

en: Number of darker shade steps generated for each palette color.
sk: Počet krokov tmavších odtieňov generovaných pre každú farbu palety.

en: Number of items per page
sk: Počet položiek na stranu

en: Number of lighter tint steps generated for each palette color.
sk: Počet krokov svetlejších variantov generovaných pre každú farbu palety.

en: Number of menu items per page (used when query_type is menus)
sk: Počet položiek menu na stránku (použije sa, keď query_type je menus)

en: Number of muted tone steps generated for each palette color.
sk: Počet krokov tlmených tónov generovaných pre každú farbu palety.

en: Number of posts per page (used when query_type is post_type)
sk: Počet príspevkov na stranu (použité, keď query_type je post_type)

en: Number of posts per page.
sk: Počet príspevkov na stranu.

en: Number of repeater items per page (used when query_type is repeater)
sk: Počet položiek opakovača na stránku (použije sa, keď query_type je repeater)

en: Number of slides to scroll at once.
sk: Počet snímok, o ktoré sa posunie naraz.

en: Number of slides to show at once.
sk: Počet snímok, ktoré sa zobrazia naraz.

en: Number of terms per page (used when query_type is terms)
sk: Počet termínov na stranu (použité, keď query_type je terms)

en: Number of transparency steps generated for each palette color.
sk: Počet krokov priehľadnosti vygenerovaných pre každú farbu palety.

en: Number of users per page (used when query_type is users)
sk: Počet používateľov na stranu (použité, keď query_type je users)

en: Numbers
sk: Čísla

en: Numbers Only (0-9)
sk: Len čísla (0-9)

en: Numbers Text
sk: Text Čísel

en: Numeric
sk: Číselný

en: Object (post type slug) is required for post type archive menu items.
sk: Pre položky menu archívu typu príspevku je povinný objekt (slug typu príspevku).

en: Object Fit
sk: Prispôsobenie Objektu

en: Object ID is required for non-custom menu items.
sk: Pre nevlastné položky menu je povinné ID objektu.

en: Object Position
sk: Pozícia Objektu

en: Object is required for post type archive menu items.
sk: Pre položky menu archívu typu príspevku je objekt povinný.

en: Odd Items
sk: Nepárne Položky

en: Off
sk: Vypnú

en: Offset Columns
sk: Odsadenie Stĺpcov

en: Offset From Surrounding Sticky Elements
sk: Odsadenie od okolitých lepkavých prvkov

en: Offset Number
sk: Veľkosť posunu

en: Offset Origin
sk: Offset Pôvod

en: Offset Rule
sk: Pravidlo Posunu

en: Offset Value
sk: Hodnota Posunu

en: Offset for menu items query (overrides page calculation)
sk: Posun pre dopyt položiek menu (prepíše výpočet stránkovania)

en: Offset for posts query (overrides page calculation)
sk: Offset pre dopyt príspevkov (prepíše výpočet strany)

en: Offset for repeater query (overrides page calculation)
sk: Posun pre dopyt opakovača (prepíše výpočet strany)

en: Offset for terms query (overrides page calculation)
sk: Offset pre dopyt termínov (prepíše výpočet strany)

en: Offset for users query (overrides page calculation)
sk: Offset pre dopyt používateľov (prepíše výpočet strany)

en: Offset in pixels used when scrolling to a section.
sk: Posun v pixeloch použitý pri posúvaní na sekciu.

en: Ok
sk: Dobre

en: Old Price
sk: Pôvodná cena

en: Older
sk: Staršie

en: On
sk: Zapnú

en: On Backorder
sk: Na objednávku

en: On Backorder Text
sk: K textu na objednávku

en: On Click
sk: Pri Kliknutí

en: On Hover
sk: Pri Prejdení Myšou

en: On Load
sk: Pri Načítaní

en: On Top Of Section Content
sk: Na začiatku obsahu sekcie

en: On View
sk: Pri Zobrazení

en: Once
sk: akonáhle

en: One or more posts not found.
sk: Jeden alebo viac príspevkov sa nenašlo.

en: Only Display This Many Times
sk: Zobrazte iba toto mnohokrát

en: Only Include Posts With Specific Terms
sk: Zahrnúť Iba Príspevky S Konkrétnymi Termínmi

en: Only Include Specific Posts
sk: Zahrnúť Iba Konkrétne Príspevky

en: Only Replace Identical Fields
sk: Nahradiť Iba Identické Polia

en: Only Show Icon On Hover for %1$s
sk: Zobraziť iba Ikonu Na Hover pre %1$s

en: Only Show Icon On Hover for %s
sk: Zobraziť Iba Ikonu Pri Hoveri Pre %s

en: Only Show Icon On Hover for Button
sk: Zobraziť Iba Ikonu Pri Hoveri Pre Tlačidlo

en: Only display
sk: Iba zobraziť

en: Only display after
sk: Zobraziť až po

en: Only display before
sk: Zobraziť iba predtým

en: Only display if
sk: Zobrazovať iba ak

en: Only display on
sk: Iba zobrazenie zapnuté

en: Only display on date archives after
sk: Zobrazovať iba archívy s dátumom po

en: Only display on date archives before
sk: Zobrazovať iba archívy s dátumom predtým

en: Only display on first day of month
sk: Zobraziť Iba Prvý Deň V Mesiaci

en: Only display on last day of month
sk: Zobraziť Iba Posledný Deň V Mesiaci

en: Only display on posts authored by
sk: Zobrazovať iba pri príspevkoch, ktorých autorom je

en: Only display on posts where
sk: Zobrazovať iba na príspevkoch, kde

en: Only display on search results for
sk: Zobraziť iba vo výsledkoch vyhľadávania pre

en: Only display to
sk: Zobraziť iba do

en: Only display to logged in visitors
sk: Zobraziť len prihláseným návštevníkom

en: Only display to logged out visitors
sk: Zobraziť iba odhláseným návštevníkom

en: Only display to users who bought:
sk: Zobrazovať iba používateľom, ktorí si kúpili:

en: Only display to users who have
sk: Zobraziť iba používateľom, ktorí majú

en: Only display to users who have bought a product.
sk: Zobrazovať iba používateľom, ktorí si kúpili produkt.

en: Only display to users who have visited
sk: Zobraziť iba používateľom, ktorí navštívili

en: Only display to users who have visited
sk: Zobraziť Iba Používateľom, Ktorí Navštívili

en: Only display when the cart does not include:
sk: Zobrazovať iba vtedy, keď košík neobsahuje:

en: Only display when the cart has products.
sk: Zobrazovať iba vtedy, keď košík obsahuje produkty.

en: Only display when the cart includes:
sk: Zobrazovať iba vtedy, keď košík obsahuje:

en: Only display when the cart is empty.
sk: Zobrazovať iba vtedy, keď je košík prázdny.

en: Only letters allowed.
sk: Povolené sú iba písmená.

en: Only letters and numbers allowed.
sk: Povolené sú iba písmená a čísla.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
sk: Recenziu môžu zanechať iba prihlásení zákazníci, ktorí si tento produkt zakúpili.

en: Only numbers allowed.
sk: Povolené sú iba čísla.

en: Onsale
sk: Výpredaj

en: Oops! An Error Has Occurred
sk: Och! Došlo k chybe

en: Oops, it looks like the current Theme Builder Template body layout is disabled.
sk: Ups, zdá sa, že rozloženie hlavného obsahu aktuálnej šablóny Theme Builder je vypnuté.

en: Opacity
sk: nepriehľadnosť

en: Opacity Range
sk: Rozsah Nepriehľadnosti

en: Opacity for SVG fill color.
sk: Krytie farby výplne SVG.

en: Opacity for SVG stroke color.
sk: Krytie farby obrysu SVG.

en: Open
sk: Otvoriť

en: Open %s
sk: Otvoriť %s

en: Open Add to Library
sk: Otvoriť Pridať Do Knižnice

en: Open All
sk: Otvoriť Všetko

en: Open Clear Layout
sk: Otvoriť Vymazať Rozloženie

en: Open Command Center
sk: Otvoriť Centrum Príkazov

en: Open Help Panel
sk: Otvoriť Panel Pomocníka

en: Open History
sk: Otvoriť Históriu

en: Open Icon
sk: Otvoriť ikonu

en: Open Instagram media in lightbox
sk: Otvoriť médiá Instagram v lightboxe

en: Open Instagram posts in a lightbox instead of navigating to Instagram.
sk: Otvárať príspevky Instagram v lightboxe namiesto presmerovania na Instagram.

en: Open Layers
sk: Otvoriť Vrstvy

en: Open Page Settings
sk: Otvoriť nastavenia stránky

en: Open Portability Window
sk: Otvoriť Okno Prenosnosti

en: Open Recent
sk: Otvoriť Nedávne

en: Open Search
sk: Otvoriť Vyhľadávanie

en: Open Settings
sk: Otvoriť Nastavenia

en: Open Sidebar
sk: Otvoriť Bočný Panel

en: Open Title Text Color
sk: Otvoriť farbu textu titulu

en: Open Toggle
sk: Zapnutý prepínač

en: Open Toggle Background Color
sk: Farba pozadia zapnutého	prepínača

en: Open in Lightbox
sk: Otvoriť v Lightboxe

en: Operating System
sk: Operačný systém

en: Opt-in Description
sk: Popis prihlásenia

en: Opt-in Form
sk: Prihlasovací formulár

en: Opt-in Form Fields
sk: Polia formulára

en: Opt-in Title
sk: Nadpis porovnania cien

en: Option Enter
sk: Potvrdiť Možnosť

en: Option Group
sk: Skupina Možností

en: Option Group Presets
sk: Presety Skupín Možností

en: Option Group To Extend
sk: Skupina Možností Na Rozšírenie

en: Option Move Down
sk: Posunúť Možnosť Dole

en: Option Move Left
sk: Posunúť Možnosť Vľavo

en: Option Move Right
sk: Posunúť Možnosť Vpravo

en: Option Move Up
sk: Posunúť Možnosť Hore

en: Optional SVG title element.
sk: Voliteľný prvok title pre SVG.

en: Optional label for identification
sk: Voliteľný štítok na identifikáciu

en: Optional label for identification in the rule list
sk: Voliteľný štítok na identifikáciu v zozname pravidiel

en: Optional post ID for global module template context (enables selective sync conversion).
sk: Voliteľné ID príspevku pre kontext šablóny globálneho modulu (umožňuje konverziu selektívnej synchronizácie).

en: Optional rel attribute for the link.
sk: Voliteľný atribút rel pre odkaz.

en: Options
sk: Možnosti

en: Options Group Presets Confirmation Modal Overlay
sk: Prekrytie Potvrdzovacieho Modalu Predvolieb Skupiny Možností

en: Orange
sk: Oranžová

en: Order
sk: objednať

en: Order By
sk: Zoradiť podľa

en: Order direction (ascending or descending)
sk: Smer zoradenia (vzostupne alebo zostupne)

en: Ordered
sk: Číslované

en: Ordered List
sk: Vložiť zoradený zoznam

en: Ordered List Item Indent
sk: Ordered List Item Odsadenie

en: Ordered List Style Position
sk: Pozícia štýlu objednaného zoznamu

en: Ordered List Style Type
sk: Typ štýlu objednaného zoznamu

en: Orientation
sk: Orientácia

en: Other
sk: Iné

en: Out Of Stock
sk: Vypredané

en: Out Of Stock Text
sk: Text Vypredané

en: Out of Stock Text
sk: Nie je na sklade Text

en: Outer Shadow
sk: Ukázať vnútorný tieň

en: Outset
sk: Zvonka

en: Outside
sk: Zvonka

en: Overflow
sk: Pretekanie

en: Overlay
sk: Prekrytie

en: Overlay Background Color
sk: Farba pozadia prekrytia

en: Overlay Icon
sk: Ikonka prekrytia

en: Overlay Icon Color
sk: Farba prekrývacej ikony

en: Overlay Image
sk: Prekryť obrázok

en: Override Active Global Templates
sk: Prepísať Aktívne Globálne Šablóny

en: Override Existing Assignments
sk: Prepísať Existujúce Priradenia

en: Override Existing Default Website Template
sk: Prepísať Existujúcu Predvolenú Šablónu Webu

en: Override the default alignment for this specific element within its flex container. This allows individual elements to be aligned differently from the container's align-items setting.
sk: Prepíšte predvolené zarovnanie pre tento konkrétny prvok v jeho flex kontajneri. To umožňuje zarovnať jednotlivé prvky inak než nastavenie align-items kontajnera.

en: Padding
sk: Vzdialenosť od okraja

en: Padding adds extra space to the inside of the element, increasing the distance between the edge of the element and its inner contents.
sk: Čalúnenie dodáva vnútornému priestoru prvku dodatočný priestor, čím sa zväčšuje vzdialenosť medzi okrajom prvku a jeho vnútorným obsahom.

en: Page
sk: Stránka

en: Page Background Settings
sk: Nastavenia Pozadia Stránky

en: Page Bar Icons
sk: Ikony Lišty Stránky

en: Page Color Palette Settings
sk: Nastavenia Palety Farieb Stránky

en: Page Creation Flow
sk: Postup Vytvárania Stránky

en: Page Custom CSS Settings
sk: Nastavenia Vlastného CSS Stránky

en: Page Manager
sk: Správca Stránok

en: Page Menu
sk: Ponuka Stránky

en: Page Options
sk: Možnosti Stránky

en: Page Performance Settings
sk: Nastavenia Výkonu Stránky

en: Page Settings
sk: Nastavenia Stránky

en: Page Spacing Settings
sk: Nastavenia Rozostupov Stránky

en: Page Title
sk: Názov Stránky

en: Page Type
sk: Typ stránky

en: Page Visit
sk: Návšteva stránky

en: Pagenavi
sk: Navigácia stránky

en: Pages
sk: Stránky

en: Pagination
sk: Zobraziť stránkovanie

en: Pagination Active Page
sk: Èíslovanie aktívnej stránky

en: Pagination Navigation
sk: Navigácia Stránkovania

en: Pagination Text
sk: Text Stránkovania

en: Paginations
sk: Stránkovania

en: Paint
sk: Maľovať

en: Palette Type
sk: Typ Palety

en: Parallax Method
sk: Metóda parallaxe

en: Parent
sk: Nadradené

en: Parent Action Icons On Hover
sk: Ikony Akcií Nadriadeného Pri Nájdení Myšou

en: Parent Action Icons On Hover
sk: Ikony Akcií Nadradeného Prvku Pri Nájdení Myšou

en: Parent Column
sk: Nadradený Stĺpec

en: Parent Container
sk: Nadradený Kontajner

en: Parent Group
sk: Nadradená Skupina

en: Parent Page
sk: Rodičovská stránka

en: Parent Row
sk: Nadradený Riadok

en: Parent Section
sk: Nadradená Sekcia

en: Parent menu item %d not found.
sk: Nadradená položka menu %d sa nenašla.

en: Parent relationship exceeds maximum depth limit.
sk: Vzťah nadradenosti prekračuje maximálnu povolenú hĺbku.

en: Parent relationship would create a cycle in the menu tree.
sk: Vzťah nadradenosti by vytvoril cyklus v strome menu.

en: Parentheticals must be closed
sk: Zátvorky musia byť uzavreté

en: Password
sk: Heslo

en: Paste %1$s
sk: Vložiť %1$s

en: Paste %1$s %2$s Attributes
sk: Prilepiť Atribúty %1$s %2$s

en: Paste %1$s Above
sk: Vložiť %1$s Nad

en: Paste %1$s Attributes
sk: Prilepiť Atribúty %1$s

en: Paste %1$s Below
sk: Vložiť %1$s Pod

en: Paste %1$s Content Attributes
sk: Prilepiť Atribúty Obsahu %1$s

en: Paste %1$s Design Attributes
sk: Prilepiť Dizajnové Atribúty %1$s

en: Paste %1$s Inside
sk: Vložiť %1$s Dovnútra

en: Paste %1$s Preset
sk: Prilepiť Predvoľbu %1$s

en: Paste %1$s Presets
sk: Prilepiť Predvoľby %1$s

en: Paste %1$s Style Attributes
sk: Prilepiť Atribúty Štýlu %1$s

en: Paste All %1$s Attributes
sk: Prilepiť Všetky Atribúty %1$s

en: Paste All Attributes
sk: Vložiť Všetky Atribúty

en: Paste Attributes
sk: Prilepiť Atribúty

en: Paste Design Attributes
sk: Vložiť Dizajnové Atribúty

en: Paste Item Style
sk: Prilepiť Štýl Položky

en: Paste Module
sk: Vložiť modul

en: Paste Module Style
sk: Vložiť Štýl Modulu

en: Paste Select Content Attributes
sk: Prilepiť Vybrané Atribúty Obsahu

en: Paste Select Design Attributes
sk: Prilepiť Vybrané Dizajnové Atribúty

en: Paste Select Presets
sk: Prilepiť Vybrané Predvoľby

en: Paste Select Style Attributes
sk: Prilepiť Vybrané Atribúty Štýlu

en: Paste sanitized SVG markup.
sk: Vložte sanitizovaný SVG markup.

en: Paste to %1$s
sk: Prilepiť Do %1$s

en: Pattern Blend Mode
sk: Režim prelínania vzorov

en: Pattern Color
sk: Farba vzoru

en: Pattern Height
sk: Výška vzoru

en: Pattern Horizontal Offset
sk: Horizontálny posun vzoru

en: Pattern Repeat
sk: Opakovanie vzoru

en: Pattern Repeat Origin
sk: Pôvod opakovania vzoru

en: Pattern Size
sk: Veľkosť vzoru

en: Pattern Style
sk: Štýl vzoru

en: Pattern Transform
sk: Transformácia vzoru

en: Pattern Vertical Offset
sk: Vertikálny posun vzoru

en: Pattern Width
sk: Šírka vzoru

en: Pause %s Video When Another Video Plays
sk: Pozastaviť Video %s, Keď Sa Prehráva Iné Video

en: Pause %s Video While Not In View
sk: Pozastaviť Video %s, Keď Nie Je V Zobrazení

en: Pause Video When Another Video Plays
sk: Pozastaviť video pri prehrávaní iného videa

en: Pause Video While Not In View
sk: Pozastaviť video, kým nie je v zobrazení

en: Pause automatic rotation when hovering over the carousel.
sk: Pri prejdení myšou nad karuselom pozastaviť automatické otáčanie.

en: Pause on Hover
sk: Pozastaviť Pri Prejdení Myšou

en: Percent
sk: Percentá

en: Percent Container
sk: Kontajner s percentami

en: Percent Sign
sk: Znak percenta

en: Percent Text
sk: Text s percentami

en: Percentage
sk: Percento

en: Percentage Text
sk: Text Percent

en: Perfect
sk: Perfektné

en: Performance Settings
sk: Nastavenia Výkonu

en: Person
sk: Osoba

en: Persons
sk: osoby

en: Phone
sk: Telefón

en: Phone View
sk: Zobrazenie Na Telefóne

en: Phone Wide
sk: Telefón Na Šírku

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Picas (pc)
sk: Picas (PC)

en: Pick a Color
sk: Vybrať Farbu

en: Pick a Gradient
sk: Vybrať gradient

en: Pick a box shadow style to enable box shadow for this element. Once enabled, you will be able to customize your box shadow style further. To disable custom box shadow style, choose the None option.
sk: Vyberte tieňový štýl boxu, ktorý umožní tieňový box pre tento prvok. Akonáhle je táto možnosť povolená, budete môcť svoj štýl tieňa ďalej prispôsobiť. Ak chcete zakázať vlastný štýl tieňového poľa, vyberte možnosť Žiadne.

en: Pick a color to be applied to the background of dropdown menus. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
sk: Vyberte farbu, ktorá sa má použiť na pozadí rozbaľovacích ponúk. Rozbaľovacie ponuky sa zobrazia, keď sa vznášate nad prepojeniami s podpoložkami.

en: Pick a color to be used for active links in dropdown menus. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
sk: Vyberte farbu, ktorá sa použije pre aktívne odkazy v rozbaľovacích ponukách. Rozbaľovacie ponuky sa zobrazia, keď umiestnite kurzor myši nad odkazy na podpoložky.

en: Pick a color to be used for links in dropdown menus. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
sk: Vyberte farbu, ktorá sa použije pre odkazy v rozbaľovacích ponukách. Rozbaľovacie ponuky sa zobrazia, keď sa vznášate nad prepojeniami s podpoložkami.

en: Pick a color to be used for links in mobile menus.
sk: Vyberte si farbu, ktorá sa použije pre odkazy v mobilných ponukách.

en: Pick a color to be used for the %1$s text.
sk: Vyberte farbu, ktorá sa má použiť pre text %1$s.

en: Pick a color to be used for the %s text
sk: Vyberte farbu, ktorá sa použije pre text %s

en: Pick a color to be used for the %s text decoration line.
sk: Vyberte farbu, ktorá sa použije pre čiaru dekorácie textu %s.

en: Pick a color to be used for the alternating %1$s
sk: Vyberte farbu, ktorá sa použije pre striedanie %1$s

en: Pick a color to be used for the background of button.
sk: Vyberte farbu pozadia tlačidla.

en: Pick a color to be used for the border.
sk: Vyberte farbu, ktorá sa má použiť pre hranicu.

en: Pick a color to be used for the button border.
sk: Vyberte farbu, ktorá sa má použiť pre okraj tlačidla.

en: Pick a color to be used for the button text.
sk: Vyberte farbu, ktorá sa má použiť pre text tlačidla.

en: Pick a color to be used for the dividing line between links in dropdown menus. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
sk: Vyberte farbu, ktorá sa má použiť pre deliacu čiaru medzi odkazmi v rozbaľovacích ponukách. Rozbaľovacie ponuky sa zobrazia, keď sa vznášate nad prepojeniami s podpoložkami.

en: Pick a color to be used for the remove icon.
sk: Vyberte farbu, ktorá sa má použiť pre ikonu odstránenia.

en: Pick a color to be used for the required field indicator.
sk: Vyberte farbu, ktorá sa má použiť pre požadovaný indikátor poľa.

en: Pick a color to be used for the text
sk: Vyberte farbu, ktorá sa použije pre text

en: Pick a color to be used for the text decoration line.
sk: Vyberte farbu, ktorá sa použije pre čiaru dekorácie textu.

en: Pick a color to be used for the text written inside input fields.
sk: Vyberte farbu, ktorá sa má použiť pre text napísaný vo vstupných poliach.

en: Pick a color to be used in the unfilled space of the circle.
sk: Vyberte farbu, ktorá sa má použiť v nevyplnenom priestore kruhu.

en: Pick a color to fill the module's input fields.
sk: Vyberte farbu na vyplnenie vstupných polí modulu.

en: Pick a color to fill the module's notice.
sk: Vyberte farbu na vyplnenie upozornenia modulu.

en: Pick a color to fill the module's radio buttons.
sk: Vyberte farbu na vyplnenie prepínačov modulu.

en: Pick a color to fill the module's remove icon.
sk: Vyberte farbu, ktorá vyplní ikonu odstránenia modulu.

en: Pick a color to fill the module's selected radio button.
sk: Vyberte farbu na vyplnenie zvoleného prepínača modulu.

en: Pick a color to fill the module's table alternating cell.
sk: Vyberte farbu, ktorá vyplní striedajúcu sa bunku tabuľky modulu.

en: Pick a color to fill the module's table cell.
sk: Vyberte farbu, ktorá vyplní bunku tabuľky modulu.

en: Pick a color to fill the module's table header.
sk: Vyberte farbu, ktorá vyplní hlavičku tabuľky modulu.

en: Pick a color to fill the module's table row.
sk: Vyberte farbu, ktorá vyplní riadok tabuľky modulu.

en: Pick a color to fill the module's table.
sk: Vyberte farbu, ktorá vyplní tabuľku modulu.

en: Pick a color to fill the module's tooltip.
sk: Vyberte farbu, ktorá vyplní popis modulu.

en: Pick a color to use behind the post title text. Reducing the color's opacity will allow the background image to show through while still increasing text readability.
sk: Vyberte farbu, ktorá sa má použiť za textom názvu príspevku. Zníženie nepriehľadnosti farieb umožní, aby sa obrázok na pozadí zobrazoval, pričom sa stále zvyšuje čitateľnosť textu.

en: Pick a color to use for the background area that appears behind the pricing text.
sk: Vyberte farbu, ktorá sa má použiť pre oblasť pozadia, ktorá sa nachádza za textom ceny.

en: Pick a color to use for the background behind pricing table titles.
sk: Vyberte farbu, ktorá sa použije pre pozadie za názvami cenovej tabuľky.

en: Pick a color to use for the background overlay. Decreasing the opacity will allow background images and gradients to show through while still keeping the text readable.
sk: Vyberte farbu, ktorá sa má použiť pre prekrytie pozadia. Zníženie nepriehľadnosti umožní, aby sa obrázky na pozadí a prechody zobrazovali pri zachovaní čitateľnosti textu.

en: Pick a color to use for the bullets that appear next to each list item within the pricing table's feature area.
sk: Vyberte farbu, ktorá sa má použiť pre odrážky, ktoré sa zobrazujú vedľa každej položky zoznamu v oblasti funkcií cenovej tabuľky.

en: Pick a color to use for the circular background area behind the quote icon.
sk: Vyberte farbu, ktorá sa má použiť pre kruhovú oblasť pozadia za ikonou ponuky.

en: Pick a color to use for the dot navigation that appears at the bottom of the slider to designate which slide is active.
sk: Vyberte farbu, ktorá sa má použiť pre navigáciu bodiek, ktorá sa zobrazí v spodnej časti posuvníka, aby ste označili, ktorý snímok je aktívny.

en: Pick a color to use for the icon that appears when hovering over a Carousel Item.
sk: Vyberte farbu ikony, ktorá sa zobrazí pri prejdení myšou nad položkou karuselu.

en: Pick a color to use for the icon that appears when hovering over a product.
sk: Vyberte farbu, ktorá sa použije pre ikonu, ktorá sa zobrazí pri vznášaní nad produktom.

en: Pick a color to use for the overlay that appears behind the play icon when hovering over the video.
sk: Vyberte si farbu, ktorá sa má použiť pre prekrytie, ktoré sa objaví za ikonou prehrávania, keď sa vznášate nad videom.

en: Pick a color to use for the sale badge that appears on products that are on sale.
sk: Vyberte farbu pre odznak výpredaja, ktorý sa zobrazuje pri produktoch vo výpredaji.

en: Pick a color to use for the sales bade that appears on products that are on sale.
sk: Vyberte si farbu, ktorá sa použije pre predajné bade, ktorá sa objaví na produktoch, ktoré sú v predaji.

en: Pick a color to use for the section divider. By default, it will assume the color of the section above or below this section to ensure a smooth transition.
sk: Vyberte farbu, ktorá sa má použiť pre delič sekcií. Štandardne prevezme farbu sekcie nad alebo pod touto časťou, aby sa zabezpečil hladký prechod.

en: Pick a color to use for the slider arrows that are used to navigate through each slide.
sk: Vyberte farbu, ktorú chcete použiť pre šípky posúvača, ktoré sa používajú na navigáciu v jednotlivých snímkach.

en: Pick a text shadow style to enable text shadow for this element. Once enabled, you will be able to customize your text shadow style further. To disable custom text shadow style, choose the None option.
sk: Vyberte štýl tieňa textu, ak chcete povoliť textový tieň pre tento prvok. Po zapnutí budete môcť ďalej prispôsobiť štýl textu. Ak chcete zakázať štýl štýlu vlastného textu, vyberte možnosť Žiadne.

en: Pick a unique color to be used for the background of featured pricing tables. This helps featured tables stand out from the rest.
sk: Vyberte si jedinečnú farbu, ktorá sa použije na pozadí uvádzaných cenových tabuliek. To pomáha uvádzané tabuľky vyniknúť od zvyšku.

en: Pick a unique color to be used for the menu background color when viewed on a mobile device.
sk: Vyberte si jedinečnú farbu, ktorá sa použije pre farbu pozadia ponuky pri prezeraní na mobilnom zariadení.

en: Pick a unique color to use for body text in featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
sk: Vyberte si jedinečnú farbu, ktorá sa použije pre text tela v uvádzaných cenových tabuľkách. Unikátne farby môžu pomôcť zvýrazneným položkám vyniknúť od ostatných.

en: Pick a unique color to use for currency and frequency text within featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
sk: Vyberte si jedinečnú farbu, ktorá sa použije pre text meny a frekvencie v rámci uvádzaných cenových tabuliek. Unikátne farby môžu pomôcť zvýrazneným položkám vyniknúť od ostatných.

en: Pick a unique color to use for excluded list items within featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
sk: Vyberte jedinečnú farbu, ktorá sa použije pre vylúčené položky zoznamu v rámci uvádzaných cenových tabuliek. Unikátne farby môžu pomôcť zvýrazneným položkám vyniknúť od ostatných.

en: Pick a unique color to use for price text within featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
sk: Vyberte si jedinečnú farbu, ktorú chcete použiť pre cenový text v rámci vybraných cenových tabuliek. Unikátne farby môžu pomôcť zvýrazneným položkám vyniknúť od ostatných.

en: Pick a unique color to use for subtitles in featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
sk: Vyberte si jedinečnú farbu, ktorá sa použije pre titulky v uvádzaných cenových tabuľkách. Unikátne farby môžu pomôcť zvýrazneným položkám vyniknúť od ostatných.

en: Pick a unique color to use for the background area that appears behind the pricing text in featured tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
sk: Vyberte si jedinečnú farbu, ktorá sa použije pre oblasť pozadia, ktorá sa zobrazuje za textom ceny v zobrazených tabuľkách. Unikátne farby môžu pomôcť zvýrazneným položkám vyniknúť od ostatných.

en: Pick a unique color to use for the background behind pricing table titles in featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
sk: Vyberte si jedinečnú farbu, ktorá sa použije na pozadí za názvami cenovej tabuľky v uvádzaných cenových tabuľkách. Unikátne farby môžu pomôcť zvýrazneným položkám vyniknúť od ostatných.

en: Pick a unique color to use for the bullets that appear next to each list items within featured tabes. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
sk: Vyberte si jedinečnú farbu, ktorá sa má použiť pre odrážky, ktoré sa zobrazujú vedľa jednotlivých položiek zoznamu v označených kartách. Unikátne farby môžu pomôcť zvýrazneným položkám vyniknúť od ostatných.

en: Pick a unique color to use for title text in featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
sk: Vyberte si jedinečnú farbu, ktorá sa použije pre titulný text v uvádzaných cenových tabuľkách. Unikátne farby môžu pomôcť zvýrazneným položkám vyniknúť od ostatných.

en: Pick an animation style to enable animations for this element. Once enabled, you will be able to customize your animation style further. To disable animations, choose the None option.
sk: Vyberte štýl animácie, ktorý umožní animácie pre tento prvok. Po zapnutí budete môcť prispôsobiť svoj animovaný štýl. Ak chcete vypnúť animácie, vyberte možnosť Žiadne.

en: Pick an icon to be used for the button.
sk: Vyberte ikonu, ktorá sa má použiť pre tlačidlo.

en: Pick from up to five different animation directions, each of which will adjust the starting and ending position of your animated element.
sk: Vyberte si z piatich rôznych smerov animácie, z ktorých každá upraví počiatočnú a koncovú polohu animovaného prvku.

en: Pills
sk: Tabletky

en: Pin
sk: Špendlík

en: Pin conversation
sk: Pripnúť konverzáciu

en: Pinned
sk: Pripnuté

en: Pinwheel
sk: Veterník

en: Pixels
sk: Pixely

en: Place Gradient Above Background Image
sk: Obrázok pozadia názvu blogu

en: Placeholder
sk: Zástupný text

en: Placeholder Text
sk: Text Zástupného Symbolu

en: Play Button
sk: Tlačidlo prehrávania

en: Play Icon
sk: Ikona prehrávania

en: Play Mode
sk: Režim Prehrávania

en: Player Buttons
sk: Tlaèidlá prehrávaèa

en: Player Sliders
sk: Jazdce prehrávaèa

en: Player Sliders Current
sk: Jazdce v aktívnom prehrávaèi

en: Player Timer
sk: Èasovaè prehrávaèa

en: Please %s
sk: Prosím, %s

en: Please enter a %s
sk: Prosím, zadajte %s

en: Please enter your valid google map API key.
sk: Zadajte platný kľúč Google Maps API.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
sk: Vyplňte vyššie svoje údaje, aby sa zobrazili dostupné platobné metódy.

en: Please input a valid email address.
sk: Zadajte platnú e-mailovú adresu.

en: Please log in to Divi Cloud to save your layout.
sk: Ak chcete uložiť rozloženie, prihláste sa do Divi Cloud.

en: Please select at least one file.
sk: Vyberte aspoň jeden súbor.

en: Please, check the fields below to make sure you entered the correct information.
sk: Skontrolujte polia nižšie a uistite sa, že ste zadali správne informácie.

en: Please, fill in the following fields:
sk: Vyplňte nasledujúce polia:

en: Please, fix the following errors:
sk: Opravte nasledujúce chyby:

en: Plugin Options
sk: Možnosti Doplnku

en: Points (pt)
sk: Body (pt)

en: Polka Dots
sk: Bodky

en: Popularity (Sales)
sk: Popularita (Predaje)

en: Portability
sk: Prenositeľnosť

en: Portability is unavailable.
sk: Prenositeľnosť nie je k dispozícii.

en: Portfolio
sk: Portfólio

en: Portfolio Filters
sk: Filtre portfólia

en: Portfolio Image
sk: Obrázok portfólia

en: Portfolio Pagination
sk: Èíslovanie strán v portfóliu

en: Portfolio Pagination Active
sk: Aktívne Stránkovanie Portfólia

en: Portfolio Post Meta
sk: Metadata portfólia

en: Portfolio Title
sk: Názov portfólia

en: Portfolios
sk: podklady

en: Portrait
sk: Portrét

en: Position
sk: Funkcia

en: Position Text
sk: Text Pozície

en: Post
sk: Príspevok

en: Post Carousel
sk: Karusel Príspevkov

en: Post Carousels
sk: Karusely Príspevkov

en: Post Category
sk: Kategória príspevku

en: Post Content
sk: Uverejniť obsah

en: Post Contents
sk: Obsah Príspevku

en: Post Count
sk: Počet Príspevkov

en: Post ID is required.
sk: Vyžaduje sa ID príspevku.

en: Post IDs array is required.
sk: Vyžaduje sa pole ID príspevkov.

en: Post Info
sk: Info O Príspevku

en: Post Meta
sk: Metadata príspevku

en: Post Name
sk: Názov Príspevku

en: Post Offset
sk: Odsadenie Príspevkov

en: Post Offset Number
sk: Číslo odsadenia

en: Post Slider
sk: Prezentácia príspevkov

en: Post Sliders
sk: Post posuvníky

en: Post Status
sk: Stav Príspevku

en: Post Tag
sk: Zverejniť značku

en: Post Title
sk: Nadpis príspevku

en: Post Titles
sk: Post Tituly

en: Post Type
sk: Typ Príspevku

en: Post Type Archive
sk: Archív Typu Príspevku

en: Post Types
sk: Typy príspevkov

en: Post Visit
sk: Uverejniť návštevu

en: Post date is required for scheduled posts.
sk: Dátum príspevku je povinný pre naplánované príspevky.

en: Post not found.
sk: Príspevok sa nenašiel.

en: Post type "%s" does not exist.
sk: Typ príspevku "%s" neexistuje.

en: Post type archive pages do not have editable page settings.
sk: Stránky archívu typu príspevku nemajú upraviteľné nastavenia stránky.

en: Post type is required.
sk: Vyžaduje sa typ príspevku.

en: Post type mismatch.
sk: Nesúlad typu príspevku.

en: Post type to query (when query_type is post_type). Can be a single post type or comma-separated list. If empty, queries all post types.
sk: Typ príspevku na dopyt (keď query_type je post_type). Môže byť jeden typ príspevku alebo zoznam oddelený čiarkami. Ak je prázdne, dopytuje všetky typy príspevkov.

en: Post type to query. Can be a single post type or comma-separated list (e.g., "post", "post,product,media"). If empty, queries all post types.
sk: Typ príspevku na dopyt. Môže byť jeden typ príspevku alebo zoznam oddelený čiarkami (napr. "post", "post,product,media"). Ak je prázdne, dopytuje všetky typy príspevkov.

en: Posts
sk: Príspevky

en: Posts For Current Page
sk: Príspevky na aktuálnu stránku

en: Posts Per Page
sk: Príspevkov Na Stránku

en: Posts by %s
sk: Príspevky od %s

en: Posts for Current Page
sk: Príspevky Pre Aktuálnu Stránku

en: Prefix segment used for generated color variable names.
sk: Segment prefixu použitý pre generované názvy farebných premenných.

en: Prefix segment used for generated shade variable names.
sk: Časť predpony použitá pre vygenerované názvy premenných odtieňov.

en: Prefix segment used for generated tint variable names.
sk: Časť predpony použitá pre vygenerované názvy premenných svetlých odtieňov.

en: Prefix segment used for generated tone variable names.
sk: Časť predpony použitá pre vygenerované názvy premenných tónov.

en: Premade Layout
sk: Predpripravené Rozloženie

en: Premade Layouts
sk: Vopred definovaný vzhľad

en: Prepended to each variable name (e.g. text- produces text-2xs, text-xs, etc.)
sk: Pridá sa na začiatok každého názvu premennej (napr. text- vytvorí text-2xs, text-xs atď.).

en: Preset
sk: Prednastavené

en: Preset 1
sk: Predvoľba 1

en: Preset 2
sk: Predvoľba 2

en: Preset 3
sk: Predvoľba 3

en: Preset 4
sk: Predvoľba 4

en: Preset 5
sk: Predvoľba 5

en: Preset 6
sk: Predvoľba 6

en: Preset 7
sk: Predvoľba 7

en: Preset Manager
sk: Správca Predvolieb

en: Preset Name
sk: Názov predvoľby

en: Preset Preview
sk: Ukážka Predvoľby

en: Preset Settings
sk: Prednastavené nastavenia

en: Presets
sk: Predvoľby

en: Presets cannot be empty.
sk: Predvoľby nemôžu byť prázdne.

en: Presets conversion encountered a fatal error.
sk: Počas konverzie predvolieb došlo ku kritickej chybe.

en: Presets conversion failed: %s
sk: Konverzia predvolieb zlyhala: %s

en: Prev
sk: Predch.

en: Prevent sticky posts from appearing at the top of your loop results. When enabled, sticky posts will be treated as regular posts and sorted according to your other ordering criteria.
sk: Zabráňte tomu, aby sa pripnuté príspevky zobrazovali na začiatku výsledkov slučky. Keď je táto možnosť zapnutá, pripnuté príspevky sa budú správať ako bežné príspevky a zoradia sa podľa vašich ostatných kritérií zoradenia.

en: Prevent the current post from appearing in the loop results. This is useful when displaying related posts to avoid showing the same post that the visitor is currently viewing.
sk: Zabráňte tomu, aby sa aktuálny príspevok zobrazil vo výsledkoch slučky. Je to užitočné pri zobrazovaní súvisiacich príspevkov, aby sa nezobrazil ten istý príspevok, ktorý si návštevník práve prezerá.

en: Preview
sk: Náhľad

en: Preview Dropdown
sk: Rozbaľovacia Ponuka Ukážky

en: Preview On Front End
sk: Ukážka na Front Ende

en: Preview Page
sk: Náhľad Stránky

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Previous 7 Days
sk: Predchádzajúcich 7 dní

en: Previous Link
sk: Predchádzajúci odkaz

en: Previous Link Arrow
sk: Šípka na predchádzajúci odkaz

en: Previous Page
sk: Predchádzajúca Stránka

en: Previous Post
sk: Predchádzajúci Príspevok

en: Price
sk: Cena

en: Price Text
sk: Cena Text

en: Pricing Area Background Color
sk: Farba pozadia cenovej oblasti

en: Pricing Button
sk: Tlačidlo porovnania cien

en: Pricing Content
sk: Obsah tabuľky porovnania cien

en: Pricing Heading
sk: Podnadpis porovnania cien

en: Pricing Item
sk: Cenová položka

en: Pricing Subtitle
sk: Podnadpis cien

en: Pricing Table
sk: Cenová tabuľka

en: Pricing Table Items
sk: Položky Cenovej Tabuľky

en: Pricing Tables
sk: Tabuľky porovnania cien

en: Pricing Title
sk: Nadpis porovnania cien

en: Pricing Top
sk: Vrchol tabuľky porovnania cien

en: Primary And Secondary Colors
sk: Primárne A Sekundárne Farby

en: Primary Color
sk: Primárna Farba

en: Primary On Primary Shade
sk: Primárna Na Primárnom Tmavom Odtieni

en: Primary Shade On Primary Tint
sk: Primárny Tieň Na Primárnom Odtieni

en: Primary Shade On Primary Tone
sk: Primárny Tmavý Odtieň Na Primárnom Tóne

en: Primary Shade On White
sk: Primárny Tmavý Odtieň Na Bielej

en: Primary Shades
sk: Primárne Odtiene Do Tmava

en: Primary Tint On Primary
sk: Primárny Odtieň Na Primárnej

en: Primary Tints
sk: Primárne Odtiene Do Svetla

en: Primary Tones
sk: Primárne Tóny

en: Primary Transparencies
sk: Primárne Priehľadnosti

en: Primary fill color for the SVG.
sk: Primárna farba výplne pre SVG.

en: Primary, Secondary, And Tertiary Colors
sk: Primárne, Sekundárne A Terciárne Farby

en: Primary, Secondary, Tertiary, And Quaternary Colors
sk: Primárne, Sekundárne, Terciárne A Kvartérne Farby

en: Priority
sk: Priorita

en: Privacy
sk: súkromia

en: Product
sk: Produkt

en: Product 1
sk: Produkt 1

en: Product 2
sk: Produkt 2

en: Product 3
sk: Produkt 3

en: Product 4
sk: Produkt 4

en: Product 5
sk: Produkt 5

en: Product 6
sk: Produkt 6

en: Product Additional Information
sk: Doplnkové Informácie O Produkte

en: Product Breadcrumb
sk: Drobečková Navigácia Produktu

en: Product Category
sk: Kategória Produktu

en: Product Content
sk: Obsah produktu

en: Product Count
sk: Počet výrobkov

en: Product Description
sk: Popis Produktu

en: Product Gallery Preview Unavailable
sk: Náhľad Galérie Produktu Nie Je K Dispozícii

en: Product ID
sk: ID Produktu

en: Product ID.
sk: ID Produktu.

en: Product Image
sk: Obrázok produktu

en: Product Layout
sk: Rozloženie Produktu

en: Product Name
sk: Názov Produktu

en: Product Offset Number
sk: Offsetové číslo produktu

en: Product Price
sk: Cena Produktu

en: Product Purchase
sk: Nákup produktu

en: Product Reviews
sk: Recenzie Produktu

en: Product Reviews Count
sk: Počet Recenzií Produktu

en: Product Row Layout
sk: Rozloženie produktového riadku

en: Product SKU
sk: SKU Produktu

en: Product Short Description
sk: Krátky Popis Produktu

en: Product Stock
sk: Sklad produktu

en: Product Stock Quantity
sk: Množstvo Na Sklade

en: Product Stock Status
sk: Stav Skladu

en: Product Title
sk: Názov produktu

en: Product Title Text
sk: Text Názvu Produktu

en: Product Type
sk: Typ Produktu

en: Product image
sk: Obrázok produktu

en: Product long description
sk: Dlhý popis produktu

en: Product name
sk: Názov produktu

en: Product not found.
sk: Produkt sa nenašiel.

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
sk: Množ.

en: Products
sk: Produkty

en: Progress bar
sk: Indikátor priebehu

en: Promo Button
sk: Tlačidlo

en: Promo Description
sk: Popis

en: Promo Title
sk: Propagaèný nadpis

en: Provide only one of source_layout_post_id or layout_content.
sk: Zadajte iba jedno z: source_layout_post_id alebo layout_content.

en: Provide source_layout_post_id or layout_content.
sk: Zadajte source_layout_post_id alebo layout_content.

en: Public Display Name
sk: Verejne Zobrazované Meno

en: Publish
sk: Publikovať

en: Publish Date
sk: Dátum Publikovania

en: Publish Page
sk: Publikovať Stránku

en: Published
sk: Publikované

en: Purple
sk: Fialová

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Quaternary Color Hue Offset
sk: Posun Odtieňa Kvartérnej Farby

en: Quaternary Saturation Offset
sk: Posun Sýtosťi Kvartérnej Farby

en: Quaternary Shades
sk: Kvartérne Odtiene Do Tmava

en: Quaternary Tints
sk: Kvartérne Odtiene Do Svetla

en: Quaternary Tones
sk: Kvartérne Tóny

en: Quaternary Transparencies
sk: Kvartérne Priehľadnosti

en: Query Type
sk: Typ Dopytu

en: Queue elements/presets using %1$s and leverage ^>*+ operators. Filter on the fly with :filter.
sk: Zoraďujte prvky/predvoľby pomocou %1$s a využite operátory ^>*+. Filtrujte za pochodu pomocou :filter.

en: Quick Actions
sk: Rýchle akcie

en: Quote Icon
sk: Ikona citátu

en: Quote Icon Background Color
sk: Farba pozadia ikony citátu

en: Radio
sk: Prepínač

en: Radio Button
sk: Tlačítko na Rádiu

en: Radio Button Background Color
sk: Farba Pozadia Prepínača

en: Radio Buttons
sk: Políčka výberu

en: Radius
sk: Polomer

en: Ramp
sk: rampa

en: Ramp 2
sk: Rampa 2

en: Random
sk: Náhodne

en: Random Order
sk: Náhodné poradie

en: Rate&hellip;
sk: Ohodnotiť&hellip;

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Rating Container
sk: Hodnotiaci kontajner

en: Rating Layout
sk: Rozvrhnutie hodnotenia

en: Ratio
sk: Pomer

en: Read More
sk: Prečítajte si viac

en: Read More Button
sk: Tlačidlo Čítať viac

en: Read More Text
sk: Text Tlačidla Čítať Ďalej

en: Read more
sk: Prečítajte si viac

en: Recent
sk: Percentá

en: Red
sk: Červená

en: Redirect
sk: Presmerovať

en: Redirect To The Current Page
sk: Presmerovať na aktuálnu stránku

en: Redirect URL
sk: Adresa URL presmerovania

en: Redirect URL Query
sk: Adresa URL presmerovania

en: Redirect to a custom URL.
sk: Adresa URL presmerovania

en: Redirect users after successful form submission.
sk: Presmerujte používateľov po úspešnom odoslaní formulára.

en: Redo
sk: Znova

en: Registration Date
sk: Dátum Registrácie

en: Regular
sk: Bežné

en: Regular 400
sk: Normálne 400

en: Regular Section
sk: Bežná Sekcia

en: Reimagine
sk: Premyslite si

en: Reject
sk: Zamietnuť

en: Rejected.
sk: Zamietnuté.

en: Relation
sk: Vzťah

en: Relationship
sk: Vzťah

en: Relative
sk: Relatívna

en: Relink them to this website's global Header, Body, and/or Footer.
sk: Znova ich prepojte s globálnou hlavičkou, hlavným obsahom a/alebo pätičkou tohto webu.

en: Remember me
sk: Zapamätať si ma

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove Attribute
sk: Odstrániť Atribút

en: Remove Cookie
sk: Odstrániť Súbor Cookie

en: Remove Icon
sk: Odstrániť ikonu

en: Remove Icon Background Color
sk: Odstrániť Farbu Pozadia Ikony

en: Remove Icon Color
sk: Odstrániť Farbu Ikony

en: Remove Icon Font Size
sk: Odstrániť Veľkosť Písma Ikony

en: Remove Preset
sk: Odstrániť Predvoľbu

en: Remove Variable
sk: Odstrániť Premennú

en: Remove tag
sk: Odstrániť značku

en: Remove this item
sk: Odstrániť túto položku

en: Removed %s
sk: Odstránené %s

en: Removed Column
sk: Odstránený Stĺpec

en: Removed Group Preset
sk: Odstránená Predvoľba Skupiny

en: Removed Module Attribute
sk: Odstránený Atribút Modulu

en: Removed Module Preset
sk: Odstránená Predvoľba Modulu

en: Removed layout from template
sk: Rozloženie bolo odstránené zo šablóny

en: Rename
sk: Premenovať

en: Rename Template
sk: Premenovať Šablónu

en: Rename conversation
sk: Premenovať konverzáciu

en: Renamed template
sk: Šablóna bola premenovaná

en: Repeat
sk: Opakovať

en: Repeat End
sk: Opakovať Koniec

en: Repeat Frequency
sk: Frekvencia opakovania

en: Repeat Gradient
sk: Opakujte prechod

en: Repeat X (horizontal)
sk: Opakovať na osi X (horizontálne)

en: Repeat Y (vertical)
sk: Opakovať na osi Y (vertikálne)

en: Repeat and Stretch
sk: Opakujte a natiahnite

en: Repeat the defined gradient stops.
sk: Opakovať definované zastávky gradientu.

en: Repeat with space between
sk: Opakujte s medzerou medzi nimi

en: Repeater Offset
sk: Odsadenie Opakovača

en: Repeaters Per Page
sk: Opakovačov Na Stránku

en: Replace Existing Content.
sk: Nahradiť Existujúci Obsah.

en: Replace Existing Preset
sk: Nahradiť Existujúci Preset

en: Replace Global Color
sk: Nahradiť globálnu farbu

en: Replace Value
sk: Nahradiť Hodnotu

en: Replaced Group Preset
sk: Nahradená Predvoľba Skupiny

en: Replaced Module Attributes
sk: Nahradené Atribúty Modulu

en: Replaced Module Preset
sk: Nahradená Predvoľba Modulu

en: Reply Button
sk: Tlačidlo Odpovedať

en: Report This Error
sk: Nahlásiť túto chybu

en: Request type for current preview context.
sk: Typ požiadavky pre aktuálny kontext náhľadu.

en: Required Field
sk: Povinné pole

en: Required Field Indicator Color
sk: Farba indikátora povinného poľa

en: Reset
sk: Reset Úlohy

en: Reset %1$s %2$s
sk: Obnoviť %1$s %2$s

en: Reset %1$s %2$s Attributes
sk: Obnoviť Atribúty %1$s %2$s

en: Reset %1$s Attributes
sk: Obnoviť Atribúty %1$s

en: Reset %1$s Preset
sk: Obnoviť Predvoľbu %1$s

en: Reset %s Column Structure
sk: Obnoviť Štruktúru Stĺpca %s

en: Reset After Duration
sk: Resetovať po trvaní

en: Reset All Attributes
sk: Obnoviť Všetky Atribúty

en: Reset All Templates
sk: Resetovať Všetky Šablóny

en: Reset Attributes
sk: Obnoviť Atribúty

en: Reset Content Attributes
sk: Obnoviť Atribúty Obsahu

en: Reset Design Attributes
sk: Resetovať Atribúty Dizajnu

en: Reset Exclude From Filters
sk: Resetovať Vylúčené Z Filtrov

en: Reset Field
sk: Obnoviť Pole

en: Reset Filters
sk: Obnoviť Filtre

en: Reset Presets
sk: Resetovať Predvoľby

en: Reset Roles
sk: Obnoviť Roly

en: Reset Select Content Attributes
sk: Obnoviť Vybrané Atribúty Obsahu

en: Reset Select Design Attributes
sk: Obnoviť Vybrané Dizajnové Atribúty

en: Reset Select Presets
sk: Obnoviť Vybrané Predvoľby

en: Reset Select Style Attributes
sk: Obnoviť Vybrané Atribúty Štýlu

en: Reset Style Attributes
sk: Resetovať Atribúty Štýlu

en: Reset Template Assignments
sk: Resetovať Priradenia Šablón

en: Reset Use On Filters
sk: Resetovať Použité Vo Filtroch

en: Reset search input
sk: Vymazať vstup vyhľadávania

en: Resize
sk: Zmeniť Veľkosť

en: Resize the panel to preview fluid values.
sk: Zmeňte veľkosť panela a zobrazte ukážku plynulých hodnôt.

en: Resize window
sk: Zmeniť veľkosť okna

en: Resolved menu could not be loaded.
sk: Vyriešené menu sa nepodarilo načítať.

en: Responsive Editor
sk: Responzívny Editor

en: Responsive Zoom In
sk: Prispôsobivé zväčšenie

en: Responsive Zoom Out
sk: Prispôsobivé zmenšenie

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Restore Variable
sk: Obnoviť Premennú

en: Restored draft
sk: Koncept bol obnovený

en: Result Message
sk: Hlásenie o úspešnom vykonaní

en: Result Message Text
sk: Text Správy Výsledku

en: Results for "%1$s"
sk: Výsledky Pre "%1$s"

en: Return To Theme Builder
sk: Naspäť Do Theme Builder

en: Returning customer?
sk: Vraciate sa ako zákazník?

en: Review Avatar
sk: Skontrolujte Avatar

en: Review Body
sk: Preskúmanie tela

en: Review Count
sk: Počet recenzií

en: Review Count Text
sk: Text Počtu Recenzií

en: Review Meta
sk: Napísať recenziu Meta

en: Review Rating
sk: Skontrolujte hodnotenie

en: Reviews
sk: Recenzie

en: Reviews Count
sk: Počet recenzií

en: Ridge
sk: Vrúbkovanie

en: Right
sk: Vpravo

en: Right Arrow Icon
sk: Ikona Pravej Šípky

en: Right Border Color
sk: Farba rámčeka

en: Right Border Style
sk: Štýl rámčeka

en: Right Border Width
sk: Šírka rámčeka

en: Right Click
sk: Pravé Kliknutie

en: Right Click Options Overlay
sk: Prekrytie Možností Pravého Kliknutia

en: Right Sidebar
sk: Pravý bočný panel

en: Right To Left
sk: Sprava doľava

en: Role Editor
sk: Editor Rôl

en: Roles
sk: Roly

en: Roll
sk: rožok

en: Root
sk: Koreň

en: Root Container
sk: Koreňový Kontajner

en: Root-level Font Size (rem)
sk: Veľkosť Písma Na Koreňovej Úrovni (rem)

en: Rotate
sk: Otočiť

en: Rotate 90 Degree
sk: Otočiť o 90 stupňov

en: Rotate 90 degree
sk: Otočiť o 90 stupňov

en: Rotate the element on different axis to spin the element in 3D space.
sk: Otočte prvok okolo rôznych osí a roztočte ho v 3D priestore.

en: Rotating
sk: Otáčanie

en: Round
sk: Zaoblenie

en: Round To Whole Numbers
sk: Zaokrúhliť Na Celé Čísla

en: Round px values to the nearest whole number in the output.
sk: Zaokrúhli hodnoty px vo výstupe na najbližšie celé číslo.

en: Rounded Corners
sk: Zaoblený štvorec

en: Routing
sk: Smerovanie

en: Row
sk: Riadok

en: Row Alignment
sk: Zarovnanie

en: Row End
sk: Koniec Riadka

en: Row Height
sk: Výška Riadka

en: Row Heights
sk: Výšky Riadkov

en: Row Inner
sk: Vnútorný Riadok

en: Row Link Target
sk: Cieľ odkazu na riadok

en: Row Link URL
sk: URL odkazu na riadok

en: Row Minimum Height
sk: Minimálna Výška Riadka

en: Row Reverse
sk: Riadok Opačne

en: Row Span
sk: Rozpätie Riadkov

en: Row Start
sk: Začiatok Riadka

en: Rows
sk: Riadky

en: Rules
sk: Podmienky

en: SVG Code
sk: Kód SVG

en: SVG File
sk: Súbor SVG

en: SVG Source
sk: Zdroj SVG

en: SVGs
sk: SVG

en: Sale Badge
sk: Znak predaja

en: Sale Badge Color
sk: Farba visačky výpredaja

en: Sale New Price
sk: Výpredaj Nová cena

en: Sale New Price Text
sk: Text Novej Ceny Vo Výpredaji

en: Sale Old Price
sk: Predaj Stará cena

en: Sale Old Price Text
sk: Text Pôvodnej Ceny Vo Výpredaji

en: Sale Price
sk: Zľavnená cena

en: Sale Price Text
sk: Text Výpredajovej Ceny

en: Sale Products
sk: Produkty v akcii

en: Saturation
sk: Sýtosť

en: Saturation amount subtracted from the primary color to generate the quaternary color.
sk: Miera sýtosťi odpočítaná od primárnej farby na vygenerovanie kvartérnej farby.

en: Saturation amount subtracted from the primary color to generate the secondary color.
sk: Miera sýtosťi odpočítaná od primárnej farby na vygenerovanie sekundárnej farby.

en: Saturation amount subtracted from the primary color to generate the tertiary color.
sk: Miera sýtosťi odpočítaná od primárnej farby na vygenerovanie terciárnej farby.

en: Saturday
sk: sobota

en: Save
sk: Uložiť

en: Save & Exit
sk: Uložiť a odísť

en: Save & Publish
sk: Uložiť a Publikovať

en: Save & Set Pending
sk: Uložiť a Nastaviť Ako Čakajúce

en: Save & Set Private
sk: Uložiť a Nastaviť Ako Súkromné

en: Save & Set To Draft
sk: Uložiť a Nastaviť Ako Koncept

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Save Cloud Item
sk: Uložiť cloudovú položku

en: Save Divi Roles
sk: Uložiť Roly Divi

en: Save Draft
sk: Uložiť koncept

en: Save Dropdown
sk: Rozbaľovacia Ponuka Uloženia

en: Save Individual Items
sk: Uložiť jednotlivé položky

en: Save Layout to Library
sk: Uložiť rozloženie do knižnice

en: Save Page
sk: Uložiť Stránku

en: Save Page As Draft
sk: Uložiť stránku ako náčrt

en: Save Preset
sk: Uložiť Predvoľbu

en: Save Template To Library
sk: Uložiť šablónu do knižnice

en: Save Theme Builder Set
sk: Uložiť sadu Theme Builder

en: Save Theme Builder Template
sk: Uložiť šablónu Theme Builder

en: Save To Divi Cloud
sk: Uložiť Do Divi Cloud

en: Save To Divi Library
sk: Uložiť do knižnice Divi

en: Save To Library
sk: Uložiť Do Knižnice

en: Save Variables
sk: Uložiť Premenné

en: Save and Reload
sk: Uložiť a znova načítať

en: Save as Global
sk: Uložiť ako pevné

en: Save of Global Presets Has Failed
sk: Uloženie globálnych predvolieb zlyhalo

en: Save this set of templates to the Divi Library for later use
sk: Uložiť túto sadu šablón do knižnice Divi na neskoršie použitie

en: Save this template to the Divi Library for later use
sk: Uložiť túto šablónu do knižnice Divi na neskoršie použitie

en: Save to Divi Cloud
sk: Uložiť Do Divi Cloud

en: Save to Library
sk: Uložiť Do Knižnice

en: Save your current %1$s to the Divi Library for later use.
sk: Uložte aktuálne %1$s do knižnice Divi na neskoršie použitie.

en: Save your current module to the Divi Library for later use.
sk: Uložiť aktuálny modul do knižnice Divi na neskoršie použitie.

en: Save your current page to the Divi Library for later use.
sk: Uložiť aktuálnu stránku do knižnice Divi na neskoršie použitie.

en: Save your current row to the Divi Library for later use.
sk: Uložiť aktuálny riadok do knižnice Divi na neskoršie použitie.

en: Save your current section to the Divi Library for later use.
sk: Uložiť aktuálnu sekciu do knižnice Divi na neskoršie použitie.

en: Saved
sk: Uložiť

en: Saved Layout
sk: Uložené Rozloženie

en: Saved Layouts Could Not Be Loaded
sk: Uložené Rozloženia Sa Nepodarilo Načítať

en: Saved Module
sk: Uložený modul

en: Saved Row
sk: Uložený riadok

en: Saved Section
sk: Uložená sekcia

en: Saving
sk: Ukladanie

en: Saving To Divi Cloud
sk: Ukladá sa do Divi Cloud

en: Saving and loading from the library
sk: Ukladanie a načítanie z knižnice

en: Saving and loading layouts from the Divi Library
sk: Ukladanie a načítanie rozložení z knižnice Divi

en: Saving to Cloud
sk: Ukladanie do Cloudu

en: Saving...
sk: Ukladá sa...

en: Scale
sk: Zmeniť Mierku

en: Scale Base (px)
sk: Základ Škály (px)

en: Scale Down
sk: Zmenšiť

en: Scale Ratio
sk: Pomer Škály

en: Scale Type
sk: Typ Stupnice

en: Scaling Up and Down
sk: Zväčšovanie nahor a nadol

en: Scaling up & down
sk: Zväčšovanie A Zmenšovanie

en: Scallops
sk: Hrebenatka

en: Scheduled
sk: Naplánované

en: Scheduled Date
sk: Naplánovaný Dátum

en: Screen
sk: Displej

en: Scroll
sk: zvitok

en: Scroll Down Button
sk: Tlaèidlo na posúvanie nadol

en: Scroll Down Icon
sk: Ikona posúvania nadol

en: Scroll Down Icon Color
sk: Farba ikonky tlačidla posunu nadol

en: Scroll Down Icon Size
sk: Veľkosť ikonky tlačidla posunu nadol

en: Scroll Offset
sk: Posun Posúvania

en: Scroll To Animate
sk: Posúvať Na Animovanie

en: Scroll To Element
sk: Posunúť Na Prvok

en: Scroll Transform Effects
sk: Rolujte Transformačné efekty

en: Search
sk: Hľadať

en: Search %1$s
sk: Hľadať %1$s

en: Search &hellip;
sk: Hľadať &hellip;

en: Search Body Templates
sk: Hľadať šablóny hlavného obsahu

en: Search Documentation or Get Support
sk: Hľadať v dokumentácii alebo získať podporu

en: Search Fonts
sk: Hľada šablóny

en: Search Footer Templates
sk: Hľadať šablóny päty

en: Search Global Canvases
sk: Hľadať Globálne Plátna

en: Search Header Templates
sk: Hľadať šablóny hlavičky

en: Search Icon Color
sk: Farba ikony vyhľadávania

en: Search Icon Font Size
sk: Ikona vyhľadávania Veľkosť písma

en: Search Icons
sk: Ikony vyhľadávania

en: Search Layout
sk: Hľadať Rozloženie

en: Search Queries separated by commas
sk: Vyhľadávacie Dopyty Oddelené Čiarkami

en: Search Results
sk: Výsledky Vyhľadávania

en: Search Results for "%s"
sk: Výsledky vyhľadávania pre „%s“

en: Search Templates
sk: Hľadať šablóny

en: Search Theme Builder Items
sk: Hľadať položky Theme Builder

en: Search Theme Builders
sk: Hľadať Theme Builders

en: Search attributes...
sk: Hľadať atribúty...

en: Search commands...
sk: Hľadať príkazy...

en: Search element types...
sk: Hľadať typy prvkov...

en: Search elements...
sk: Vyhľadať prvky...

en: Search fields...
sk: Vyhľadať polia...

en: Search for a module
sk: Vyhľadať modul

en: Search for:
sk: Hľadať:

en: Search groups...
sk: Vyhľadať skupiny...

en: Search modules...
sk: Hľadať moduly...

en: Search option groups...
sk: Hľadať skupiny možností...

en: Search pages...
sk: Hľadať stránky...

en: Search presets...
sk: Hľadať presety...

en: Search results for: %s
sk: Výsledky vyhľadávania pre: %s

en: Search results pages do not have editable page settings.
sk: Stránky výsledkov vyhľadávania nemajú upraviteľné nastavenia stránky.

en: Search settings...
sk: Hľadať nastavenia...

en: Search term
sk: Hľadaný výraz

en: Search term to filter posts by title only.
sk: Hľadaný výraz na filtrovanie príspevkov iba podľa názvu.

en: Search variables...
sk: Hľadať premenné...

en: Search...
sk: Hľadať...

en: Searches
sk: hľadá

en: Sec
sk: Sek

en: Second(s)
sk: Sekunda(y)

en: Secondary And Tertiary Colors
sk: Sekundárne A Terciárne Farby

en: Secondary Color
sk: Sekundárna Farba

en: Secondary Color Hue Offset
sk: Posun Odtieňa Sekundárnej Farby

en: Secondary On Secondary Shade
sk: Sekundárna Na Sekundárnom Tmavom Odtieni

en: Secondary Saturation Offset
sk: Posun Sýtosťi Sekundárnej Farby

en: Secondary Shade On Secondary Tint
sk: Sekundárny Tieň Na Sekundárnom Odtieni

en: Secondary Shade On Secondary Tone
sk: Sekundárny Tmavý Odtieň Na Sekundárnom Tóne

en: Secondary Shade On White
sk: Sekundárny Tmavý Odtieň Na Bielej

en: Secondary Shades
sk: Sekundárne Odtiene Do Tmava

en: Secondary Tint On Secondary
sk: Sekundárny Odtieň Na Sekundárnej

en: Secondary Tints
sk: Sekundárne Odtiene Do Svetla

en: Secondary Tones
sk: Sekundárne Tóny

en: Secondary Transparencies
sk: Sekundárne Priehľadnosti

en: Secondary, Tertiary, And Quaternary Colors
sk: Sekundárne, Terciárne A Kvartérne Farby

en: Section
sk: Sekcia

en: Section Area Background Color
sk: Farba Pozadia Oblasti Sekcie

en: Section Link Target
sk: Cieľ odkazu na časť

en: Section Link URL
sk: URL odkazu na sekciu

en: Section dividers allow you to add creative shape transitions between different sections on your page.
sk: Oddeľovače sekcií umožňujú pridať prechody kreatívnych tvarov medzi jednotlivými sekciami na vašej stránke.

en: Sections
sk: Sekcie

en: Select A Preset
sk: Zvoľte A Preset

en: Select All In Container
sk: Vybrať Všetko V Kontajneri

en: Select Child Option
sk: Vybrať Podradenú Možnosť

en: Select Custom Field
sk: Vyberte Vlastné Pole

en: Select Down Icon
sk: Vybrať Dolnú Ikonu

en: Select Dropdown
sk: Vyberte roztváranie

en: Select Icon
sk: Vyberte ikonu

en: Select Left Icon
sk: Vybrať Ľavú Ikonu

en: Select Menu
sk: Vybrať Menu

en: Select Next Option
sk: Vybrať Ďalšiu Možnosť

en: Select Next Responsive State Picker Option
sk: Vybrať Ďalšiu Možnosť Vo Výbere Responzívnosti A Stavov

en: Select Parent Option
sk: Vybrať Nadradenú Možnosť

en: Select Prev Responsive State Picker Option
sk: Vybrať Predchádzajúcu Možnosť Vo Výbere Responzívnosti A Stavov

en: Select Previous Option
sk: Vybrať Predchádzajúcu Možnosť

en: Select Right Icon
sk: Vybrať Pravú Ikonu

en: Select Templates
sk: Vybrať šablóny

en: Select a Contact Form 7 form.
sk: Vyberte formulár Contact Form 7.

en: Select a Network
sk: Vyber sieť

en: Select a canvas to display
sk: Vyberte plátno na zobrazenie

en: Select a canvas to display in this portal.
sk: Vyberte plátno, ktoré sa má zobraziť v tomto portáli.

en: Select a layout file (.json) to import.
sk: Vyberte súbor rozloženia (.json) na import.

en: Select a list
sk: Vyberte zoznam

en: Select a menu
sk: Vyber menu

en: Select a target module first to see available presets
sk: Najprv vyberte cieľový modul, aby sa zobrazili dostupné presety

en: Select an account
sk: Vyberte účet

en: Select an animation to be used when dropdown menus appear. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
sk: Vyberte animáciu, ktorá sa použije, keď sa zobrazia rozbaľovacie ponuky. Rozbaľovacie ponuky sa zobrazia, keď sa vznášate nad prepojeniami s podpoložkami.

en: Select an ordering method for the gallery. This controls which gallery items appear first in the list.
sk: Vyberte spôsob objednávania galérie. Toto určuje, ktoré položky galérie sa zobrazia ako prvé v zozname.

en: Select from thousands of premade layouts designed for every type of site
sk: Vyberte si z tisícok vopred pripravených rozložení navrhnutých pre každý typ lokality

en: Select grid property...
sk: Vyberte vlastnosť mriežky...

en: Select heading levels to include in the generated table of contents.
sk: Vyberte úrovne nadpisov, ktoré sa majú zahrnúť do vygenerovaného obsahu.

en: Select how you would like to display the featured image in slides
sk: Vyberte, ako by ste chceli v prezentácii zobrazova náh¾adový obrázok

en: Select target offset...
sk: Vyberte cieľový posun...

en: Select the categories that you would like to exclude from the search results.
sk: Vyberte kategórie, ktoré chcete vylúčiť z výsledkov vyhľadávania.

en: Select the categories that you would like to include in the feed.
sk: Vyberte kategórie, ktoré si želáte zobrazovať.

en: Select the date and time to publish this page.
sk: Vyberte dátum a čas publikovania tejto stránky.

en: Select the divider shape that you would like to use. Shapes are represented visually within the list.
sk: Vyberte tvar oddeľovača, ktorý chcete použiť. Tvary sú zobrazené vizuálne v zozname.

en: Select the post type for this page.
sk: Vyberte typ obsahu pre túto stránku.

en: Select the shape of the dividing line used for the divider.
sk: Vyberte tvar deliacej čiary použitej pre delič.

en: Select the status for this page.
sk: Vyberte stav pre túto stránku.

en: Select up Icon
sk: Vybrať Hornú Ikonu

en: Select which child items to target (e.g., even, odd, every 3rd)
sk: Vyberte, ktoré podradené položky cieliť (napr. párne, nepárne, každú 3.)

en: Select which element to apply this attribute to
sk: Vyberte, na ktorý prvok sa má tento atribút použiť

en: Select which suffix acts as the base token for scaling calculations.
sk: Vyberte, ktorá prípona bude slúžiť ako základný token pre výpočty škálovania.

en: Selected Files:
sk: Vybrané súbory:

en: Selected Font Files:
sk: Vybraté Súbory Písiem:

en: Selected Radio Button
sk: Vybrané prepínač

en: Selected Radio Button Background Color
sk: Farba Pozadia Vybraného Prepínača

en: Selectors
sk: Selektory

en: Semi Bold
sk: Semi tučné

en: Semi Bold 600
sk: Polotučné 600

en: Send message
sk: Odoslať správu

en: Sensitivity
sk: Citlivosť

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Separator Text
sk: Text Oddeľovača

en: Separator between breadcrumb items.
sk: Oddeľovač medzi položkami omrviniek.

en: Separator string between breadcrumb items.
sk: Oddeľovací reťazec medzi položkami omrviniek.

en: Sepia
sk: sépia

en: Service Provider
sk: Poskytovateľ služby

en: Set
sk: Sada

en: Set %s
sk: Nastaviť %s

en: Set As Background
sk: Nastaviť ako pozadie

en: Set As Background Video
sk: Nastaviť ako video pozadia

en: Set Details
sk: Podrobnosti sady

en: Set Name
sk: Názov sady

en: Set a URL to wrap the SVG with a link.
sk: Nastavte URL na obalenie SVG odkazom.

en: Set as Default Preset
sk: Nastaviť Ako Predvolenú Predvoľbu

en: Set as Main Canvas
sk: Nastaviť Ako Hlavné Plátno

en: Set background to Primary Color
sk: Nastaviť pozadie na Primárnu Farbu

en: Set background to Secondary Color
sk: Nastaviť pozadie na Sekundárnu Farbu

en: Set how many columns this item should span horizontally.
sk: Nastavte, koľko stĺpcov má táto položka horizontálne zaberať.

en: Set how many rows this item should span vertically.
sk: Nastavte, koľko riadkov má táto položka zvisle zaberať.

en: Set the Home item URL in the breadcrumb trail.
sk: Nastavte URL položky Domov v omrvinkovej navigácii.

en: Set the Home item text in the breadcrumb trail.
sk: Nastavte text položky Domov v omrvinkovej navigácii.

en: Set the color of the text stroke.
sk: Nastavte farbu obrysu textu.

en: Set the fixed height for each row in the grid. All rows will maintain this exact height regardless of their content, creating a uniform grid structure.
sk: Nastavte pevnú výšku pre každý riadok v mriežke. Všetky riadky zachovajú presne túto výšku bez ohľadu na svoj obsah, čím sa vytvorí jednotná štruktúra mriežky.

en: Set the fixed width for each column in the grid. All columns will maintain this exact width regardless of their content or container size.
sk: Nastavte pevnú šírku pre každý stĺpec v mriežke. Všetky stĺpce si zachovajú presne túto šírku bez ohľadu na obsah alebo veľkosť kontajnera.

en: Set the gradient angle.
sk: Nastavte uhol gradientu.

en: Set the minimum height for each row in the grid. Rows will never be shorter than this height, ensuring adequate space for content and maintaining layout consistency.
sk: Nastavte minimálnu výšku pre každý riadok v mriežke. Riadky nebudú nikdy nižšie než táto výška, čím sa zabezpečí dostatok miesta pre obsah a zachová sa konzistentné rozloženie.

en: Set the minimum width for each column in the grid. Columns will never be smaller than this width, ensuring content remains readable and properly formatted.
sk: Nastavte minimálnu šírku pre každý stĺpec v mriežke. Stĺpce nikdy nebudú menšie než táto šírka, čím sa zabezpečí čitateľnosť a správne formátovanie obsahu.

en: Set the number of columns in the grid. This determines how many vertical columns your grid layout will have across the container width.
sk: Nastavte počet stĺpcov v mriežke. Toto určuje, koľko zvislých stĺpcov bude mať vaše rozloženie mriežky naprieč šírkou kontajnera.

en: Set the number of posts to display per page in your loop. This controls how many items are shown before pagination is required.
sk: Nastavte počet príspevkov, ktoré sa majú zobraziť na stránku vo vašej slučke. Tým určíte, koľko položiek sa zobrazí predtým, než bude potrebné stránkovanie.

en: Set the number of posts to skip from the beginning of your query results. Use this to exclude the first few posts and start your loop from a different point.
sk: Nastavte počet príspevkov, ktoré sa majú preskočiť od začiatku výsledkov dopytu. Použite to na vylúčenie prvých niekoľkých príspevkov a spustenie slučky z iného miesta.

en: Set the number of rows in the grid. This determines how many horizontal rows your grid layout will have down the container height.
sk: Nastavte počet riadkov v mriežke. Tým určíte, koľko vodorovných riadkov bude mať rozloženie mriežky po výške kontajnera.

en: Set the offset distance for the dropdown menu.
sk: Nastavte vzdialenosť odsadenia pre rozbaľovaciu ponuku.

en: Set the position of the field labels.
sk: Nastavte polohu štítkov polí.

en: Set the position of the slider (0-100).
sk: Nastavte polohu posuvníka (0 – 100).

en: Set the row layout.
sk: Nastavte rozloženie riadkov.

en: Set the separator used between breadcrumb items.
sk: Nastavte oddeľovač používaný medzi položkami omrvinkovej navigácie.

en: Set the title shown above the table of contents.
sk: Nastavte názov zobrazený nad obsahom.

en: Set the width of the fields.
sk: Nastavte šírku polí.

en: Set the width of the text stroke.
sk: Nastavte šírku obrysu textu.

en: Set timeline item body text.
sk: Nastavte text hlavného obsahu položky časovej osi.

en: Set timeline item date/label text.
sk: Nastavte text dátumu/štítka položky časovej osi.

en: Set timeline item title text.
sk: Nastavte text názvu položky časovej osi.

en: Set where radial gradients originate.
sk: Nastavte, odkiaľ radiálne gradienty vychádzajú.

en: Set where this item should end horizontally within the grid. Negative values are supported.
sk: Nastavte, kde sa má táto položka v mriežke vodorovne skončiť. Podporované sú aj záporné hodnoty.

en: Set where this item should end vertically within the grid. Negative values are supported.
sk: Nastavte, kde sa má táto položka v mriežke zvisle skončiť. Podporované sú aj záporné hodnoty.

en: Set where this item should start horizontally within the grid. Negative values are supported.
sk: Nastavte, kde sa má táto položka v mriežke vodorovne začať. Podporované sú aj záporné hodnoty.

en: Set where this item should start vertically within the grid. Negative values are supported.
sk: Nastavte, kde sa má táto položka v mriežke zvisle začať. Podporované sú aj záporné hodnoty.

en: Setting
sk: Nastavenie

en: Setting States
sk: Stavy Nastavení

en: Setting a maximum height will prevent your element from ever surpassing the defined height value. As your module content increases and surpasses the maximum height, it will overflow the element wrapper.
sk: Nastavenie maximálnej výšky zabráni tomu, aby váš prvok prekročil definovanú hodnotu výšky. Keď sa obsah vášho modulu zvýši a prekročí maximálnu výšku, pretečie element wrapper.

en: Setting a maximum width will prevent your element from ever surpassing the defined width value. Maximum width can be used in combination with the standard width setting. Maximum width supersedes the normal width value.
sk: Nastavenie maximálnej šírky zabráni tomu, aby váš prvok prekročil definovanú hodnotu šírky. Maximálnu šírku možno použiť v kombinácii so štandardným nastavením šírky. Maximálna šírka nahrádza normálnu hodnotu šírky.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Settings Modal Default Position
sk: Predvolená Poloha Okna Nastavení

en: Settings Tabs
sk: Karty Nastavení

en: Settings Types
sk: Typy Nastavení

en: Settings, Background, Color Palette, Gutters, Custom CSS, Performance
sk: Nastavenia, Pozadie, Paleta farieb, Medzery stĺpcov, Vlastné CSS, Výkon

en: Settings, History, Exit, Shortcuts
sk: Nastavenia, História, Ukončiť, Skratky

en: Settings, Pages, Posts, Custom Post Types
sk: Nastavenia, Stránky, Príspevky, Vlastné typy príspevkov

en: Shade Intensity
sk: Intenzita Odtieňov

en: Shades Prefix
sk: Predpona Odtieňov

en: Shadow Color
sk: Farba písma podnadpisu

en: Shadow's horizontal distance from the element. A negative value places the shadow to the left of the element.
sk: Horizontálna vzdialenosť tieňa od prvku. Záporná hodnota umiestni tieň naľavo od prvku.

en: Shadow's horizontal distance from the text. A negative value places the shadow to the left of the text.
sk: Stínová horizontálna vzdialenosť od textu. Záporná hodnota umiestňuje tieň doľava od textu.

en: Shadow's vertical distance from the element. A negative value places the shadow above the element.
sk: Vertikálna vzdialenosť tieňa od prvku. Záporná hodnota umiestni tieň nad element.

en: Shadow's vertical distance from the text. A negative value places the shadow above the text.
sk: Stínová vertikálna vzdialenosť od textu. Záporná hodnota umiestňuje tieň nad text.

en: Shapes
sk: Tvary

en: Shift all colors by this amount.
sk: Posuňte všetky farby o túto hodnotu.

en: Shipping
sk: Doprava

en: Shopping Cart Icon Color
sk: Farba ikony nákupného košíka

en: Shopping Cart Icon Font Size
sk: Veľkosť písma nákupného košíka

en: Short Description
sk: Stručný opis

en: Shortcode Module
sk: Modul Shortcode

en: Shortcut
sk: Skratka

en: Shortcut name has to be unique. There is already existing shortcut using this name:
sk: Názov skratky musí byť jedinečný. Tento názov už používa existujúca skratka:

en: Show %1$s Icon
sk: %1$s Ikonu

en: Show %s Icon
sk: Zobraziť Ikonu %s

en: Show Arrows
sk: Zobraziť šípky

en: Show Author
sk: Zobraziť autor

en: Show Author Avatar
sk: Zobraziť autora Avatar

en: Show Border Separator
sk: Odstrániť separátory okrajov

en: Show Bullets
sk: Zobraziť odrážky

en: Show Button
sk: Tlačidlo sledovania na sociálnej sieti

en: Show Button Icon
sk: Zobraziť Ikonu Tlačidla

en: Show CSS
sk: Zobraziť CSS

en: Show CTA On Mobile
sk: Zobrazi obrázok na mobilných zariadeniach

en: Show Cart Quantity
sk: Zobraziť množstvo košíka

en: Show Categories
sk: Zobraziť kategórie

en: Show Child Elements
sk: Zobraziť Podradené Prvky

en: Show Comment Count
sk: Zobraziť Komentár Počítať

en: Show Comments Count
sk: Zobraziť počet komentárov

en: Show Content
sk: Zobraziť obsah

en: Show Content On Mobile
sk: Neukazovať obsah na mobile

en: Show Controls
sk: Zobrazi ovládacie prvky

en: Show Coupon Code
sk: Ukážte kód kupónu

en: Show Customer Reviews Count
sk: Zobraziť počet recenzií zákazníkov

en: Show Date
sk: Zobraziť dátum

en: Show Disabled Modules At 50% Opacity
sk: Zobraziť Vypnuté Moduly S 50% Priehľadnosťou

en: Show Divider
sk: Zobraziť oddeľovač

en: Show Dot Navigation
sk: Zobraziť Bodkovú Navigáciu

en: Show Dropdown On
sk: Zobraziť Rozbaľovaciu Ponuku Pri

en: Show Element
sk: Zobraziť Prvok

en: Show Excerpt
sk: Zobraziť výňatok

en: Show Featured Drop Shadow
sk: Zobraziť Odporúčané Drop Shadow

en: Show Featured Image
sk: Zobraziť sprievodný obrázok

en: Show First Name Field
sk: Zobraziť pole Meno

en: Show Follow Button
sk: Zobraziť tlačidlo Sledovať

en: Show Gallery Images
sk: Zobraziť obrázky galérie

en: Show Image
sk: Zobraziť obrázok

en: Show Image / Video On Mobile
sk: Ukázať obrázok / video na mobile

en: Show Image On Mobile
sk: Zobrazi obrázok na mobilných zariadeniach

en: Show Image Overlays on Main Video
sk: Na hlavnom videu zobrazovať prekrývajúci obrázok

en: Show Inner Shadow
sk: Ukázať vnútorný tieň

en: Show Last Name Field
sk: Zobraziť pole Priezvisko

en: Show Meta
sk: Zobraziť metadata

en: Show Name
sk: Zobraziť meno

en: Show Next Post Link
sk: Skry odkaz na nasledujúci príspevok

en: Show On Front End
sk: Zobraziť na webe

en: Show Only
sk: Zobrazi ovládacie prvky

en: Show Pagination
sk: Zobraziť stránkovanie

en: Show Percentage
sk: Zobraziť percento

en: Show Post Categories
sk: Zobraziť kategórie príspevkov

en: Show Post Meta
sk: Zobrazi metaúdaje príspevku

en: Show Previous Post Link
sk: Skry odkaz na predchádzajúci príspevok

en: Show Price
sk: Zobraziť cenu

en: Show Product Image
sk: Zobraziť obrázok produktu

en: Show Quantity Field
sk: Zobraziť pole množstva

en: Show Quote Icon
sk: Ikona citátu

en: Show Rating
sk: Zobraziť hodnotenie

en: Show Read More Button
sk: Zobrazi tlaèidlo Zobrazi viac

en: Show Remove Item Icon
sk: Zobraziť ikonu odstránenia položky

en: Show Reply Button
sk: Tlačidlo Zobraziť odpoveď

en: Show SKU
sk: Zobraziť SKU

en: Show Sale Badge
sk: Zobraziť odznak predaja

en: Show Scroll Down Button
sk: Zobraziť tlačidlo posunu nadol

en: Show Search Icon
sk: Zobraziť ikonu vyhľadávania

en: Show Shopping Cart Icon
sk: Zobraziť ikonu nákupného košíka

en: Show Space Below The Image
sk: Odstrániť priestor pod obrázkom

en: Show Star Rating
sk: Zobraziť hodnotenie hviezdičkami

en: Show Stock
sk: Zobraziť skladové zásoby

en: Show Tags
sk: Zobraziť značky

en: Show Theme Builder Layouts
sk: Zobraziť Rozloženia Theme Builder

en: Show Title
sk: Zobraziť názov

en: Show Title and Caption
sk: Ukázať názov a popis

en: Show Update Cart Button
sk: Zobraziť tlačidlo Aktualizovať košík

en: Showing the full content will not truncate your posts in the slider. Showing the excerpt will only display excerpt text.
sk: Ak nastavíte zobrazenie celého obsahu, vaše príspevky sa v prezentácii nebudú skracova. Ak nastavíte zobrazenie úryvku, zobrazí sa iba úryvok textu.

en: Showing the full content will not truncate your posts on the index page. Showing the excerpt will only display your excerpt text.
sk: Zobrazenie celého obsahu nemá vplyv na vaše príspevky na strane s indexom príspevkov. Zobrazenie výňatku zobrazí len časť textu.

en: Shrink
sk: Zmenšenie

en: Shrink to Fit
sk: Zmenšiť Na Prispôsobenie

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Sidebar Layout
sk: Rozloženie Bočného Panela

en: Sidebars
sk: postranné

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop up to activate Divi Cloud.
sk: Prihláste sa do svojho účtu Elegant Themes pomocou vyskakovacieho okna a aktivujte Divi Cloud.

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop-up to activate Divi Cloud.
sk: Prihláste sa do svojho účtu Elegant Themes cez vyskakovacie okno a aktivujte Divi Cloud.

en: Signed
sk: So Znamienkom

en: Simply describe your page content, sit back, relax, and let Divi AI build your page with the click of a button.
sk: Jednoducho opíšte obsah svojej stránky, usaďte sa, uvoľnite sa a nechajte Divi AI vytvoriť vašu stránku jedným kliknutím.

en: Simply describe your page, sit back, relax and let Divi AI build it for you
sk: Jednoducho opíšte svoju stránku, sadnite si, uvoľnite sa a nechajte Divi AI, aby vám ju vytvorila

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
sk: Keďže váš prehliadač nepodporuje JavaScript alebo je vypnutý, pred odoslaním objednávky sa uistite, že kliknete na tlačidlo %1$sAktualizovať súčty%2$s. Ak to neurobíte, môže vám byť účtovaná vyššia suma, než je uvedená vyššie.

en: Single
sk: Jednoduchá

en: Singular
sk: Jednotné

en: Site Logo
sk: Logo Webu

en: Site Tagline
sk: Slogan Webu

en: Site Title
sk: Názov Webu

en: Site visitors who subscribe to your list will be redirected to this URL.
sk: Návštevníci stránok, ktorí sa prihlásia do vášho zoznamu, budú presmerovaní na túto adresu URL.

en: Size
sk: Veľkosť

en: Size (Generic)
sk: Veľkosť (Všeobecné)

en: Sizes
sk: Veľkosti

en: Sizing
sk: Nastavenie veľkostí

en: Skype Button Action
sk: Skype Tlačidlo Akcie

en: Slant
sk: sklon

en: Slant 2
sk: Šikmý 2

en: Slide
sk: List prezentácie

en: Slide Active Controller
sk: Aktívny ovládač listu prezentácie

en: Slide Active Controllers
sk: Aktívne Ovládače Snímky

en: Slide Arrows
sk: Šípky na posúvanie

en: Slide Button
sk: Tlačidlo listu prezentácie

en: Slide Controllers
sk: Ovládače listu prezentácie

en: Slide Description
sk: Popis listu prezentácie

en: Slide Description Container
sk: Posunúť kontajner s popisom

en: Slide Image
sk: Obrázok listu prezentácie

en: Slide Meta
sk: Názov listu prezentácie

en: Slide Title
sk: Názov listu prezentácie

en: Slider
sk: Posúvanie

en: Slider Arrows
sk: Šípky jazdca

en: Slider Arrows Color
sk: Farba šípok prezentácie

en: Slider Color
sk: Farba Posuvníka

en: Slider Controls
sk: Ovládače prezentácie

en: Slider Controls Color
sk: Farba ovládačov prezentácie

en: Sliders
sk: posuvníky

en: Slides
sk: šmykľavky

en: Slides to Scroll
sk: Počet Posunutých Snímok

en: Slides to Show
sk: Počet Zobrazených Snímok

en: Smiles
sk: usmieva sa

en: Smooth Scroll
sk: Plynulé Posúvanie

en: Social Follow
sk: Sledovanie na sociálnych sieťach

en: Social Icon
sk: Ikonka sociálnej siete

en: Social Media Follow
sk: Sledovanie v sociálnych médiách

en: Social Media Follows
sk: Sociálne médiá sledujú

en: Social Network
sk: Sociálna sieť

en: Social Networks
sk: Sociálne siete

en: Soft Light
sk: Jemné svetlo

en: Solid
sk: Spojitý

en: Solid Icons
sk: Pevné ikony

en: Some account fields are not available because your site is using HTTP. OAuth authentication requires HTTPS for security. Please configure your site to use HTTPS to see all available fields.
sk: Niektoré polia účtu nie sú k dispozícii, pretože vaša webová stránka používa HTTP. Overenie OAuth vyžaduje z bezpečnostných dôvodov HTTPS. Nastavte svoju webovú stránku na používanie HTTPS, aby sa zobrazili všetky dostupné polia.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sk: Ľutujeme, zdá sa, že pre váš štát nie sú dostupné žiadne platobné metódy. Ak potrebujete pomoc alebo si želáte dohodnúť alternatívne riešenie, kontaktujte nás.

en: Sort By Date: Newest To Oldest
sk: Uložiť podľa dátumu: Od najnovšieho po najstarší

en: Sort By Date: Oldest To Newest
sk: Uložiť podľa dátumu: Od najstaršieho po najnovší

en: Sort By Popularity
sk: Zoradiť podľa obľúbenosti

en: Sort By Price: High To Low
sk: Zoradiť podľa ceny: Od najvyššej po najnižšiu

en: Sort By Price: Low To High
sk: Zoradiť podľa ceny: Od najnižšej po najvyššiu

en: Sort By Rating
sk: Zoradiť podľa hodnotenia

en: Sort by Menu Order
sk: Zoradiť podľa poradia ponúk

en: Source Color
sk: Zdrojová Farba

en: Source Element
sk: Zdrojový Prvok

en: Source Type
sk: Typ zdroja

en: Source layout post not found.
sk: Zdrojový príspevok rozloženia sa nenašiel.

en: Source layout post was removed before applying the layout.
sk: Zdrojový príspevok rozloženia bol odstránený pred použitím rozloženia.

en: Space
sk: Medzera

en: Space Around
sk: Medzera Okolo

en: Space Between
sk: Medzera Medzi

en: Space Evenly
sk: Rovnomerná Medzera

en: Spacer
sk: Odstup

en: Spacer (Even)
sk: Odstup (Párne)

en: Spacing
sk: Vzdialenosť

en: Spacing Settings
sk: Nastavenia rozostupov

en: Spam Message
sk: Spamová správa

en: Spam Protection
sk: Ochrana proti spamu

en: Specialty
sk: Špecialita

en: Specialty Column
sk: Špeciálny Stĺpec

en: Specialty Section
sk: Špeciálna Sekcia

en: Specific %1$s
sk: Konkrétne %1$s

en: Specific %1$s Pages
sk: Konkrétne stránky %1$s

en: Specific Author Page
sk: Konkrétna stránka autora

en: Specific Author Page By Role
sk: Konkrétna stránka autora podľa roly

en: Specific Search Queries
sk: Konkrétne vyhľadávacie dopyty

en: Specific post ID to exclude when exclude_current_post is true. Can be a single ID or comma-separated list.
sk: Konkrétne ID príspevku na vylúčenie, keď exclude_current_post je true. Môže byť jedno ID alebo zoznam oddelený čiarkami.

en: Specific post IDs to exclude from the query. Can be a single ID or comma-separated list.
sk: Konkrétne ID príspevkov na vylúčenie z dopytu. Môže ísť o jedno ID alebo zoznam oddelený čiarkami.

en: Specific post IDs to include in the query. Can be a single ID or comma-separated list.
sk: Konkrétne ID príspevkov na zahrnutie do dopytu. Môže ísť o jedno ID alebo zoznam oddelený čiarkami.

en: Specify the data type of the meta value for proper comparison. Choose from CHAR (text), NUMERIC (numbers), DECIMAL (decimal numbers), or other data types.
sk: Zadajte typ údajov meta hodnoty pre správne porovnanie. Vyberte z CHAR (text), NUMERIC (čísla), DECIMAL (desatinné čísla) alebo iných typov údajov.

en: Specify the value of your link's <em>rel</em> attribute. The <em>rel</em> attribute specifies the relationship between the current document and the linked document.<br><strong>Tip:</strong> Search engines can use this attribute to get more information about a link.
sk: Určte hodnotu atribútu <em>rel</em> svojho odkazu. Atribút <em>rel</em> určuje vzťah medzi aktuálnym dokumentom a dokumentom, na ktorý odkaz poukazuje.<br><strong>Tip:</strong> Vyhľadávače dokážu tento atribút využiť na získanie ďalších údajov o odkaze.

en: Spectrum Picker
sk: Výber Farieb Spektra

en: Spectrum Range
sk: Rozsah Spektra

en: Speculation Rule
sk: Pravidlo Predbežného Načítania

en: Speculation Rules
sk: Pravidlá Predbežného Načítania

en: Speed Up The Builder With Prerendering
sk: Zrýchliť Builder Pomocou Predvykresľovania

en: Speed up or slow down your animation by adjusting the animation duration. Units are in milliseconds and the default animation duration is one second.
sk: Urýchlite alebo spomalte animáciu úpravou trvania animácie. Jednotky sú v milisekundách a predvolená doba trvania animácie je jedna sekunda.

en: Split Complimentary
sk: Rozdelené Komplementárne

en: Split Testing
sk: A/B testovanie

en: Split Testing Statistics
sk: Štatistiky Split Testovania

en: Square
sk: Námestie

en: Square Stripes
sk: Štvorcové pruhy

en: Squares
sk: Štvorce

en: Stacked
sk: zaplnený

en: Standard Meta Keys
sk: Štandardné Meta Kľúče

en: Star Rating
sk: Hodnotenie hviezdičkami

en: Start
sk: Začiatok

en: Start From
sk: Začať Od

en: Start Position
sk: Počiatočná poloha

en: Start Typing
sk: Začíname s tvorbou stránky

en: Start from a layout in your Divi Library or clone an existing page
sk: Začnite s rozložením vo vašej knižnici Divi alebo skopírujte existujúcu stránku

en: Starting
sk: Spustenie

en: Starting %s
sk: Začiatok %s

en: Starting Blur
sk: Spustenie rozmazania

en: Starting Offset
sk: Počiatočný posun

en: Starting Opacity
sk: Spustenie Opacity

en: Starting Rotation
sk: Spustenie rotácie

en: Starting Scale
sk: Počiatočná mierka

en: State
sk: Stav

en: Static
sk: Statické

en: Status
sk: Stav

en: Stick to Bottom
sk: Držte sa na dne

en: Stick to Top
sk: Držte sa hore

en: Stick to Top and Bottom
sk: Držte sa hore a dole

en: Sticky
sk: Pripnuté

en: Sticky Bottom Offset
sk: Lepkavý spodný odsadenie

en: Sticky State
sk: Lepiaci Stav

en: Sticky Top Offset
sk: Lepkavý horný posun

en: Sticky positioning cannot be used on this module when it uses position: absolute or position: fixed with center placement.
sk: Lepkavé umiestnenie sa nedá použiť v tomto module, keď používa position: absolute alebo position: fixed s umiestnením na stred.

en: Sticky positioning cannot be used while a higher ancestor module uses position: absolute or position: fixed with center placement.
sk: Lepkavé umiestnenie sa nedá použiť, kým niektorý z vyšších nadradených modulov používa position: absolute alebo position: fixed s umiestnením na stred.

en: Sticky positioning cannot be used while the parent module uses position: absolute or position: fixed with center placement.
sk: Lepkavé umiestnenie sa nedá použiť, kým nadradený modul používa position: absolute alebo position: fixed s umiestnením na stred.

en: Stock status
sk: Stav skladu

en: Stop
sk: Zastaviť

en: Stop generating
sk: Zastaviť generovanie

en: Store State
sk: Uložiť Stav

en: Store States
sk: Uložiť Stavy

en: Stretch
sk: Roztiahnuť

en: Strikethrough
sk: Miera prekliku

en: Strings
sk: Reťazce

en: Stroke
sk: Obrys

en: Stroke Color
sk: Farba obrysu

en: Stroke Opacity
sk: Krytie obrysu

en: Stroke Width
sk: Hrúbka obrysu

en: Stroke color for the SVG.
sk: Farba obrysu pre SVG.

en: Stroke width for the SVG.
sk: Hrúbka obrysu pre SVG.

en: Structure
sk: Štruktúra

en: Style
sk: Štýly

en: Style Attributes
sk: Atribúty Štýlu

en: Style Position
sk: Pozícia Štýlu

en: Style Settings
sk: Nastavenia Štýlu

en: Style Type
sk: Typ Štýlu

en: Styles
sk: Štýly

en: Sub Agent
sk: Podagent

en: Submit
sk: Odoslať

en: Submit Button
sk: Tlačidlo Odoslať

en: Submit Comment
sk: Odoslať Komentár

en: Submit a Comment
sk: Odoslať Komentár

en: Subscribe Button
sk: Tlačidlo Odoslať

en: Subscription Error:
sk: Chyba Prihlásenia na odber:

en: Subtitle
sk: Podtitul

en: Subtitle Goes Here
sk: Sem Patrí Podnadpis

en: Subtitle Text
sk: Text Podtitulku

en: Subtotal
sk: Medzisúčet

en: Success Action
sk: Sekcia

en: Success Message
sk: Hlásenie o úspešnom vykonaní

en: Success!
sk: Úspešne!

en: Successfully updated %d field(s).
sk: Úspešne aktualizované polia: %d.

en: Suffix Style
sk: Štýl Prípony

en: Suffix appended to the generated clamp variable name.
sk: Prípona pridaná k vygenerovanému názvu premennej clamp.

en: Suffix appended to the generated size variable name.
sk: Prípona pridaná k vygenerovanému názvu premennej veľkosti.

en: Suffix segment used for generated alpha variable names.
sk: Časť prípony použitá pre vygenerované názvy premenných alfa.

en: Sunday
sk: nedeľu

en: Support Center
sk: Centrum Podpory

en: Supported File Formats:
sk: Podporované Formáty Súborov:

en: Supported Font Weights
sk: Podporované hmotnosti písma

en: Switch Back To Classic Editor
sk: Prepnúť späť na klasický editor

en: Switch Tab
sk: Prepnúť Kartu

en: Sync children to global module
sk: Synchronizovať potomkov s globálnym modulom

en: Sync values
sk: Synchronizované hodnoty

en: T-shirt
sk: Tričko

en: Tab
sk: Karta

en: Tab Text
sk: Text Karty

en: Table
sk: Tabuľka

en: Table Background Color
sk: Farba Pozadia Tabuľky

en: Table Cell
sk: Bunka tabuľky

en: Table Cell Alternating Background Color
sk: Farba pozadia bunky tabuľky

en: Table Cell Background Color
sk: Farba Pozadia Bunky Tabuľky

en: Table Header
sk: Hlavička tabuľky

en: Table Header Background Color
sk: Farba pozadia hlavičky tabuľky

en: Table Header Row
sk: Riadok hlavičky tabuľky

en: Table Of Contents Inclusion
sk: Zahrnutie Do Obsahu

en: Table Row
sk: Riadok tabuľky

en: Table Row Background Color
sk: Farba Pozadia Riadka Tabuľky

en: Table Rows
sk: Riadky tabuľky

en: Table of Contents
sk: Obsah

en: Table of contents
sk: Obsah

en: Tablet View
sk: Zobrazenie Na Tablete

en: Tablet Wide
sk: Tablet Na Šírku

en: Tabs
sk: Záložka

en: Tabs Content
sk: Obsah panelov

en: Tabs Controls
sk: Ovládače štítkov

en: Tag
sk: Značka

en: Tag 1
sk: Značka 1

en: Tag 2
sk: Značka 2

en: Tag 3
sk: Značka 3

en: Tag Page
sk: Stránka značky

en: Tag input container
sk: Kontajner vstupu značiek

en: Tags
sk: Značky

en: Tags Separator
sk: Oddeľovač Značiek

en: Target
sk: Cieľ

en: Target Element
sk: Cieľový Prvok

en: Target Loop
sk: Cieľová Slučka

en: Target Module
sk: Cieľový Modul

en: Target Offset
sk: Cieľový Posun

en: Target predefined selectors within this element without the need to write out selectors name. i.e. %s
sk: Zacieľte preddefinované selektory v tomto prvku bez potreby vypisovať názvy selektorov. napr. %s

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Taxonomy to query (when query_type is terms). Can be a single taxonomy or comma-separated list.
sk: Taxonómia na dopyt (keď query_type je terms). Môže byť jedna taxonómia alebo zoznam oddelený čiarkami.

en: Telegram
sk: telegram

en: Template
sk: Šablóna

en: Template Details
sk: Podrobnosti šablóny

en: Template Name
sk: Názov šablóny

en: Template Settings
sk: Nastavenia šablóny

en: Template was trashed and failed to detach from the Theme Builder; rollback status restore failed.
sk: Šablóna bola presunutá do koša a nepodarilo sa ju odpojiť od Theme Builder; obnovenie stavu pri vrátení zmien zlyhalo.

en: Template was trashed but failed to detach from the Theme Builder and automatic rollback also failed.
sk: Šablóna bola presunutá do koša, ale nepodarilo sa ju odpojiť od Theme Builder a zlyhalo aj automatické vrátenie zmien.

en: Templates
sk: Šablóny

en: Term
sk: Termín

en: Term Count
sk: Počet Termínov

en: Term Description
sk: Popis Termínu

en: Term ID
sk: ID Termínu

en: Term ID to filter by (when query_type is post_type). Can be a single ID or comma-separated list.
sk: ID termínu na filtrovanie (keď query_type je post_type). Môže byť jedno ID alebo zoznam oddelený čiarkami.

en: Term Link
sk: Odkaz Termínu

en: Term Name
sk: Názov Termínu

en: Term Offset
sk: Odsadenie Termínov

en: Term Order
sk: Poradie Termínov

en: Terms
sk: Termíny

en: Terms Groups
sk: Skupiny Termínov

en: Terms Per Page
sk: Termínov Na Stránku

en: Tertiary Color
sk: Terciárna Farba

en: Tertiary Color Hue Offset
sk: Posun Odtieňa Terciárnej Farby

en: Tertiary On Tertiary Shade
sk: Terciárna Na Terciárnom Tmavom Odtieni

en: Tertiary Saturation Offset
sk: Posun Sýtosťi Terciárnej Farby

en: Tertiary Shade On Tertiary Tint
sk: Terciárny Tmavý Odtieň Na Terciárnom Svetlom Odtieni

en: Tertiary Shade On Tertiary Tone
sk: Terciárny Tmavý Odtieň Na Terciárnom Tóne

en: Tertiary Shades
sk: Terciárne Odtiene Do Tmava

en: Tertiary Tint On Tertiary
sk: Terciárny Svetlý Odtieň Na Terciárnej

en: Tertiary Tints
sk: Terciárne Odtiene Do Svetla

en: Tertiary Tones
sk: Terciárne Tóny

en: Tertiary Transparencies
sk: Terciárne Priehľadnosti

en: Testimonial
sk: Odporúčania

en: Testimonial Author
sk: Autor odporúčania

en: Testimonial Description
sk: Popis odporúčania

en: Testimonial Meta
sk: Metadata o odporúčaní

en: Testimonial Portrait
sk: Portrét odporúčajúceho

en: Testimonials
sk: Ohlasy

en: Tetradic
sk: Tetradické

en: Text & Logo Alignment
sk: Zarovnanie textu a loga

en: Text Alignment
sk: Zarovnanie textu

en: Text Background Color
sk: Farba pozadia textu

en: Text Color
sk: Farba textu

en: Text Effects
sk: Efekty Textu

en: Text Overlay Border Radius
sk: Polomer zaoblenia rámu prekrytia textu

en: Text Overlay Color
sk: Farba prekrytia textu

en: Text Shadow
sk: Textový tieň

en: Text Shadow Blur Strength
sk: Textová tieňová rozmazanosť

en: Text Shadow Color
sk: Farba textu

en: Text Shadow Horizontal Length
sk: Stínová horizontálna dĺžka textu

en: Text Shadow Vertical Length
sk: Vertikálne zarovnanie textu

en: Text Size
sk: Veľkosť Textu

en: Text Vertical Alignment
sk: Vertikálne zarovnanie textu

en: Text for the home breadcrumb item.
sk: Text pre položku domov v navigácii omrviniek.

en: Text for the home link in the breadcrumb.
sk: Text pre odkaz Domov v navigácii omrviniek.

en: Textarea
sk: Oblas textu

en: Texts
sk: texty

en: Thanks for contacting us
sk: Ďakujeme, že ste nás kontaktovali

en: The D4 presets data to convert to D5 format and apply migrations.
sk: Dáta predvolieb D4 na konverziu do formátu D5 a použitie migrácií.

en: The Google Maps API Script is currently disabled in the <a href="%s" target="_blank">Theme Options</a>. This module will not function properly without the Google Maps API.
sk: Skript Google Maps API je momentálne vypnutý v <a href="%s" target="_blank">Možnostiach Témy</a>. Tento modul nebude bez Google Maps API fungovať správne.

en: The HTML attribute name (e.g., class, data-custom)
sk: Názov atribútu HTML (napr. class, data-custom)

en: The ID of the current post (used for exclude_current_post)
sk: ID aktuálneho príspevku (použité pre exclude_current_post)

en: The Instagram access token used to fetch account media.
sk: Prístupový token Instagram používaný na načítanie médií účtu.

en: The Instagram access token.
sk: Prístupový token pre Instagram.

en: The REST API route definition for %s is missing the required permission_callback argument.
sk: Definícia trasy REST API pre %s neobsahuje povinný argument permission_callback.

en: The REST API route definition missing the required permission_callback argument.
sk: Definícia trasy REST API neobsahuje povinný argument permission_callback.

en: The Skype account name.
sk: Skype meno účtu.

en: The URL for this social network link.
sk: URL adresa pre tento odkaz na sociálnu sieť.

en: The account ID.
sk: ID účtu.

en: The account data.
sk: Údaje účtu.

en: The account name.
sk: Názov účtu.

en: The body layout of a template should not be disabled if you wish to display and edit the content of individual posts using this layout.
sk: Rozloženie hlavného obsahu šablóny by nemalo byť vypnuté, ak chcete zobrazovať a upravovať obsah jednotlivých príspevkov pomocou tohto rozloženia.

en: The bullet point that begins each list item can be placed either inside or outside the parent list wrapper. Placing list items inside will indent them further within the list.
sk: Bod odrážky, ktorý začína pre každú položku zoznamu, môže byť umiestnený buď vo vnútri alebo mimo obalu nadradeného zoznamu. Uvádzanie položiek zoznamu vo vnútri ich bude ďalej odrážať v zozname.

en: The characters that begin each list item can be placed either inside or outside the parent list wrapper. Placing list items inside will indent them further within the list.
sk: Znaky na začiatku každej položky zoznamu môžu byť umiestnené buď vo vnútri alebo mimo obalu nadradeného zoznamu. Umiestnenie položiek vo vnútri ich v zozname viac odsadení.

en: The characters that begins each list item can be placed either inside or outside the parent list wrapper. Placing list items inside will indent them further within the list.
sk: Znaky, ktoré začínajú v každej položke zoznamu, môžu byť umiestnené buď vnútri alebo mimo obálky nadradeného zoznamu. Uvádzanie položiek zoznamu vo vnútri ich bude ďalej odrážať v zozname.

en: The color of the shadow.
sk: Farba tieňa.

en: The dividing line can be placed either above, below or in the center of the module.
sk: Deliaca čiara môže byť umiestnená buď nad, pod alebo v strede modulu.

en: The feed config.
sk: Konfigurácia feedu.

en: The following account will be removed:
sk: Tento účet bude upravený:

en: The higher the value, the bigger the blur, the shadow becomes wider and lighter.
sk: Čím vyššia je hodnota, tým väčšie je rozmazanie, tieň sa stáva širším a ľahším.

en: The item you are trying to convert is empty.
sk: Položka, ktorú sa pokúšate konvertovať, je prázdna.

en: The library item type is not attached to a given item.
sk: Typ položky knižnice nie je priradený k danej položke.

en: The menu cannot be deleted.
sk: Menu nie je možné odstrániť.

en: The menu item cannot be deleted.
sk: Položku menu nie je možné odstrániť.

en: The message that will be shown to site visitors who subscribe to your list.
sk: Správa, ktorá sa zobrazí návštevníkom stránok, ktorí sa prihlásili do vášho zoznamu.

en: The page you requested could not be found.
sk: Požadovanú stránku sa nepodarilo nájsť.

en: The preset data is too large to save in a single request. This usually happens when you have a large number of presets. The system will automatically split the data into smaller chunks and retry. Please try saving again.
sk: Údaje predvoľby sú príliš veľké na uloženie v jednej požiadavke. Zvyčajne sa to stáva, keď máte veľký počet predvolieb. Systém automaticky rozdelí údaje na menšie časti a skúsi to znova. Skúste uložiť znova.

en: The provider slug.
sk: Slug poskytovateľa.

en: The quick brown fox jumps over the lazy dog
sk: Rýchla hnedá líška preskočí lenivého psa

en: The selected account will be removed.
sk: Vybraný účet bude odstránený.

en: The selected canvas no longer exists
sk: Vybrané plátno už neexistuje

en: The speed at which the carousel automatically cycles.
sk: Rýchlosť, akou sa karusel automaticky posúva.

en: The speed of the slide transition animation.
sk: Rýchlosť animačného prechodu snímok.

en: The title of your blurb will appear in bold below your blurb image.
sk: Pomenovanie krátkeho textu sa objaví hrubým písmom pod obrázkom krátkeho textu

en: The title will appear above the content and when the accordion is closed.
sk: Nadpis sa zobrazí nad obsahom a keď je akordeón zatvorený.

en: The title will appear above the content and when the toggle is closed.
sk: Názov boxu sa zobrazí nad obsahom a vtedy, keď je box zatvorený.

en: The title will be used within the tab button for this tab.
sk: Názov bude použitý vnútri tlačidla tejto záložky

en: The value for this attribute (e.g., my-class, custom-value)
sk: Hodnota pre tento atribút (napr. my-class, custom-value)

en: The width of your content as a percentage of viewport before it reaches its maximum width. Used to calculate the viewport upper limit where font sizes stop scaling.
sk: Šírka obsahu ako percento viewportu pred dosiahnutím maximálnej šírky. Používa sa na výpočet horného limitu viewportu, pri ktorom sa veľkosti písma prestanú škálovať.

en: Theme Builder Item
sk: Položka Theme Builder

en: Theme Builder Items
sk: Položky Theme Builder

en: Theme Builder Library Templates
sk: Šablóny knižnice Theme Builder

en: Theme Builder Template Editing
sk: Úprava šablóny Theme Builder

en: Theme Builder template was not found.
sk: Šablóna Theme Builder sa nenašla.

en: Theme Customizer
sk: Prispôsobenie témy

en: Theme Options
sk: Možnosti témy

en: Theme option write could not be verified.
sk: Nepodarilo sa overiť zápis možností témy.

en: There are no reviews yet.
sk: Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

en: There must be operators between values
sk: Medzi hodnotami musia byť operátory

en: There must be spaces around operators
sk: Okolo operátorov musia byť medzery

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
sk: Pri odosielaní vašej správy sa vyskytla chyba. Skúste to prosím neskôr.

en: There was no response.
sk: Neprišla žiadna odpoveď.

en: Thin
sk: Tenký

en: Thin 100
sk: Tenké 100

en: Thinking...
sk: Premýšľam...

en: This %1$s
sk: Toto %1$s

en: This Divi 4 module is running in backwards compatibility mode because it has custom settings applied to it by a third-party Divi Extension which is not yet compatible with Divi 5. You can edit the shortcode directly or recreate the module using Divi 5.
sk: Tento modul Divi 4 je spustený v režime spätnej kompatibility, pretože naň rozšírenie Divi od tretej strany aplikovalo vlastné nastavenia, ktoré ešte nie sú kompatibilné s Divi 5. Môžete priamo upraviť shortcode alebo modul znova vytvoriť pomocou Divi 5.

en: This Layout Is Built With Divi
sk: Toto rozloženie je vytvorené pomocou Divi

en: This Loop %1$s
sk: Táto Slučka %1$s

en: This applies motion effects to individual elements within the module rather than the module as a whole. For example, to each image within a Gallery, rather than the Gallery container.
sk: Toto aplikuje pohybové efekty na jednotlivé prvky v rámci modulu a nie na modul ako celok. Napríklad do každého obrázka v rámci Galérie, a nie do kontajnera Galéria.

en: This attribute exists in the following presets:
sk: Tento atribút existuje v nasledujúcich presetoch:

en: This content could not be displayed. Click the button below to save and reload the builder
sk: Tento obsah sa nedal zobraziť. Kliknutím na tlačidlo nižšie uložíte a znova načítate staviteľa

en: This content could not be displayed. Please report this error to our team so that we can fix it and then save and reload the builder.
sk: Tento obsah sa nedal zobraziť. Túto chybu nahláste nášmu tímu, aby sme ju mohli opraviť a potom ju uložiť a znova načítať.

en: This content will appear below the subscribe button.
sk: Sem vložený obsah sa objaví pod textom podnadpisu.

en: This content will appear below the title.
sk: Sem vložený obsah sa objaví pod textom podnadpisu.

en: This controls how your text is aligned within the module.
sk: Týmto ovládate spôsob zarovnania textu vo vašom module.

en: This controls the direction of the lazy-loading animation.
sk: Toto ovláda smerovanie animácie.

en: This controls the orientation of the image within the module.
sk: Toto ovláda orientáciu obrázka vo vnútri modulu.

en: This controls the transition delay of the hover animation.
sk: Toto riadi prechodové oneskorenie animácie vznášania.

en: This controls the transition duration of the hover animation.
sk: Toto riadi trvanie prechodu animácie vznášania.

en: This controls the transition speed curve of the hover animation.
sk: Toto riadi krivku prechodovej rýchlosti animácie vznášania.

en: This field cannot be empty.
sk: Toto pole nemôže byť prázdne.

en: This field is disabled
sk: Toto pole je deaktivované

en: This file should not be imported in this context.
sk: Tento súbor by sa v tomto kontexte nemal importovať.

en: This import contains references to the global Header, Body, and/or Footer from the website they were exported from. How would you like to import these references?
sk: Tento import obsahuje odkazy na globálnu hlavičku, hlavný obsah a/alebo pätu z webu, z ktorého boli exportované. Ako chcete importovať tieto odkazy?

en: This is a legacy Divi 4 module running in backwards compatibility mode. In most cases, legacy modules should appear the same as they did in Divi 4. However, these modules aren't as performant and fully featured as Divi 5 modules.
sk: Toto je starší modul Divi 4 spustený v režime spätnej kompatibility. Vo väčšine prípadov by sa staršie moduly mali zobrazovať rovnako ako v Divi 4. Tieto moduly však nemajú taký výkon a nie sú tak plnohodnotné ako moduly Divi 5.

en: This is the date the countdown timer is counting down to.
sk: Toto je dátum, do ktorého odpočítava časovač.

en: This is the title displayed for the countdown timer.
sk: Názov zobrazený s odpočítavacou časomierou.

en: This item is assigned to another template. Saving will override and remove its current assignment.
sk: Táto položka je priradená k inej šablóne. Uloženie prepíše a odstráni jej aktuálne priradenie.

en: This layout contains global design presets. Check the box below to import these styles as presets, or leave it unchecked to bring them in as static styles.
sk: Toto rozloženie obsahuje globálne prednastavenia dizajnu. Ak chcete tieto štýly importovať ako predvoľby, začiarknite políčko nižšie. Ak ich chcete preniesť ako statické štýly, ponechajte ho nezačiarknuté.

en: This legacy module is running in backward compatibility mode. Legacy modules require a reload when editing and cause slower loading times on the front end.
sk: Tento starší modul beží v režime spätnej kompatibility. Staršie moduly vyžadujú pri úpravách opätovné načítanie a spôsobujú pomalšie načítavanie na front-ende.

en: This module will not function properly on the front end of your website because this is not the assigned Checkout page.
sk: Tento modul nebude na frontende vašej webovej stránky fungovať správne, pretože toto nie je priradená stránka Pokladne.

en: This number of columns cannot be used on this row.
sk: Tento počet stĺpcov nemožno v tomto riadku použiť.

en: This option will cover the player UI on the main video. This image can either be uploaded in each video setting or auto-generated by Divi.
sk: Táto možnosť prekryje rozhranie prehrávača na hlavnom videu. Tento obrázok môžete pridať v nastavení každého videa, alebo ho automaticky generovať pomocou Divi.

en: This post has been assigned a template using the Theme Builder, however, the template being used does not contain a Post Content module.
sk: Tomuto príspevku bola priradená šablóna pomocou Theme Builder, ale použitá šablóna neobsahuje modul Obsah príspevku.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sk: Tento príspevok je chránený heslom. Zadajte heslo na zobrazenie komentárov.

en: This sets a static height value for your element. Once set, the height of the element will no longer be determined by its inner content. Content that exceeds the static height of the element will overflow the element wrapper.
sk: Nastaví hodnotu statickej výšky pre váš prvok. Po nastavení už nebude výška prvku určená jeho vnútorným obsahom. Obsah, ktorý prekračuje statickú výšku elementu, pretečie element wrapper.

en: This setting adjusts the shape of the bullet point that begins each list item.
sk: Toto nastavenie upravuje tvar odrážky, ktorá začína pre každú položku zoznamu.

en: This setting determines the vertical alignment of your content. Your content can either be vertically centered, or aligned to the bottom.
sk: Toto nastavenie určí vertikálne zarovnanie vášho obsahu. Obsah môžete buď vertikálne vycentrovať, ho umiestniť na spodok.

en: This setting determines the vertical alignment of your slide image. Your image can either be vertically centered, or aligned to the bottom of your slide.
sk: Toto nastavenie určí vertikálne zarovnanie obrázka na liste vašej prezentácie. Obrázok môže byť vertikálne zarovnaný na stred alebo na spodok listu prezentácie.

en: This setting will let you choose to use the thumbnail track controls below the slider or dot navigation at the bottom of the slider.
sk: Toto nastavenie vám umožní použiť ovládače miniatúr videí pod prezentáciou alebo bodovú navigáciu na spodku prezentácie.

en: This setting will make your slider arrows either light or dark in color.
sk: Toto nastavenie dá šípkam vašej prezentáciu svetlú alebo tmavú farbu.

en: This setting will toggle visibility of CTA on mobile devices.
sk: Toto nastavenie prepína viditeľnosť CTA na mobilných zariadeniach.

en: This setting will toggle visibility of Images/Video on mobile devices.
sk: Toto nastavenie prepína viditeľnosť obrázkov/videa na mobilných zariadeniach.

en: This setting will toggle visibility of content on mobile devices.
sk: Toto nastavenie prepína viditeľnosť obsahu na mobilných zariadeniach.

en: This setting will turn on and off the circle buttons at the bottom of the slider.
sk: Toto nastavenie vypne a zapne krúžky tlačidiel na spodku prezentácie.

en: This setting will turn on and off the featured image in the slider.
sk: Týmto nastavením môžete zapnú a vypnú zobrazenie náh¾adového obrázka v prezentácii.

en: This setting will turn on and off the meta section.
sk: Týmto nastavením môžete zapnú a vypnú sekciu s metaúdajmi.

en: This setting will turn on and off the navigation arrows.
sk: Toto nastavenie vypne alebo zapne navigačné šípky.

en: This setting will turn on and off the read more button.
sk: Toto nastavenie zapína a vypína tlaèidlo Zobrazi viac

en: This settings turns on and off the 1px divider line, but does not affect the divider height.
sk: Toto nastavenie zapne alebo vypne oddeľovaciu čiaru hrubú 1 pixel, ale neovplyvní výšku oddeľovača.

en: This will adjust the color of the 1px divider line.
sk: Toto upraví farbu oddeľovacej čiary hrubej 1 pixel.

en: This will affect all <strong>%1$s</strong> Groups using the <strong>%2$s</strong> across your entire site. Do you wish to proceed?
sk: Toto ovplyvní všetky Skupiny <strong>%1$s</strong>, ktoré používajú <strong>%2$s</strong> na celej vašej stránke. Chcete pokračovať?

en: This will affect all <strong>%1$s</strong> Modules using the <strong>%2$s</strong> across your entire site. Do you wish to proceed?
sk: Toto ovplyvní všetky Moduly <strong>%1$s</strong>, ktoré používajú <strong>%2$s</strong> na celej vašej stránke. Chcete pokračovať?

en: This will assign <strong>%1$s</strong> as the <strong>Default %2$s Preset</strong> across your entire site. All <strong>%2$s</strong> Modules that use the <strong>Default %2$s Preset</strong> will be affected. Do you wish to proceed?
sk: Týmto nastavíte <strong>%1$s</strong> ako <strong>Predvolenú Predvoľbu %2$s</strong> na celej vašej stránke. Ovplyvní to všetky Moduly <strong>%2$s</strong>, ktoré používajú <strong>Predvolenú Predvoľbu %2$s</strong>. Chcete pokračovať?

en: This will assign <strong>%1$s</strong> as the default <strong>%2$s</strong> across your entire site. All elements that use <strong>Default %2$s</strong> will be affected. Do you wish to proceed?
sk: Týmto nastavíte <strong>%1$s</strong> ako predvolené <strong>%2$s</strong> na celej vašej stránke. Ovplyvní to všetky prvky, ktoré používajú <strong>Predvolené %2$s</strong>. Chcete pokračovať?

en: This will change the Display Order of the module.
sk: Tým sa zmení poradie zobrazenia modulu.

en: This will change the fill color for the bar.
sk: Týmto nastavíte farbu plnej časti prúžka.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
sk: Toto zmení značku modulu v produkcii pre ľahšiu identifikáciu.

en: This will delete and unassign the <strong>%1$s</strong> preset across your entire site, and assign the <strong>Default %2$s Preset</strong> in all instances. Do you wish to proceed?
sk: Týmto odstránite a zrušíte priradenie predvoľby <strong>%1$s</strong> na celej vašej stránke a vo všetkých prípadoch priradíte <strong>Predvolenú Predvoľbu %2$s</strong>. Chcete pokračovať?

en: This will delete and unassign this <strong>%1$s</strong> preset across your entire site, and assign the <strong>Default %2$s Preset</strong> in all instances. Do you wish to proceed?
sk: Týmto odstránite a zrušíte priradenie tejto predvoľby <strong>%1$s</strong> na celej vašej lokalite a vo všetkých prípadoch priradíte <strong>predvolenú predvoľbu %2$s</strong>. Chcete pokračovať?

en: This will disable the module on selected devices
sk: Týmto zakážete modul na vybraných zariadeniach

en: This will disable the module on selected devices.
sk: Týmto sa modul vypne na vybraných zariadeniach.

en: This will reset all Theme Builder settings and delete all templates. Are you sure you want to do this?
sk: Týmto sa obnovia všetky nastavenia Theme Builder a odstránia sa všetky šablóny. Naozaj to chcete urobiť?

en: This will turn thumbnails on and off.
sk: Toto zapne a vypne miniatúry.

en: This will update all instances across your entire site.
sk: Toto aktualizuje všetky výskyty na celej vašej webovej stránke.

en: This would create an infinite loop
sk: Toto by vytvorilo nekonečnú slučku

en: Three values are required
sk: Vyžadujú sa tri hodnoty

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Thumbnail Item
sk: Obrázok miniatúry

en: Thumbnail Orientation
sk: Orientácia

en: Thumbnail Overlay Color
sk: Farba prekrytia miniatúry

en: Thumbnail Size
sk: Veľkosť Náhľadu

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Tilt
sk: Nakloniť

en: Time Delay
sk: Časové Oneskorenie

en: Time:
sk: Čas:

en: Timeline
sk: Časová Os

en: Timeline Item
sk: Položka Časovej Osi

en: Timeline Items
sk: Položky Časovej Osi

en: Timelines
sk: Časové Osi

en: Timer Section
sk: Sekcia odpočítavania

en: Tint Intensity
sk: Intenzita Svetlých Odtieňov

en: Tints Prefix
sk: Predpona Svetlých Odtieňov

en: Title
sk: Názov

en: Title (Even)
sk: Názov (Párne)

en: Title Link
sk: Odkaz na názov

en: Title Text
sk: Názov textu

en: Title Text (Even)
sk: Text Názvu (Párne)

en: Title displayed above the portfolio.
sk: Názov zobrazený nad portfóliom.

en: Title is required for custom menu items.
sk: Pre vlastné položky menu je názov povinný.

en: Title is required.
sk: Názov je povinný.

en: Title/Meta Background Image
sk: Obrázok pozadia názvu blogu

en: Title: a-z
sk: Názov: a-z

en: Title: z-a
sk: Názov: z-a

en: To Hour
sk: Do Hodiny

en: To Minute
sk: Do Minúty

en: To use the Checkout Payment module, you need to add a Checkout Billing module and a Checkout Shipping module to this page first.
sk: Ak chcete použiť modul Platba v pokladni, najprv musíte na túto stránku pridať modul Fakturácia v pokladni a modul Doprava v pokladni.

en: To use the Checkout Payment module, you need to add a Checkout Billing module to this page first.
sk: Ak chcete použiť modul Platba v pokladni, najprv musíte na túto stránku pridať modul Fakturácia v pokladni.

en: Today
sk: Dnes

en: Toggle
sk: Spínač

en: Toggle %s
sk: Prepnúť %s

en: Toggle Attribute
sk: Prepnúť Atribút

en: Toggle Content
sk: Obsah prepínača

en: Toggle Cookie
sk: Prepnúť Súbor Cookie

en: Toggle Divi Builder
sk: Prepnúť Divi Builder

en: Toggle Icon
sk: Ikonka prepínača

en: Toggle Mask
sk: Prepnúť Masku

en: Toggle Options
sk: Možnosti Prepínača

en: Toggle Pattern
sk: Prepnúť Vzor

en: Toggle Preset
sk: Prepnúť Predvoľbu

en: Toggle Responsive View
sk: Prepnúť Responzívne Zobrazenie

en: Toggle Title
sk: Názov prepínača

en: Toggle Visibility
sk: Prepnúť Viditeľnosť

en: Toggle between the various gallery layout types.
sk: Prepínajte medzi rôznymi typmi rozloženia galérie.

en: Toggle dropdown
sk: Prepnúť rozbaľovaciu ponuku

en: Toggle history
sk: Prepnúť históriu

en: Toggled layout visibility
sk: Prepnutá viditeľnosť rozloženia

en: Toggles
sk: prepína

en: Tone Intensity
sk: Intenzita Tónov

en: Tones Prefix
sk: Predpona Tónov

en: Tool Call
sk: Volanie Nástroja

en: Tooltip
sk: Popis

en: Tooltip Background Color
sk: Farba Pozadia Popisu

en: Top
sk: Hore

en: Top Border Color
sk: Farba rámčeka

en: Top Border Style
sk: Štýl rámčeka

en: Top Border Width
sk: Šírka rámčeka

en: Top Center
sk: Top Centrum

en: Top Left
sk: Horný Ľavý

en: Top Rated Products
sk: Produkty s najlepším hodnotením

en: Top Right
sk: Vpravo Hore

en: Top To Bottom
sk: Zhora nadol

en: Top of Element
sk: Vrch prvku

en: Total
sk: Spolu

en: Track
sk: Trať

en: Trackbacks/Pingbacks
sk: Trackbacky/Pingbacky

en: Trail HTML Tag
sk: HTML Značka Navigácie

en: Transform
sk: premeniť

en: Transform Origin
sk: Pôvod transformácie

en: Transform Rotate
sk: Transformovať otočiť

en: Transform Scale
sk: Transformačná škála

en: Transform Translate
sk: Transformovať transformáciu

en: Transforms
sk: Transformácie

en: Transition Default and Sticky Styles
sk: Predvolené a rýchle štýly prechodu

en: Transition Delay
sk: Prechodové oneskorenie

en: Transition Duration
sk: Dĺžka prechodu

en: Transition Speed
sk: Rýchlosť Prechodu

en: Transition Speed Curve
sk: Krivka rýchlosti prechodu

en: Transitions
sk: prechody

en: Translate
sk: Preložiť

en: Transparent
sk: priehľadný

en: Travel back in time by this amount.
sk: Vráťte sa späť v čase o túto sumu.

en: Triadic
sk: Triadické

en: Triangle
sk: Trojuholník

en: Triangles
sk: Trojuholníky

en: Trigger Animation
sk: Spustiť Animáciu

en: Trigger Event
sk: Spúšťacia Udalosť

en: Trigger:
sk: Spúšťač:

en: True Parallax
sk: Pravá paralaxa

en: Try Again
sk: Skúsiť ešte raz

en: Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
sk: Skúste spresniť vyhľadávanie alebo použite navigáciu vyššie na nájdenie príspevku.

en: Tuesday
sk: utorok

en: Tufted
sk: Všívané

en: Turn comment count on and off.
sk: Zase komentár počítať zapnutie a vypnutie.

en: Turn excerpt on and off.
sk: Zapnite a vypnite úryvok.

en: Turn image on or off
sk: Zapnúť alebo vypnúť obrázok

en: Turn image on or off.
sk: Zapnite alebo vypnite obrázok.

en: Turn meta on or off.
sk: Zapnite alebo vypnite meta.

en: Turn name on or off
sk: Zapnúť alebo vypnúť názov

en: Turn name on or off.
sk: Zapnite alebo vypnite meno.

en: Turn on or off the author link.
sk: Zapnúť alebo vypnúť odkaz na autora.

en: Turn pagination on and off.
sk: Zapnúť a vypnúť stránkovanie.

en: Turn pagination on or off
sk: Zapnúť alebo vypnúť stránkovanie

en: Turn price on or off
sk: Zapnúť alebo vypnúť cenu

en: Turn price on or off.
sk: Zapnite alebo vypnite cenu.

en: Turn project titles on or off.
sk: Zapnúť alebo vypnúť názvy blogov.

en: Turn rating on or off
sk: Zapnúť alebo vypnúť hodnotenie

en: Turn rating on or off.
sk: Zapnite alebo vypnite hodnotenie.

en: Turn sale badge on or off
sk: Zapnúť alebo vypnúť odznak výpredaja

en: Turn sale badge on or off.
sk: Zapnite alebo vypnite odznak výpredaja.

en: Turn the captcha on or off using this option.
sk: Toto vám umožní zapnúť alebo vypnúť Captcha.

en: Turn the category links on or off.
sk: Zapnúť a vypnúť odkaz na kategórie.

en: Turn the date display on or off.
sk: Zapnúť alebo vypnúť zobrazenie dátumu.

en: Turn the date on or off.
sk: Zapnúť alebo vypnúť dátum.

en: Turn the pagination on or off.
sk: Zapnite alebo vypnite stránkovanie.

en: Turn this on to exclude pages from search results.
sk: Zapnite, ak chcete vylúčiť stránky z výsledkov vyhľadávania.

en: Turn this on to show the Search Button.
sk: Zapnite, ak chcete zobraziť tlačidlo vyhľadávania.

en: Turn this on to show the next post link.
sk: Zapnite toto, aby sa zobrazil odkaz na nasledujúci príspevok.

en: Turn this on to show the previous post link.
sk: Zapnite toto, aby sa zobrazil odkaz na predchádzajúci príspevok.

en: Turning off percentages will remove the percentage text from within the filled portion of the bar.
sk: Vypnutie percenta odstráni percentuálny text v rámci vyplnenej časti pruhu.

en: Turning this on will allow automatic sliding to continue on mouse hover.
sk: Sústruženie to umožní automatické posuvné pokračovať na myši pri ukázaní.

en: Turning this on will exclude Posts from search results.
sk: Zapnutím vylúčite príspevky z výsledkov vyhľadávania.

en: Two values are required
sk: Vyžadujú sa dve hodnoty

en: Type
sk: Typ

en: Type > then search to nest, Cmd+Enter to add, Enter to insert all
sk: Napíšte > a potom hľadajte na vnorovanie, Cmd+Enter na pridanie, Enter na vloženie všetkého

en: Type of query to perform (post_type, terms, users, current_page, repeater, or repeater_field_name)
sk: Typ dopytu, ktorý sa má vykonať (post_type, terms, users, current_page, repeater alebo repeater_field_name)

en: Type the Redirect URL
sk: Zadajte adresu URL presmerovania

en: Type the message you want to display after successful form submission. Leave blank for default
sk: Zadajte správu, ktorú chcete zobrazova po úspešnom odoslaní formulára. Ak chcete použi predvolené znenie, nechajte pole prázdne.

en: Type the text you want to use as placeholder for the search field.
sk: Zadajte zástupný text do poľa vyhľadávania.

en: Type: %s
sk: Typ: %s

en: URL Parameter
sk: Parameter adresy URL

en: URL Parameter Name
sk: Názov parametra adresy URL

en: URL Parameter Value
sk: Hodnota parametra adresy URL

en: URL for the home breadcrumb item.
sk: URL pre položku domov v navigácii omrviniek.

en: URL for the home link in the breadcrumb.
sk: URL pre odkaz Domov v navigácii omrviniek.

en: URL is required for custom menu items.
sk: URL je povinná pre vlastné položky menu.

en: URLs
sk: URL

en: Ultra Bold 800
sk: Ultra Tučné 800

en: Ultra Light
sk: Silné svetlo

en: Ultra Light 200
sk: Ultra Ľahké 200

en: Ultra Wide
sk: Ultra Široké

en: Unable to fetch Instagram posts.
sk: Nepodarilo sa načítať príspevky z Instagram.

en: Unable to load Contact Form 7 preview. Please try again.
sk: Nepodarilo sa načítať náhľad Contact Form 7. Skúste to znova.

en: Unable to load breadcrumbs preview.
sk: Nepodarilo sa načítať náhľad omrvinkovej navigácie.

en: Unassigned
sk: Nepriradené

en: Unclosed block: missing closing brace.
sk: Neuzavretý blok: chýba uzatváracia zložená zátvorka.

en: Underline
sk: Podčiarknuté písmo

en: Underneath Section Content
sk: Vložiť sekciu

en: Undo
sk: Späť

en: Undo/Redo
sk: Späť/Znova

en: Undock Active Tab
sk: Oddeliť Aktívnu Kartu

en: Undock Tab
sk: Oddeliť Kartu

en: Unexpected closing brace.
sk: Neočakávaná uzatváracia zložená zátvorka.

en: Unknown Field
sk: Neznáme Pole

en: Unknown Module
sk: Neznámy Modul

en: Unknown Target
sk: Neznámy Cieľ

en: Unknown error.
sk: Neznáma chyba.

en: Unknown template key "%s".
sk: Neznámy kľúč šablóny „%s“.

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Unlock %1$s
sk: Odomknúť %1$s

en: Unlock %s
sk: Odomknúť %s

en: Unlock Module
sk: Odomknúť Modul

en: Unlock module
sk: Odomknúť modul

en: Unlock parent module first
sk: Najprv odomknite nadradený modul

en: Unordered
sk: Nečíslované

en: Unordered List
sk: Vložiť nezoradený zoznam

en: Unordered List Item Indent
sk: Zoradiť položky zoznamu na stred

en: Unordered List Style Position
sk: Neurčená poloha štýlu zoznamu

en: Unordered List Style Type
sk: Vložiť nezoradený zoznam

en: Unpin
sk: Odopnúť

en: Unpin conversation
sk: Odopnúť konverzáciu

en: Unsaved Changes
sk: Neuložené Zmeny

en: Unsaved changes will be lost if you leave the Theme Builder at this time.
sk: Ak teraz opustíte Theme Builder, neuložené zmeny sa stratia.

en: Unsigned
sk: Bez Znamienka

en: Unsupported
sk: Nepodporované

en: Unsupported post type.
sk: Nepodporovaný typ príspevku.

en: Until Date
sk: Do dátumu

en: Up
sk: hore

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Update All Presets
sk: Aktualizovať Všetky Presety

en: Update Preset With Current Styles
sk: Aktualizujte predvoľbu aktuálnymi štýlmi

en: Update Presets?
sk: Aktualizovať Presety?

en: Update cart
sk: Aktualizovať košík

en: Update this value in all detected locations.
sk: Aktualizovať túto hodnotu vo všetkých zistených miestach.

en: Update totals
sk: Aktualizovať súčty

en: Updated template settings
sk: Aktualizované nastavenia šablóny

en: Updated templates order
sk: Aktualizované poradie šablón

en: Updating breakpoints will affect take affect across your entire website. When disabling a breakpoint, its styles will be stored for posterity. When enabling a breakpoint, any existing styles for that breakpoint will be restored.
sk: Aktualizácia bodov zlomu sa prejaví na celej vašej webovej lokalite. Pri vypnutí bodu zlomu sa jeho štýly uložia pre prípadné budúce použitie. Pri zapnutí bodu zlomu sa obnovia všetky existujúce štýly pre daný bod zlomu.

en: Updating breakpoints will take affect across your entire website.
sk: Aktualizácia bodov zlomu sa prejaví na celej vašej webovej lokalite.

en: Updating breakpoints will take affect across your entire website. When disabling a breakpoint, its styles will be stored for posterity.
sk: Aktualizácia bodov zlomu sa prejaví na celej vašej webovej lokalite. Pri vypnutí bodu zlomu sa jeho štýly uložia pre prípadné budúce použitie.

en: Updating breakpoints will take affect across your entire website. When enabling a breakpoint, any existing styles for that breakpoint will be restored.
sk: Aktualizácia bodov zlomu sa prejaví na celej vašej webovej lokalite. Pri zapnutí bodu zlomu sa obnovia všetky existujúce štýly pre daný bod zlomu.

en: Upgrade Your Divi Cloud
sk: Inovovať Divi Cloud

en: Upload
sk: Presunúť

en: Upload Font
sk: Presunúť

en: Upload a video
sk: Pridať nové video

en: Upload an SVG file.
sk: Nahrajte súbor SVG.

en: Upload an image
sk: Pridať nový obrázok

en: Upload an image to display at the top of your blurb.
sk: Pridaj obrázok, ktorý sa zobrazí navrchu krátkeho textu.

en: Upload an image to display beside your menu.
sk: Odovzdajte obrázok, ktorý sa zobrazí vedľa vašej ponuky.

en: Upload an image to use as text fill.
sk: Nahrajte obrázok, ktorý sa použije ako výplň textu.

en: Upload an image.
sk: Nahrajte obrázok.

en: Upload the "after" image.
sk: Nahrajte obrázok „po“.

en: Upload the "before" image.
sk: Nahrajte obrázok „pred“.

en: Upload the .WEBM version of your video here. All uploaded videos should be in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers.
sk: Pridajte .WEBM verziu vášho videa. Pre zabezpečenie maximálnej kompatibility so všetkými prehliadačmi by mali byť všetky videá pridané v .MP4 aj v .WEBM formáte.

en: Upload your Lottie JSON animation file.
sk: Nahrajte svoj súbor animácie Lottie JSON.

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display over your video. You can also generate a still image from your video.
sk: Pridajte požadovaný obrázok alebo zadajte URL adresu obrázka, ktorým chcete prekryť vaše video. Môžete tiež vytvoriť nehybný obrázok z vášho videa.

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display.
sk: Pridajte požadovaný obrázok alebo zadajte URL obrázka, ktorý chcete zobraziť.

en: Upload your desired video in .MP4 format, or type in the URL to the video you would like to display.
sk: Nahrajte požadované video vo formáte .MP4 alebo zadajte URL videa, ktoré chcete zobraziť.

en: Upload/Remove Fonts
sk: Nahrať/Odstrániť Písma

en: Uploaded SVG
sk: Nahrané SVG

en: Uppercase
sk: Veľké Písmená

en: Upscale
sk: Prvotriedny

en: Upwards
sk: Nahor

en: Use A Spam Protection Service
sk: Použite službu ochrany pred spamom

en: Use Background Color
sk: Použi farbu pozadia

en: Use Background Color Gradient
sk: Použiť prechod farby pozadia

en: Use Background Overlay
sk: Použi prekrytie pozadia

en: Use Basic Captcha
sk: Použite základnú captcha

en: Use Current Loop
sk: Použiť Aktuálnu Slučku

en: Use Custom %s Size
sk: Použiť Vlastnú Veľkosť %s

en: Use Custom Fields
sk: Použiť vlastnú šírku

en: Use Custom Icon Size
sk: Použite vlastnú veľkosť ikon

en: Use Custom Styles For %1$s
sk: Použiť vlastné štýly pre %1$s

en: Use Dot Navigation
sk: Použiť bodovú navigáciu

en: Use Focus Borders
sk: Použiť farbu rámčeka označeného poľa

en: Use Global Body
sk: Použiť globálny hlavný obsah

en: Use Global Footer
sk: Použiť globálnu pätu

en: Use Global Header
sk: Použiť globálnu hlavičku

en: Use Grayscale Filter
sk: Použiť šedý filter

en: Use Icon
sk: Použiť ikonu

en: Use On
sk: Použiť na

en: Use Parallax Effect
sk: Použiť paralaktický efekt

en: Use Post Excerpts
sk: Použite ukážky úryvkov

en: Use Single Name Field
sk: Pole s menom

en: Use Text Background Color
sk: Použiť farbu pozadia textu

en: Use Text Overlay
sk: Použi prekrytie textu

en: Use Thumbnail Track
sk: Použiť miniatúry videí

en: Use Visual Builder
sk: Použiť Visual Builder

en: Use With Global Templates From This Website
sk: Použiť s globálnymi šablónami z tohto webu

en: Use the Divi Builder
sk: Použiť Divi Builder

en: Use the color picker to choose a color for the background overlay.
sk: Použite výber farieb a vyberte farbu na prekrytie pozadia.

en: Use the color picker to choose a color for the text overlay.
sk: Použite výber farieb a vyberte farbu na prekrytie textu.

en: Use the current loop context for displaying products.
sk: Použiť aktuálny kontext slučky na zobrazenie produktov.

en: Use the field below to add a new account.
sk: Použite pole nižšie na pridanie nového účtu.

en: Use the fields below to add a new account.
sk: Ak chcete pridať nový účet, použite polia nižšie

en: Used when converting generated CSS values to rem units.
sk: Používa sa pri prevode generovaných hodnôt CSS na jednotky rem.

en: User
sk: Používateľ

en: User IDs separated by commas
sk: ID Používateľov Oddelené Čiarkami

en: User Link
sk: Odkaz Používateľa

en: User Login
sk: Prihlasovacie Meno

en: User Offset
sk: Odsadenie Používateľov

en: User Role
sk: Rola používateľa

en: User is Logged In
sk: Používateľ je prihlásený

en: User is Logged Out
sk: Používateľ je odhlásený

en: User role to filter by (when query_type is users). Can be a single role or comma-separated list.
sk: Rola používateľa na filtrovanie (keď query_type je users). Môže byť jedna rola alebo zoznam oddelený čiarkami.

en: Username
sk: Používateľské Meno

en: Username or email
sk: Používateľské meno alebo e-mail

en: Users
sk: Používatelia

en: Users Groups
sk: Skupiny Používateľov

en: Users Per Page
sk: Používateľov Na Stránku

en: Using Scrolling Effects, you can transform elements on your page as you scroll. The animation's transition is based on the user's scrolling behavior. Once the element enters the browser viewport (top), the animation begins, and it once it leaves the viewport (bottom), the animation ends.
sk: Pomocou efektov posúvania môžete počas posúvania transformovať prvky na stránke. Prechod animácie je založený na správaní používateľa pri posúvaní. Keď prvok vstúpi do výrezu prehliadača (hore), animácia sa spustí a keď prvok opustí výrez (dole), animácia sa skončí.

en: Using the Custom CSS tab , you can either output free form styles or output styles before / after / on the element.
sk: Pomocou karty Vlastné CSS môžete buď vypísať voľné štýly, alebo vypísať štýly pred / po / na prvku.

en: Using the Divi Role Editor, you can limit the types of actions that can be taken by WordPress users of different roles. This is a great way to limit the functionality available to your customers or guest authors to ensure that they only have the necessary options available to them.
sk: Pomocou editora rolí Divi môžete obmedziť typy akcií, ktoré môžu vykonávať používatelia WordPress s rôznymi rolami. Je to skvelý spôsob, ako obmedziť funkcie dostupné vašim zákazníkom alebo hosťujúcim autorom a zabezpečiť, aby mali k dispozícii iba potrebné možnosti.

en: Using the transform controls, you can perform visual adjustments to any element using a combination of Scale, Translation, Rotation and Skew settings. This allows you to create advanced design effects without the need of a separate graphic design program.
sk: Pomocou ovládacích prvkov transformácií môžete vykonávať vizuálne úpravy ľubovoľného prvku kombináciou nastavení Mierka, Posun, Otočenie a Skosenie. To vám umožní vytvárať pokročilé dizajnové efekty bez potreby samostatného grafického programu.

en: Using the transform controls, you can performance visual adjustments to any element using a combination of Scale, Translation, Rotation and Skew settings. This allows you to create advanced design effects without the need of a separate graphic design program.
sk: Pomocou ovládacích prvkov transformácie môžete vykonávať vizuálne úpravy ľubovoľného prvku pomocou kombinácie nastavení Scale, Translation, Rotation a Skew. To vám umožňuje vytvárať pokročilé efekty dizajnu bez potreby samostatného programu grafického dizajnu.

en: Validation Message
sk: Validačná správa

en: Validation Messages
sk: Validačné správy

en: Values must be comma separated
sk: Hodnoty musia byť oddelené čiarkami

en: Variable
sk: Premenná

en: Variable Generator
sk: Generátor Premenných

en: Variable Manager
sk: Správca Premenných

en: Variable Prefix
sk: Predpona Premennej

en: Variable Settings
sk: Nastavenia Premenných

en: Variable Suffix
sk: Prípona Premennej

en: Variable Type
sk: Typ Premennej

en: Variables
sk: Premenné

en: Variables Manager
sk: Správca Premenných

en: Variables with this prefix already exist. Duplicate names will be overridden by the new values.
sk: Premenné s týmto prefixom už existujú. Duplicitné názvy budú prepísané novými hodnotami.

en: Variation Label
sk: Označenie variácie

en: Vertical
sk: vertikálne

en: Vertical Gap
sk: Zvislá Medzera

en: Vertical Gutters
sk: Vertikálne žľaby

en: Vertical Motion
sk: Vertikálny pohyb

en: Vertical Offset
sk: Vertikálny posun

en: Vertical Overflow
sk: Vertikálne pretečenie

en: Vertically Centered
sk: Vertikálne zarovnané

en: Very poor
sk: Veľmi slabé

en: Video Icon
sk: Ikonka videa

en: Video MP4 File Or Youtube URL
sk: Video MP4 súbor alebo Youtube URL

en: Video Play
sk: Prehrať Video

en: Video Slider
sk: Prezentácia videí

en: Video Slider Item
sk: Položka Posuvníka Videí

en: Video Slider Items
sk: Položky Posuvníka Videí

en: Video Sliders
sk: Video posuvníky

en: Video WEBM File
sk: Video WEBM súbor

en: Videos
sk: videá

en: View
sk: Zobraziť

en: View Body Template
sk: Zobraziť Šablónu Hlavného Obsahu

en: View Footer Template
sk: Zobraziť Šablónu Pätičky

en: View Front End
sk: Zobraziť Front End

en: View Global Canvas
sk: Zobraziť Globálne Plátno

en: View Header Template
sk: Zobraziť Šablónu Hlavičky

en: View Instagram post
sk: Zobraziť príspevok Instagram

en: View Page
sk: Zobraziť Stránku

en: View Split Testing Stats
sk: Zobraziť Štatistiky Split Testovania

en: View Template
sk: Zobraziť Šablónu

en: View Theme Builder
sk: Zobraziť Theme Builder

en: View Theme Builder Item
sk: Zobraziť Položku Theme Builder

en: Viewport Bottom
sk: Dolná časť výrezu

en: Viewport Enter
sk: Vstup Do Zobrazenia

en: Viewport Exit
sk: Opustenie Zobrazenia

en: Viewport Height (vh)
sk: Výška výrezu (vh)

en: Viewport Lower Limit (px)
sk: Spodný Limit Viewportu (px)

en: Viewport Maximum (vmax)
sk: Maximum zobrazovanej oblasti (vmax)

en: Viewport Minimum (vmin)
sk: Minimum zobrazenia (vmin)

en: Viewport Top
sk: Výrez hore

en: Viewport Width (vw)
sk: Šírka výrezu (vw)

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Visible
sk: viditeľný

en: Visual
sk: Vizuál

en: Wave
sk: vlna

en: Waves
sk: vlny

en: Waves 2
sk: Vlny 2

en: Wavy
sk: Vlnovka

en: Website Field
sk: Pole s webovou stránkou

en: Wednesday
sk: streda

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Weights
sk: Hrúbky

en: When a minimum height is set, the element will always have a height of at least the amount defined. This supersedes smaller static height values. Unlike height, minimum height does not result in content overflow and will allow the height of your element to remain dynamic.
sk: Keď je nastavená minimálna výška, prvok bude mať vždy výšku aspoň definovaného množstva. To nahrádza menšie hodnoty statickej výšky. Na rozdiel od výšky nemá minimálna výška za následok preplnenie obsahu a umožní, aby výška vášho prvku zostala dynamická.

en: When a visitor clicks into an input field, it becomes focused. You can pick a color to be used for the input field background while focused.
sk: Keď návštevník klikne na vstupné pole, stane sa zameraným. Počas zaostrovania môžete vybrať farbu, ktorá sa má použiť pre pozadie vstupného poľa.

en: When a visitor clicks into an input field, it becomes focused. You can pick a color to be used for the input text while focused.
sk: Keď návštevník klikne na vstupné pole, stane sa zameraným. Počas zaostrovania môžete vybrať farbu, ktorá sa má použiť pre vstupný text.

en: When clicked the module will link to this URL.
sk: Po kliknutí na modul sa odkazuje na túto adresu URL.

en: When clicked, this link will direct to the specified URL.
sk: Po kliknutí tento odkaz presmeruje na zadanú URL.

en: When enabled, a background color is added behind the slider text to make it more readable atop background images.
sk: Keï je táto možnos zapnutá, za text prezentácie sa pridá farebné pozadie, aby sa dal s obrázkami v pozadí lepšie èíta.

en: When enabled, a custom overlay color will be added above your background image and behind your slider content.
sk: Keï je táto možnos zapnutá, nad váš obrázok pozadia a za obsah prezentácie sa pridá vami zvolená prekrývacia farba.

en: When enabled, any existing preset class will be removed when applying the preset
sk: Keď je zapnuté, pri použití presetu sa odstráni každá existujúca trieda presetu

en: When enabled, date is rendered inside the timeline spacer instead of the card.
sk: Keď je povolené, dátum sa vykreslí v odstupe časovej osi namiesto v karte.

en: When enabled, nested Timeline Item elements are rendered inside the Spacer area.
sk: Keď je povolené, vnorené prvky Položka Časovej Osi sa vykreslia v oblasti Odstup.

en: When enabled, nested modules are rendered inside this timeline spacer instead of the card.
sk: Keď je povolené, vnorené moduly sa vykreslia v tomto odstupe časovej osi namiesto v karte.

en: When enabled, only replace values in fields that have the same type as the source field. When disabled, replace matching values in any field type.
sk: Keď je zapnuté, nahradia sa hodnoty iba v poliach, ktoré majú rovnaký typ ako zdrojové pole. Keď je vypnuté, nahradia sa zhodné hodnoty v ľubovoľnom type poľa.

en: When enabled, this will add a custom icon within the button.
sk: Ak je táto možnosť povolená, bude do tlačidla pridávať vlastnú ikonu.

en: When enabled, this will force your image to extend 100% of the width of the column it's in.
sk: Ak je táto možnosť povolená, bude to nútiť váš obrázok, aby rozšíril 100% šírky stĺpca.

en: When enabled, timeline item date is rendered inside each item spacer by default.
sk: Keď je povolené, dátum položky časovej osi sa predvolene vykreslí v odstupe každej položky.

en: When enabled, timeline item title is rendered inside each item spacer by default.
sk: Keď je povolené, názov položky časovej osi sa predvolene vykreslí v odstupe každej položky.

en: When enabled, title is rendered inside the timeline spacer instead of the card.
sk: Keď je povolené, názov sa vykreslí v odstupe časovej osi namiesto v karte.

en: When you save layouts to Divi Cloud, they become available on every website you build.
sk: Keď uložíte rozloženia do Divi Cloud, budú dostupné na každej webovej lokalite, ktorú vytvoríte.

en: Whether fetch should bypass cache.
sk: Či má načítanie obísť vyrovnávaciu pamäť.

en: Whether or not the First Name field should be included in the opt-in form.
sk: Nezávisle na tom, či sa má pridať do prihlasovacieho formulára pole First Name.

en: Whether or not the Last Name field should be included in the opt-in form.
sk: Či sa má pole priezviska zahrnúť do formulára opt-in.

en: Whether or not the Name field should be included in the opt-in form.
sk: Či má alebo nemá byť pole Name zahrnuté vo formulári na vyjadrenie súhlasu.

en: Whether or not to show pagination for the gallery.
sk: Či sa má zobraziť stránkovanie galérie.

en: Whether or not to show the title and caption for images (if available).
sk: Či zobraziť nadpis a titulok obrázkov (ak je dostupný).

en: Whether or not to use a 3rd-party spam protection service like Google reCAPTCHA.
sk: Či použiť službu ochrany pred spamom tretej strany, ako je Google reCAPTCHA, alebo nie.

en: Whether or not to use a single Name field in the opt-in form.
sk: Či sa použije jedno pole Názov v opt-in formulári.

en: Whether to exclude the current post from results (used when query_type is post_type, except for attachments)
sk: Či vylúčiť aktuálny príspevok z výsledkov (použité, keď query_type je post_type, okrem príloh)

en: Whether to ignore sticky posts in results order (used only when query_type is post_type and post_type is post)
sk: Či ignorovať pripnuté príspevky v poradí výsledkov (použité iba keď query_type je post_type a post_type je post)

en: While Editing Element
sk: Počas Úprav Prvku

en: While In Builder
sk: Počas Práce V Editore

en: Widescreen
sk: Širokouhlé

en: Widget
sk: Mini aplikácia

en: Widget Area
sk: Umiestnenie nástrojov

en: Width
sk: Maximálna šírka

en: Wireframe Mode
sk: Režim Drôtového Modelu

en: Wireframe View
sk: Režim obrysov

en: Wireframe, Desktop, Tablet, Phone, Click Mode, Grid Mode, Hover Mode, Zoom
sk: Drôtový Model, Počítač, Tablet, Telefón, Režim Kliknutia, Režim Mriežky, Režim Pri Prejdení, Priblíženie

en: Woo Cart Products
sk: Produkty Woo Cart

en: Woo Checkout Billing
sk: Fakturácia Woo Checkout

en: Woo Checkout Details
sk: Woo Podrobnosti o pokladni

en: Woo Checkout Information
sk: Woo Informácie o pokladni

en: Woo Checkout Payment
sk: Woo platba za pokladňu

en: Woo Checkout Payment module can be used on a page and cannot be previewed.
sk: Modul platby pri pokladni Woo možno použiť na stránke a nedá sa zobraziť v náhľade.

en: Woo Checkout Shipping
sk: Woo Pokladňa Poštovné

en: Woo Cross Sells
sk: Woo Cross predáva

en: Woo Notice
sk: Woo Upozornenie

en: Woo Product Add To Cart
sk: Woo Produkt Pridať do košíka

en: Woo Product Description
sk: Popis produktu Woo

en: Woo Product Gallery
sk: Galéria produktov Woo

en: Woo Product Images
sk: Obrázky produktov Woo

en: Woo Product Information
sk: Informácie o Woo

en: Woo Product Meta
sk: Woo Produkt Meta

en: Woo Product Price
sk: Cena produktu Woo

en: Woo Product Rating
sk: Hodnotenie produktu Woo

en: Woo Product Reviews
sk: Recenzie produktov Woo

en: Woo Product Stock
sk: Sklad produktov Woo

en: Woo Product Title
sk: Názov produktu Woo

en: Woo Product Upsell
sk: Upsell produktov Woo

en: Woo Product Upsells
sk: Woo Upsell Produkty

en: Woo Products
sk: Woo produkty

en: Woo Related Products
sk: Woo Súvisiace produkty

[ctx: WooCommerce items number]
en: %1$s Item | %1$s Items
sk[0]: Položka %1$s
sk[1]: Položky %1$s

en: WooCommerce must be active for this module to appear
sk: WooCommerce musí byť aktívny, aby sa tento modul zobrazil

en: WordPress image size to use for thumbnails (e.g., thumbnail, medium, large, full).
sk: Veľkosť obrázka WordPress, ktorá sa použije pre miniatúry (napr. thumbnail, medium, large, full).

en: Would you like to save these fonts and colors for future Divi AI layouts?
sk: Chceli by ste uložiť tieto písma a farby pre budúce rozloženia Divi AI?

en: Would you like to update this attribute in all of these presets as well?
sk: Chcete tento atribút aktualizovať aj vo všetkých týchto presetoch?

en: Wrap
sk: Zalamovať

en: Wrap Reverse
sk: Zalamovať Opačne

en: Wrapper HTML tag.
sk: Obalovací HTML tag.

en: Write & Replace
sk: Napíšte a nahraďte

en: Write Automatically
sk: Písať automaticky

en: Write With AI
sk: Píšte pomocou AI

en: Write free-form css using the keyword %s to target this module. i.e. %s
sk: Napíšte voľné CSS pomocou kľúčového slova %s na zacielenie tohto modulu. napr. %s

en: X Profile Url
sk: URL profilu X

en: X-Height (ex)
sk: Výška X (ex)

en: X-Ray
sk: Röntgen

en: X-Ray Mode
sk: Režim Röntgenu

en: Year: %s
sk: Rok: %s

en: Yes
sk: Áno

en: Yes Please!
sk: Áno prosím!

en: Yesterday
sk: Včera

en: You Have Unsaved Changes
sk: Máte Neuložené Zmeny

en: You are about to delete a global layout. This will disconnect all templates that use this global layout and duplicate it in place. Are you sure you wish to continue?
sk: Chystáte sa odstrániť globálne rozloženie. Tým sa odpoja všetky šablóny, ktoré toto globálne rozloženie používajú, a na jeho mieste sa vytvorí jeho duplikát. Naozaj chcete pokračovať?

en: You are no longer logged in to WordPress, so your changes cannot be saved from this tab. Your work is still in this editor as long as you keep this tab open and do not reload the page. Click Login to open WordPress in a new tab, sign in there, then come back to this tab and try Save again.
sk: Už nie ste prihlásení do WordPress, takže vaše zmeny sa z tejto karty nedajú uložiť. Vaša práca zostane v tomto editore, pokiaľ necháte túto kartu otvorenú a stránku neobnovíte. Kliknite na Prihlásiť sa, aby sa WordPress otvoril v novej karte, tam sa prihláste, potom sa vráťte na túto kartu a skúste znova Uložiť.

en: You can add borders to any element, customize their appearance and assign unique styles to each edge.
sk: Môžete pridať okraje na ľubovoľný prvok, prispôsobiť ich vzhľad a každému okraju priradiť jedinečné štýly.

en: You can find your API Key <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank" rel="noreferrer">here</a>.
sk: Svoj API kľúč nájdete <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank" rel="noreferrer">tu</a>.

en: You can pick unique background colors for toggles when they are in their open and closed states. Choose the closed state background color here.
sk: Môžete si vybrať jedinečné farby pozadia pre prepínanie, keď sú v otvorenom a uzavretom stave. Tu vyberte farbu pozadia.

en: You can pick unique background colors for toggles when they are in their open and closed states. Choose the open state background color here.
sk: Môžete si vybrať jedinečné farby pozadia pre prepínanie, keď sú v otvorenom a uzavretom stave. Tu si vyberte farbu pozadia.

en: You can pick unique text colors for toggle titles when they are open and closed. Choose the closed state title color here.
sk: Môžete vybrať jedinečné farby textu pre prepínacie tituly, keď sú otvorené a zatvorené. Vyberte farbu názvu uzavretého stavu.

en: You can pick unique text colors for toggle titles when they are open and closed. Choose the open state title color here.
sk: Môžete vybrať jedinečné farby textu pre prepínacie tituly, keď sú otvorené a zatvorené. Vyberte farbu názvu otvoreného stavu.

en: You cannot use `divi` namespace. `divi` namespace is reserved for built-in module that is authored by Elegant Themes.
sk: Nemôžete použiť menný priestor `divi`. Menný priestor `divi` je vyhradený pre vstavaný modul, ktorého autorom je Elegant Themes.

en: You do not have permission to access this Theme Builder page.
sk: Nemáte povolenie na prístup k tejto stránke v Theme Builder.

en: You do not have permission to create posts of this type.
sk: Nemáte oprávnenie vytvárať príspevky tohto typu.

en: You do not have permission to duplicate this post.
sk: Nemáte oprávnenie duplikovať tento príspevok.

en: You do not have permission to edit one or more posts.
sk: Nemáte oprávnenie upravovať jeden alebo viac príspevkov.

en: You do not have permission to edit this post.
sk: Nemáte povolenie upravovať tento príspevok.

en: You do not have permission to reorder posts of this type.
sk: Nemáte oprávnenie meniť poradie príspevkov tohto typu.

en: You do not have permission to trash this post.
sk: Nemáte oprávnenie presunúť tento príspevok do koša.

en: You do not have sufficient permissions to modify this category.
sk: Nemáte dostatočné oprávnenia na úpravu tejto kategórie.

en: You do not have sufficient permissions to modify this tag.
sk: Nemáte dostatočné oprávnenia na úpravu tejto značky.

en: You do not have sufficient permissions to modify this taxonomy term.
sk: Nemáte dostatočné oprávnenia na úpravu tohto termínu taxonómie.

en: You don't have sufficient permissions to access this content.
sk: Nemáte dostatočné oprávnenia na prístup k tomuto obsahu.

en: You entered the wrong number in captcha.
sk: V captcha ste zadali nesprávne číslo.

en: You have not saved any items to your Divi Library yet. Once an item has been saved to your library, it will appear here for easy use.
sk: Do Knižnice Divi ste zatiaľ neuložili žiadne položky. Keď položku uložíte do knižnice, zobrazí sa tu pre jednoduché použitie.

en: You may be interested in&hellip;
sk: Mohlo by vás zaujímať&hellip;

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
sk: Ak chcete pridať recenziu, musíte byť %1$sprihlásený%2$s.

en: You must be a human to submit this form.
sk: Na odoslanie tohto formulára musíte byť človek.

en: You must be logged in to checkout.
sk: Ak chcete prejsť k pokladni, musíte byť prihlásený/-á.

en: You've made changes to the <strong>%1$s</strong> Group preset settings. This will affect all <strong>%1$s</strong> Groups across your entire site. Do you wish to proceed?
sk: Upravili ste nastavenia predvoľby skupiny <strong>%1$s</strong>. Toto ovplyvní všetky skupiny <strong>%1$s</strong> na celom vašom webe. Chcete pokračovať?

en: You've made changes to the <strong>%1$s</strong> Module preset settings. This will affect all <strong>%1$s</strong> Modules across your entire site. Do you wish to proceed?
sk: Vykonali ste zmeny v nastaveniach predvoľby modulu <strong>%1$s</strong>. Toto ovplyvní všetky moduly <strong>%1$s</strong> na celom vašom webe. Chcete pokračovať?

en: Your Current Page Title
sk: Názov vašej aktuálnej stránky

en: Your Dynamic Post Title Will Display Here
sk: Tu sa zobrazí dynamický názov vášho príspevku

en: Your Existing Pages
sk: Vaše existujúce stránky

en: Your Save Has Failed
sk: Uloženie zlyhalo

en: Your Saved Layouts
sk: Načítať vzhľad

en: Your Title Goes Here
sk: Sem Patrí Váš Nadpis

en: Your cart is currently empty.
sk: Váš košík je momentálne prázdny.

en: Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.
sk: Sem patrí váš obsah. Upravte alebo odstráňte tento text priamo v texte alebo v nastaveniach Obsah modulu. Môžete tiež nastylovať každý aspekt tohto obsahu v nastaveniach Dizajn modulu a dokonca na tento text použiť vlastné CSS v rozšírených nastaveniach modulu.

en: Your dynamic author bio will display here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.
sk: Tu sa zobrazí dynamické bio autora. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.

en: Your dynamic category description will display here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.
sk: Tu sa zobrazí dynamický popis kategórie. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.

en: Your dynamic post excerpt will display here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.
sk: Tu sa zobrazí dynamický úryvok príspevku. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.

en: Your order
sk: Vaša objednávka

en: Your page contains changes that have not been saved. If you close the builder without saving, these changes will be lost. If you would like to leave the builder and save all changes, please select <strong>Save & Exit</strong>. If you would like to discard all recent changes, choose <strong>Discard & Exit</strong>.
sk: Na vašej stránke sú zmeny, ktoré neboli uložené. Ak aplikáciu tvorby stránok zatvoríte bez uloženia, tieto zmeny stratíte. Ak chcete aplikáciu opustiť a uložiť všetky zmeny, vyberte <strong>Uložiť a ukončiť</strong>, prosím. Ak si želáte zrušiť všetky posledné zmeny, vyberte <strong>Zrušiť a ukončiť</strong>.

en: Your rating
sk: Vaše hodnotenie

en: Your review
sk: Vaša recenzia

en: Your saved layouts could not be loaded because this site's database limits large library queries. Contact your host about increasing MySQL join limits, or reduce the number of items in the Divi Library.
sk: Vaše uložené rozloženia sa nepodarilo načítať, pretože databáza tejto lokality obmedzuje veľké dopyty do knižnice. Kontaktujte svoj hosting a požiadajte o zvýšenie limitov pre MySQL JOIN, alebo znížte počet položiek v knižnici Divi.

en: Your session has ended
sk: Vaša relácia sa skončila

en: Your session has ended. Please log in again, refresh this tab, and retry export.
sk: Vaša relácia sa skončila. Prihláste sa znova, obnovte túto kartu a skúste exportovať ešte raz.

en: Zero-width (ch)
sk: nulová šírka (ch)

en: Zig Zag 2
sk: Cik-cak 2

en: Zoom
sk: Zmenšiť

en: Zoom Icon Color
sk: Farba ikonky zväčšenia

en: Zoom In
sk: Priblížiť

en: Zoom Out
sk: Oddialiť

en: Zoom to 25%
sk: Priblížiť na 25%

en: Zoom to 50%
sk: Priblížiť na 50%

en: Zoom to 75%
sk: Priblížiť na 75%

en: \"Build From Scratch\" loads a pre-built WooCommerce page layout, with which you build on when the Divi Builder is enabled. \"Default\" option lets you use default WooCommerce page layout.
sk: Možnosť "Vytvoriť od nuly" načíta predpripravené rozloženie stránky WooCommerce, na ktorom môžete ďalej stavať po zapnutí nástroja Divi Builder. Možnosť "Predvolené" vám umožní použiť predvolené rozloženie stránky WooCommerce.

en: a path starting with /, or
sk: cesta začínajúca na /, alebo

en: an anchor (#...), or
sk: kotva (#...), alebo

en: bottom
sk: dole

en: by
sk: od

en: by
sk: od

en: by %s
sk: od %s

en: center
sk: na stred

en: close Modal
sk: Zavrieť Modálne Okno

en: color
sk: farba

en: colors
sk: farby

en: comments
sk: komentáre

en: contains
sk: obsahuje

en: cookie with
sk: sušienka s

en: css var
sk: CSS var

en: custom field
sk: vlastné pole

en: default
sk: štandardné

en: delay
sk: oneskorenie

en: does not contain
sk: neobsahuje

en: does not equal
sk: nerovná sa

en: e.g., 3n+1
sk: napr. 3n+1

en: elect a widget-area that you would like to display. You can create new widget areas within the Appearances > Widgets tab.
sk: Vyberte oblasť widgetov, ktorú chcete zobraziť. Nové oblasti widgetov môžete vytvoriť na karte Vzhľad > Widgety.

en: enter a %s
sk: zadať %s

en: equals
sk: rovná sa

en: fonts
sk: písma

en: gradient
sk: prechod

en: gradients
sk: prechody

en: has been added to cart.
sk: bol pridaný do košíka.

en: has no value
sk: nemá žiadnu hodnotu

en: http(s):// or www., or
sk: http(s):// alebo www., alebo

en: image
sk: obrázok

en: images
sk: obrázky

en: invalid payment method
sk: neplatný spôsob platby

en: is any value
sk: je akákoľvek hodnota

en: is empty
sk: je prázdne

en: is equal to
sk: rovná sa

en: is greater than
sk: je väčšie ako

en: is less than
sk: je menšie ako

en: is not empty
sk: nie je prázdne

en: is not equal to
sk: sa nerovná

en: johndoe
sk: jannovak

en: left
sk: vľavo

en: links
sk: odkazy

[ctx: number of comments]
en: %s Comment | %s Comments
sk[0]: %s Komentár
sk[1]: %s Komentáre

en: numbers
sk: čísla

en: product is in stock
sk: produkt je na sklade

en: product is out of stock
sk: produkt je vypredaný

en: reCAPTCHA v3 returns a score between 0 and 1 where 1 is very likely a good interaction, and 0 is very likely a bot. With this setting you can choose the minimum score that should be considered a good interaction.
sk: reCAPTCHA v3 vracia skóre medzi 0 a 1, kde 1 je veľmi pravdepodobne dobrá interakcia a 0 je veľmi pravdepodobne robot. Pomocou tohto nastavenia si môžete vybrať minimálne skóre, ktoré by sa malo považovať za dobrú interakciu.

en: read more
sk: preèítajte si viac

en: read more...
sk: čítať viac...

en: right
sk: vpravo

en: select a %s
sk: vybrať %s

en: string
sk: reťazec

en: tel:, mailto:, or another supported custom scheme.
sk: tel:, mailto: alebo iná podporovaná vlastná schéma.

en: terms data cannot be empty.
sk: dáta výrazov nemôžu byť prázdne.

en: times
sk: krát

en: to clear your search filters.
sk: na vymazanie filtrov vyhľadávania.

en: top
sk: hore

en: upload an %s
sk: nahrať %s

en: url
sk: URL

en: value
sk: hodnotu

en: {{entity}} Offset
sk: {{entity}} Odsadenie

en: {{entity}} Per Page
sk: {{entity}} Na Stránku

en: « Older Entries
sk: « Staršie Príspevky
